Μετάβαση σε περιεχόμενο

🌼Ο Μάιος μας έφτασε κορίτσια μου γλυκά κρατώντας αγκαλιά του πανέμορφα μωρά για να τα μοιράσει σε όποια τα ζητά!🌼


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η JohannaMak είπε:

Καλημέρα κούκλα μου, θα μπορούσε να είναι και εγκυμοσύνη έτσι όπως τα λες. Γιατι δεν κάνεις ένα τεστ; νομίζω θα έδειχνε εάν είσαι. Συνήθως πόσες μέρες είναι ο κύκλος σου;

Έκανα κοριτσι μου πριν λιγο...Δυστυχώς αρνητικο...Το τελευταίο 4-5 μηνο έχω περίοδο πολυ ακανόνιστα...Στις 40 - 50 μέρες..Χάνω κύκλους δηλαδή..Είμαι προ εμμηνοπαυση..όπως και να έχει ακόμα και να μην είναι εγκυμοσύνη ,θα έχω περίοδο κανονικα...Είναι συνηθισμένο υγρά πριν την περίοδο;; Δεν το είχα παρατηρήσει στο παρελθον..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Έκανα κοριτσι μου πριν λιγο...Δυστυχώς αρνητικο...Το τελευταίο 4-5 μηνο έχω περίοδο πολυ ακανόνιστα...Στις 40 - 50 μέρες..Χάνω κύκλους δηλαδή..Είμαι προ εμμηνοπαυση..όπως και να έχει ακόμα και να μην είναι εγκυμοσύνη ,θα έχω περίοδο κανονικα...Είναι συνηθισμένο υγρά πριν την περίοδο;; Δεν το είχα παρατηρήσει στο παρελθον..

Κοιταξε να δεις, νομιζω πως ειναι συνηθισμενο αυτό με τα υγρά. Εγώ μέχρι και τον προηγούμενο μήνα που είχα αποβολη, δεν παρατηρούσα συμπτωματα και είχα υγρά και πόνο στη μέση και πόνο όπως όταν περιμένουμε περίοδο και μετά αφού δεν μου ερχόταν έκανα τεστ και είχε βγει θετικό, βέβαια κατέληξε σε αποβολη την 6η βδομάδα. Όμως και τώρα που περιμένω πάλι περίοδο και που έχω καθυστέρηση και έκανα τεστ το οποίο βγήκε αρνητικό, πάλι τα ίδια συμπτωματα έχω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η JohannaMak είπε:

Κοιταξε να δεις, νομιζω πως ειναι συνηθισμενο αυτό με τα υγρά. Εγώ μέχρι και τον προηγούμενο μήνα που είχα αποβολη, δεν παρατηρούσα συμπτωματα και είχα υγρά και πόνο στη μέση και πόνο όπως όταν περιμένουμε περίοδο και μετά αφού δεν μου ερχόταν έκανα τεστ και είχε βγει θετικό, βέβαια κατέληξε σε αποβολη την 6η βδομάδα. Όμως και τώρα που περιμένω πάλι περίοδο και που έχω καθυστέρηση και έκανα τεστ το οποίο βγήκε αρνητικό, πάλι τα ίδια συμπτωματα έχω. 

Σε ευχαριστω πολυ για την απάντηση!Να είσαι καλα και εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή σου!Με το καλό να μας ανακοινωσεις εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Έκανα κοριτσι μου πριν λιγο...Δυστυχώς αρνητικο...Το τελευταίο 4-5 μηνο έχω περίοδο πολυ ακανόνιστα...Στις 40 - 50 μέρες..Χάνω κύκλους δηλαδή..Είμαι προ εμμηνοπαυση..όπως και να έχει ακόμα και να μην είναι εγκυμοσύνη ,θα έχω περίοδο κανονικα...Είναι συνηθισμένο υγρά πριν την περίοδο;; Δεν το είχα παρατηρήσει στο παρελθον..

Νομίζω ότι στην προεμμηνοπαυση οι περίοδοι είναι πιο συχνές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η maroula34 είπε:

Καλημερα καλο μήνα σε όλους. Συγνωμη που χάθηκα κορίτσια αλλα είχαμε αλλαγές στη δουλεια γιαυτο. Χρειάζομαι την βοήθεια σας και περισσότερο τη θετική σας ενέργεια. Εχω 3 μερες καθυστέρηση, ο κύκλος μου ηταν σταθερός αντε να ειχα διαφορά 1 μερα ποτε παραπάνω πέρα απο μια φορα πριν 10 χρονια που ειχα μια κύστη. Ποναει η μέση μου και το στήθος μου τιποτα αλλο. Δε εχω ζαλάδες δεν εχω λιγότερα μονο πριν 3 μερες στον υπνο μου μου μύρισε ντομάτα φρέσκοκομμενη αφου ξυπνησα. Αλλα μπορει μα ηταν ενα έντονο όνειρο. Εαν δεν αδιαθετησω θα ειναι σημερα η 4 μερα καθυστέρησης. Κεφαλι βαρύ και κουραση οχι έντονη. Θα περιμενω μεχρι τη Δευτέρα και θα κανω τεστ ελπίζω να μη μου ερθει και να εχει γινει το θαύμα.Ειναι γούρικο το mammyland γιαυτο θελω τη γνώμη σας. 

Κάνε τεστακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Νομίζω ότι στην προεμμηνοπαυση οι περίοδοι είναι πιο συχνές.

Βασικά είναι ακανόνιστες...Εμένα όλο πιο αργά παει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η αννι είπε:

Βασικά είναι ακανόνιστες...Εμένα όλο πιο αργά παει...

Ρώτησε κ τον γιατρό σου, αλλά από ο,τι ξέρω η αιμορραγία είναι πιο πολλή. Οι καθυστερήσεις είναι από άγχος ή έντονη κουραση. Πάντως την προεμμηνοπαυση την έχουν κάνει καραμέλα οι γιατροί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eiffel είπε:

Ρώτησε κ τον γιατρό σου, αλλά από ο,τι ξέρω η αιμορραγία είναι πιο πολλή. Οι καθυστερήσεις είναι από άγχος ή έντονη κουραση. Πάντως την προεμμηνοπαυση την έχουν κάνει καραμέλα οι γιατροί.

Δεν εχεις αδικο... Εμένα πάντως η ροή είναι φυσιολογική ... όπως ήταν πάντα...Ευχαριστω πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

@Άντρεα στείλε κ σε εμένα λίγη θετική ενέργεια, την έχω πολλη ανάγκη αυτή την περίοδο.

Στην στέλνω απλόχερα κορίτσι μου!! 😇🙏 Σε τι φάση βρίσκεσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

@Άντρεα στείλε κ σε εμένα λίγη θετική ενέργεια, την έχω πολλη ανάγκη αυτή την περίοδο.

Σου στέλνω κι εγώ!Ολα να πάνε οπως τα επιθυμεις!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η αννι είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Είχα αδιαθετήσει στις 7 /4 .Είχαμε επαφή μοναχα την  11 μερα του κύκλου..Από χτές έχω πονάκια στη μέση ,στις ωοθήκες και πρίξιμο στο στήθος...Θα μπορούσε να είναι περίοδος η κάτι άλλο;;;Σημείωση:Δεν έχω πολυ σταθερό κύκλο...Ααα έκανα τεστ σημερα ..αρνητικο...😔

Κορίτσι μου είσαι 5 μέρες πριν από τη περίοδο σου, είναι πάρα πολύ νωρις θεωρω  για να δείξει κάτι! Εκτός αν έκανες αυτά που είναι πρώιμης ανύχνευσης αλλά και πάλι δεν είναι πλήρως αξιόπιστο.. Κάνε λίγες μέρες υπομονή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/5/2020 at 10:24 ΠΜ, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶     

    

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:5/5

Hope19: 17/4

Alex2016: ?

Marselntina:01/3                                                                      

ioannastr: 08/3

 

Maroulita? : 21/5

diana8: 17/03

Lacostaki: 24/5

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Εαυγγελοςτ: 28/05

Μari84:04/04

misofeggaro: 07/05

PAPA EVA: 11/05

Lactaki:08/4

Love13:21/5

Smurf88:15/5

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:28/5        

Eiffel:12/5

androfight:16/5

Marina22 :28/5       

Kostef?     

Αντρεα:31/5       

Αννι:7/5     

 

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η αννι είπε:

Καλημέρα!Θα μπορούσες να προσθέσεις κι εμένα στην αναμονη 7 /5;;; Είμαι λίγες μέρες πριν αδιαθετήσω και έχω πολλά υγρά ,πόνο σε στήθος και μέση...Καλή επιτυχία σε όλες!!!

Εννοείται κορίτσι μου σε πρόσθεσα ήδη. Εύχομαι να μην χρειαστεί να ξανά αλλάξω την ημερομηνία σου και να μπεις από την αρχή στα θετικά μας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η αννι είπε:

Έκανα κοριτσι μου πριν λιγο...Δυστυχώς αρνητικο...Το τελευταίο 4-5 μηνο έχω περίοδο πολυ ακανόνιστα...Στις 40 - 50 μέρες..Χάνω κύκλους δηλαδή..Είμαι προ εμμηνοπαυση..όπως και να έχει ακόμα και να μην είναι εγκυμοσύνη ,θα έχω περίοδο κανονικα...Είναι συνηθισμένο υγρά πριν την περίοδο;; Δεν το είχα παρατηρήσει στο παρελθον..

Καλησπέρα κορίτσι μου το ότι είσαι στην προεμυνοπαυση στο είπε ο γιατρός; ή το υποψιάζεσαι; γιατί κι εγώ πιστεύω ότι τα τελευταία χρόνια βρήκαμε μια λέξη και την κάναμε καραμέλα. Έχεις κάνει ορμονολογικες και αν επιτρέπεται τι ηλικία έχεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

Κορίτσι μου είσαι 5 μέρες πριν από τη περίοδο σου, είναι πάρα πολύ νωρις θεωρω  για να δείξει κάτι! Εκτός αν έκανες αυτά που είναι πρώιμης ανύχνευσης αλλά και πάλι δεν είναι πλήρως αξιόπιστο.. Κάνε λίγες μέρες υπομονή!

Πρωιμής έκανα...Αλλά ναι...Θα περιμενω μερικες μερες ακόμα..Σε λίγο θα ξέρουμε...Σ ευχαριστω πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Έκανα το τεστακι αλλα βγήκε αρνητικο :(  Ακόμα δεν έχει φανεί η ακατανόμαστη... Γενικά έχω σταθερό κύκλο αλλά μια δυο μέρες καθυστέρηση -σήμερα είμαι στη δεύτερη- φαντάζομαι είναι στα πλαίσια του φυσιολογικου. Τι να πω!

Κι εγώ στέλνω θετική ενέργεια σε οοοοοολες!! Την χρειαζόμαστε τόόοσο πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marselntina είπε:

Γεια σας κορίτσια! Έκανα το τεστακι αλλα βγήκε αρνητικο :(  Ακόμα δεν έχει φανεί η ακατανόμαστη... Γενικά έχω σταθερό κύκλο αλλά μια δυο μέρες καθυστέρηση -σήμερα είμαι στη δεύτερη- φαντάζομαι είναι στα πλαίσια του φυσιολογικου. Τι να πω!

Κι εγώ στέλνω θετική ενέργεια σε οοοοοολες!! Την χρειαζόμαστε τόόοσο πολύ!

Το έκανες με πρωινά ουρά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marselntina είπε:

Ναι :(

Μην στεναχωριέσαι. Μπορεί να μη το ανιχνεύει! Η ελπίδα υπάρχει ακόμα όσο δεν έρχεται! Στο εύχομαι κορίτσι μου 💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η androfight είπε:

Μην στεναχωριέσαι. Μπορεί να μη το ανιχνεύει! Η ελπίδα υπάρχει ακόμα όσο δεν έρχεται! Στο εύχομαι κορίτσι μου 💓

Να ΄σαι καλά @androfight! Θα στενοχωρηθώ μόλις δω το αίμα για 5 λεπτα!! Μετά θα αρχίσω να ελπίζω για τον επόμενο μήνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Στην στέλνω απλόχερα κορίτσι μου!! 😇🙏 Σε τι φάση βρίσκεσαι?

Ευχαριστώ πολύ!

Είχαμε κάποιες επαφουλες ελπίζω μία να ήταν τυχερή. Αναμένω το αποτέλεσμα χαχα.

Παράλληλα, πρέπει να δούμε τι θα κάνουμε με γιατρό για εξωσωματική. Έχω κάνει δύο που δεν απέδωσαν. Ελπίζω να μην χρειαστεί να βρω εξωσωματικο γιατρό, αλλά έναν μαιευτήρα, έστω τώρα, στο παρά πέντε. 

Εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η marselntina είπε:

Γεια σας κορίτσια! Έκανα το τεστακι αλλα βγήκε αρνητικο :(  Ακόμα δεν έχει φανεί η ακατανόμαστη... Γενικά έχω σταθερό κύκλο αλλά μια δυο μέρες καθυστέρηση -σήμερα είμαι στη δεύτερη- φαντάζομαι είναι στα πλαίσια του φυσιολογικου. Τι να πω!

Κι εγώ στέλνω θετική ενέργεια σε οοοοοολες!! Την χρειαζόμαστε τόόοσο πολύ!

Το λαικ για τη θετική ενέργεια.

Είναι νωρίς ακόμη, μπορεί να μην το δείχνει το τεστακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eiffel είπε:

Το λαικ για τη θετική ενέργεια.

Είναι νωρίς ακόμη, μπορεί να μην το δείχνει το τεστακι.

Μακάρι!! Όπως είπα και χθες, κοντός ψαλμός αλληλούια!! χαχα

Εύχομαι να σου πάνε καλά όλα και να έχουμε σύντομα ένα θετικό τεστάκι και από εσένα στο πινακάκι μας ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα κορίτσια μου τυπικότατη στη ώρα της μου ήρθε πριν λίγο😜

@marselntina εε οχιιι και ήμουν σίγουρη για σένα.. ευχομαι να είσαι και να ειναι πολύ νωρίς κορίτσι μου..

@Eiffel έκανες 2 εξωσωματικές και δεν πέτυχαν κοριτσι μου? Γιατι? Ξερετε τον λόγο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...