Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 34 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

σε ποια επιτροπή ήσουν? δε σε πέρασαν δλδ? γιατί τι σου έλειπε? σορυ που ρωτάω αλλά σ εμας αν κ δεν ειχαμε λάθη πιστεύω ήταν χαλαροί...ειναι κρίμα ρε συ να μαζευεις ενα σωρο εξετάσεις κ να σε αναγκάζουν να τα αγοράζεις πανακριβα ειναι...

Ήμουνα Μαρούσι .στην αρχή μου λένε δεν μας έφερες χαρτί από το taxis που να φαίνεται η διεύθυνση σου λέω έφερα το δείχνω μου λένε θελουμε προσωποποιημένη τι είναι αυτό λέω μου λένε θα το βρεις στο taxis.μετα μου λένε για τα ινομυωματα και τέλος επειδή δεν είμαι παντρεμένη είχα χαρτιά από την συμβολαιογράφο το οποίο έλεγε πως δέχεται να κάνουμε πρόκληση ωοθυλακιορρηξία και ivf μου λένε πως δεν ήθελαν να γράφει ivf .το οποίο το πλήρωσα 100 ευρώ .καταλαβα ΔΥστηχως πως αν δεν είσαι στα μεγάλα κέντρα δεν τα δίνουν το ίδιο εύκολα δεν είναι τυχαίο που από το γενεσις πέρναγαν αμέσως .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Κορίτσια εσείς που έχετε κάνει διέγερση πόσες μέρες περίπου κάνατε ενέσεις. Εγώ σήμερα ξεκιναω.. Γύρω στις 12 μέρες λογικά είναι η διέγερση; 

 

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Καλή αρχή!!! Εγώ έκανα 10 μέρες διέγερση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

σε ποια επιτροπή ήσουν? δε σε πέρασαν δλδ? γιατί τι σου έλειπε? σορυ που ρωτάω αλλά σ εμας αν κ δεν ειχαμε λάθη πιστεύω ήταν χαλαροί...ειναι κρίμα ρε συ να μαζευεις ενα σωρο εξετάσεις κ να σε αναγκάζουν να τα αγοράζεις πανακριβα ειναι...

Κάποια κοπέλα είχε γράψει για ένα φαρμακείο στην κατεχακη που κανει εκπτώσεις μήπως μπορεί να μου δώσει τηλέφωνο ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Μπραβο! Μονο σε 10 μερες χοριακή;τελειο..αντε με το καλό..ελαχιστο περπατημα κουζινα σαλονι κ χαλαρα να αιματωνεται η μητρα.τα νοιωθεις μεσα σου; Εγω ενοιωθα ρε παιδιά τη πρωτη μερα φουλ και δεν ειναι Η ιδεα μου 

Νιώθω συσπάσεις αλλά πιστεύω πως είναι και από το υγρό που ήταν τα έμβρυα. Ναι έβαλα βλαστοκυστες γι αυτό στις 9 μέρες. Χαλαρά δεν το συζητώ!! Ήρθα στη μαμά μου και με φροντίζει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lily94 είπε:

@Hope19 καλή αρχηηηηη!!!

@annie! αχχχ βιάζομαι να ερθω και εγω στην θεση σου! Χιχι Τριψηφια χοριακη εύχομαι σε λίγες ημέρες!! ♥️🙏🏻😘

Δεν έχω αλλά like😭😭😭!! Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Θα έρθεις και συ και θα πάνε όλα καλά!!! 
 

Μακαρι να είμαστε όλες με φουσκωμένες κοιλίτσες σε λίγο καιρό και να συζητάμε για φορμάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Καλή αρχή!!! Εγώ έκανα 10 μέρες διέγερση.

Ευχαριστώ κορίτσι μου, νομιζα παραπανω μερες.. 

Ξεκουράσου και σε 9 μερες περιμενουμε τα ευχαριστα!:wub:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Νιώθω συσπάσεις αλλά πιστεύω πως είναι και από το υγρό που ήταν τα έμβρυα. Ναι έβαλα βλαστοκυστες γι αυτό στις 9 μέρες. Χαλαρά δεν το συζητώ!! Ήρθα στη μαμά μου και με φροντίζει!!

Καλή επιτυχία!!!!  και εμένα να με βάλεις στο πινακακι ωοληψια Ιούνιο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

8-10 το πολύ! Καλη αρχη!! :-)την ιδια ωρα καθε μερα μη ξεχνας

Μόνο τόσο τελικά.. Γιατί εγώ νόμιζα παραπάνω.. Σκεφτομαι ρε γαμωτο και τι θα κανω μετα στη δουλεια αν κανω εμβρυομεταφορα στον ιδιο κυκλο.. Δουλειά γραφείου κάνω βέβαια.. Αλλά μάλλον πρέπει να βρω δικαιολογία να κάτσω σπίτι μου κάποιες μέρες. 

Να ρωτήσω και κάτι άλλο κορίτσι μου? Είχα κανονικα αιματολογο αυριο αλλα μου το αλλαξε για την Δευτερα.. Λες να ειναι αργα που το ψαχνω για θρομβοφιλια? Επειδη θα ειμαι και στη φαση διεγερσης. Ή δεν εχει σχεση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Όλα πήγαν μια χαρά!!! ❤️❤️❤️Κάθισα μετά λίγο στο δωμάτιο και τώρα είμαι σπίτι. Ξεκούραση μου είπαν. Όχι τελείως ξάπλα.. και χοριακη 28/5!!

Καλά αποτελέσματα..!! Σου εύχομαι τα καλύτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου, νομιζα παραπανω μερες.. 

Ξεκουράσου και σε 9 μερες περιμενουμε τα ευχαριστα!:wub:

Να σαι καλά κορίτσι μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Μόνο τόσο τελικά.. Γιατί εγώ νόμιζα παραπάνω.. Σκεφτομαι ρε γαμωτο και τι θα κανω μετα στη δουλεια αν κανω εμβρυομεταφορα στον ιδιο κυκλο.. Δουλειά γραφείου κάνω βέβαια.. Αλλά μάλλον πρέπει να βρω δικαιολογία να κάτσω σπίτι μου κάποιες μέρες. 

Να ρωτήσω και κάτι άλλο κορίτσι μου? Είχα κανονικα αιματολογο αυριο αλλα μου το αλλαξε για την Δευτερα.. Λες να ειναι αργα που το ψαχνω για θρομβοφιλια? Επειδη θα ειμαι και στη φαση διεγερσης. Ή δεν εχει σχεση?

Θα πάρεις αναρρωτική!! Εμένα μου έγραψαν μέχρι τη χοριακη. Φοβόμουν να γυρίσω στη δουλειά, άσε που δεν άφηνε ο γιατρός!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλά αποτελέσματα..!! Σου εύχομαι τα καλύτερα 

Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! Και σε σένα να πάνε όλα καλά και να έχεις μόνο ευχάριστα από δω και πέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Κάποια κοπέλα είχε γράψει για ένα φαρμακείο στην κατεχακη που κανει εκπτώσεις μήπως μπορεί να μου δώσει τηλέφωνο ;

Στη μεσογειων παντως σε καποιες διεγερσεις Πχ μπενφολα ο Μαραγκος κανει εκπτωση κ εχει παντα αποθεμα citrotide πχ που ειναι σε ελλειψη καποιες φορες: 210677 4996

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Μόνο τόσο τελικά.. Γιατί εγώ νόμιζα παραπάνω.. Σκεφτομαι ρε γαμωτο και τι θα κανω μετα στη δουλεια αν κανω εμβρυομεταφορα στον ιδιο κυκλο.. Δουλειά γραφείου κάνω βέβαια.. Αλλά μάλλον πρέπει να βρω δικαιολογία να κάτσω σπίτι μου κάποιες μέρες. 

Να ρωτήσω και κάτι άλλο κορίτσι μου? Είχα κανονικα αιματολογο αυριο αλλα μου το αλλαξε για την Δευτερα.. Λες να ειναι αργα που το ψαχνω για θρομβοφιλια? Επειδη θα ειμαι και στη φαση διεγερσης. Ή δεν εχει σχεση?

Να βρεις δικαιολογια και να μην πας για δουλεια για να εισαι ηρεμη..δε κανουμε ετ καθε μερα.!! Δε θα σε χασει η δουλεια να μηνσε νοιαζει καθολου!!και τι ειναι και καλο να εισαι 8 ωρες σε γραφειο; Ουτε καν!
Οσο αναφορα για τη θρομβοφιλια καθολου αργά δεν ειναι! Να τηνρωτησεις τι ενεσεις αντιπηκτικες να κανεις και θα παιρνεις και εσυ μια ασπιρινη παιδική ή αλλιως σαλοσπιρ(τα ιδια ειναι) καθημερινα προληπτικα μεχρι και την χοριακη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerinaki83 είπε:

Καλή επιτυχία!!!!  και εμένα να με βάλεις στο πινακακι ωοληψια Ιούνιο 

Τί Φάρμακα θα χρειαστείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Να βρεις δικαιολογια και να μην πας για δουλεια για να εισαι ηρεμη..δε κανουμε ετ καθε μερα.!! Δε θα σε χασει η δουλεια να μηνσε νοιαζει καθολου!!και τι ειναι και καλο να εισαι 8 ωρες σε γραφειο; Ουτε καν!
Οσο αναφορα για τη θρομβοφιλια καθολου αργά δεν ειναι! Να τηνρωτησεις τι ενεσεις αντιπηκτικες να κανεις και θα παιρνεις και εσυ μια ασπιρινη παιδική ή αλλιως σαλοσπιρ(τα ιδια ειναι) καθημερινα προληπτικα μεχρι και την χοριακη 

Σκεφτομαι να πω τη μερα της οωληψιας οτι θα λειψω για ενα θεμα υγειας. Μετα στην εμβρυομεταφορα θα ζητησω αδεια κάτι θα σκεφτώ να πω σαν δικαιολογία.. Γιατι να πω την αληθεια αποκλειεται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

 

Σκεφτομαι να πω τη μερα της οωληψιας οτι θα λειψω για ενα θεμα υγειας. Μετα στην εμβρυομεταφορα θα ζητησω αδεια κάτι θα σκεφτώ να πω σαν δικαιολογία.. Γιατι να πω την αληθεια αποκλειεται..

Αν δεν θες να πεις τον λόγο πήγαινε σε ένα ορθοπεδικό να σου γράψει μια άδεια αναρρωτική..πχ ισχυαλγια αλλιώς εμένα και ο ίδιος ο γυναικολόγος μου έδινε αναρρωτική κι έγραφε κάτι σαν αιμορραγίες νομίζω.... βρίσκουν αυτοί κάτι να σου γράψουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerinaki83 είπε:

Ήμουνα Μαρούσι .στην αρχή μου λένε δεν μας έφερες χαρτί από το taxis που να φαίνεται η διεύθυνση σου λέω έφερα το δείχνω μου λένε θελουμε προσωποποιημένη τι είναι αυτό λέω μου λένε θα το βρεις στο taxis.μετα μου λένε για τα ινομυωματα και τέλος επειδή δεν είμαι παντρεμένη είχα χαρτιά από την συμβολαιογράφο το οποίο έλεγε πως δέχεται να κάνουμε πρόκληση ωοθυλακιορρηξία και ivf μου λένε πως δεν ήθελαν να γράφει ivf .το οποίο το πλήρωσα 100 ευρώ .καταλαβα ΔΥστηχως πως αν δεν είσαι στα μεγάλα κέντρα δεν τα δίνουν το ίδιο εύκολα δεν είναι τυχαίο που από το γενεσις πέρναγαν αμέσως .

Έχουν ζήτημα με το συμφωνητικό.Εμεις είχαμε επί λέξη το κείμενο που μας έδωσε το νομικό τμήμα του Ιασω.Την κοπέλα πριν από μενα την έκοψαν γιατί δεν ανέφερε ότι δεν ήταν παντρεμένοι και με τριτους.

Το κείμενο το νομικό από ποιον το βρήκες?από το κέντρο ή από συμβολαιογράφο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

 

Σκεφτομαι να πω τη μερα της οωληψιας οτι θα λειψω για ενα θεμα υγειας. Μετα στην εμβρυομεταφορα θα ζητησω αδεια κάτι θα σκεφτώ να πω σαν δικαιολογία.. Γιατι να πω την αληθεια αποκλειεται..

Ναι παιδί μου πες ψεματα αν δε θελεις να ξερουν ,μη σε νοιαζει..εσυ να εισαι καλά !!ειδικα 4 πρωτες μερες θελει καναπε κρεβατι μου το ειπε ξεκαθαρα ο γιατρος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Αν δεν θες να πεις τον λόγο πήγαινε σε ένα ορθοπεδικό να σου γράψει μια άδεια αναρρωτική..πχ ισχυαλγια αλλιώς εμένα και ο ίδιος ο γυναικολόγος μου έδινε αναρρωτική κι έγραφε κάτι σαν αιμορραγίες νομίζω.... βρίσκουν αυτοί κάτι να σου γράψουν

Πάρα πολύ καλή ιδέα... Ευχαριστώ δεν το είχα σκεφτεί. Θα πω πως έχω θέμα με τη μέση μου.. Αυτό είναι και μια δικαιολογία που κρατά μέρες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Ευχαριστώ μακάρι! Να είναι όλα καλά από δω και πέρα μόνο χαρές! Μακάρι για όλες μας...

Μακάρι να συνεχίσεις την επιτυχημένη πορεία του νέου θέματος.

Υπομονή και ξεκούραση!!

 

Λάθος ταγκ..για την @annie! πήγαινε αυτό!

Αλλά καλή επιτυχία και σε σένα @Hope19 στη διεγερση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nefeliap είπε:

Ναι παιδί μου πες ψεματα αν δε θελεις να ξερουν ,μη σε νοιαζει..εσυ να εισαι καλά !!ειδικα 4 πρωτες μερες θελει καναπε κρεβατι μου το ειπε ξεκαθαρα ο γιατρος 

Λοιπον , θα πω αυτό που μου είπε η Taggeris εξαιρετική ιδέα το θέμα της μέσης. Ας παρω απο την κανονικη μου αδεια δεν με πειραζει αρκει που μου ειπατε μια πολυ καλη δικαιολογια. Δεν την ειχα σκεφτει..😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Λοιπον , θα πω αυτό που μου είπε η Taggeris εξαιρετική ιδέα το θέμα της μέσης. Ας παρω απο την κανονικη μου αδεια δεν με πειραζει αρκει που μου ειπατε μια πολυ καλη δικαιολογια. Δεν την ειχα σκεφτει..😃

Εύχομαι στις 28 να πάρεις άδεια εγκυμοσύνης... χεχεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nefeliap είπε:

Στη μεσογειων παντως σε καποιες διεγερσεις Πχ μπενφολα ο Μαραγκος κανει εκπτωση κ εχει παντα αποθεμα citrotide πχ που ειναι σε ελλειψη καποιες φορες: 210677 4996

Επίσης το φαρμακείο του golden hall! Κ αυτό στη bemfola δεν ξέρω για τα αλλα... Κ πάντα έχει cetrotide. Από ότι θυμάμαι κάνει - 20% @Katerinaki83 δες ποιο σε συμφέρει κ ανάλογα πράττεις!

@annie! Καλά αποτελέσματα! Με το καλό!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Επίσης το φαρμακείο του golden hall! Κ αυτό στη bemfola δεν ξέρω για τα αλλα... Κ πάντα έχει cetrotide. Από ότι θυμάμαι κάνει - 20% @Katerinaki83 δες ποιο σε συμφέρει κ ανάλογα πράττεις!

@annie! Καλά αποτελέσματα! Με το καλό!!!! 

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Άντε έρχεται και η σειρά σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...