Μετάβαση σε περιεχόμενο

🌼Ο Μάιος μας έφτασε κορίτσια μου γλυκά κρατώντας αγκαλιά του πανέμορφα μωρά για να τα μοιράσει σε όποια τα ζητά!🌼


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια, είναι θετικό!

Συγχαρητηριααααα ❤️❤️ με το καλό να πάνε όλα φανταστηκα και τέλεια 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ!

Δεν έχω  λαικ για να σας κάνω! Με συγκινείτε!

Είναι 1408 η χοριακη, είναι καλό;

Συγχαρητήριαααα. Νομίζω ότι είναι πολυ καλό το νούμερο. Μίλησες με το γιατρό σου? Πόσο καιρό προσπαθούσατε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ!

Δεν έχω  λαικ για να σας κάνω! Με συγκινείτε!

Είναι 1408 η χοριακη, είναι καλό;

🥳🥳🥳 Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!ήμουν σίγουρη..όλα καλά θα πάνε...η χοριακη είναι τέλεια 🥰🥰 θα δεις κ σάκο στα κοντά....,🤩🤩🤩🤩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

@Ευάγγελοςτ και εγώ αν είχα κάνει αποξεση δεν το συζητάω καν.. Θα περίμενα σίγουρα.. Απλά τώρα η λογική μου είναι ότι αν δεν έκανα τεστ δεν θα το καταλάβαινα καν.. Για αυτό προβληματιζομαι..

@Love13 και εγώ αυτό λέω και η λογική αυτό λέει αλλά μετά το τηλεφώνημα με τον γιατρό κάτι με τρώει χαχαχα..

Μπορεί να το αφήσουμε για αυτόν τον μήνα και να ξεκινήσουμε τον άλλον.. Θα το σκεφτώ 1 2 μερούλες ακόμα..

Σου λένε να περιμένεις δύο κύκλους για να αποβληθεί και να αναγεννηθεί σωστά το ενδομήτριο, αλλιώς υπάρχει μεγαλύτερη πιθανότητα να αποβάλεις ξανά, αλλά αυτή τη φορά ένα χρωμοσωμικά υγιές έμβρυο. Δεν είναι όλοι οι γιατροί το ίδιο αυστηροί στο να περιμένεις, αλλά αν σε παίρνει ηλικιακά και από αποθέματα αντοχής, γιατί να το ρισκάρεις;

Πάντως αν είσαι ευχαριστημένη με τον γιατρό σου και θες να συνεχίσεις να τον έχεις, να τον ακούσεις ή να ξανασυζητήσεις μαζί του και να καταλήξετε κάπου μαζί, γιατί εμπιστοσύνη πρέπει να υπάρχει και από τις δύο μεριές. Και αυτοί είναι άνθρωποι και πέραν του ότι μπορεί να ενοχληθεί, μετά μπορεί να σε σκέφτεται ως την ασθενή που απ' όσα της λέει, κάνει μόνο αυτά που της αρέσουν. Νομίζω όσο σοβαρούς τους θέλουμε εμείς, άλλο τόσο σοβαρές μας θέλουν κι αυτοί. Εσύ βέβαια ξέρεις καλύτερα τι τύπος είναι ο γιατρός σου και τι σχέση έχετε! Μπορεί να είναι σούπερ cool και να έχετε πολύ φιλική σχέση, εσύ ξέρεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ!

Δεν έχω  λαικ για να σας κάνω! Με συγκινείτε!

Είναι 1408 η χοριακη, είναι καλό;

Ειναι τέλειο νούμερο! Λογικά με αυτό το νούμερο πας για υπέρηχο? Ή λέω βλακείες?

Με συγκίνησες να ξέρεις. Εγώ τώρα κάνω διέγερση και θυμάμαι που μας είχες στείλει το Μάρτη πόσο στεναχωρημένη ήσουν μετά την δεύτερη αποτυχία.

Ο Θεός στο χρωστούσε αυτό το μωράκι και ήρθε την κατάλληλη στιγμή!:wub:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια, είναι θετικό!

Μπραβοοοοο συγχαρητήρια κούκλα μου με το καλο όλα καλά να πανε σου ευχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ!

Δεν έχω  λαικ για να σας κάνω! Με συγκινείτε!

Είναι 1408 η χοριακη, είναι καλό;

Είναι εξαιρετική! Ανέβηκε τέλεια για τις ημέρες καθυστέρησης που έχεις! Αύριο μπορείς να πας να δεις το νινακι σου! Θα φαίνεται σίγουρα στον υπέρηχο!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ!

Δεν έχω  λαικ για να σας κάνω! Με συγκινείτε!

Είναι 1408 η χοριακη, είναι καλό;

Τέλειο είναι όχι απλά καλό!! Θυμάμαι που έλεγες πόσο στενοχωριεσαι κ σου έλεγαν κάποιοι κ για δανεικά κλπ κ τώρα αυτό 😍😍😍

Εύχομαι τα καλύτερα κ να κρατάς το μωράκι σου σύντομα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ!

Δεν έχω  λαικ για να σας κάνω! Με συγκινείτε!

Είναι 1408 η χοριακη, είναι καλό;

τελειο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Eiffel συγχαρητήρια κορίτσι μου! Χάρηκα πολύ για σένα! Σου εύχομαι οτι καλύτερο απο εδώ και πέρα! 😘

Όταν έχεις χρόνο πες μας αν θες και τις μέρες που είχες επαφές και συμπτώματα που παρατήρησες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η wild lavender είπε:

Σου λένε να περιμένεις δύο κύκλους για να αποβληθεί και να αναγεννηθεί σωστά το ενδομήτριο, αλλιώς υπάρχει μεγαλύτερη πιθανότητα να αποβάλεις ξανά, αλλά αυτή τη φορά ένα χρωμοσωμικά υγιές έμβρυο. Δεν είναι όλοι οι γιατροί το ίδιο αυστηροί στο να περιμένεις, αλλά αν σε παίρνει ηλικιακά και από αποθέματα αντοχής, γιατί να το ρισκάρεις;

Πάντως αν είσαι ευχαριστημένη με τον γιατρό σου και θες να συνεχίσεις να τον έχεις, να τον ακούσεις ή να ξανασυζητήσεις μαζί του και να καταλήξετε κάπου μαζί, γιατί εμπιστοσύνη πρέπει να υπάρχει και από τις δύο μεριές. Και αυτοί είναι άνθρωποι και πέραν του ότι μπορεί να ενοχληθεί, μετά μπορεί να σε σκέφτεται ως την ασθενή που απ' όσα της λέει, κάνει μόνο αυτά που της αρέσουν. Νομίζω όσο σοβαρούς τους θέλουμε εμείς, άλλο τόσο σοβαρές μας θέλουν κι αυτοί. Εσύ βέβαια ξέρεις καλύτερα τι τύπος είναι ο γιατρός σου και τι σχέση έχετε! Μπορεί να είναι σούπερ cool και να έχετε πολύ φιλική σχέση, εσύ ξέρεις!

Νομίζω με κάλυψες πλήρες και σ ευχαριστώ πάρα πολύ πραγματικά❤️ ήταν ακριβώς οι σκέψεις που είχα για τον γιατρό μου.. Τον εμπιστεύομαι και δεν θέλω να χαλάσει και αυτός την εικόνα για μένα.. Και ακριβώς εκεί ήταν το κόλλημα μου και το πρόβλημα μου.. Αλλά το θέλω τόσο πολύ.. Παρόλα αυτά νομίζω ήταν αυτό που έπρεπε να ακούσω και αποφάσισα να αφήσω έστω αυτόν τον κύκλο να περάσει έτσι και να ξεκινήσουμε προσπαθείς από τον επόμενο κύκλο.. Να έχει περάσει ένας κύκλος τουλάχιστον.. Και πάλι χίλια ευχαριστώ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ!

Δεν έχω  λαικ για να σας κάνω! Με συγκινείτε!

Είναι 1408 η χοριακη, είναι καλό;

Είναι τελείως ο αριθμός σου... Μπράβο κορίτσι μου πραγματικά.. Να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου στα άκρα.. Να σου πάνε όλα τέλεια❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου χίλια ευχαριστώ για τις ευχές σας. Εύχομαι να γεμίσει το πινακακι μας με θετικά!!!

Πριν λίγο γύρισα από τη δουλειά κ το είπα στον άνδρα μου ο οποίος έμεινε με το στόμα ανοιχτό. Τώρα πετάει από τη χαρά του.

Ελπίζω να εξελιχθεί ομαλά.

Χρησιμοποίησα αυτή τη φορά, τεστακια ωορρηξίας. Βρήκα το θετικό τη δωδέκατη ημέρα. Επαφές είχαμε συνολικά τρεις. Μια τη δέκατη ημέρα περιόδου, μια την ημέρα της ωορρηξίας δηλαδή τη δωδέκατη και μία ακόμη τη δέκατη πέμπτη. Η δέκατη πέμπτη ίσως να μην έπαιξε κάποιο ρόλο. Οπότε πιο πολύ δίνω βάση στη δέκατη κ κυρίως στη δωδέκατη ημέρα.

Συμπτώματα δεν είχα κάτι ιδιαίτερο. Αυτό το κλασικό που πολλές κοπέλες περιγράφουν ότι όσο είναι να πλησιάζει η ημέρα περιόδου ένιωθα τραβηγματακια. Όμως, αυτή τη φορά δεν ήταν τόσο έντονα όσο όταν αδιαθετω κ κυρίως δεν με έπιασε πονοκέφαλος που συνήθως με πιάνει πριν αδιαθετησω ή κατά τη διάρκεια.

Κόπωση σίγουρα ένιωθα κ νιώθω αλλά είναι το πολύ τρέξιμο κ η ζέστη οπότε αυτό προς το παρόν δεν μπορώ να το αξιολογήσω πλήρως ως σύμπτωμα. 

Κάτι άλλο σαν διαφορετικό αίσθημα δεν έχω. Μάλιστα σας το είχα πει πριν λίγες μέρες ότι δεν ένιωθα κάτι. 

Σίγουρα όλα είναι σχετικά βέβαια, κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός.

Η ένταξη μου στο πινακακι μας εδώ μου έφερε πολύ γούρι. ❤️ Σας ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια μου χίλια ευχαριστώ για τις ευχές σας. Εύχομαι να γεμίσει το πινακακι μας με θετικά!!!

Πριν λίγο γύρισα από τη δουλειά κ το είπα στον άνδρα μου ο οποίος έμεινε με το στόμα ανοιχτό. Τώρα πετάει από τη χαρά του.

Ελπίζω να εξελιχθεί ομαλά.

Χρησιμοποίησα αυτή τη φορά, τεστακια ωορρηξίας. Βρήκα το θετικό τη δωδέκατη ημέρα. Επαφές είχαμε συνολικά τρεις. Μια τη δέκατη ημέρα περιόδου, μια την ημέρα της ωορρηξίας δηλαδή τη δωδέκατη και μία ακόμη τη δέκατη πέμπτη. Η δέκατη πέμπτη ίσως να μην έπαιξε κάποιο ρόλο. Οπότε πιο πολύ δίνω βάση στη δέκατη κ κυρίως στη δωδέκατη ημέρα.

Συμπτώματα δεν είχα κάτι ιδιαίτερο. Αυτό το κλασικό που πολλές κοπέλες περιγράφουν ότι όσο είναι να πλησιάζει η ημέρα περιόδου ένιωθα τραβηγματακια. Όμως, αυτή τη φορά δεν ήταν τόσο έντονα όσο όταν αδιαθετω κ κυρίως δεν με έπιασε πονοκέφαλος που συνήθως με πιάνει πριν αδιαθετησω ή κατά τη διάρκεια.

Κόπωση σίγουρα ένιωθα κ νιώθω αλλά είναι το πολύ τρέξιμο κ η ζέστη οπότε αυτό προς το παρόν δεν μπορώ να το αξιολογήσω πλήρως ως σύμπτωμα. 

Κάτι άλλο σαν διαφορετικό αίσθημα δεν έχω. Μάλιστα σας το είχα πει πριν λίγες μέρες ότι δεν ένιωθα κάτι. 

Σίγουρα όλα είναι σχετικά βέβαια, κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός.

Η ένταξη μου στο πινακακι μας εδώ μου έφερε πολύ γούρι. ❤️ Σας ευχαριστώ πολύ!

Μια χαρα!Να προσεχεις και να μην κουραζεσαι!Και να εχεις μια τελειόμηνη και ωραία εκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η αννι είπε:

Μια χαρα!Να προσεχεις και να μην κουραζεσαι!Και να εχεις μια τελειόμηνη και ωραία εκυμοσύνη!

Σε ευχαριστώ πολύ Άννι!

 

Κορίτσια μου έδωσε το σύστημα τη δυνατότητα για μερικά λαικ αλλά δεν μου έφτασαν για όλα τα μηνύματά σας.

Σας φιλώ όλες! Μακάρι όλες μας του χρόνου τέτοια μέρα να έχουμε τα παιδάκια μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eiffel είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ Άννι!

 

Κορίτσια μου έδωσε το σύστημα τη δυνατότητα για μερικά λαικ αλλά δεν μου έφτασαν για όλα τα μηνύματά σας.

Σας φιλώ όλες! Μακάρι όλες μας του χρόνου τέτοια μέρα να έχουμε τα παιδάκια μας.

Αμην!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ!

Δεν έχω  λαικ για να σας κάνω! Με συγκινείτε!

Είναι 1408 η χοριακη, είναι καλό;

Μπόμπα..... άντε να δείς σάκο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια, είναι θετικό!

Κοριτσιιιιιιι μμμμ!!! Δεν φαντάζεσαι πόοοοσοοο χαρηκαααα αλήθειαααα!! Δεν πρέπει να χάνουμε ποτε την πίστη μας και είσαι ζωντανο παράδειγμα για όλες που παλεύουμε χρόνια ολόκληρα!!! Με συγκίνησες πολύ αλήθεια!!! Κάνε μου μόνο μία χάρη.. Οταν βρεις λίγο χρόνο γράψε μας λίγο την ιστορία σου και τη προσπάθεια σου μέχρι σήμερα.. θα δώσεις πολλή δύνανη, κουράγιο και πίστη σε όσα κορίτσια παλεύουν χρόνια  και δεν έρχεται.. σου στελνω μεσα από τη καρδιά μου όλη μου την αγάπη και τη θετική ενέργεια να πάνε όλα κατ ευχή και σε 9 μήνες να κρατάς το μωρακι σου αγκαλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια, είναι θετικό!

Μπραβο κοριτσαρα μου,ημουν σιγουρη για σενα!!!!Μια ηρεμη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι 😘😘.Το πιο ομορφο κ γλυκο ταξιδι εχει ξεκινησει...Να το χαρεις κουκλα μου,η χοριακη σου ειναι τελεια!!!Μιλα με το γυναικολογο σου να σε κατευθυνει,εισαι εγκυουλα πιστεψε το!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου ηθελα να ρωτησω οταν το τεστ ωορρηξιας δειξει θετικο η ωορρηξια συμβαινει την ιδια μερα  ?? Γιατι αυτα που κανω λενε πως γινεται σε 24-48 ωρες ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Κοριτσια μου ηθελα να ρωτησω οταν το τεστ ωορρηξιας δειξει θετικο η ωορρηξια συμβαινει την ιδια μερα  ??

μεσα σε 36-48 ωρες! ουσιαστικα δλδ την επομενη μερα!

Φυσικα καθε σωμα ειναι διαφορετικό όμως κατα κανονα την επόμενη 😉 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια μου χίλια ευχαριστώ για τις ευχές σας. Εύχομαι να γεμίσει το πινακακι μας με θετικά!!!

Πριν λίγο γύρισα από τη δουλειά κ το είπα στον άνδρα μου ο οποίος έμεινε με το στόμα ανοιχτό. Τώρα πετάει από τη χαρά του.

Ελπίζω να εξελιχθεί ομαλά.

Χρησιμοποίησα αυτή τη φορά, τεστακια ωορρηξίας. Βρήκα το θετικό τη δωδέκατη ημέρα. Επαφές είχαμε συνολικά τρεις. Μια τη δέκατη ημέρα περιόδου, μια την ημέρα της ωορρηξίας δηλαδή τη δωδέκατη και μία ακόμη τη δέκατη πέμπτη. Η δέκατη πέμπτη ίσως να μην έπαιξε κάποιο ρόλο. Οπότε πιο πολύ δίνω βάση στη δέκατη κ κυρίως στη δωδέκατη ημέρα.

Συμπτώματα δεν είχα κάτι ιδιαίτερο. Αυτό το κλασικό που πολλές κοπέλες περιγράφουν ότι όσο είναι να πλησιάζει η ημέρα περιόδου ένιωθα τραβηγματακια. Όμως, αυτή τη φορά δεν ήταν τόσο έντονα όσο όταν αδιαθετω κ κυρίως δεν με έπιασε πονοκέφαλος που συνήθως με πιάνει πριν αδιαθετησω ή κατά τη διάρκεια.

Κόπωση σίγουρα ένιωθα κ νιώθω αλλά είναι το πολύ τρέξιμο κ η ζέστη οπότε αυτό προς το παρόν δεν μπορώ να το αξιολογήσω πλήρως ως σύμπτωμα. 

Κάτι άλλο σαν διαφορετικό αίσθημα δεν έχω. Μάλιστα σας το είχα πει πριν λίγες μέρες ότι δεν ένιωθα κάτι. 

Σίγουρα όλα είναι σχετικά βέβαια, κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός.

Η ένταξη μου στο πινακακι μας εδώ μου έφερε πολύ γούρι. ❤️ Σας ευχαριστώ πολύ!

Κοριτσι μου συγχαρητηρια με το καλο !!!! Ηθελα να σε ρωτησω ποια τεστ χρησημοποιησες ? Τα δικα μου λενε 24-48 ωρες θα γινει η ωορρηξια μετα το πρωτο θετικο !!!! Μου εκανε εντυπωση που εσενα εγινε την ιδια μερα ... :) 

εγω ειχα θετικο 17η κ 18η οποτε υπολιγιζω  να εκανα ωορρηξια 18η 19η !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Eiffelσυγνώμη αλλά ουσιαστικά ήσουν στην ανεξήγητη / ηλικία (κατά τους γιατρούς πάντα)! Δεν είχες βρει ποτέ κάτι σωστά; οπότε απλά ίσως ήθελε το χρόνο του! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...