Μετάβαση σε περιεχόμενο

Άνοιξη, Πάσχα, ομορφιά με το χαμόγελο στα χείλη! Όλες να μείνουν έγκυος τον μήνα τον Απρίλη!


Elenikon

Recommended Posts

Εύχομαι η ευχή σου να πιάσει τόπο και πολλές κοπέλες να μείνουν έγκυες αυτό τον Απρίλιο, μα το σημαντικότερο να έχουν μια υγιή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη. 

Υπήρξα ίσως από τις πρώτες αυτού του μήνα, όπου την Πρωταπριλιά έμαθα (σαν ψέμα, τραγική ειρωνεία ε...;) ότι είμαι έγκυος 5 εβδομάδων μετά από πάρα πολύ προσπάθεια και ψυχολογικά σκαμπανεβάσματα σε διάστημα 3 ετών βλέποντας την πλειοψηφία του κοινωνικού μου περιγύρου να κάνει συνεχώς παιδιά και να μου εύχονται συνεχώς να κάνω κι εγώ, εμμέσως ή άμεσα. Αυτό είναι ένα άλλο θέμα για το οποίο προσπάθησα να γίνω άκρως αναίσθητη για να μην πάθω κατάθλιψη.  Εξωτερικά έδειχνα αναίσθητη. Εσωτερικά... το παλεύω ακόμη.

Η συνέχεια της εγκυμοσύνης μου δεν υπήρξε καλή, δυστυχώς...

Δημοσίευσα πριν λίγο την ιστορία μου στην κατηγορία ''Απώλεια-Υποστήριξη"...και περιμένω να εγκριθεί...

Κάθε σας ευχή να γίνει πραγματικότητα, ειλικρινά... Μια μεγάλη αγκαλιά σε όλες όσες προσπαθούν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα στην παρέα!🌺

@Spongebob @Chrysalis κορίτσια πραγματικά λυπάμαι πολύ..δεν το έχω ζήσει κ δεν ξέρω πως είναι όλο αυτό το συναίσθημα, σίγουρα στενάχωρο πολύ, ψυχολογικά αβάσταχτο... Μακάρι ποτέ καμία να μην ερχόταν αντιμέτωπη με κάτι τέτοιο..

Δεν ξέρω αλήθεια τι είναι πιο δύσκολο..Να περιμένεις να δεις το θετικό κ να μην το βλέπεις ή να χάνεις με τέτοιο τρόπο τη γη κάτω απ τα πόδια σου; 😔

Εγώ κορίτσια λέω να κάνω τα τελευταία τεστακια ωορρηξίας που έχω μιας και είμαι σε μέρες γόνιμες και από κει και πέρα να το αφήσω λίγο... όταν κ άμα πάει ο σύζυγος να κάνει το επαναληπτικό σπερμοδιαγραμμα το ξαναβλέπουμε.. Μέχρι τότε νιώθω οτι προσπαθώ μόνη μου.. Άδικα αγχώνομαι και κυνηγάω τις μέρες, τις ώρες. Άδικα πέφτω ψυχολογικά όταν αδιαθετω..Οχι οτι θα αλλάξει κάτι μαγικά απ τη μια μέρα στην άλλη, όχι ότι δεν θα περιμένω την καθυστέρηση αλλά τουλάχιστον όταν έρχεται η ακατανομαστη θα ξέρω ότι δεν κάναμε κ τπτ μεις για να τη σταματήσουμε.. Ίσως αυτό με βοηθήσει ψυχολογικά κυρίως..

Δεν εγκαταλείπω το όνειρο, δεν γίνεται..απλά θα κάνω μια προσπάθεια να το δω πιο χαλαρά εως ότου το δούνε κάποιοι άλλοι πιο σοβαρά!! 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια! Εγώ επισήμως περιμένω περίοδο και ελπίζω να μην την δω. Είχα αρκετά πονακια αυτή τη φορά και πόνο στη μέση που όμως σταμάτησε 2 μέρες τώρα, ελπίζω να έγινε κάτι αυτό το μήνα.... Η ωορρηξια μου με μπέρδεψε πάλι άλλο ένα μήνα και δεν έχω ιδέα πότε περιμένω πιστεύω το πολύ μέχρι Τρίτη... @Lacostakiαν θέλεις βάλε με στις 14/4!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

 

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ:27/6👶

 

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

 

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

 

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

 

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

 

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

 

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

 

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

 

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

 

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶👶

 

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

 

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

 

Fanioko:θετικο👶

 

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

 

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

 

Marba:Θετικο👶

 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

 

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶

 

Σταυρι:5/5

 

Hope19: 17/4

 

Alex2016: ?

 

Marselntina:01/3                                                                      

 

ioannastr: 08/3

 

Kostef: 14/4

 

Maroulita? : 27/4

 

diana8: 17/03

 

Lacostaki: 29/4

 

I want a baby:22/04

 

pangipot: 29/02 

 

Sillia:15/2                                                                             

 

Aννια27:01/04

 

Εαυγγελοςτ: 28/04

 

Μari84:04/04

 

misofeggaro 07/05

 

PAPA EVA: 11/05

 

Lactaki:08/4

 

Love13:24/4

 

Smurf88:19/3

 

Sofia0294:20/3

 

Tzina819:16/4     

 

Elisa91:16/4

 

Basoula2:28/4           

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Chrysalis είπε:

Εύχομαι η ευχή σου να πιάσει τόπο και πολλές κοπέλες να μείνουν έγκυες αυτό τον Απρίλιο, μα το σημαντικότερο να έχουν μια υγιή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη. 

Υπήρξα ίσως από τις πρώτες αυτού του μήνα, όπου την Πρωταπριλιά έμαθα (σαν ψέμα, τραγική ειρωνεία ε...;) ότι είμαι έγκυος 5 εβδομάδων μετά από πάρα πολύ προσπάθεια και ψυχολογικά σκαμπανεβάσματα σε διάστημα 3 ετών βλέποντας την πλειοψηφία του κοινωνικού μου περιγύρου να κάνει συνεχώς παιδιά και να μου εύχονται συνεχώς να κάνω κι εγώ, εμμέσως ή άμεσα. Αυτό είναι ένα άλλο θέμα για το οποίο προσπάθησα να γίνω άκρως αναίσθητη για να μην πάθω κατάθλιψη.  Εξωτερικά έδειχνα αναίσθητη. Εσωτερικά... το παλεύω ακόμη.

Η συνέχεια της εγκυμοσύνης μου δεν υπήρξε καλή, δυστυχώς...

Δημοσίευσα πριν λίγο την ιστορία μου στην κατηγορία ''Απώλεια-Υποστήριξη"...και περιμένω να εγκριθεί...

Κάθε σας ευχή να γίνει πραγματικότητα, ειλικρινά... Μια μεγάλη αγκαλιά σε όλες όσες προσπαθούν...

Διάφασα την ιστορία σου κορίτσι μου και πόνεσε η καρδιά μου. Δυστυχώς έχουμε περάσει πολλές από αυτήν την θέση και σε νιώθουμε. Ξέρω πόσο πονάει όλο αυτό! Όχι στο σώμα, αυτό ξεχνιέται, στην ψυχή είναι το πρόβλημα. Έτσι κι εγώ μετά από χρόνια κατάφερα να μείνω έγκυος. Δεν προχώρησε. Θυμάμαι το κάθε λεπτό. Να προσπαθεί ο γιατρός να ακούσει την καρδιά και να έχει μια έκφραση στεναχώριας που εμένα μου είχε κόψει τα πόδια. Δεν έκλαψα όταν μου το είπε. Είχα παγώσει. Όταν έφτασα σπίτι έτρεξα στο δωμάτιο μας και χώθηκα κάτω από την κουβέρτα. Έκλαψα όσο ποτέ στην ζωή μου! Και μετά άρχισα να φωνάζω για την ατυχία μου. Μετά ήρθε η αποξεση. Θυμάμαι τα μάτια μου είχαν καρφωθεί στο πλαστικό κουτάκι που είχε μέσα το παιδί μου και έτρεμα ολόκληρη. Ήταν το παιδάκι μου! Δεν θα έπρεπε να ήταν εκεί. Έπρεπε να μεγαλώνει μέσα μου. Κι ύστερα έξω από όλα τα δωμάτια μπαλόνια. Όλοι χαίρονταν για τα μωρά τους κι εγώ τι; Τίποτα! Δεν είχα απολύτως τίποτα. Έπρεπε όμως να φανώ δυνατή. Κι έτσι σηκώθηκα και συνέχισα. Ήρθε αμέσως η δεύτερη εγκυμοσύνη και όλα κύλησαν ομαλά και η αγκαλιά μου γέμισε με ένα υπέροχο αγοράκι. Τώρα πια δεν είναι άδεια μα γεμάτη. Τι ίδιο θα συμβεί και με εσένα. Θα μείνεις ξανά και όλα θα πάνε καλά. Μην ξεχνάς το παρελθόν σου αλλά προσπάθησε να σε κάνει δυνατότερη. Έχε πίστη και του χρόνου θα κάθεσαι στο μπαλκόνι σου και θα θαυμάζεις όχι την θέα αλλά αυτό το μικρό πλασματακι που θα κρατάς στην αγκαλιά σου💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκείνο το πλαστικό κουτάκι θα είναι μία εικόνα που δεν θα φύγει ποτέ από την ψυχή μου... πόσο σε νιώθω... και πόσο με ενθαρρύνουν τα λόγια σου κορίτσι μου... ξέρω πως θα έρθουν καλύτερες μέρες... πάλευα με την προλακτίνη χρόνια...τώρα που ξέρω πως ΜΠΟΡΩ... ακόμη κι αν βίωσα αυτό το βαθύ τραύμα... κατά βάθος δεν φοβάμαι να προσπαθήσω ξανά...και ξανά... 

Να χαίρεσαι τον μπεμπούλη σου και να τον καμαρώνεις!!! Να ξέρεις ότι είναι πολύ τυχερός, γιατί έχει μια μαχήτρια μαμά για πρότυπο... Κάθε χαρά και ευτυχία σου εύχομαι ολοψυχα, σε ευχαριστώ για ό,τι μου έχεις γράψει...το εκτιμώ πολύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου τι κάνετε; Εμείς εχθές το βράδυ πήραμε το ουισκακι μας βάλαμε και τα τραγουδάκια μας στο YouTube και περάσαμε σουπερ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου τι κάνετε; Εμείς εχθές το βράδυ πήραμε το ουισκακι μας βάλαμε και τα τραγουδάκια μας στο YouTube και περάσαμε σουπερ

Ω! Σούπερ; μμμ!😁 Αυτά είναι τα καλύτερα!

Εγώ πάντως κορίτσια, για να το διακωμμωδω λιγάκι όλο αυτό, δήλωσα στον άντρα μου ότι αν θέλει να κάνουμε "δουλειά" να ετοιμάζει χαρτί με αιτιολογία μετάβαση στο κορμί της γυναίκας μου. Αλλιώς θα πέσουν πρόστιμα! Να μην βγάλω κι εγώ κάτι από την όλη κατάσταση;😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου τι κάνετε; Εμείς εχθές το βράδυ πήραμε το ουισκακι μας βάλαμε και τα τραγουδάκια μας στο YouTube και περάσαμε σουπερ

Καλημέρα!!!!

Τέλεια βραδιά θα είχατε, μπράβο! Έτσι θέλει η καραντίνα για να περάσει πιο γρήγορα! Εγώ καλά, τώρα λίγο στολίζω κάποια λίγα πασχαλινά να νιώσουμε λίγο Πάσχα, την Μ. Πέμπτη  έχω ραντεβού και ανυπομονώ να δω αν όλα πάνε καλά....Μεγάλη αγωνία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από εμένα!😘

Καλή κι ευλογημένη Μ.Εβδομάδα να έχουμε (αν και δεν μπορούμε να την περάσουμε όπως θέλουμε☹️)

Ποια κορίτσια μας θα μας πούνε ευχάριστα; @Kostef μου πως είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!
Καλή εβδομάδα και καλό Πάσχα!
Σήμερα λέω να φτιάξω τσουρέκια.
Για πρώτη φορά μόνη μου....
Εσείς φτιάξατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα!
Καλή εβδομάδα και καλό Πάσχα!
Σήμερα λέω να φτιάξω τσουρέκια.
Για πρώτη φορά μόνη μου....
Εσείς φτιάξατε;

Καλημέρα εγώ δεν φτιάχνω ποτέ γιατί νηστευουμαι και δεν μπορώ να τα έχω στο σπίτι και να μην μπορώ να φάω.. Μόνο αυγά βάφω που ούτε αυτό θα κάνω φέτος γιατί όσες φορές έχω βάψει και δεν έχει μπει το φως της ανάστασης στο σπίτι χαλάνε σε δύο μέρες οπότε είναι αμαρτία να τα πεταξω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα!
Καλή εβδομάδα και καλό Πάσχα!
Σήμερα λέω να φτιάξω τσουρέκια.
Για πρώτη φορά μόνη μου....
Εσείς φτιάξατε;

Ω! Καλή επιτυχία! 🍀Εγώ φέτος δεν θα φτιάξω. Θα κάνουν οι γονείς μας και θα μας δώσουν. Άσε αν κάνω κι εγώ με βλέπω να πηγαινοέρχομαι στην κουζίνα με την Μερέντα αγκαλιά και να τρώω συνεχώς!😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα εγώ δεν φτιάχνω ποτέ γιατί νηστευουμαι και δεν μπορώ να τα έχω στο σπίτι και να μην μπορώ να φάω.. Μόνο αυγά βάφω που ούτε αυτό θα κάνω φέτος γιατί όσες φορές έχω βάψει και δεν έχει μπει το φως της ανάστασης στο σπίτι χαλάνε σε δύο μέρες οπότε είναι αμαρτία να τα πεταξω

Α! Lacostaki μου σε καταλαβαίνω! Μυρίζουν τόσο ωραία τα άτιμα! Αν σου πω όμως εγώ το παθαίνω με τα αυγά αυτό. Μου έρχεται να ξαταβροχθισω όλα αυτά που σπάνε! Λες δεν θα μπορέσουμε να πάρουμε κάπως το Άγιο φως; Τι να πω;😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Α! Lacostaki μου σε καταλαβαίνω! Μυρίζουν τόσο ωραία τα άτιμα! Αν σου πω όμως εγώ το παθαίνω με τα αυγά αυτό. Μου έρχεται να ξαταβροχθισω όλα αυτά που σπάνε! Λες δεν θα μπορέσουμε να πάρουμε κάπως το Άγιο φως; Τι να πω;😔

Λενε οτι η επισημη Ανασταση φετος θα γινει 26 Μαιου οποτε υποθετω οτι τοτε θα παρουμε το φως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κ καλή Μ. Εβδομαμδα να εχουμε. Εγω δε θα κανω ουτς κουλουρια ουτε τσουρεκια ουτε αυγα φετος μονο οι 2 μασ θα είμαστε οι φιλοι μασ δεν γινετε ν ερθουν οποτς ποιοσ θα τα φαει ολα αυτα... παρολα αυτα λεμε να νηστεψω μονο απο κρέας  κ να τρώω γαλακτοκομικά θα δω για μια βδομάδα δε θα παθω κ τπτ να μη φαω τυρακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Καλημερα κ καλή Μ. Εβδομαμδα να εχουμε. Εγω δε θα κανω ουτς κουλουρια ουτε τσουρεκια ουτε αυγα φετος μονο οι 2 μασ θα είμαστε οι φιλοι μασ δεν γινετε ν ερθουν οποτς ποιοσ θα τα φαει ολα αυτα... παρολα αυτα λεμε να νηστεψω μονο απο κρέας  κ να τρώω γαλακτοκομικά θα δω για μια βδομάδα δε θα παθω κ τπτ να μη φαω τυρακι

θα ελεγα καλυτερα να ρωτησεις πρωτα το γιατρο σου δεν ξερω αν επιτρεπεται η κανονικη νηστεια στην εγκυμοσυνη δηλαδη να κοψεις και κρεας και γαλακτοκομικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως κοριτσια μου ειναι η πρωτη φορα την τελευταια 10 ετια περιπου που θα εχουμε επαφες την μεγαλη εβδομαδα αλλα τι να κανουμε που ειναι η πρωτη φορα που επεσαν οι γονιμες πανω στην μεγαλη εβδομαδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Λενε οτι η επισημη Ανασταση φετος θα γινει 26 Μαιου οποτε υποθετω οτι τοτε θα παρουμε το φως

Διάβασα ότι το Άγιο φως το Μ.Σαββατο θα πάει κανονικά στην Θεσσαλονίκη. Άρα θεωρώ ότι θα έρθει και σε εμάς. Πιστεύω ότι κάτι θα βρεθεί και θα μας το δώσουν. Δεν μπορεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Διάβασα ότι το Άγιο φως το Μ.Σαββατο θα πάει κανονικά στην Θεσσαλονίκη. Άρα θεωρώ ότι θα έρθει και σε εμάς. Πιστεύω ότι κάτι θα βρεθεί και θα μας το δώσουν. Δεν μπορεί!

Ναι το φως θα ερθει κανονικα στην Ελλαδα το Μ.Σαββατο αλλα θα παει μονο στις εκκλησιες..αυτο το βρηκα πριν λιγο...  Το Άγιο Φως, εφόσον το επιτρέψουν οι συνθήκες που θα επικρατούν ανάλογα με την εξάπλωση του κορονοϊου στην χώρα και όχι μόνο, φαίνεται πως θα μπει στα σπίτια μας στις 26 Μαΐου. Η ημέρα αυτή είναι η 40η ημέρα μετά την Ανάσταση του Κυρίου. Αυτή την ημέρα γιορτάζουμε κάθε χρόνο την απόδοση της εορτής της Αναστάσεως του Κυρίου. Φέτος όμως όπως προαναγγέλλεται από τους ιεράρχες της Ιεράς Συνόδου θα γιορτάσουμε την Ανάσταση με τον τρόπο που την γιορτάζουμε το Μεγάλο Σάββατο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κι από εμένα!😘

Καλή κι ευλογημένη Μ.Εβδομάδα να έχουμε (αν και δεν μπορούμε να την περάσουμε όπως θέλουμε☹️)

Ποια κορίτσια μας θα μας πούνε ευχάριστα; @Kostef μου πως είσαι;

Καλημέρα Ευάγγελε!!!! Άρχισε η μεγάλη εβδομαδα επιτέλους, το Πάσχα είναι η αγαπημένη μου γιορτή και ήθελα φέτος να το περάσω στο χωριό μου με το μικρό αλλά θα ακούσουμε τις ακολουθίες στη τηλεόραση... Δεν πειράζει την υγεία μας να έχουμε όλοι πάνω από όλα και του χρόνου θα πάμε εκκλησία. 

Μακαρι να έχω να σας πω ευχάριστα η αλήθεια είναι ότι νιώθω διαφορετικά και με κάνει συγκρατημενα αισιόδοξη, αλλά θα περιμένω άλλες δύο μέρες και θα πάω για χοριακη δεν ξανακάνω τεστ σπίτι. Κουράζομαι εύκολα εδώ κ κάποιες μέρες και έχω λίγα πονακια που αραιωσαν και σήμερα είδα λίγα υγρά που σηνηθως εγώ δεν έχω... Αλλά μετά αν ήμουν δεν θα έπρεπε να με πονάει το στήθος έστω και λίγο...  Πριν 3 χρόνια ακριβώς είχα μείνει πρώτη φορά έγκυος 12 Απριλίου είχα κάνει χοριακη ελπίζω αυτή τη φορά να είμαι και να προχωρήσει.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα Ευάγγελε!!!! Άρχισε η μεγάλη εβδομαδα επιτέλους, το Πάσχα είναι η αγαπημένη μου γιορτή και ήθελα φέτος να το περάσω στο χωριό μου με το μικρό αλλά θα ακούσουμε τις ακολουθίες στη τηλεόραση... Δεν πειράζει την υγεία μας να έχουμε όλοι πάνω από όλα και του χρόνου θα πάμε εκκλησία. 

Μακαρι να έχω να σας πω ευχάριστα η αλήθεια είναι ότι νιώθω διαφορετικά και με κάνει συγκρατημενα αισιόδοξη, αλλά θα περιμένω άλλες δύο μέρες και θα πάω για χοριακη δεν ξανακάνω τεστ σπίτι. Κουράζομαι εύκολα εδώ κ κάποιες μέρες και έχω λίγα πονακια που αραιωσαν και σήμερα είδα λίγα υγρά που σηνηθως εγώ δεν έχω... Αλλά μετά αν ήμουν δεν θα έπρεπε να με πονάει το στήθος έστω και λίγο...  Πριν 3 χρόνια ακριβώς είχα μείνει πρώτη φορά έγκυος 12 Απριλίου είχα κάνει χοριακη ελπίζω αυτή τη φορά να είμαι και να προχωρήσει.... 

Μακαρι να εχουμε θετικο την Μεγαλη Εβδομαδα..Γενικα το στηθος σου την περιοδο ποναει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Μακαρι να εχουμε θετικο την Μεγαλη Εβδομαδα..Γενικα το στηθος σου την περιοδο ποναει?

Ποτέ δεν με πονάει το στήθος και μόνο όταν παίρνω κιλά μεγαλώνει αλλά όταν ήμουν έγκυος στο γιο μου με πόνεσε την ημέρα που περίμενα περίοδο... Γιαυτό τώρα έλεγα γίνεται και χωρίς να πονάει? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...