Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν φλεβίσει τις κοιλιές μας θα γεμίσει και ο Άγιος Βαλεντίνος θα βοηθήσει και εκείνος. - Τσικνοπέμπτη,παϊδάκια και θα έρθουν τα παιδάκια, Καρναβάλι λαλαλα, θα γεμίσουμε μωρά!


misofeggaro

Recommended Posts

Κοριτσάκια καλορίζικο το θεματακι!! Τίτλος υπερπαραγωγή!! 😁

Εύχομαι στις εγκυούλες με το καλό να κρατήσουν αγκαλιτσα τα αγγελάκια τους και να αυξάνονται όλο και περισσότερο οι εγκυούλες! Μακάρι να είναι τυχερός αυτός ο μήνας! Εγώ κορίτσια περιμένω μάλλον στις 21/02!!

Είμαι και στα δύο πινάκια του φόρουμ! 🤣Χαχα! Ελπίζω να μου φέρουν γούρι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα!!! Καλό μήνα να εχουμε!! @misofeggaro εντάξει δεν υπάρχεις!!!! Φοβερός τίτλος!! Χαχχαχα..

εύχομαι σε όλα τα κορίτσια που περιμένουν αυτές τις μέρες,να δουν μόνο κόκκινα τεστακια με 2 γραμμουλες παρακαλώ!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μουυυ , @misofeggaro μου θα περιμένουμε με τρελή ανυπομονησία νέα σου :-) !!! Κορίτσια μου ακούστε τι έχω πάθει την Τετάρτη είχα πάει στον γιατρό όπως σας είχα πει και είδαμε την κύστη 6.5 εκατοστά ,οπότε μου λέει βλέπω ότι έρχεται περίοδος ,την πρώτη μέρα περιόδου θα ξεκινήσεις αντισυλληπτικά μήπως μειωθεί η κύστη!!! Και εκεί που περιμένω για πρώτη φορά στη ζωή μου να αδιαθετησω πως και πως από το ανχος μου δεν κατεβαίνει και έχω δύο μέρες καθυστέρηση !!! Τι να κάνω για να κατεβεί;;;;;;;;;;;θέλω να ξεκινήσω την θεραπεία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μουυυ , @misofeggaro μου θα περιμένουμε με τρελή ανυπομονησία νέα σου :-) !!! Κορίτσια μου ακούστε τι έχω πάθει την Τετάρτη είχα πάει στον γιατρό όπως σας είχα πει και είδαμε την κύστη 6.5 εκατοστά ,οπότε μου λέει βλέπω ότι έρχεται περίοδος ,την πρώτη μέρα περιόδου θα ξεκινήσεις αντισυλληπτικά μήπως μειωθεί η κύστη!!! Και εκεί που περιμένω για πρώτη φορά στη ζωή μου να αδιαθετησω πως και πως από το ανχος μου δεν κατεβαίνει και έχω δύο μέρες καθυστέρηση !!! Τι να κάνω για να κατεβεί;;;;;;;;;;;θέλω να ξεκινήσω την θεραπεία

Νομίζω μια θερμοφορα και ζεστό νερό στο μπάνιο ίσως βοηθούσε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η LadyP είπε:

Νομίζω μια θερμοφορα και ζεστό νερό στο μπάνιο ίσως βοηθούσε??

Ευχαριστώ κορίτσακι μου θα βάλω κάποια θερμοφορα γιατί το μπάνιο μου είναι πάντα με πολύ ζεστό νερό 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μουυυ , @misofeggaro μου θα περιμένουμε με τρελή ανυπομονησία νέα σου :-) !!! Κορίτσια μου ακούστε τι έχω πάθει την Τετάρτη είχα πάει στον γιατρό όπως σας είχα πει και είδαμε την κύστη 6.5 εκατοστά ,οπότε μου λέει βλέπω ότι έρχεται περίοδος ,την πρώτη μέρα περιόδου θα ξεκινήσεις αντισυλληπτικά μήπως μειωθεί η κύστη!!! Και εκεί που περιμένω για πρώτη φορά στη ζωή μου να αδιαθετησω πως και πως από το ανχος μου δεν κατεβαίνει και έχω δύο μέρες καθυστέρηση !!! Τι να κάνω για να κατεβεί;;;;;;;;;;;θέλω να ξεκινήσω την θεραπεία

Τεστακι σκέφτηκες να κανεις?? Στο λέω γιατί μεγαλογιατρος είχε πει στη φίλη μου ότι έχει πολυποδα στη μήτρα και τελικά ήταν εγκυουλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Ευχαριστώ κορίτσακι μου θα βάλω κάποια θερμοφορα γιατί το μπάνιο μου είναι πάντα με πολύ ζεστό νερό 😉

Λοιπόν Αννια μου το έχω αναφέρει ξανά νομίζω αλλά τρία πράγματα μου έλειψαν υπερβολικά στην εγκυμοσύνη. Η μαγιονέζα...το μελάτο αυγό και το καυτό μπάνιο!😆 Μήπως να οργανώσουμε εκδρομουλα σε καμιά λουτρόπολη;🧖

Υ.Γ. Ήταν σίγουρος ο γιατρός ότι θα σου έρθει; Λες να έχουμε τίποτα;🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια...είμαι καινουρια στο φόρουμ...εύχομαι σε όλες μας να έχουμε τα αποτελέσματα που θελουμε..και να γίνουμε όλες σύντομα μανούλες!!!

Εγω σε λίγες μέρες θα ξέρω αν έμεινα έγκυος αυτόν τον μήνα ή θα συνεχίσουμε κ τον επόμενο τις προσπάθειες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Λοιπόν Αννια μου το έχω αναφέρει ξανά νομίζω αλλά τρία πράγματα μου έλειψαν υπερβολικά στην εγκυμοσύνη. Η μαγιονέζα...το μελάτο αυγό και το καυτό μπάνιο!😆 Μήπως να οργανώσουμε εκδρομουλα σε καμιά λουτρόπολη;🧖

Υ.Γ. Ήταν σίγουρος ο γιατρός ότι θα σου έρθει; Λες να έχουμε τίποτα;🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Τα δύο πρώτα δεν τα είχα κόψει! Το καυτό ναι ούτε κ εγώ έκανα... 

Εμένα μου έλειψαν οι μπύρες κ τα αχνιστα μύδια!!!! Ξεγελουσα λίγο τον εαυτό μου με τις μπύρες χωρίς αλκοόλ αλλά δεν ήταν το ίδιο χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μηνα σε ολες κοριτσια μου,ας ειναι αυτος ο μηνας γεματος με θετικα τεστακια,γερα σπορακια κ ευχαριστα νεα...

@misofeggaro ποσο θεαρα εισαι κοριτσαρα μου;Γελουσα μονη μου με τον τιτλο κ ημουν κ εξω κ με κοιτουσε ο κοσμος 😂😂😂. Ευχομαι με ολη μου την καρδια να μην ερθει η ακατανομαστη κ να κανεις ποδαρικο με μια χοριακαρα να με το συμπαθειο στο θεματακι που ανοιξες. Οπως κ ολα τα κοριτσια που περιμενουν να εχουν επισης θετικα τεστακια!

@Αννια27 μου δεν κανεις μια χοριακη να σιγουρευτεις κουκλα μου;Μπορει να ειναι το αγχος,μπορει να ειναι κ ενα μικρο μικρο σπορακι που ευθυνεται για την καθυστερηση σου!

Καλο σ/κ να εχουμε,εγω αυριο θα παω να παρω μηλαρακι και λαδακι απο το μοναστηρι της Αγιας Ειρηνης Χρυσοβαλαντου μηπως με βοηθησει η χαρη της να ερθει το νινακι συντομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μουυυ , @misofeggaro μου θα περιμένουμε με τρελή ανυπομονησία νέα σου :-) !!! Κορίτσια μου ακούστε τι έχω πάθει την Τετάρτη είχα πάει στον γιατρό όπως σας είχα πει και είδαμε την κύστη 6.5 εκατοστά ,οπότε μου λέει βλέπω ότι έρχεται περίοδος ,την πρώτη μέρα περιόδου θα ξεκινήσεις αντισυλληπτικά μήπως μειωθεί η κύστη!!! Και εκεί που περιμένω για πρώτη φορά στη ζωή μου να αδιαθετησω πως και πως από το ανχος μου δεν κατεβαίνει και έχω δύο μέρες καθυστέρηση !!! Τι να κάνω για να κατεβεί;;;;;;;;;;;θέλω να ξεκινήσω την θεραπεία

Απ ότι είχες πει είχες κάνει και τον Δεκέμβριο υπέρηχο και ο προηγούμενος γιατρός δεν είχε δει κάτι.. Άρα ένας από τους δύο κάνει λάθος γιατί 6.5 εκατοστά κύστη δεν δημιουργείται σε ένα μήνα. Γιατί λοιπόν να μην κάνει λάθος ο τωρινός;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου λιγες μερες μετα την πιθανη ωορρηξια μου.. και σημερα σηκωσα πυρετο πιστευω πως αυτος ο μηνας δεν θα πετυχαμε τον στοχο μας παμε για τον επομενο!!! 😊

δεν ξερω εαν μπορει να γινει συλληψη εαν ειμαστε αρρωστουλες .!!οσες περιμενουν αυτες τις μερες ευχομαι να μην ερθει!!! 🍼🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σταυρι: ?

diana8: ?

Karen: 19/01

silia: 21/01

Ελενικον: 24/01

Hope19: 29/01

Alex2016: 29/01

joycat: 29/01

misofeggaro: 01/02

Aννια27:01/02

Μari84:01/02

pangipot: 04/02

Εαυγγελοςτ: 06/02

PAPA EVA: 06/02

LadyP: 06/02

st3llina: 07/02

ioannastr: 10/02

Kostef: 12/02

Maroulita? : 13/02

Evie2: 14/02

Lacostaki: 14/02

Lactaki: 15/02

I want a baby:26/02 

 

Κοριτσαρες μουυυυ καλορίζικο το νέο θεματακι μας , @misofeggaro είσαι θεά κορίτσακι μου πόσο λαλαλαλα να αντέξουμε μαζί σου , να είσαι η πρώτη και τυχερή εγκυουλα του θέματος!!!! Στο εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου,σου αξίζει γλυκούλα μου :-):-)

Γεια σου κοριτσι μου ♥️♥️ Περιμενω η 12 η 14 !!! Αναλογα εαν εχω κανει 28η τοτε 12 αλλιως 14.!!! 🥰 οποτε βαλε 14 και βλεπουμε !! Ειχα εξεταστικη και χαθηκα λιγο.!!! Ανεβασα και πυρετο σημερα οποτε δυσκολο να τα καταφεραμε αυτο τον μηνα !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ σήμερα έχω αρκετό πόνο και βάρος χαμηλά από τα αριστερά! Και ώρες ώρες σαν να μου έρθει η περίοδος νωρίτερα. Αλλά αυτός ο πονος-τραβηγμα από τα αριστερά είναι αρκετά περίεργος. ! Αχ θα δείξει τι να πω? Περίεργα πραγματακια μου συμβαίνουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Απ ότι είχες πει είχες κάνει και τον Δεκέμβριο υπέρηχο και ο προηγούμενος γιατρός δεν είχε δει κάτι.. Άρα ένας από τους δύο κάνει λάθος γιατί 6.5 εκατοστά κύστη δεν δημιουργείται σε ένα μήνα. Γιατί λοιπόν να μην κάνει λάθος ο τωρινός;;; 

Όχι κορίτσακι μου το Δεκέμβρη το είχα ακυρώσει τον γιατρό το άφησα για μετά της γιορτές και πήγα τώρα , έχει μεγαλώσει τόσο σε περίπου 8 μήνες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Καλο μηνα σε ολες κοριτσια μου,ας ειναι αυτος ο μηνας γεματος με θετικα τεστακια,γερα σπορακια κ ευχαριστα νεα...

@misofeggaro ποσο θεαρα εισαι κοριτσαρα μου;Γελουσα μονη μου με τον τιτλο κ ημουν κ εξω κ με κοιτουσε ο κοσμος 😂😂😂. Ευχομαι με ολη μου την καρδια να μην ερθει η ακατανομαστη κ να κανεις ποδαρικο με μια χοριακαρα να με το συμπαθειο στο θεματακι που ανοιξες. Οπως κ ολα τα κοριτσια που περιμενουν να εχουν επισης θετικα τεστακια!

@Αννια27 μου δεν κανεις μια χοριακη να σιγουρευτεις κουκλα μου;Μπορει να ειναι το αγχος,μπορει να ειναι κ ενα μικρο μικρο σπορακι που ευθυνεται για την καθυστερηση σου!

Καλο σ/κ να εχουμε,εγω αυριο θα παω να παρω μηλαρακι και λαδακι απο το μοναστηρι της Αγιας Ειρηνης Χρυσοβαλαντου μηπως με βοηθησει η χαρη της να ερθει το νινακι συντομα.

Κορίτσακι μου σου εύχομαι ολόψυχα να έρθει γρήγορα το νινι σου !!! Όσο αφορά για εμένα είναι σίγουρη ότι είναι λόγω ανχους γιατί το είδε ο γιατρός στον υπέρηχο,δεν γίνεται να έκανε λάθος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η diana8 είπε:

Κοριτσια μου λιγες μερες μετα την πιθανη ωορρηξια μου.. και σημερα σηκωσα πυρετο πιστευω πως αυτος ο μηνας δεν θα πετυχαμε τον στοχο μας παμε για τον επομενο!!! 😊

δεν ξερω εαν μπορει να γινει συλληψη εαν ειμαστε αρρωστουλες .!!οσες περιμενουν αυτες τις μερες ευχομαι να μην ερθει!!! 🍼🍼

Περαστικουλια κορίτσακι μου !!! Η σύλληψη μπορεί να γίνει πάντα 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Λοιπόν Αννια μου το έχω αναφέρει ξανά νομίζω αλλά τρία πράγματα μου έλειψαν υπερβολικά στην εγκυμοσύνη. Η μαγιονέζα...το μελάτο αυγό και το καυτό μπάνιο!😆 Μήπως να οργανώσουμε εκδρομουλα σε καμιά λουτρόπολη;🧖

Υ.Γ. Ήταν σίγουρος ο γιατρός ότι θα σου έρθει; Λες να έχουμε τίποτα;🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Κορίτσακι μου σε πάω όπου θες εσένα 😉 χιχιχι !!! Ήταν σίγουρος κορίτσακι μου δυστυχώς :-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Τεστακι σκέφτηκες να κανεις?? Στο λέω γιατί μεγαλογιατρος είχε πει στη φίλη μου ότι έχει πολυποδα στη μήτρα και τελικά ήταν εγκυουλα.

Όχι δεν το σκέφτηκα αγαπακι γιατί το είδε στον υπέρηχο :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ👶

katerinaki-dm: ΘΕΤΙΚΟ👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σταυρι: ?

Karen: 19/01

silia: 21/01

Ελενικον: 24/01

Hope19: 29/01

Alex2016: 29/01

joycat: 29/01

misofeggaro: 01/02

Aννια27:01/02

Μari84:01/02

pangipot: 04/02

Εαυγγελοςτ: 06/02

PAPA EVA: 06/02

LadyP: 06/02

st3llina: 07/02

ioannastr: 10/02

Kostef: 12/02

Maroulita? : 13/02

Evie2: 14/02

diana8: 14/02

Lacostaki: 14/02

Lactaki: 15/02

I want a baby:26/02 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Denizz είπε:

Γεια σας κορίτσια...είμαι καινουρια στο φόρουμ...εύχομαι σε όλες μας να έχουμε τα αποτελέσματα που θελουμε..και να γίνουμε όλες σύντομα μανούλες!!!

Εγω σε λίγες μέρες θα ξέρω αν έμεινα έγκυος αυτόν τον μήνα ή θα συνεχίσουμε κ τον επόμενο τις προσπάθειες!

Καλώς ήρθες κορίτσι μου και σύντομα με το νινακι σου στην κοιλίτσα σου :-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα από εμένα! 

Σε 11 ώρες 41 λεπτά και 2 δευτερόλεπτα ραντεβού εδώ... 

Θα ανεβάσω το τεστακι μου... 

@Αννια27εύχομαι να ξεκαθαρίσει το τοπίο και να αρχίσεις δυναμικά την διαδικασία. @st3llinaεύχομαι εφόσον το πιστεύεις να γίνει το θαύμα σου γιατί το αξίζεις @LadyPI καλά είναι τα τσιμπήματα, ξεκινά να μετράς Λαλαλαλαλλαλ. @diana8δεν πειράζει ο πυρετός, εύχομαι του Αγίου Βαλεντίνου να έχεις ευχάριστα νέα να μας πεις! Καληνύχτα σας!

Λαλαλαλαλλαλ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλησπέρα από εμένα! 

Σε 11 ώρες 41 λεπτά και 2 δευτερόλεπτα ραντεβού εδώ... 

Θα ανεβάσω το τεστακι μου... 

@Αννια27εύχομαι να ξεκαθαρίσει το τοπίο και να αρχίσεις δυναμικά την διαδικασία. @st3llinaεύχομαι εφόσον το πιστεύεις να γίνει το θαύμα σου γιατί το αξίζεις @LadyPI καλά είναι τα τσιμπήματα, ξεκινά να μετράς Λαλαλαλαλλαλ. @diana8δεν πειράζει ο πυρετός, εύχομαι του Αγίου Βαλεντίνου να έχεις ευχάριστα νέα να μας πεις! Καληνύχτα σας!

Λαλαλαλαλλαλ! 

Άντε εύχομαι θετικά νέα με το καλό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλησπέρα από εμένα! 

Σε 11 ώρες 41 λεπτά και 2 δευτερόλεπτα ραντεβού εδώ... 

Θα ανεβάσω το τεστακι μου... 

@Αννια27εύχομαι να ξεκαθαρίσει το τοπίο και να αρχίσεις δυναμικά την διαδικασία. @st3llinaεύχομαι εφόσον το πιστεύεις να γίνει το θαύμα σου γιατί το αξίζεις @LadyPI καλά είναι τα τσιμπήματα, ξεκινά να μετράς Λαλαλαλαλλαλ. @diana8δεν πειράζει ο πυρετός, εύχομαι του Αγίου Βαλεντίνου να έχεις ευχάριστα νέα να μας πεις! Καληνύχτα σας!

Λαλαλαλαλλαλ! 

Είμαστε μαζί σου!!! 🙏🙏🙏 Καλά αποτελέσματα!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλησπέρα από εμένα! 

Σε 11 ώρες 41 λεπτά και 2 δευτερόλεπτα ραντεβού εδώ... 

Θα ανεβάσω το τεστακι μου... 

@Αννια27εύχομαι να ξεκαθαρίσει το τοπίο και να αρχίσεις δυναμικά την διαδικασία. @st3llinaεύχομαι εφόσον το πιστεύεις να γίνει το θαύμα σου γιατί το αξίζεις @LadyPI καλά είναι τα τσιμπήματα, ξεκινά να μετράς Λαλαλαλαλλαλ. @diana8δεν πειράζει ο πυρετός, εύχομαι του Αγίου Βαλεντίνου να έχεις ευχάριστα νέα να μας πεις! Καληνύχτα σας!

Λαλαλαλαλλαλ! 

Τρέλανε μας κυριακάτικα! Και σου έχω και μια απορία τώρα που έχω τσιμπήματα από τα αριστερά αν είμαι έγκυος θα μου βγει το παιδί Τσίπρας? Λαλαλαλαλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εγώ δεν είχα τον πόνο και τα καφέ που λες αλλά αισθανόμουν ένα βάρος και είχα συχνοουρία! Μακάρι να είναι κορίτσι μου συμπτώματα και να δεις ένα μεγάλο νούμερο χοριακής!!!
    • @marinamanoulitsa 😯😯😯😯😯 ναι μωρή τρελα!!!! Back2back με πιστη και επιμονή!!!! Έτσι θ ναι κ με σένα @Θέτις Κ. μου!!!! Απορώ γτ δν έκανες χοριακη!!!!  Εγώ χθες το βραδύ στον ύπνο μου ένιωσα δυο σφάχτες δυνατούς πολύ πολύ χαμηλα στη κοιλιά , κέντρο! Σήμερα το πρωί ειδα καφέ στο σκούπισμα και έχω ακόμα στο σκούπισμα καφέ! Τη κοιλιά τη νιώθω σαν μουδιασμένη σαν πιασμένη ν πω, και βαριά! Δν έχω κατι άλλο από συμπτώματα! Δν ξέρω καν αν αυτά μπορούν ν θεωρηθούν συμπτώματα ! Είμαι 10η 11η μέρα ΜΤΩ ! Είδωμεν 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🙏🙏🙏🙏
    • Άντε καλέ που θα το βγάλεις έξω το σκύλο!!! Να βγουν αυτοί!
    • Κορίτσια σας παρακολουθώ αλλά δεν γράφω πλέον…μπήκα απλά να πω κι εγώ τη δικη μου εμπειρία π είμαι διαφορετική από των άλλων κοριτσιών.Εγω έχω είδε ουσίες θήκες κ δεν έπιανε το μωρό με τπτ..πως να μπορέσει άλλωστε;οι μαίες στο μαιευτήριο ήταν υπέρ των ψευδοθηλων η δικη μου κατά…χρησιμοποίησα θήλαστρο π με εσωσε…έβγαζα γάλα,ηξερα πόσο πίνει και παραδόξως επειδή με είχαν πιάσει κ τα ψυχολογικά μ τους πρώτους μήνες δεν μ άρεσε καθόλου η άμεση επαφή με το στήθος.Συνεπως συνέχισα έτσι..έκανα μεικτή διατροφή..κ τώρα σταμάτησα..έχω λίγο γάλα κατάψυξη θα πιει μέχρι και 8 μηνών..Προσωπική μου γνώμη είναι ότι υπάρχει μια κάποια ταλαιπωρία με τον αποκλειστικό θηλασμο στον ύπνο στο πρόγραμμα κλπ..εμένα έτρωγε από νεογέννητη κάθε 3,5-4 ώρες και από 34 ημερών κοιμαται όλη νύχτα..η μαία κ έλεγε αμ τρώει καλά κοιμαται και καλά..εμένα ετυχε να με βολέψει πολύ το θήλαστρο κ αν το είχα χειριστεί διαφορετικά τους πρώτους μήνες θα είχα περισσότερο γάλα αλλά δεν την πάλευα γενικότερα.Η καθεμία κάνει αυτό που της ταιριάζει να ξερεις,,,εμένα με ξένιζε πολύ η ερώτηση π μ έκαναν πάντα γτ ήταν το πρώτο πράγμα που ρωτουσαν:θηλάζεις;λες κ αν δεν θηλάζω τι έγινε δλδ;..κάνε ότι σε ευχαριστεί και σε βολεύει…τα φιλιά μου… @Elli13 δεν κατάλαβα εννοείς από 6 μηνών να της δίνω μόνη της το κουτάλι;μπράβο,σε όποιον το πετυχαίνει αλλά εννοείται εγώ τουλάχιστον την ταΐζω..μ φαίνεται αδύνατον να πιάσει το κουτάλι από 6 μηνών..μάλλον θα γίνεται αλλά εγώ δεν.τωρα θέλει να πιάσει το κουτάλι που  είμαστε 7,5 κ επειδή έχουμε τη βάπτιση την άλλη εβδομάδα δεν θελω να της κάνω κάποια αλλαγή..μετά από εκεί θα αρχισω  κομμάτια…
    • Τις βλέπω τις βλέπω!! Μα πόσο νωρίς έδειξε το τεστ απίστευτο. Να κάνεις και άλλα τις επόμενες μέρες και αναμένουμε τα νεότερα ευχάριστα!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...