Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Evi87 είπε:

Ευχαριστώ πολύ ήδη προγραμματίστηκε για τον επόμενο μήνα η εμβρυομεταφορα❤️🎉

Άντε μπράβο! Με το καλό! 👏🏻💪🏻🤞🏻

Τώρα θα πας με άλλον αέρα θα δεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε όλα τα κορίτσια! Ερώτηση: σε περίπτωση ολικου lockdown στην Αττική τι γινεται με τις εξωσωματικες? Γνωριζει κάποια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν θα έχετε κανένα προβλημα... Με μια βεβαίωση του κέντρου θα μπορείτε να μετακινηθείτε....εγώ μετέβη στη Θεσσαλονίκη όταν είχε το lockdown από Λάρισα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! Κ εσύ ανασυγκρότησε δυνάμεις, χαλάρωσε κ μπες σιγά σιγά πάλι στο mood... Τον Απρίλιο είπες θα είναι η επόμενη σωστά;

Ναι αν όλα πάνε καλά μπορεί και Μάιο....δεν βιάζομαι οπως ήμουν ανυπόμονη στην αρχή αρκεί να πετύχει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Nia2021 είπε:

Δεν θα έχετε κανένα προβλημα... Με μια βεβαίωση του κέντρου θα μπορείτε να μετακινηθείτε....εγώ μετέβη στη Θεσσαλονίκη όταν είχε το lockdown από Λάρισα....

Επιδη και εγω μένω εκτός Αθήνας με βεβαίωση μετακινούμαι όταν πάω αθηνα. Ας ελπίσουμε να μην επηρεαστούμε 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Nia2021 είπε:

Ναι αν όλα πάνε καλά μπορεί και Μάιο....δεν βιάζομαι οπως ήμουν ανυπόμονη στην αρχή αρκεί να πετύχει....

Σωστά δεν βιάζεσαι! Αργά, σταθερά βήματα με ψυχραιμία κ σε απόλυτη σύμπνοια με τον γιατρό σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Λόγω ηλικίας ο γιατρός ήθελε ιδανικά 4 εάν πρόκοβαν! Βάλαμε 4 τελικά κ μια πίσω στην κατάψυξη. Να πιάσουν κ τα τέσσερα το αποκλείω! 😱 Απλά πιστεύουν πως όσα περισσότερα έμβρυα τόσο αυξάνονται κ οι πιθανότητες εμφύτευσης καθόσον το ένα βοηθάει το άλλο... Θα δείξει! Θετικές σκέψεις μόνο! 😉🤗

Αντε μετράμε αντίστροφα τώρα😇🙏🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Bonjour! Τι κάνετε κορίτσια; Εγώ εδώ ... κλωσσάω! Έκανα χθες ετ κ βάλαμε 4 πανέμορφες όπως μας τις χαρακτήρισαν βλαστοκύστες... Συγκινήθηκα όταν μας ενημέρωνε η εμβρυολόγος κ πραγματικά είναι πολύ ενθαρρυντικό να σου μιλάνε με τόση αισιοδοξία αλλά όλες έχουμε διαβάσει εδώ μέσα κορίτσια με άριστες βλαστοκύστες να μην τα έχουν καταφέρει. Όμως ελπίζουμε για το καλύτερο! Εμείς κάναμε ό,τι μπορούσαμε, ο γιατρός μου το ίδιο οπότε πλέον αν θέλει κ ο Θεός ας μας βοηθήσει! Ο Θεός λένε αργεί αλλά δεν λησμονεί... 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

@Άντρεα κορίτσι μου πώς πήγε χθες η δική σου διαδικασία; Μαζί θα την κάναμε, σωστά; 

Καλησπέρα κοπέλα μου!Καλή επιτυχία σου εύχομαι!Να είσαι ήρεμη τώρα να ξεκουραστείς θετικές σκέψεις μόνο και ελπίζω σύντομα να μας ανακοίνωσεις τα ευχάριστα!❤❤❤😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

Αντε μετράμε αντίστροφα τώρα😇🙏🤞

Ναι! Ενημέρωνέ με για το πως είσαι, τι νιώθεις κ γενικότερα για την διάθεσή σου! Βαδίζουμε μαζί οπότε θα βοηθήσει να ανταλλάζουμε και εμπειρίες! 😉🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Despina87 είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μου!Καλή επιτυχία σου εύχομαι!Να είσαι ήρεμη τώρα να ξεκουραστείς θετικές σκέψεις μόνο και ελπίζω σύντομα να μας ανακοίνωσεις τα ευχάριστα!❤❤❤😘😘😘

Πολύ θα το ήθελα! Εσύ πώς είσαι; Έκανες κ 2η χοριακή; Πότε θα πας στον γιατρό; Μήπως έχασα κάτι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εβαλες κατεψυγμένες βλαστοκυστες? 

Προς τ παρον τίποτα! Λίγο μούδιασμα κάτω και στη πλάτη. Χθες ειχα λιγο καφε στο σκουπισμα, που ο γιατρός ειπε ειναι φυσιολογικό. Το στηθος απολύτως  τιποτα και με ανησυχεί λίγο! Κατ άλλα η διάθεση μου είναι μια χαρα, βαδικά μια πάνω κ μια κατω😅 

Εδύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Despina87 είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μου!Καλή επιτυχία σου εύχομαι!Να είσαι ήρεμη τώρα να ξεκουραστείς θετικές σκέψεις μόνο και ελπίζω σύντομα να μας ανακοίνωσεις τα ευχάριστα!❤❤❤😘😘😘

Κορίτσι μου εσύ είχες βάλει κατεψυγμένα? Είχες καθόλου συμπτώματα? Στήθος κτλ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Εβαλες κατεψυγμένες βλαστοκυστες? 

Προς τ παρον τίποτα! Λίγο μούδιασμα κάτω και στη πλάτη. Χθες ειχα λιγο καφε στο σκουπισμα, που ο γιατρός ειπε ειναι φυσιολογικό. Το στηθος απολύτως  τιποτα και με ανησυχεί λίγο! Κατ άλλα η διάθεση μου είναι μια χαρα, βαδικά μια πάνω κ μια κατω😅 

Εδύ?

Έγινε συνδυασμός κατεψυγμένων κ φρέσκων 2+2. Μπααααα! Τίποτα! Πόνους περιόδου που κ που αλλά αυτούς τους είχα κ τις προηγούμενες ημέρες πριν την ετ προφανώς από τα χάπια... Από διάθεση κάτι ψιλονευράκια😝 και αρκετά ευσυγκίνητη αλλά κ αυτό το αποδίδω στα χάπια! 😂 Νομίζω πως είναι πολύ νωρίς για να έχουμε συμπτώματα... Χοριακή σε 14 ημέρες. Εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Έγινε συνδυασμός κατεψυγμένων κ φρέσκων 2+2. Μπααααα! Τίποτα! Πόνους περιόδου που κ που αλλά αυτούς τους είχα κ τις προηγούμενες ημέρες πριν την ετ προφανώς από τα χάπια... Από διάθεση κάτι ψιλονευράκια😝 και αρκετά ευσυγκίνητη αλλά κ αυτό το αποδίδω στα χάπια! 😂 Νομίζω πως είναι πολύ νωρίς για να έχουμε συμπτώματα... Χοριακή σε 14 ημέρες. Εσύ;

Εγω σε 9 μέρες! Την επόμενη Τρίτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Πολύ θα το ήθελα! Εσύ πώς είσαι; Έκανες κ 2η χοριακή; Πότε θα πας στον γιατρό; Μήπως έχασα κάτι;

Πολυ καλα είμαι!Υπνηλία εχω από χθες βασικά και μου έχει ανοίξει η όρεξη πολύ (αλλα αυτό μπορεί να είναι και ιδέα μου) χαχα 

Ναι πήγα σήμερα για 2η χοριακη σήμερα από 1079 που είχα την Παρασκευή σήμερα είχα 7400 

Την άλλη Πέμπτη θα παω να κάνω τον 1ο μου υπέρηχο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Despina87 είπε:

Πολυ καλα είμαι!Υπνηλία εχω από χθες βασικά και μου έχει ανοίξει η όρεξη πολύ (αλλα αυτό μπορεί να είναι και ιδέα μου) χαχα 

Ναι πήγα σήμερα για 2η χοριακη σήμερα από 1079 που είχα την Παρασκευή σήμερα είχα 7400 

Την άλλη Πέμπτη θα παω να κάνω τον 1ο μου υπέρηχο!!!

Σούπερ τα πηγαίνεις κοριτσάκι μου! Άντε με το καλό να τα δείτε κ στον υπέρηχο τα μωρούλια σας! Τι καλά! 🤗😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Σούπερ τα πηγαίνεις κοριτσάκι μου! Άντε με το καλό να τα δείτε κ στον υπέρηχο τα μωρούλια σας! Τι καλά! 🤗😊

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κοπέλα μου!!!Λες να είναι δίδυμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

Κορίτσι μου εσύ είχες βάλει κατεψυγμένα? Είχες καθόλου συμπτώματα? Στήθος κτλ?

Ναι 2 βάλαμε κατεψυγμενα βλαστοκύστες 5ημερων!Απο συμπτώματα πρήξιμο Είχα στην κοιλιά στο στήθος και υγρα πολλα που αυτα συνεχίζουν βέβαια αλλά πριν κάνω χοριακη είχα ρωτήσει τον γιατρό και μου είχε πει ότι και τα φάρμακα τα κάνουν αυτά!!Επομένως δεν ξερω αν ήταν συμπτώματα εγκυμοσύνης!Και πόνους περιόδου είχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Despina87 είπε:

Ναι 2 βάλαμε κατεψυγμενα βλαστοκύστες 5ημερων!Απο συμπτώματα πρήξιμο Είχα στην κοιλιά στο στήθος και υγρα πολλα που αυτα συνεχίζουν βέβαια αλλά πριν κάνω χοριακη είχα ρωτήσει τον γιατρό και μου είχε πει ότι και τα φάρμακα τα κάνουν αυτά!!Επομένως δεν ξερω αν ήταν συμπτώματα εγκυμοσύνης!Και πόνους περιόδου είχα!

Ναι είναι πολύ όμοια η αλήθεια! Πότε ξεκίνησαν τα συμπτώματα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Despina87 είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κοπέλα μου!!!Λες να είναι δίδυμα?

Είμαι σίγουρη! Θα τρελαθείτε! 🤪😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Despina87 είπε:

Πολυ καλα είμαι!Υπνηλία εχω από χθες βασικά και μου έχει ανοίξει η όρεξη πολύ (αλλα αυτό μπορεί να είναι και ιδέα μου) χαχα 

Ναι πήγα σήμερα για 2η χοριακη σήμερα από 1079 που είχα την Παρασκευή σήμερα είχα 7400 

Την άλλη Πέμπτη θα παω να κάνω τον 1ο μου υπέρηχο!!!

Διδυμάκια δαγκωτό μυρίζομαι!!!! Ωωωω τι καλά!!!!!!!! Με το καλό Δεσποινάκι να κάνετε τον 1ο σας υπέρηχο. Ευχαριστήσου όλα τα συμπτώματα....και την όρεξη!!!!!! 

@Vasilique & @Άντρεα με το καλό κορίτσια μου και τα ευχάριστα τα δικά σας. Μην ψάχνετε συμπτώματα (αν και ξέρω πως θα το κάνετε χιχι) και απολαύστε τις στιγμές αναμονής γλυκά,,,υπομονή και πίστη!!!! Για όλες έχει ο καλός μας Θεούλης! 🙏👶💖👶💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα...

Σας διαβάζω που κ που λόγω. Έλλειψης χρόνου κυρίως...τώρα είμαι σε άδεια γιατί τη παρασκευή έκανα τη πρώτη έμβρυομεταφορα μου δυο αρίστων βλασροκυστεων. 

Σήμερα έχω τρελό πόνο στη μέση όπως όταν είναι να αδιαθετησω....

Λογικά είναι φυσιολογικό απλά δε ξέρω τι να κάνω για να το ανακουφίσω λιγάκι...

Κάποια κοπέλα καμία ιδέα(όχι φάρμακα κλπ αρκετά παίρνουμε 😂)? Συνήθως βάζω καμία θερμοφορα αλλά δε ξέρω αν κάνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η condios είπε:

Διδυμάκια δαγκωτό μυρίζομαι!!!! Ωωωω τι καλά!!!!!!!! Με το καλό Δεσποινάκι να κάνετε τον 1ο σας υπέρηχο. Ευχαριστήσου όλα τα συμπτώματα....και την όρεξη!!!!!! 

@Vasilique & @Άντρεα με το καλό κορίτσια μου και τα ευχάριστα τα δικά σας. Μην ψάχνετε συμπτώματα (αν και ξέρω πως θα το κάνετε χιχι) και απολαύστε τις στιγμές αναμονής γλυκά,,,υπομονή και πίστη!!!! Για όλες έχει ο καλός μας Θεούλης! 🙏👶💖👶💖

Η υπομονή είναι αρετή! Ό,τι δεν μπορείς να αποφύγεις, απόλαυσέ το λένε! Οπότε... 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...