Μετάβαση σε περιεχόμενο

🌼Ο Μάιος μας έφτασε κορίτσια μου γλυκά κρατώντας αγκαλιά του πανέμορφα μωρά για να τα μοιράσει σε όποια τα ζητά!🌼


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

μεσα σε 36-48 ωρες! ουσιαστικα δλδ την επομενη μερα!

Φυσικα καθε σωμα ειναι διαφορετικό όμως κατα κανονα την επόμενη 😉 

Σε ευχαριστω κοριτσι μου εγω βρηκα θετικο 17η-18η οποτε η 18η 19η ειχα ωορρηξια σωστα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Κοριτσι μου συγχαρητηρια με το καλο !!!! Ηθελα να σε ρωτησω ποια τεστ χρησημοποιησες ? Τα δικα μου λενε 24-48 ωρες θα γινει η ωορρηξια μετα το πρωτο θετικο !!!! Μου εκανε εντυπωση που εσενα εγινε την ιδια μερα ... :) 

Δεν ειναι σίγουρο ότι έγινε την ίδια (εγώ πχ το έχω τσεκάρει με υπέρηχο κάνω την επόμενη) όμως η σημαντικότερη ημέρα για επαφές είναι η προηγουμενη και όχι η μερα ωορρηξιας! Η φίλη μας έκανε την κατάλληλη στιγμή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Σε ευχαριστω κοριτσι μου εγω βρηκα θετικο 17η-18η οποτε η 18η 19η ειχα ωορρηξια σωστα?

εννοεις ειχες θετικό 2 μερες στη σειρα; η LH που πιανουν τα τεστ ανεβαινει πριν την ωορρηξια κ οταν πια αρχισει να πεφτει γινεται η ωορρηξια και το ωαριο μενει ενεργο καπου μια μέρα. Άρα η προηγούμενη κ η ίδια η μερα της ωορρηξιας ειναι οι βασικες. Τωρα δεν ξερω πως εχεις θετικο 2 μερες... αυτα με τις γραμμες εχεις ή τα ψηφιακα; παντως μετραει το πρωτο θετικο τεστ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

Δεν ειναι σίγουρο ότι έγινε την ίδια (εγώ πχ το έχω τσεκάρει με υπέρηχο κάνω την επόμενη) όμως η σημαντικότερη ημέρα για επαφές είναι η προηγουμενη και όχι η μερα ωορρηξιας! Η φίλη μας έκανε την κατάλληλη στιγμή!

Εννοειταιι !!! Δεν ειπα κατι κακο !! Απλα ειπε πως βρηκε θετικο 12η κ πως ηταν ημερα ωορρηξιας !!! Γιαυτο ρωτησα αν γινεται να συμβει την ιδια μερα :)  

ρωτησα μηπως εγω τα χρησημοποιω λαθος !!! Εγω επαφες ειχα 7η 10η 13η 15η 18η !!! 
και θετικο την 17η -18 :) 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tokyo είπε:

εννοεις ειχες θετικό 2 μερες στη σειρα; η LH που πιανουν τα τεστ ανεβαινει πριν την ωορρηξια κ οταν πια αρχισει να πεφτει γινεται η ωορρηξια και το ωαριο μενει ενεργο καπου μια μέρα. Άρα η προηγούμενη κ η ίδια η μερα της ωορρηξιας ειναι οι βασικες. Τωρα δεν ξερω πως εχεις θετικο 2 μερες... αυτα με τις γραμμες εχεις ή τα ψηφιακα; παντως μετραει το πρωτο θετικο τεστ! 

Βρηκε 17η το βραδακι θετικο και την επομενη που εκανα το μεσημερι βγηκε θετικο αλλα το βραδυ βγηκε αρνητικο !!! Εκανα ηλεκτρονικα :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kardoula1991 είπε:

Νομίζω με κάλυψες πλήρες και σ ευχαριστώ πάρα πολύ πραγματικά❤️ ήταν ακριβώς οι σκέψεις που είχα για τον γιατρό μου.. Τον εμπιστεύομαι και δεν θέλω να χαλάσει και αυτός την εικόνα για μένα.. Και ακριβώς εκεί ήταν το κόλλημα μου και το πρόβλημα μου.. Αλλά το θέλω τόσο πολύ.. Παρόλα αυτά νομίζω ήταν αυτό που έπρεπε να ακούσω και αποφάσισα να αφήσω έστω αυτόν τον κύκλο να περάσει έτσι και να ξεκινήσουμε προσπαθείς από τον επόμενο κύκλο.. Να έχει περάσει ένας κύκλος τουλάχιστον.. Και πάλι χίλια ευχαριστώ❤️❤️

Δεν ήρθε τυχαία τόσο σύντομα, θα ξαναρθει και θα μείνει την επόμενη φορά! 💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ!

Δεν έχω  λαικ για να σας κάνω! Με συγκινείτε!

Είναι 1408 η χοριακη, είναι καλό;

Συγχαρητήρια!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eiffel είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ Άννι!

 

Κορίτσια μου έδωσε το σύστημα τη δυνατότητα για μερικά λαικ αλλά δεν μου έφτασαν για όλα τα μηνύματά σας.

Σας φιλώ όλες! Μακάρι όλες μας του χρόνου τέτοια μέρα να έχουμε τα παιδάκια μας.

Μπράβο κορίτσι! Συγχαρητήρια! Θα γίνεις μαμά!!! ❤️ 😘 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Eiffel τέλειααααααααααααααα!!!!!! Μπράβο βρε κορίτσι μου! Χάρηκα πάρα πολύ για σένα :) Εύχομαι απο εδώ και πέρα να πάνε όλα καλά! Να έχεις μία υπεροχη εγκυμοσύνη και να ζήσεις την κάθε της στιγμή στο έπακρο! Γιατί μετά που θα γεννηθεί ο μπόμπιρας ή η πριγκίπισσα, όλα θα είναι διαφορετικά όμορφα ❤️ Συγχρητήρια και πάλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου.

Επειδή έχω περάσει διάφορα, είμαι πολύ συγκρατημένη κ φοβισμένη. Αν κ βαθειά μέσα μου έχω μια ελπίδα.

έρχεται τελικά μία στιγμή που η ελπίδα βγαίνει αληθινή και όχι ο φόβος... ❤️ :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/5/2020 at 4:27 ΜΜ, ο/η st3llina είπε:

Κοριτσια μου σας ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια,ποτε δεν ενιωσα οτι κανω θυσια για την αδερφη μου,6 χρονια μετα σκεφτομαι με τον ιδιο τροπο κ θα το εκανα ξανα κ ξανα εαν με αφηνε.Δεν προεκυψε εγκυμοσυνη απο την εμβρυομεταφορα,3 εμβρυακια ειχαμε βαλει κ ο γιατρος μαλιστα φοβοταν για 3δυμα,τοσο ιδανικες ηταν οι συνθηκες κ τοσο σιγουροι ολοι για την επιτυχια.Ομως δεν πετυχε.Ισως λογω τυχης,ισως λογω φαρμακων,ισως ο δικος μου οργανισμος αντεδρασε στα τοσα φαρμακα.Ισως αν ξαναπροσπαθουσαμε με τα κατεψυγμενα να πετυχαινε,δεν ηθελε η αδερφη μου να ξαναπερασω τη διαδικασια γιατι ειδε ποσο μου στοιχισε που δεν καταφερα να τη βοηθησω.Ενα χρονο μετα την εμβρυομεταφορα γνωρισα τον αντρα μου.Εκανα 6 χρονια να μπω στο φορουμ,δεν ηθελα να θυμαμαι την απογοητευση. Η αδερφη μου ειχε την ατυχια απο ιατρικο λαθος να παθει ακατασχετη αιμορραγια στη γεννα κ για να τη σωσουν οι γιατροι της εκαναν αφαιρεση μητρας στα 30 της χρονια.Γι αυτο λεω κ ξαναλεω οτι οσο εχουμε μητρα θα γινουμε ολες μανουλες! 6 χρονια μετα λοιπον,η αδερφη μου δειχνει οτι το εχει αποδεχτει οτι δε θα κανει αλλο παιδακι,κ περιμενει τη δικη μου γεννα για να ξαναγεννηθει μεσα απο το ανηψακι της πλεον!

Κ κοιταξτε κ 2 ακομη τεραστιες συμπτωσεις:Ανακαλυψαμε κ οι 2 τις εγκυμοσυνες μας την ιδια ημερομηνια ακριβως (14/2) και η αδερφη του αντρα μου ειναι μαια στο ιδιωτικο μαιευτηριο που καναμε 6 χρονια πριν αυτη τη διαδικασια!Ποσο μικρος ειναι ο κοσμος τελικα...Εννοειται φυσικα οτι ουτε ο αντρας μου ουτε κ η οικογενεια του γνωριζουν οτι εχω περασει απο τετοια διαδικασια,αφου δεν προεκυψε παιδι απο ολο αυτο κ δεν εχω σημαδια στο σωμα μου,δεν υπσρχει λογος να μαθευτει κατι τοσο προσωπικο που αφορα την αδερφη μου.

Πάντα μέσα από τα ποστ σου εγώ βλέπω έναν όμορφο άνθρωπο και πραγματικά συγχαρητήρια..έχω κι εγώ μια αδερφή και θα έκανα αυτό που έκανες χωρίς δεύτερη σκέψη διάβασα το παλιό ποστ σου και ταυτιστηκα κάθε φορά που μιλούσες για την αδερφή σου..με το καλό το μωρό σου να έρθει σαυτόν τον κόσμο και να μεγαλώσει μέσα στην τόση αγάπη που είμαι σίγουρη ότι υπάρχει γύρω σας..<3

στις πριν 7 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ!

Δεν έχω  λαικ για να σας κάνω! Με συγκινείτε!

Είναι 1408 η χοριακη, είναι καλό;

Συγχαρητήρια κορίτσι μου η χοριακη σου είναι τέλεια εύχομαι όλα να πανε καλά μέσα από την καρδιά μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

 

Eiffel :ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:04/06

Hope19: 17/4

Alex2016: ?

Marselntina:10/06                                                              

ioannastr: 08/3

 

Maroulita? : 14/6

diana8: 17/03

Lacostaki: 24/5

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Ευάγγελοςτ: 28/05

Μari84:04/04

misofeggaro: 06/06

PAPA EVA: 10/06

Lactaki:08/4

Love13:21/5

Smurf88:15/5

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:28/5        

ntinaki83:18/6

A&O:13/6

Marina22 :28/5       

Kostef?     

Αντρεα:31/5       

Αννι:7/6  

Nicol:08/06

Kardoula1991:12/06

Ntianaki_08:31/5

Clairy:16/06

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

 

Eiffel :ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:04/06

Hope19: 17/4

Alex2016: ?

Marselntina:10/06                                                              

ioannastr: 08/3

 

Maroulita? : 21/5

diana8: 17/03

Lacostaki: 24/5

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Ευάγγελοςτ: 28/05

Μari84:04/04

misofeggaro: 06/06

PAPA EVA: 10/06

Lactaki:08/4

Love13:21/5

Smurf88:15/5

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:28/5        

Eiffel:12/5

A&O:16/5

Marina22 :28/5       

Kostef?     

Αντρεα:31/5       

Αννι:7/5     

Nicol:08/06

Kardoula1991:12/06

Ntianaki_08:31/5

Clairy:16/06

Μπήκα στο πινακακι ως θετικό!!! 🌹😀♥️♥️💖

Κορίτσια γρήγορα να το γεμίσουμε όλες με θετικό αποτέλεσμα!

Εγώ μίλησα με τον γιατρό, μου είπε κ τα αρνητικά ενδεχόμενα, αλλά να είμαστε αισιόδοξοι.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

 

Eiffel :ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:04/06

Hope19: 17/4

Alex2016: ?

Marselntina:10/06                                                              

ioannastr: 08/3

 

Maroulita? : 21/5

diana8: 17/03

Lacostaki: 24/5

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Ευάγγελοςτ: 28/05

Μari84:04/04

misofeggaro: 06/06

PAPA EVA: 10/06

Lactaki:08/4

Love13:21/5

Smurf88:15/5

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:28/5        

Eiffel:12/5

A&O:16/5

Marina22 :28/5       

Kostef?     

Αντρεα:31/5       

Αννι:7/5     

Nicol:08/06

Kardoula1991:12/06

Ntianaki_08:31/5

Clairy:16/06

Καλημερα σε ολες!!!θα μπορουσες να με βαλεις στο πινακακι κ μενα για 18/6???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!🥰

Χρόνια πολλά σε όσα κορίτσια μας γιορτάζουν! Να είναι γερές και όλες οι επιθυμίες τους να πραγματοποιηθούν!

Επίσης όσες έχουν ένα δικό τους άτομο που γιορτάζει να το χαίρονται!

💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα σε όλες!! @Eiffel συγχαρητήρια κορίτσι μου 

Καλημέρα @Lacostaki μου. Θα με βάλεις κι εμένα 13/6? Σε ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Καλημέρα @Lacostaki μου. Θα με βάλεις κι εμένα 13/6? Σε ευχαριστώ!

Καλημέρα κι απο εμένα!Να μπω κι εγω στο πινακάκι 7 /6;;Ευχαριστώ πολύ @Lacostaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου θα σας αποχαιρετησω !!! Ευχομαι να ειστε παντα καλα και να εχετε συντομα ενα θετικο τεστ.!!! Παντα να εχουμε ελπιδα και πιστη ολα θα γινουν !!! 🙏🏻🙏🏻 Σας ευχαριστω για την βοηθεια σας.. για τις συμβουλες σας !!! Δεν ηθελα να φυγω χωρις να σας το πω !!! Θα τα καταφερουμε ολες !!!θελω να χαλαρωσω να μην εχω στο μυαλο μου γονιμες μερες... να απολαμβανω τις στιγμες με το αγορι μου !!! Γενικα να βγαλω το αγχος ...να εχω θετικη σκεψη και πως ολα καποια στιγμη θα ερθουν οταν δε τα περιμενουμε !!! Καλοκαιρι ερχεται .. να το απολαυσουμε χωρις να σχω στο μυαλο μου αυτο το πραγμα τοσοο πολυ .... πιστευω πως θα ξεχαστω και ισως ερθει εκει που δε το περιμενω !!!!! Δεν θελω να περνανε οι μερες και να παρατηρω το σωμα μου αν εχω κατι μηπως ετυχε ... θελω να κανουμε τις επαφες μας επειδη το θελουμε και να μην λεω στο αγορι μου τωρα πρεπει... ειναι αγχωτικο αυτο ολο !!!! Φιλακια πολλα Κοριτσια μου με θετικη σκεψη ολα θα γινουν και πιστη !!!🙏🏻🙏🏻🙏🏻♥️ Σας ευχαριστω μια μια ξεχωριστα για τις σουμβουλες σας !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Κοριτσια μου θα σας αποχαιρετησω !!! Ευχομαι να ειστε παντα καλα και να εχετε συντομα ενα θετικο τεστ.!!! Παντα να εχουμε ελπιδα και πιστη ολα θα γινουν !!! 🙏🏻🙏🏻 Σας ευχαριστω για την βοηθεια σας.. για τις συμβουλες σας !!! Δεν ηθελα να φυγω χωρις να σας το πω !!! Θα τα καταφερουμε ολες !!! Φιλακια πολλα !!!

Κρίμα κορίτσι μου που φεύγεις από την ομάδα μας. Μακαρι να μην συνεβει κάτι και απλά να θέλεις να ξεχαστείς με το θέμα αυτό, ώστε να έρθει πιο γρήγορα. Σου εύχομαι τα καλύτερα και να πάνε όλα τέλεια ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Κρίμα κορίτσι μου που φεύγεις από την ομάδα μας. Μακαρι να μην συνεβει κάτι και απλά να θέλεις να ξεχαστείς με το θέμα αυτό, ώστε να έρθει πιο γρήγορα. Σου εύχομαι τα καλύτερα και να πάνε όλα τέλεια ❤️

Η αληθεια ειναι αυτη !!! Θελω να βγαλω ολα αυτα απο το μυαλο μου οσο γινεται να μη σκεφτομαι ... :) δεν υπαρχει αλλος λογος !!! Απλα οταν μπαινω συνεχεια το εχω στο μυαλο μου γιαυτο κοριτσι μου ... θελω τωρα το καλοκαιρακι να ξεχαστω... να το απολαυσω ... και ευχομαι συντομα ολες μας με ενα θετικο τεστακι♥️♥️  Θελω απλα να ειμαι χαλαρη και να απολαμβανω τις στιγμες να μην κοιταω γονιμες .. τιποτα... 

νομιζω πως οταν το εχουμε οολο στο μυαλο μας χειροτερα ειναι !!!! Σας ευχομαι παντα να ειστε καλα η υγεια ειναι πανω απ ολα ολα τα αλλα ερχονται !!!! Καλη ψυχολογια ... θετικη σκεψη .. οσο γινεται ερχομαστε πιο κοντα στον στοχο μας !!!! 🙏🏻🙏🏻 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...