Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβίσει τις κοιλιές μας θα γεμίσει και ο Άγιος Βαλεντίνος θα βοηθήσει και εκείνος. - Τσικνοπέμπτη,παϊδάκια και θα έρθουν τα παιδάκια, Καρναβάλι λαλαλα, θα γεμίσουμε μωρά!


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Νομίζω ότι χρειάζομαι την βοήθεια σας..Αυτά είναι τεστ ωορρηξίας..όπως σας είπα ξανά σε εμένα ποτέ δεν είναι πιο έντονη η γραμμή αποτελέσματος από την γραμμή ελέγχου.!!!01/02 ήταν η πρώτη μετά του κύκλου (28-29 μέρες)

 

Ποια ήταν η ημέρα της ωορρηξίας μου;;;

ξεκιναει από τότε που εμφανίζεται η δεύτερη γραμμή ή από την πιο έντονη γραμμή μέσα σε 12-24 ώρες;;!!

443A34DD-9F80-491C-B6FD-4DE3181AB5EA.jpeg

Κορίτσι μου 13/2 είχες θετικό. Είναι η πιο έντονη γραμμή. Εγώ θεωρώ σήμερα ή αύριο έχεις οωρρηξία. Γιατί συμβαίνει 36-48 ώρες μετά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η st3llina είπε:

Κοριτσια μου σας γραφω κ κλαιω!!!!Δεν το πιστευω οτι ειδα θετικο τεστακι!!!!!Εγινε αμεσως θετικο με μεσημεριανα ουρα κ πηγα για χοριακη, στις 4 θα εχω αποτελεσματα...Το ειχα τοσο στανταρ οτι δεν ειμαι απλα θορυβηθηκα που μου ειπε η @Ευάγγελοςτ να εχω το νου μου επειδη εχω θρομβοφιλια κ πρεπει να κανω απο την αρχη της εγκυμοσυνης ενεσακια...Κοριτσια δεν το πιστευω κυκλοφορω σαν τη χαζη στο σπιτι κ δεν το εχω συνειδητοποιησει!Περιμενω να ερθει ο αντρας μου απο τη δουλεια να του το πω.Ειμαι σιγουρη οτι δεν περιμενει τετοια εκπληξη για του Αγιου Βαλεντινου 😊😊🍼

Ολα να πανε καλα για ολες μας,εγω τον περασμενο μηνα με το σπιτι που φτιαχνουμε σηκωσα τοσα βαρη που δεν υπηρχε ουτε 1 περιπτωση να μεινω κ ομως...Με το καλο σε ολες κοριτσακια μου κ σε αυτες που δεν περιμενουν να μην ερθει!!!!

20200214_133203.jpg

Εδώ είμαι έτοιμη να κλάψω εγώ! Τι χαρά είναι αυτή κορίτσι μου! Συγχαρητήρια!!!!🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉 Με το καλό!!! Έχεις ένα υπέροχο μικρό νινακι στην κοιλίτσα σου!Συγνώμη αν σε τρόμαξα αλλά ξέρω ότι είναι καλό να ξεκινάς αμέσως τις ενέσεις! Κι επειδή κι εγώ πίστευα ότι είσαι για αυτό το είπα!Να πάρεις τον γιατρό σου να σε ενημερώσει. Θα περιμένουμε να μας πεις τις αντιδράσεις του αντρουλη σου!  Και πάλι πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου σας γραφω στα γρηγορα για να σας πω οτι η χοριακη μου βγηκε 16.689,35!Αρα ειμαι αρκετων εβδομαδων,συμφωνα με τις μετρησεις του εργαστηριου μου δειχνει 7 εβδομαδων...Αυριο στις 10 το πρωι θα παω στο γυναικολογο γιατι μου ειπε οτι πρεπει να με δει αμεσα.

Θα διαβασω τις απαντησεις σας αργοτερα γιατι θελω να προετοιμασω την εκπληξη στον αντρουλη μου.Σας ευχαριστω οοοοοολες για τις ευχες σας κ σας ευχομαι να νιωσετε  πολυ συντομα μουδιασμενες απο χαρα οπως νιωθω εγω σημερα ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η st3llina είπε:

Κοριτσια μου σας γραφω κ κλαιω!!!!Δεν το πιστευω οτι ειδα θετικο τεστακι!!!!!Εγινε αμεσως θετικο με μεσημεριανα ουρα κ πηγα για χοριακη, στις 4 θα εχω αποτελεσματα...Το ειχα τοσο στανταρ οτι δεν ειμαι απλα θορυβηθηκα που μου ειπε η @Ευάγγελοςτ να εχω το νου μου επειδη εχω θρομβοφιλια κ πρεπει να κανω απο την αρχη της εγκυμοσυνης ενεσακια...Κοριτσια δεν το πιστευω κυκλοφορω σαν τη χαζη στο σπιτι κ δεν το εχω συνειδητοποιησει!Περιμενω να ερθει ο αντρας μου απο τη δουλεια να του το πω.Ειμαι σιγουρη οτι δεν περιμενει τετοια εκπληξη για του Αγιου Βαλεντινου 😊😊🍼

Ολα να πανε καλα για ολες μας,εγω τον περασμενο μηνα με το σπιτι που φτιαχνουμε σηκωσα τοσα βαρη που δεν υπηρχε ουτε 1 περιπτωση να μεινω κ ομως...Με το καλο σε ολες κοριτσακια μου κ σε αυτες που δεν περιμενουν να μην ερθει!!!!

20200214_133203.jpg

Θα τρελαθωωωω! 

Λαλαλαλαλλαλ,

Πόσο πολύ σου αξίζει αυτό το τεστακι! Πόσο πολύ σου αξίζει ένα γερό στρουμπουλο μωρό! 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Να προσέχεις πολύ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η st3llina είπε:

Κοριτσια μου σας γραφω κ κλαιω!!!!Δεν το πιστευω οτι ειδα θετικο τεστακι!!!!!Εγινε αμεσως θετικο με μεσημεριανα ουρα κ πηγα για χοριακη, στις 4 θα εχω αποτελεσματα...Το ειχα τοσο στανταρ οτι δεν ειμαι απλα θορυβηθηκα που μου ειπε η @Ευάγγελοςτ να εχω το νου μου επειδη εχω θρομβοφιλια κ πρεπει να κανω απο την αρχη της εγκυμοσυνης ενεσακια...Κοριτσια δεν το πιστευω κυκλοφορω σαν τη χαζη στο σπιτι κ δεν το εχω συνειδητοποιησει!Περιμενω να ερθει ο αντρας μου απο τη δουλεια να του το πω.Ειμαι σιγουρη οτι δεν περιμενει τετοια εκπληξη για του Αγιου Βαλεντινου 😊😊🍼

Ολα να πανε καλα για ολες μας,εγω τον περασμενο μηνα με το σπιτι που φτιαχνουμε σηκωσα τοσα βαρη που δεν υπηρχε ουτε 1 περιπτωση να μεινω κ ομως...Με το καλο σε ολες κοριτσακια μου κ σε αυτες που δεν περιμενουν να μην ερθει!!!!

20200214_133203.jpg

Μπράβο βρε Στελινα!!! Πολύ χάρηκα!!!! Να έχεις μία υπέροχη εγκυμοσύνη! Θα είναι το μωρό του έρωτα το δικό σας!!!!

Αν είσαι 7 εβδομάδων είμαστε μαζί! Εγώ είμαι 7 και 3μέρες!!!! Πωπω απο τη μία αργησες να το μάθεις αλλά απο την άλλη θα πας στον γιατρό και θα ακούσεις αμέσως καρδούλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η st3llina είπε:

Κοριτσια μου σας γραφω κ κλαιω!!!!Δεν το πιστευω οτι ειδα θετικο τεστακι!!!!!Εγινε αμεσως θετικο με μεσημεριανα ουρα κ πηγα για χοριακη, στις 4 θα εχω αποτελεσματα...Το ειχα τοσο στανταρ οτι δεν ειμαι απλα θορυβηθηκα που μου ειπε η @Ευάγγελοςτ να εχω το νου μου επειδη εχω θρομβοφιλια κ πρεπει να κανω απο την αρχη της εγκυμοσυνης ενεσακια...Κοριτσια δεν το πιστευω κυκλοφορω σαν τη χαζη στο σπιτι κ δεν το εχω συνειδητοποιησει!Περιμενω να ερθει ο αντρας μου απο τη δουλεια να του το πω.Ειμαι σιγουρη οτι δεν περιμενει τετοια εκπληξη για του Αγιου Βαλεντινου 😊😊🍼

Ολα να πανε καλα για ολες μας,εγω τον περασμενο μηνα με το σπιτι που φτιαχνουμε σηκωσα τοσα βαρη που δεν υπηρχε ουτε 1 περιπτωση να μεινω κ ομως...Με το καλο σε ολες κοριτσακια μου κ σε αυτες που δεν περιμενουν να μην ερθει!!!!

20200214_133203.jpg

Αααααα δεν το πιστεύω κορίτσι μου!!! Γύρισα απο τη δουλειά και βλέπω σερί τρείς σελίδες σχόλια! Λέω ώπα κάτι θα έγινε και να!!! Μπράβο συγχαρητήρια εύχομαι να πάνε όλα ΤΕΛΕΙΑ!!! 
Καλά λένε ότι σκαμπανευάσματα είναι η ζωή, μετά την καταιγίδα βγαίνει ο ήλιος και η ζωή είναι σκαμπανευάσματα! Με δυό απώλειες του καλού σου και κηδείες στο καπάκι έρχονται τα ευχάριστα!
Έχω ανατριχιάσει ολόκληρη! Τη μια έγραφες για τη κηδεία την άλλη για μια νέα ζωή που θα έρθει!
Τι χαρά θα πάρει ο αντρούλης σου! Ανέλπιστα ευχάριστα νέα θα μάθει!

Περιμένουμε ενημέρωση για την αντίδρασή του!!!
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η st3llina είπε:

Κοριτσακια μου σας γραφω στα γρηγορα για να σας πω οτι η χοριακη μου βγηκε 16.689,35!Αρα ειμαι αρκετων εβδομαδων,συμφωνα με τις μετρησεις του εργαστηριου μου δειχνει 7 εβδομαδων...Αυριο στις 10 το πρωι θα παω στο γυναικολογο γιατι μου ειπε οτι πρεπει να με δει αμεσα.

Θα διαβασω τις απαντησεις σας αργοτερα γιατι θελω να προετοιμασω την εκπληξη στον αντρουλη μου.Σας ευχαριστω οοοοοολες για τις ευχες σας κ σας ευχομαι να νιωσετε  πολυ συντομα μουδιασμενες απο χαρα οπως νιωθω εγω σημερα ❤

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Να εχεις μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η st3llina είπε:

Κοριτσακια μου σας γραφω στα γρηγορα για να σας πω οτι η χοριακη μου βγηκε 16.689,35!Αρα ειμαι αρκετων εβδομαδων,συμφωνα με τις μετρησεις του εργαστηριου μου δειχνει 7 εβδομαδων...Αυριο στις 10 το πρωι θα παω στο γυναικολογο γιατι μου ειπε οτι πρεπει να με δει αμεσα.

Θα διαβασω τις απαντησεις σας αργοτερα γιατι θελω να προετοιμασω την εκπληξη στον αντρουλη μου.Σας ευχαριστω οοοοοολες για τις ευχες σας κ σας ευχομαι να νιωσετε  πολυ συντομα μουδιασμενες απο χαρα οπως νιωθω εγω σημερα ❤

Πόσο;;;;;; Καλά λέγαμε εμείς ότι θα πας απευθείας για γέννα!!!!😄🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η st3llina είπε:

Κοριτσακια μου σας γραφω στα γρηγορα για να σας πω οτι η χοριακη μου βγηκε 16.689,35!Αρα ειμαι αρκετων εβδομαδων,συμφωνα με τις μετρησεις του εργαστηριου μου δειχνει 7 εβδομαδων...Αυριο στις 10 το πρωι θα παω στο γυναικολογο γιατι μου ειπε οτι πρεπει να με δει αμεσα.

Θα διαβασω τις απαντησεις σας αργοτερα γιατι θελω να προετοιμασω την εκπληξη στον αντρουλη μου.Σας ευχαριστω οοοοοολες για τις ευχες σας κ σας ευχομαι να νιωσετε  πολυ συντομα μουδιασμενες απο χαρα οπως νιωθω εγω σημερα ❤

Από τις 7/2 που είχες ημερομηνία στο πινακακι ήταν θετικο.... Σου είπα είναι η τυχερή μου ημερομηνία και θα είσαι έγκυος τι δεν καταλαβαίνεις;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να και το δικό μου τεστ ωορρηξιας τη 2η μέρα καθυστέρησης!! Είχα πιει και αρκετό νερό... Όταν ειχα κάνει τεστ πριν τις γόνιμες ήταν πιο αχνά από τωρα! 

Το δικό μου νύχι μη το σχολιάσετε... Είχα ημιμονιμο κ έχω φάει μερικά νυχακια

IMG_20200214_182632.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Κορίτσι μου συγχαρητήρια!!!! Είμαι τόσο χαρούμενη για σένα!!!💗💗💗 Μπράβο μπράβο μπράβο!! Το πιο ωραίο δώρο για του Αγ. Βαλεντίνου θα κάνεις στον άντρα σου 💗💗💗 και η πιο γλυκιά εξέλιξη γι’αυτά που περνάτε💗

Σ ευχαριστω πολυ πολυ!!!!Ναι νομιζω δικαιουμαστε λιγη χαρα μετα απο τοση μαυριλα...Θα εχω να θυμαμαι οτι τετοια μερα εμαθα για τον αλλο μεγαλο ερωτα,το νινακι μας...❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Να και το δικό μου τεστ ωορρηξιας τη 2η μέρα καθυστέρησης!! Είχα πιει και αρκετό νερό... Όταν ειχα κάνει τεστ πριν τις γόνιμες ήταν πιο αχνά από τωρα! 

Το δικό μου νύχι μη το σχολιάσετε... Είχα ημιμονιμο κ έχω φάει μερικά νυχακια

IMG_20200214_182632.jpg

Εγω ακομα τπρ σμρ δεν περιμενω. Ανυππμονω ν τελειωσω απο ρη δουλεια ν παω για υπνο να ξυπνησω αυριο κ αν ειμαι καθαρη ακονα ν κανω τεστ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η diana8 είπε:

Συγχαρητηριαααα ♥️🍼🍼

χαρηκα πολυ κοπελα μου !!!! Ευχομαι να ειναι ολα καλα μεχρι το τελος !!!! Θετικοο τεστακι στην ομαδα μας δεν υπαρχει πιο ωραιο δωρο απο αυτο !!!! Με το καλο 🌹🌹🌹🌹
κοριτσι μου εαν εχεις τεστ ωορρηξιας δε κανεις ενα να δουμε εαν ισχυει αυτο που λενε οτι μερικες φορες δειχνει σε εγκυμοσυνη εαν ειναι θετικο? :) εαν εχεις και θελεις εννοειται.!!!

Σ ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου ❤ .Οχι δεν εχω τεστ ωορρηξιας κ πηγα να παρω σημερα απο το φαρμακειο κ το ψηφιακο τεστ ωορρηξιας της clearblue  για 10 χρησεις κανει 56 ευρω.Σοκ!!!!Κ γυρισα σπιτι σκεπτομενη να παραγγειλω της hometest.Αν ειχα ομως φυσικα κ θα εκανα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

@st3llinaΣυγχαρητήρια κοριτσάκι μου. Είμαι πάρα πολύ χαρούμενη για σένα! Το περίμενα ότι θα είσαι με τόσο καθυστέρηση. Καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις!

Σ ευχαριστω πολυ κουκλαρα μου,ολες σας ευχαριστω...Εγω παλι δεν το περιμενα,αφου μαζι με τα τεστ εγκυμοσυνης αγορασα κ inofert,καποιες βιταμινες που επαιρνα κ βελτιωνουν την ωορρηξια κ την περιοδο.Οποτε φαντασου ποσο το ειχα βγαλει απο το μυαλο μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ioannastr είπε:

Τι ωραία νέα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κορίτσι μου,...είδες? με τα του σπιτιού, άφησες πίσω το άγχος και ήρθε το σποράκι!! Να μας πεις το νούμερο της χοριακής!! Με το καλό κορίτσι μου..να έχεις μια υπέροχη, τελειόμηνη εγκυμοσύνη.

Το καλύτερο δώρο Αγίου Βαλεντίνου θα του κάνεις!!!! 

Εαν σου πω οτι εχω σημειωσει μονο 4 επαφες θα με πιστεψεις;Κ δεν ξερω καν αν ηταν σε γονιμες μερες,με τον 43αρη κυκλο που εκανα τον προηγουμενο μηνα εννοειται οτι δεν ηξερα ουτε καν ποιες ηταν οι γονιμες.Παρασυρθηκαμε με το σπιτι κ εγω στεναχωρηθηκα κιολας για τις λιγες μας επαφες.Σηκωνα κ πεταγα μπαζα στον καδο,μιλαμε για βαρη,οχι αστεια...Το πώς εμεινα το θεωρω θαυμα με ολα αυτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Denizz είπε:

Με το καλό!!!! Κάθε ευτυχία σας εύχομαι...κάνε του μια έκπληξη να του μείνει αξέχαστη...παρε σοκολατάκια και μέσα στο κουτί βάλε το τεστ ❤️❤️❤️

Λοιπον μου εδωσες ιδεα!Αυτο εκανα.Πηρα αυτα με την καρδια της Λακτα!Σ ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου,μακαρι να πανε ολα καλα κ για μενα κ για ολες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

@st3llina μου κοπελα μου ομορφη ποσο μα ποσο χαρηκα για σενα κοριτσαρα μου. Ανατριχιασα κ ειμαι ετοιμη να βαλω τα κλαμματα. Το κλαυτερο δωρο του Αγίου Βαλεντίνου.... περιμένω μια μεγαλη χοριακη. ♥️♥️♥️♥️

Εγω να δεις εκλαιγα απο τη χαρα μου ημουν κ μονη μου κ καταλαβαινεις...Νομιζω πως ναι...αυτο τον Αγιο Βαλεντινο θα τον θυμαται...Δεν εχω κοριτσακι μου τεστ ωορρηξιας,δεν αγορασα σκεφτομουν να παρω μεσω ιντερνετ γιατι στο φαρμακειο ηταν πανακριβα.Αν ειχα φυσικα κ θα εκανα για να δω τι θα εβγαζε.Περιμενω με αγωνια κ το δικο σου τεστακι κ εχω καλο προαισθημα ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η EllieV είπε:

Μπραβο σου ομορφα νεα!

Σ ευχαριστω πολυ!Συντομα κ εσυ να εχεις τετοια ομορφα νεα σου ευχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Εγω να δεις εκλαιγα απο τη χαρα μου ημουν κ μονη μου κ καταλαβαινεις...Νομιζω πως ναι...αυτο τον Αγιο Βαλεντινο θα τον θυμαται...Δεν εχω κοριτσακι μου τεστ ωορρηξιας,δεν αγορασα σκεφτομουν να παρω μεσω ιντερνετ γιατι στο φαρμακειο ηταν πανακριβα.Αν ειχα φυσικα κ θα εκανα για να δω τι θα εβγαζε.Περιμενω με αγωνια κ το δικο σου τεστακι κ εχω καλο προαισθημα ❤❤❤

Ευχαριστώ πολυ κοπελα μου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Με το καλό να πάνε όλα τέλεια!!!! Έρχονται τα ευχάριστα για την οικογένεια σου!! 

 

Εγώ περίμενα στις 12 του μήνα αλλά ακόμα δεν έχει έρθει... Βέβαια δε νιώθω καθόλου ότι είμαι... Θα περιμένω ακόμα μερικές μέρες σίγουρα! 

Κοριτσαρα μου ευχομαι να μη σου ερθει ουτε εσενα!Ουτε εγω το ενιωθα,πονους περιοδου εχω φουλ κ πονο στη μεση.Και πονανε παρα πολυ κ οι θηλες οπως κ το στηθος μου.Επισης ειμαι κ πολυ ευσυγκινητη.Ολα αυτα εκτος απο τον πονο στις θηλες τα εχω καθε μηνα πριν αδιαθετησω.Οποτε εγω προσωπικα δεν ειδα τα κλασικα συμπτωματα που διαβαζα στο ιντερνετ (κ σε αυτο ακομη αναποδη ειμαι).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Λοιπον μου εδωσες ιδεα!Αυτο εκανα.Πηρα αυτα με την καρδια της Λακτα!Σ ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου,μακαρι να πανε ολα καλα κ για μενα κ για ολες μας!

Να μας πεις αν του άρεσαν τα σοκολατάκια.!!!’😛❤️😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κοριτσαρες μου! Κάποιες ζήτησαν τεστ ωορρηξίας από έγκυο! Μόλις σας το έκανα και είναι κάπως έτσι! Εγώ είμαι 5 εβδομάδων έγκυος άρα δνε έχω ΩΟΡΡΗΞΊΑ @Evie2 @Kostef

IMG_20200214_193718.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η LadyP είπε:

Λοιπόν κοριτσαρες μου! Κάποιες ζήτησαν τεστ ωορρηξίας από έγκυο! Μόλις σας το έκανα και είναι κάπως έτσι! Εγώ είμαι 5 εβδομάδων έγκυος άρα δνε έχω ΩΟΡΡΗΞΊΑ @Evie2 @Kostef

IMG_20200214_193718.jpg

Αχααα... για να δουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Θα τους ξαναδοκιμασω σιγουρα μαζι , μολις περασουν τα ζορια με τα δοντια... Να μου πεις εχει ακομα αλματα και διαφορα αλλα θα το τολμισω !!! Γενικα εμενα το πανε πολυ χορωδια . Δεν προλαβαινει να κλαψει ο ενας αρχιζει και ο αλλος .. μου το καναν και απο βρεφακια αυτο... Και αν παω να μαλωσω, με "ορμανε" μαζι και οι δυο... Απο ζηλια πως πατε? Εμενα η μικρη ζηλευει , παιρνω αγκαλια τον μικρο και ολο χωνεται αναμεσα και τον διωχνει.. προσπαθω της μιλαω αλλα εκει το χαβα της... Γενικα με γνωστες που μιλαω ,οσες εχουμε 1 και 1 λενε τα κοριτσια ειναι πιο ξεπεταγμενα και τους κανουν οτι θελουν ..  Αυτη τη συνδεση με Κάιρο που αναφερει παραπανω η @annie την ξαναδιαβασα καπου, και περιμενω να δω πως θα ναι... Αυτο μας ελειπε...🤣🤣🤣🤣
    • Όλα καλά κορίτσι μου,έφαγα μια απονεύρωση και ελπίζω να έγινε δουλειά για να σταματήσω να ποναω...Όλα τα υπόλοιπα θα τα δω αφότου γεννήσω με το καλό!!!Τώρα ετοιμαζόμαστε για Πάσχα και μόλις γυρίσουμε ξεκινάμε ετοιμασίες...
    • Χαχαχαχα όντως μόνο για φαγητα λέμε 😂 δεν ξέρω καθόλου κορίτσι μου εμένα που την έδωσαν την κουνια αλλά τώρα από τι ξύλο είναι φτιαγμένη δεν έχω ιδέα.. επισης δεν πολύ κοιμήθηκε στην κουνια της, έτσι έχει μείνει 
    • Τι ωραιααααααααααα🥳🥳🥳🥳μπραβο κοριτσάκι μου πολύ ομορφα νεαααα❤️ απόλαυσε το σκ σου πιες και τα τελευταία κρασακια σου και την Δευτέρα θα γίνει χαμουλης με τα αυγουλακια σου🙏
    • Κορίτσια μου γλυκά! Σας ευχαριστώ τοοοοοσο πολύ για τα θετικά σας μνμ..δε μπορεί μέρα από όλα αυτά σίγουρα θα πιάσω!!!!!Μετά από μια μεγααααλη μέρα επιτέλους ήρθε η ώρα της χαλάρωσης κ να σας πω και τι είδαμε σήμερα στον γιατρό! Είδαμε λοιπόν πως το ένα ωοθηλακιο που είχα την 7η μέρα στα 15 χιλιοστά,σήμερα είναι 25 κ είναι κυστικό...αλλά έχω αλλά 3!!! 17-18-19 χιλιοστά!! Οπότε με το καλό πάμε την Μ.Δευτερα για σπερματεγχυση!!! Χάρηκα και ανακουφιστηκα είναι η αλήθεια!    
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...