Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβίσει τις κοιλιές μας θα γεμίσει και ο Άγιος Βαλεντίνος θα βοηθήσει και εκείνος. - Τσικνοπέμπτη,παϊδάκια και θα έρθουν τα παιδάκια, Καρναβάλι λαλαλα, θα γεμίσουμε μωρά!


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Για να ζηλεψετε λιγάκι έχω να σας πω ότι ο αντρουλης μου ανοίγει μέχρι και φύλλο για πιτες

😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😠😠😠😠

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Για να ζηλεψετε λιγάκι έχω να σας πω ότι ο αντρουλης μου ανοίγει μέχρι και φύλλο για πιτες

Χωρίζω!!!!!! 😂😂

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Εμένα ο ατιμουλης μου λέει... γιατί να κάνω κάτι εγώ αφού εσύ το κάνεις υπέροχα! Έτσι κι εγώ το αφήνω. Ας κάνει αυτός την δουλίτσα του💏🤰👨‍👩‍👦‍👦 κι εγώ μαγειρεύω δεν με πειράζει! Αλλά σκέφτομαι ότι είναι άδικη η ζωή! Γιατί δηλαδή εμείς οι γυναίκες να τα κάνουμε εξίσου καλά και τα δύο ενώ αυτοί όχι;😄😄😄😆

Xaxaxaxa μαλαγανας.και Εμενα ο δικοσ μ μαγειρευει πολυ ωραιαααασ αλλα μισ φορα τ μηνα κ αν. Τ λεω δεν καταλαβαινω γτ μαγειρευω εγω σε αυτο τ σπιτι ενω εσυ τα κανεις καλυτερα κ μ λεει οτι αν ηταν να τ κανει καθε μερα θα τ βαριόταν κ δε θα τ εβγαιναν καλα... 

@Lacostaki υποβαλω τα σεβη μου κοριτσι μ... μακαρι να ανοιγε φυλλο σα τη μανα του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Σε ευχαριστω πολύ κοπελα μ .. δε σ κρυβω οτι εχω αυτο το αγχοσ μη γινει τπτ. Κ ο σύντροφός μου εχεις αρχισει κ συνειδητοποιεί κ κανει ερωτήσεις ο γλυκος μ. 

Πηρα τη γιατρο στην ελλαδα χθές κ της ειπα την χοριακη κ μ πε οτι ειναι πολυ καλη κ να κανω υπομονηνα παρω κ τα αποτελέσματά της 2ης αυριο...

Ελπιζω να είσαι καλα κ να περασεις μια υπέροχη κυριακη

Λογικό είναι, δεν έχω εμπειρία αλλά φαντάζομαι. Στην αρχή αγχώνεσαι να πιάσεις, μετά να αναπτύσσεται σωστά, να πλανε όλα καλά μέχρι τη μέρα που θα γεννηθεί θα αγχώνεσαι αλλά πιστεύω ότι όλα καλά θα σου πάνε! 

Απ'ότι είδα κι εγώ στο πινακάκι έχεις τέλεια χοριακή. Αφού στο είπε και η γιατρός.

Καλά είμαι, εν αναμονή της περιόδου μου στις 26 που μακάρι να μην έρθει!

 

Μια όμορφη Κυριακή και σ'εσένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η I want a baby είπε:

Λογικό είναι, δεν έχω εμπειρία αλλά φαντάζομαι. Στην αρχή αγχώνεσαι να πιάσεις, μετά να αναπτύσσεται σωστά, να πλανε όλα καλά μέχρι τη μέρα που θα γεννηθεί θα αγχώνεσαι αλλά πιστεύω ότι όλα καλά θα σου πάνε! 

Απ'ότι είδα κι εγώ στο πινακάκι έχεις τέλεια χοριακή. Αφού στο είπε και η γιατρός.

Καλά είμαι, εν αναμονή της περιόδου μου στις 26 που μακάρι να μην έρθει!

 

Μια όμορφη Κυριακή και σ'εσένα!

Μακαρι να μη σου ερθειιι κοπελαααα μου. 😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η I want a baby είπε:

Λογικό είναι, δεν έχω εμπειρία αλλά φαντάζομαι. Στην αρχή αγχώνεσαι να πιάσεις, μετά να αναπτύσσεται σωστά, να πλανε όλα καλά μέχρι τη μέρα που θα γεννηθεί θα αγχώνεσαι αλλά πιστεύω ότι όλα καλά θα σου πάνε! 

Απ'ότι είδα κι εγώ στο πινακάκι έχεις τέλεια χοριακή. Αφού στο είπε και η γιατρός.

Καλά είμαι, εν αναμονή της περιόδου μου στις 26 που μακάρι να μην έρθει!

 

Μια όμορφη Κυριακή και σ'εσένα!

Εγώ είχα τρομερό άγχος πριν γιατί δεν εμένα και μετά σε όλη την εγκυμοσύνη ( πράγμα που με εμπόδισε και να την απολαύσω). Σε κάποια επίσκεψη που το λέω στο γιατρό με ρωτάει:

-Το θεωρείς εσύ αυτό άγχος; Κάτσε να γεννηθεί και μετά τα ξαναλέμε! 

Λοιπόν δεν μπορείς να φανταστείς πόσο δίκαιο είχε! Κι εγώ τι κατάλαβα; Γι αυτό προσπαθώ να σκέφτομαι ότι είναι να γίνει θα γίνει. Τουλάχιστον αν ξανά μείνω έγκυος θα κοιτάξω να το χαρώ!

Άντε βρε κορίτσι να δούμε θετικό να χαρούμε!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσαρες μου!! Ελπίζω να σας βρίσκω όλες καλά! Μπαίνω συχνά να διαβάσω τα νέα σας και να δω πως είστε! Εμείς μπαίνουμε στην 16η εβδομάδα με το καλό! Στο πρώτο σκαν ήταν όλα τελεια και θα κάνουμε αγοράκι 💙
Σας στέλνω τις ευχές μου με πολλή μπεμπεδοσκονη 👼🏻🥰💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/2/2020 at 5:52 ΜΜ, ο/η Evie2 είπε:

Κοριτσιαααααα.. πηρα τη χοριακη Επιτελους 1799.κ απο δευτερα ςλπιζω να ςχω την 2η. Αρα ειμαι πανω κατω 5 6 εβδομάδων? Περίπου? @Ευάγγελοςτ @Princess28 @misofeggaro @Frogel @Hope19 @st3llina τωρα αν ξεχασα καποια συχγωρεστε με...

Screenshot_20200221-155502_Chrome.jpg

Τέλεια κορίτσι μου η χοριακη σου.. Αν ήσουν Ελλάδα θα έκανες υπερηχογράφημα. Βρε λες να έχει τίποτα δίδυμα; 🤔🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου. Μόλις τώρα κατάφερα να μπω γτ τρέχουμε στα νοσοκομεία με τη γιαγιά μας η οποία εκανε μετάσταση ο καρκίνος. 

Εγώ σήμερα 11η μέρα μετά την οωρρηξια περιμένω να δω τα καφέ όπου βλέπω πάντα αυτή τη μέρα. Έχω πονακια εδώ και δύο μερες άρα  είναι στο δρόμο. Βέβαια έχω ένα 36.8-37 αλλά δεν πιστεύω μπορεί να πέσει απότομα αύριο η θερμοκρασία.. Για να δούμε μέχρι το βράδυ πιστεύω θα δω καφέ υγρά γτ έχω αρκετά πονακια και πονάει και το στήθος μου πολυ εδώ και μέρες..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου! Εν τω μεταξύ μας έχουν πάρει τρείς παρέες από το πρωί για να πάμε βόλτα! Εντάξει μας κάνουν πλάκα!😄 Όταν θέλεις δεν βρίσκεις κανέναν!

Ισχύει...Και εμάς μας έχει τύχει να μας λένε όλοι μαζί  κ όταν θέλουμε παρέα να μη βρίσκουμε😀😀😀.Δεν πειράζει,έρχεται άνοιξη...Θα φτιάξει ο καιρός για βόλτες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope19 είπε:

Τέλεια κορίτσι μου η χοριακη σου.. Αν ήσουν Ελλάδα θα έκανες υπερηχογράφημα. Βρε λες να έχει τίποτα δίδυμα; 🤔🥰

Ρε συυυ να σ πω κτ. Πηρσ τη γυναικολογο μ στη  πατρα κ της ειπα για τη χοριακη κ μ πε τ ιδιο μετσξυ σοβαρού κ αστειου γτ λεει εχει αλλη μια κοπελα με τελευταία περιοδο 20/1 σαν κ μενα ακριβως δλδ με χπριακη 435 καπου εκει μ ειπε. Βεβαια λεει η καθεμια ειναι διαφορετική.  Αλλα της λεω σαν γονιδιο τα διδυμα υπαρχουν στην οικογενεια η μαμα του μπαμπα μ ειχε κανει 2 φορες διδυμα κ ακομα πουθενα αλλου δεν εχουν βγει διδυμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope19 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου. Μόλις τώρα κατάφερα να μπω γτ τρέχουμε στα νοσοκομεία με τη γιαγιά μας η οποία εκανε μετάσταση ο καρκίνος. 

Εγώ σήμερα 11η μέρα μετά την οωρρηξια περιμένω να δω τα καφέ όπου βλέπω πάντα αυτή τη μέρα. Έχω πονακια εδώ και δύο μερες άρα  είναι στο δρόμο. Βέβαια έχω ένα 36.8-37 αλλά δεν πιστεύω μπορεί να πέσει απότομα αύριο η θερμοκρασία.. Για να δούμε μέχρι το βράδυ πιστεύω θα δω καφέ υγρά γτ έχω αρκετά πονακια και πονάει και το στήθος μου πολυ εδώ και μέρες..

 

Θα σ πω περαστικα αλλα ξερω τι σημαινει αυτη η παλιοαρρωστια.. κουραγιο μονο και υπομονη. Μεχρι να σ ερθει δεν περιμένεις οκ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Θα σ πω περαστικα αλλα ξερω τι σημαινει αυτη η παλιοαρρωστια.. κουραγιο μονο και υπομονη. Μεχρι να σ ερθει δεν περιμένεις οκ?

Ναι δυστυχώς μας είπαν δεν υπάρχει γυρισμος πήγε στον εγκέφαλο. Είναι και πολύ μεγάλη γυναίκα δύσκολα τα πράγματα. 

Ναι η αλήθεια είναι ότι τώρα ανυπομονώ να αδιαθετησω για να κάνω τις ορμονολογικες  για την επιτροπή της εξωσωματικής. Αλλά πρώτη φορά έχω τόσο υψηλή θερμοκρασία. Συνήθως αυτή τη μέρα επανέρχεται 36.2 περίπου που είναι η φυσιολογική μου.. αλλά από την άλλη πονάω αρκετά. Πράγματικα όμως επειδή  το πιστεύω ότι θα έρθει κ έχω κ στο μυαλό την εξωσωματική και ξέρω ότι υπάρχει κ αυτός ο δρόμος δεν θα το πάρω βαριά. 

Εσύ κορίτσι μου είναι πολύ πιθανό για διδυμα αν έχεις κληρονομικότητα 😊 Στο εύχομαι αν το θέλεις..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hope19 είπε:

Ναι δυστυχώς μας είπαν δεν υπάρχει γυρισμος πήγε στον εγκέφαλο. Είναι και πολύ μεγάλη γυναίκα δύσκολα τα πράγματα. 

Ναι η αλήθεια είναι ότι τώρα ανυπομονώ να αδιαθετησω για να κάνω τις ορμονολογικες  για την επιτροπή της εξωσωματικής. Αλλά πρώτη φορά έχω τόσο υψηλή θερμοκρασία. Συνήθως αυτή τη μέρα επανέρχεται 36.2 περίπου που είναι η φυσιολογική μου.. αλλά από την άλλη πονάω αρκετά. Πράγματικα όμως επειδή  το πιστεύω ότι θα έρθει κ έχω κ στο μυαλό την εξωσωματική και ξέρω ότι υπάρχει κ αυτός ο δρόμος δεν θα το πάρω βαριά. 

Εσύ κορίτσι μου είναι πολύ πιθανό για διδυμα αν έχεις κληρονομικότητα 😊 Στο εύχομαι αν το θέλεις..

 

Ααχ ρε κοπελα μ δε ξερω τι να σ πω για τη γιαγιακα σ αληθεια εχω χασει τον μπαμπα μ απο καρκινο το 2012 κ ξερω οτι ειναι ασχημο. Υπομονή να μην ποναει η γυναικα μονο.

 

Οποτε κοπελα μ ερθει δεν ερθει τωρα περιοδος το ιδιο μασ κανει παιδακι θα κάνεις.  Μην αποκλειεισ ομως κ γω ετσι σίγουρη ημουν πως θα μ ερθει αλλα κοιταααα..

Ξερω με διδυμα θα ναι ποιο δυσκολα αλλα δεν εχω κανενα προβλημα, υγεια να εχει /εχουν και ασ ειναι ενα και ας ειναι 2.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Ααχ ρε κοπελα μ δε ξερω τι να σ πω για τη γιαγιακα σ αληθεια εχω χασει τον μπαμπα μ απο καρκινο το 2012 κ ξερω οτι ειναι ασχημο. Υπομονή να μην ποναει η γυναικα μονο.

 

Οποτε κοπελα μ ερθει δεν ερθει τωρα περιοδος το ιδιο μασ κανει παιδακι θα κάνεις.  Μην αποκλειεισ ομως κ γω ετσι σίγουρη ημουν πως θα μ ερθει αλλα κοιταααα..

Ξερω με διδυμα θα ναι ποιο δυσκολα αλλα δεν εχω κανενα προβλημα, υγεια να εχει /εχουν και ασ ειναι ενα και ας ειναι 2.. 

Κ ο δικός μου το 12 έφυγε.... Αλλά μας βλέπουν από εκεί πάνω!!! Και εσένα κ το μωράκι σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kostef είπε:

Κ ο δικός μου το 12 έφυγε.... Αλλά μας βλέπουν από εκεί πάνω!!! Και εσένα κ το μωράκι σου! 

Ααχ ακομα με στεναχωρεί αυτο τ γεγονος. Τισ προαλλες σκεφτομουν ποσο θα χαιροταν π θα τ κανω εγγονακι αλλα ειμαι σιγουρη οτι βλεπει κ μασ προστατευει ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/2/2020 at 11:00 ΜΜ, ο/η Ελενακι12 είπε:

Αστα ποσο φοβηθηκα δεν λέγεται.... Χαχαχααχαχχααχα μην τους ρωτάτε πιαστε τους κ βαλτε τους κατω 😂😂😂😂😂😂😂😂

Κορίτσι μου τώρα είδα τα μνματα σου , περαστικά εύχομαι αγαπακι μου και άλλη ασθένεια να μην σας ξαναβρεί 😉 !!! Η πριγκίπισσα μέσα σου τι κάνει;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mt3508 είπε:

Καλησπέρα κοριτσαρες μου!! Ελπίζω να σας βρίσκω όλες καλά! Μπαίνω συχνά να διαβάσω τα νέα σας και να δω πως είστε! Εμείς μπαίνουμε στην 16η εβδομάδα με το καλό! Στο πρώτο σκαν ήταν όλα τελεια και θα κάνουμε αγοράκι 💙
Σας στέλνω τις ευχές μου με πολλή μπεμπεδοσκονη 👼🏻🥰💙

Ωωωωω και ένας πρίγκιπας στην παρέα μας !!!!! Με το καλό κορίτσι μου :-):-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evie2 είπε:

Ρε συυυ να σ πω κτ. Πηρσ τη γυναικολογο μ στη  πατρα κ της ειπα για τη χοριακη κ μ πε τ ιδιο μετσξυ σοβαρού κ αστειου γτ λεει εχει αλλη μια κοπελα με τελευταία περιοδο 20/1 σαν κ μενα ακριβως δλδ με χπριακη 435 καπου εκει μ ειπε. Βεβαια λεει η καθεμια ειναι διαφορετική.  Αλλα της λεω σαν γονιδιο τα διδυμα υπαρχουν στην οικογενεια η μαμα του μπαμπα μ ειχε κανει 2 φορες διδυμα κ ακομα πουθενα αλλου δεν εχουν βγει δίδυμα

Να σου πω κι εγώ το σκέφτηκα γιατί είναι αρκετά μεγάλη. Σίγουρα κάθε γυναίκα( και κάθε εγκυμοσύνη) είναι διαφορετική.Έχω φίλη που στις δύο πρώτες εγκυμοσύνες της πήγε απευθείας για υπέρηχο μετά την χοριακη. Ήταν πολύ περισσότερο από 2000.Ενώ στην τρίτη είχε 80. Και μας έκανε τόσο εντύπωση που δεν σου κρύβω ότι φοβηθηκαμε. 

 Αχ τι ωραία να είναι δύο!☺️😘 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evie2 είπε:

Ρε συυυ να σ πω κτ. Πηρσ τη γυναικολογο μ στη  πατρα κ της ειπα για τη χοριακη κ μ πε τ ιδιο μετσξυ σοβαρού κ αστειου γτ λεει εχει αλλη μια κοπελα με τελευταία περιοδο 20/1 σαν κ μενα ακριβως δλδ με χπριακη 435 καπου εκει μ ειπε. Βεβαια λεει η καθεμια ειναι διαφορετική.  Αλλα της λεω σαν γονιδιο τα διδυμα υπαρχουν στην οικογενεια η μαμα του μπαμπα μ ειχε κανει 2 φορες διδυμα κ ακομα πουθενα αλλου δεν εχουν βγει διδυμα

Κορίτσακι μου σου εύχομαι και δίδυμα ,η χοριακη σου είναι φανταστική :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσακι μου σου εύχομαι και δίδυμα ,η χοριακη σου είναι φανταστική :-)

Σε ευχαριστω πολυ κοπελα αν ειναι διδυμα καλοδεχουμενα αληθεια αλλα δεν ειμαι άπληστη κ ενα ναι θα χαρω κ 2 ναναι θα χαρω υγεια να έχουν αυτό μονο...

Δεν κρυβω οτι το ανέφερα στν συντροφο μ αυτο π μ ειπε η γιατρος μ φανηκε πως πανιασε λιγο αλλα μπα ιδεα μ θα ηταν μωρε.. 😂

@Ευάγγελοςτ να δουμε και τα αποτελεσματα της χοριακης της παρασκευης ελπιζω αυριο και θα την ξαναπαρω τηλεφωνο να της πω  διπλασιασμενη/τριπλασιασμενη ναναι παναγια μ. 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοπελα αν ειναι διδυμα καλοδεχουμενα αληθεια αλλα δεν ειμαι άπληστη κ ενα ναι θα χαρω κ 2 ναναι θα χαρω υγεια να έχουν αυτό μονο...

Δεν κρυβω οτι το ανέφερα στν συντροφο μ αυτο π μ ειπε η γιατρος μ φανηκε πως πανιασε λιγο αλλα μπα ιδεα μ θα ηταν μωρε.. 😂

@Ευάγγελοςτ να δουμε και τα αποτελεσματα της χοριακης της παρασκευης ελπιζω αυριο και θα την ξαναπαρω τηλεφωνο να της πω  διπλασιασμενη/τριπλασιασμενη ναναι παναγια μ. 

 

 

Θα είναι! Μην ανησυχείς καθόλου! Μακάρι να σου τα δώσουν μόνο σύντομα αυτή την φορά! Μην μας σκάσουν πάλι!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Θα είναι! Μην ανησυχείς καθόλου! Μακάρι να σου τα δώσουν μόνο σύντομα αυτή την φορά! Μην μας σκάσουν πάλι!💗

Καλε δε σ ειπατι Εκανα?? Την παρασκευη π πηγα του λεω θα ηθελα να παρω τ δειγμα μου το παω η ιδια στο ταχυδρομειο να τ στειλω για σιγουρια κ επειδη εγινε οτι εγινε μ τ εδωσε κ με προπληρωμενο φακεκο π δε εδωσα εγω χρηματα για να φτασει την επομενη μερα κ ειχα κ αποδειξει για να το βρισκω π ειναι τ δειγμα κ αν παραδοθηκε. Παρασκευη παρελαβαν το δειγμα της τεταρτης κ παρασκευη κατα τις 4 ειχα αποτελέσματα.  Σαββατο πρωι εφτασε τ τεστ της Παρασκευής αρα αυριο ελπιζω να τ εχω. Υπερβολικη??? Ισως με νοιαζει? Καθόλου  χαχαχ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Καλε δε σ ειπατι Εκανα?? Την παρασκευη π πηγα του λεω θα ηθελα να παρω τ δειγμα μου το παω η ιδια στο ταχυδρομειο να τ στειλω για σιγουρια κ επειδη εγινε οτι εγινε μ τ εδωσε κ με προπληρωμενο φακεκο π δε εδωσα εγω χρηματα για να φτασει την επομενη μερα κ ειχα κ αποδειξει για να το βρισκω π ειναι τ δειγμα κ αν παραδοθηκε. Παρασκευη παρελαβαν το δειγμα της τεταρτης κ παρασκευη κατα τις 4 ειχα αποτελέσματα.  Σαββατο πρωι εφτασε τ τεστ της Παρασκευής αρα αυριο ελπιζω να τ εχω. Υπερβολικη??? Ισως με νοιαζει? Καθόλου  χαχαχ. 

Άρα πιστεύω θα τα μάθεις αύριο ως το μεσημέρι. Δεν είσαι καθόλου υπερβολική. Λογικό είναι να έχεις αγωνία. Πάντως μου κάνει εντύπωση που τα στέλνετε με ταχυδρομείο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Άρα πιστεύω θα τα μάθεις αύριο ως το μεσημέρι. Δεν είσαι καθόλου υπερβολική. Λογικό είναι να έχεις αγωνία. Πάντως μου κάνει εντύπωση που τα στέλνετε με ταχυδρομείο!

Κ μενα μ εκανε.. απο οτι καταλαβα επειδη ειναι οδιωτικη κλινικη αλλα οχι με τη σημασια τησ κλινικης οπως λεμε ελλαδα εχει απο οτι καταλαβα οοκογενειακους γιατρους κ service για εξετασεις αιματος αλλα δεν εχει δικο του εργαστηριο.  Γτ θυμαμαι εμεις στ νοσοκομειο π προφανως εχει εργαστηριο σε 2 ωρες ειχαμε αποτελέσματα σε μια ασθενη μασ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...