Μετάβαση σε περιεχόμενο

🌼Ο Μάιος μας έφτασε κορίτσια μου γλυκά κρατώντας αγκαλιά του πανέμορφα μωρά για να τα μοιράσει σε όποια τα ζητά!🌼


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Σ ευχαριστώ λακτάκι μου ήσουν πολύ αναλυτική! Ελπίζω να πάνε όλα καλά! Τα αποτελέσματα, τι δήλαδη βρήκε, αφαίρεσαι κτλ στα λεει ο γιατρός μόλις ξυπνήσεις σωστά; ουφφ ελπίζω να επικοινωνώ μετά τι νάρκωση! Με στεναχωρεί που θα είμαι μόνη μου :( αν έχω κάποιο δυσαρεστο νέο δεν ξέρω πως θα το διαχειριστώ μόνη μου

Καταρχήν να σκέφτεσαι θετικά!! Αν παρόοολα αυτά έχεις κάποιο δυσάρεστο νέο είσαι μία δυνατή γυναίκα έτοιμη να γίνει μάνα που μπορείς να διαχειριστείς τα ΠΑΝΤΑ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

Μεγάλη ελπίδα θα έλεγα εγώ!! Βρε δεν κάνεις ένα τεστάκι θα μας βγει η ψυχή.. χαχαχαχα

Δεν είναι νωρίς; Επειδή κάποιες φορές έχω αδιαθετησει κ στις 30 ημέρες. Σήμερα είναι 26η. Γενικά αδιαθετω στις 24 με 26.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Σ ευχαριστώ λακτάκι μου ήσουν πολύ αναλυτική! Ελπίζω να πάνε όλα καλά! Τα αποτελέσματα, τι δήλαδη βρήκε, αφαίρεσαι κτλ στα λεει ο γιατρός μόλις ξυπνήσεις σωστά; ουφφ ελπίζω να επικοινωνώ μετά τι νάρκωση! Με στεναχωρεί που θα είμαι μόνη μου :( αν έχω κάποιο δυσαρεστο νέο δεν ξέρω πως θα το διαχειριστώ μόνη μου

Οχιι δε θα έχεις δυσάρεστα κ να υπάρχει κάτι θα σ τα αφαιρέσει τόπου κύστη συμφυσεις εννοώ... Κοίτα, μη φρικαρεις αλλά μπορεί να ξεχνάς... Εγώ ξεχνούσα συνέχεια για μέρες😂😂 αφού θυμάμαι μόλις είχα βγει απ' το χειρουργείο είδα το κινητό τα μήνυματα μου κ μετά παραπονιομουν γιατί δε Μ στείλανε χαχαχαχααααα... Καλά συγνώμη γιατί δεν επιτρέπουν έστω 1 σύνοδο?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kardoula1991 είπε:

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ για το κουράγιο που μου δίνετε... Δεν έχω λόγια για σας... Είστε υπεροχες❤️❤️

Το πρώτο σοκ είναι τώρα.. Η τόση χαρά που πήρα και η τόση χαρά που μου πήραν από την μία στιγμή στην άλλη.. Θα πάω όμως και στον γιατρό να το επιβεβαιώσω.. Έκλαψα το έβγαλα από μέσα μου.. Τώρα νιώθω ήδη καλύτερα μετά από λίγες ώρες.. Και σκέφτομαι θετικά.. Όπως είπατε και εσείς ήταν το πιο ήπιο και καλό σενάριο που μπορούσε να γίνει εάν κάτι δεν πήγαινε καλά όπως και έγινε.. 

Και επειδή θέλω να σκέφτομαι θετικά.. Θα ρωτήσω και το απόγευμα τον γιατρό μου εννοείτε αλλά τώρα απλά περιμένω να μου έρθει περίοδο? Και μπορώ να μείνω αμέσως πάλι έγκυος η πρέπει να περάσει καιρός? Κάποιοι μήνες? Προσπαθώ μέσα στην στεναχώρια μου να ψάξω έστω τα θετικά.. 

Κοριτσια πείτε μας εσείς τουλάχιστον καλά νέα να πάρω θαρρως και να χαρώ με την δική σας την χαρά❤️❤️

Σαφώς κ μπορείς να μείνεις έγκυος τον επόμενο μήνα. Ήταν βιοχημική αυτή η εγκυμοσύνη, δεν έκανες χειρουργείο.

Όμως, περίμενε να δεις κ τον υπέρηχο απόψε. Μήπως έγινε κάποιο λάθος στο εργαστήριο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Σ ευχαριστώ λακτάκι μου ήσουν πολύ αναλυτική! Ελπίζω να πάνε όλα καλά! Τα αποτελέσματα, τι δήλαδη βρήκε, αφαίρεσαι κτλ στα λεει ο γιατρός μόλις ξυπνήσεις σωστά; ουφφ ελπίζω να επικοινωνώ μετά τι νάρκωση! Με στεναχωρεί που θα είμαι μόνη μου :( αν έχω κάποιο δυσαρεστο νέο δεν ξέρω πως θα το διαχειριστώ μόνη μου

Δεν θα έχεις κανένα δυσάρεστο νέο. Από ο,τι έχω καταλάβει γενικά οι γιατροί βάζουν τη λαπαροσκόπηση κ την υστεροσκοπηση πολύ εύκολα. Έχω κάνει κ τα δυο, τίποτα δεν έχει βρεθεί. Θα έχεις το κινητό σου οπότε θα αναπληρώσεις το κενό. Κ απέξω θα είναι ο άνδρας σου για να σε πάρει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν νομίζω να έγινε κάποιο λάθος.. Λίγο απίθανο το θεωρώ... Αλλά θα πάω σε μια ώρα στο γιατρό και θα μάθω.. 

Ωραία αυτό μου δίνει ελπίδες ότι μπορείς να μείνεις πάλι έγκυος αμέσως😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Δεν νομίζω να έγινε κάποιο λάθος.. Λίγο απίθανο το θεωρώ... Αλλά θα πάω σε μια ώρα στο γιατρό και θα μάθω.. 

Ωραία αυτό μου δίνει ελπίδες ότι μπορείς να μείνεις πάλι έγκυος αμέσως😊

Φυσικά και μπορείς.

Άλλωστε μην ξεχνάς ότι οι βιοχημικές μπορεί εύκολα να μην εντοπιστούν. Μια μικρή καθυστέρηση συνήθως είναι που εάν χάσεις τις ημέρες μπορεί κ να μην καταλάβεις κάτι.

Μην χάνεις την ελπίδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι δεν θα την χάσω.. Ίσα ίσα θα πεισμωσω πιο πολύ και θα προσέξω και πιο πολύ τον εαυτό μου.. Διατροφή, κάπνισμα, άθληση, άγχος.. Αυτά θα τα δουλέψω με περισσότερο ζήλο τώρα.. 

Καλο είναι να μην γίνονται αυτά αλλά και με την φύση δεν μπορείς να τα βάλλεις.. Ομολογώ ότι νόμιζα θα με πάρει από κάτω αλλά αφού έκλαψα και στεναχωρεθηκα σκέφτηκα ότι δεν θα αφήσω αυτά τα συναισθήματα να με κερδίσουν.. Δίνω περιθώρια στον εαυτό μου μέχρι και σήμερα και από αύριο ξεκινάει μια καινούρια περίοδο για μένα.. Με νέες προσπαθείες και νέες ευκαιρίες.. Έτσι ήταν γραφτώ να γίνει και έγινε.. 

Και εσείς κορίτσια συμβάλλατε σε αυτό για να το καταλάβω τόσο γρήγορα και να μην το αφήσω να με επιρρεασει πολύ και σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Όχι δεν θα την χάσω.. Ίσα ίσα θα πεισμωσω πιο πολύ και θα προσέξω και πιο πολύ τον εαυτό μου.. Διατροφή, κάπνισμα, άθληση, άγχος.. Αυτά θα τα δουλέψω με περισσότερο ζήλο τώρα.. 

Καλο είναι να μην γίνονται αυτά αλλά και με την φύση δεν μπορείς να τα βάλλεις.. Ομολογώ ότι νόμιζα θα με πάρει από κάτω αλλά αφού έκλαψα και στεναχωρεθηκα σκέφτηκα ότι δεν θα αφήσω αυτά τα συναισθήματα να με κερδίσουν.. Δίνω περιθώρια στον εαυτό μου μέχρι και σήμερα και από αύριο ξεκινάει μια καινούρια περίοδο για μένα.. Με νέες προσπαθείες και νέες ευκαιρίες.. Έτσι ήταν γραφτώ να γίνει και έγινε.. 

Και εσείς κορίτσια συμβάλλατε σε αυτό για να το καταλάβω τόσο γρήγορα και να μην το αφήσω να με επιρρεασει πολύ και σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου❤️❤️❤️

Μπραβο σου για τη δυναμη σου και για τη θετικη σου σταση σε ολο αυτο!!!Μεσα απο τη καρδιά μου σου ευχομαι μονο χαρες απο δω κ περα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marselntina είπε:

Καταρχήν να σκέφτεσαι θετικά!! Αν παρόοολα αυτά έχεις κάποιο δυσάρεστο νέο είσαι μία δυνατή γυναίκα έτοιμη να γίνει μάνα που μπορείς να διαχειριστείς τα ΠΑΝΤΑ! 

Τωρα νιώθω δυνατη η αλήθεια αύριο όμως ν ξερω😊 Η αλήθεια το σκεφτόμουν ότι θα σας εχω και εσας και λεω μη ξεχασω φορτιστη😂

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Οχιι δε θα έχεις δυσάρεστα κ να υπάρχει κάτι θα σ τα αφαιρέσει τόπου κύστη συμφυσεις εννοώ... Κοίτα, μη φρικαρεις αλλά μπορεί να ξεχνάς... Εγώ ξεχνούσα συνέχεια για μέρες😂😂 αφού θυμάμαι μόλις είχα βγει απ' το χειρουργείο είδα το κινητό τα μήνυματα μου κ μετά παραπονιομουν γιατί δε Μ στείλανε χαχαχαχααααα... Καλά συγνώμη γιατί δεν επιτρέπουν έστω 1 σύνοδο?? 

Ωχ καταλαβα σκεψου ήδη δεν το εχω καλα με τη μνημη😜

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eiffel είπε:

Δεν θα έχεις κανένα δυσάρεστο νέο. Από ο,τι έχω καταλάβει γενικά οι γιατροί βάζουν τη λαπαροσκόπηση κ την υστεροσκοπηση πολύ εύκολα. Έχω κάνει κ τα δυο, τίποτα δεν έχει βρεθεί. Θα έχεις το κινητό σου οπότε θα αναπληρώσεις το κενό. Κ απέξω θα είναι ο άνδρας σου για να σε πάρει.

Η αλήθεια διαβασα σε ενα αλλο θεματακι για ενα κοριτσι που στη λαπαροσκοπιση της αφαιρεσε της σαλπιγγες και η αλήθεια πανικοβλήθηκα λίγο.. ο Θεός βοηθός..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Άντρεα κοριτσι μου καλη επιτυχια για αυριο! Σκεψου μονο θετικα!! Ολα θα ειναι πολυ καλυτερα υστερα απο την αυριανη μερα!! @Kardoula1991 κοριτσι μου μην απελπιζεσαι! Αρχικα πες μας τι σου ειπε ο γιατρος. Και δευτερον αν οντως κατι δεν πηγε καλα αυτη την φορα, να εισαι σιγουρη οτι ο μηνας αυτος εδειξε οτι εχεις ολα τα φοντα για να ξανα μεινεις γρηγορα παλι εγκυος!! Ειμαι σιγουρη! Σε ολα τα αλλα κοριτσια που περιμενουν αμεσα, ευχομαι να μην τους ερθει η περιοδος για τους επομενους 9 μηνες! Και σε εμας που εχουμε λιγο χρονο ακομα εως την επομενη περιοδο, να μας πανε ολα τελεια!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kardoula1991 είπε:

Όχι δεν θα την χάσω.. Ίσα ίσα θα πεισμωσω πιο πολύ και θα προσέξω και πιο πολύ τον εαυτό μου.. Διατροφή, κάπνισμα, άθληση, άγχος.. Αυτά θα τα δουλέψω με περισσότερο ζήλο τώρα.. 

Καλο είναι να μην γίνονται αυτά αλλά και με την φύση δεν μπορείς να τα βάλλεις.. Ομολογώ ότι νόμιζα θα με πάρει από κάτω αλλά αφού έκλαψα και στεναχωρεθηκα σκέφτηκα ότι δεν θα αφήσω αυτά τα συναισθήματα να με κερδίσουν.. Δίνω περιθώρια στον εαυτό μου μέχρι και σήμερα και από αύριο ξεκινάει μια καινούρια περίοδο για μένα.. Με νέες προσπαθείες και νέες ευκαιρίες.. Έτσι ήταν γραφτώ να γίνει και έγινε.. 

Και εσείς κορίτσια συμβάλλατε σε αυτό για να το καταλάβω τόσο γρήγορα και να μην το αφήσω να με επιρρεασει πολύ και σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου❤️❤️❤️

Μπράβο!

@Άντρεα καλή επιτυχία αύριο!

Επέμβαση ρουτίνας είναι. Έχε εμπιστοσύνη στον γιατρό σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια γύρισα από τον γιατρό.. Όντως ήταν βιοχημικη εγκυμοσύνη.. Δεν είδαμε τίποτα.. Είπε ότι βλέπει όσα βλέπει σε μια φυσιολογική γυναίκα... Τώρα περιμένω να μου έρθει η περίοδος και απλά θα πάω σε μια βδομάδα ξανά για χοριακη για να δούμε ότι πέφτει στο 0..μου είπε προσπάθειες να προσπαθήσουμε σε 2 3 μήνες πάλι για να σταθεροποιηθει λίγο ο κύκλος..οχι ότι δεν μπορώ να μείνω έγκυος τώρα αλλά λέει θα είναι καλύτερα.. Μου είπε να μην στεναχωριέμαι και ότι ήταν ένα τυχαίο γεγονός που πολλές γυναίκες δεν το καταλαβαίνουν καν.. 

Μπορώ να πω ότι είμαι πολύ πιο ήρεμη τώρα και σαν να μου έφυγε ένα βάρος από το μεσημέρι.. Δεν θα σταματήσω να ελπίζω και εύχομαι απλά σε 2 3 μήνες που θα ξεκίνησουμε τις προσπάθειες να πάνε όλα καλά:) 

Σας ευχαριστώ την καθεμία ξεχωριστά μέσα από την καρδιά μου και εύχομαι σε όλες σας τα καλύτερα❤️❤️❤️

Συγγνώμη για το σεντόνι😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Λοιπόν κορίτσια γύρισα από τον γιατρό.. Όντως ήταν βιοχημικη εγκυμοσύνη.. Δεν είδαμε τίποτα.. Είπε ότι βλέπει όσα βλέπει σε μια φυσιολογική γυναίκα... Τώρα περιμένω να μου έρθει η περίοδος και απλά θα πάω σε μια βδομάδα ξανά για χοριακη για να δούμε ότι πέφτει στο 0..μου είπε προσπάθειες να προσπαθήσουμε σε 2 3 μήνες πάλι για να σταθεροποιηθει λίγο ο κύκλος..οχι ότι δεν μπορώ να μείνω έγκυος τώρα αλλά λέει θα είναι καλύτερα.. Μου είπε να μην στεναχωριέμαι και ότι ήταν ένα τυχαίο γεγονός που πολλές γυναίκες δεν το καταλαβαίνουν καν.. 

Μπορώ να πω ότι είμαι πολύ πιο ήρεμη τώρα και σαν να μου έφυγε ένα βάρος από το μεσημέρι.. Δεν θα σταματήσω να ελπίζω και εύχομαι απλά σε 2 3 μήνες που θα ξεκίνησουμε τις προσπάθειες να πάνε όλα καλά:) 

Σας ευχαριστώ την καθεμία ξεχωριστά μέσα από την καρδιά μου και εύχομαι σε όλες σας τα καλύτερα❤️❤️❤️

Συγγνώμη για το σεντόνι😂

Κορίτσι μου κρίμα που εξελίχθηκαν  έτσι τα πράγματα. Όμως το πιο θετικό απ όλα είναι ότι πιάσατε πολύ εύκολα. Το ίδιο εύκολα θα μας ανακοινώσεις σε λίγους μήνες πάλι τα ευχάριστα! Θα είναι καλοκαιρινό το μωράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Σας ευχαριστω ολες κοριτσακια μ! Πραγματικα μου δίνετε δύναμη! 🥰🙏🙏

Κορίτσι μου να πάνε όλα καλά αύριο και να έχεισ τέλεια αποτελέσματα. Περιμένουμε να μας στείλεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Σας ευχαριστω ολες κοριτσακια μ! Πραγματικα μου δίνετε δύναμη! 🥰🙏🙏

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Άντρεα καλη επιτυχια κοριτσι μου!!! Όλα καλα να πανε! Ακομα και αν βρεθει κατι, σκεψου ότι θα  φτιαχτει και με αυτόν τον τροπο θα φτασεις πιο κοντα στο ονειρο σου!!! Να μας στειλεις, όταν θα μπορεσεις να μας πεις πως πηγε.

@Kardoula1991 κοριτσι μου λυπαμαι πολύ αλλα σκεψου ότι εγινε συλληψη κατευθειαν, αρα πολύ ευκολα και συντομα θα ξαναμεινεις εγκυος. Κοιταμε μπροστα  και προχωραμε στο στοχο μας! Μην το ξεχνας αυτό. Ισως ηταν καλυτερα ετσι που το ανακαλυψες τοσο νωρις.  Ειμαστε εδώ η μια για την άλλη γιατι ολες εχουμε περασει ή περναμε τα ιδια και ολες καταλαβαινομαστε.

@Eiffel  και @ntinaki83   περιμενουμε θετικα τεστακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η PAPA EVA είπε:

@Άντρεα καλη επιτυχια κοριτσι μου!!! Όλα καλα να πανε! Ακομα και αν βρεθει κατι, σκεψου ότι θα  φτιαχτει και με αυτόν τον τροπο θα φτασεις πιο κοντα στο ονειρο σου!!! Να μας στειλεις, όταν θα μπορεσεις να μας πεις πως πηγε.

@Kardoula1991 κοριτσι μου λυπαμαι πολύ αλλα σκεψου ότι εγινε συλληψη κατευθειαν, αρα πολύ ευκολα και συντομα θα ξαναμεινεις εγκυος. Κοιταμε μπροστα  και προχωραμε στο στοχο μας! Μην το ξεχνας αυτό. Ισως ηταν καλυτερα ετσι που το ανακαλυψες τοσο νωρις.  Ειμαστε εδώ η μια για την άλλη γιατι ολες εχουμε περασει ή περναμε τα ιδια και ολες καταλαβαινομαστε.

@Eiffel  και @ntinaki83   περιμενουμε θετικα τεστακια!!!

Ευχαριστώ πολύ!

Ακόμη δεν έχω αδιαθετησει. Εσύ @ntinaki83

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Λοιπόν κορίτσια γύρισα από τον γιατρό.. Όντως ήταν βιοχημικη εγκυμοσύνη.. Δεν είδαμε τίποτα.. Είπε ότι βλέπει όσα βλέπει σε μια φυσιολογική γυναίκα... Τώρα περιμένω να μου έρθει η περίοδος και απλά θα πάω σε μια βδομάδα ξανά για χοριακη για να δούμε ότι πέφτει στο 0..μου είπε προσπάθειες να προσπαθήσουμε σε 2 3 μήνες πάλι για να σταθεροποιηθει λίγο ο κύκλος..οχι ότι δεν μπορώ να μείνω έγκυος τώρα αλλά λέει θα είναι καλύτερα.. Μου είπε να μην στεναχωριέμαι και ότι ήταν ένα τυχαίο γεγονός που πολλές γυναίκες δεν το καταλαβαίνουν καν.. 

Μπορώ να πω ότι είμαι πολύ πιο ήρεμη τώρα και σαν να μου έφυγε ένα βάρος από το μεσημέρι.. Δεν θα σταματήσω να ελπίζω και εύχομαι απλά σε 2 3 μήνες που θα ξεκίνησουμε τις προσπάθειες να πάνε όλα καλά:) 

Σας ευχαριστώ την καθεμία ξεχωριστά μέσα από την καρδιά μου και εύχομαι σε όλες σας τα καλύτερα❤️❤️❤️

Συγγνώμη για το σεντόνι😂

Μπράβο για τη θετική στάση σου!! Μπόρεσες και στάθηκες στα θετικά της κατάστασης και δεν είναι εύκολο. Ειδικά την πρώτη φορά που σου τυχαίνει κάτι τέτοιο. Πραγματικά μου μας δίνεις παράδειγμα πως πρέπει να αντιμετωπίζουμε τις δυσκολίες! 

Σε 2 μήνες θα αρχίσουμε μαζί τις προσπάθειες!!! Εγώ έχω σκοπό να απολαύσω λίγο καλοκαίρι, να κάνω λίγο γυμναστικη, να πιω καμία μπυριτσα όταν ανοίξουν οι ταβέρνες κ να πάω για μύδια εννοείται!!! Βρες πράγματα να κάνεις που σε ευχαριστούν που μετά δε θα μπορεις να τα κανεις😜😜

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Σας ευχαριστω ολες κοριτσακια μ! Πραγματικα μου δίνετε δύναμη! 🥰🙏🙏

Καλή επιτυχία για αύριο κ από εμένα!!! Να βρείτε αυτό που σας εμποδίζει και να λυθεί πολύ εύκολα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Ευχαριστώ πολύ!

Ακόμη δεν έχω αδιαθετησει. Εσύ @ntinaki83

οχι δεν εχω αδιαθετησει ακομη...κ καποια στιγμη δεν ενιωθα καν πονο αλλα νιωθω κουρασμενη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Σας ευχαριστω ολες κοριτσακια μ! Πραγματικα μου δίνετε δύναμη! 🥰🙏🙏

Καλη δυναμη κ καλη επιτυχία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...