Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mt3508 είπε:

Θα πάμε την Παρασκευή πρώτη επίσκεψη.. τηλεφωνικά μου είπε θα δούμε σάκο την Παρασκευή και στην επόμενη επίσκεψη καρδούλα ?

Άκουσα την καρδούλα μου!!!!! ????❤️❤️❤️❤️ Τελικά είμαι 8 εβδομάδων και 2 ημερών βγαίνει μεγαλύτερο με τον υπερυχο!!! Όλα πάνε καλά και σε 10 μέρες θα κόψω και τα utrogestan!!! Περιμένω να μου πεις την Παρασκευή!!!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκια μου τι κάνετε?? @Ampempa τι καλά που άκουσες καρδούλαααα ανυπομονώ κι εγώ να την ακούσω την Παρασκευή :)@Mt3508 μην αγχώνεσαι για τα συμπτώματα αγαπημένη εμένα ξεκίνησαν αφού έκλεισα και την έκτη και με έχουν ταράξει δεν μπορώ να φάω τίποτα αναγουλες όλη μέρα κι όλη νύχτα με το ζόρι βάζω κάτι στο στόμα μου και έχω και τεράστιο θέμα με το νερό..σου εύχομαι να είσαι από τις τυχερές που δεν έχουν ναυτίες.. ανυπομονείς κι εσύ για την Παρασκευή φαντάζομαι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Ampempa είπε:

Άκουσα την καρδούλα μου!!!!! ????❤️❤️❤️❤️ Τελικά είμαι 8 εβδομάδων και 2 ημερών βγαίνει μεγαλύτερο με τον υπερυχο!!! Όλα πάνε καλά και σε 10 μέρες θα κόψω και τα utrogestan!!! Περιμένω να μου πεις την Παρασκευή!!!! ❤️❤️

Καλημέρα κορίτσι μου!! Τι υπέροχα νέα ο ομορφότερος χτύπος της ζωής σου ♥️♥️♥️♥️ Ανυπόμονο πως και πως! ♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Κοριτσάκια μου τι κάνετε?? @Ampempa τι καλά που άκουσες καρδούλαααα ανυπομονώ κι εγώ να την ακούσω την Παρασκευή :)@Mt3508 μην αγχώνεσαι για τα συμπτώματα αγαπημένη εμένα ξεκίνησαν αφού έκλεισα και την έκτη και με έχουν ταράξει δεν μπορώ να φάω τίποτα αναγουλες όλη μέρα κι όλη νύχτα με το ζόρι βάζω κάτι στο στόμα μου και έχω και τεράστιο θέμα με το νερό..σου εύχομαι να είσαι από τις τυχερές που δεν έχουν ναυτίες.. ανυπομονείς κι εσύ για την Παρασκευή φαντάζομαι :)

Καλημέρα κορίτσι μου! Την Παρασκευή έχουμε την πρώτη επίσκεψη δεν θα ακούσουμε καρδούλα θα δούμε σάκο αλλά ελπίζω να είναι όλα καλά.! Εσυ τώρα σε ποια εβδομάδα βρίσκεσαι; ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια εύχομαι να είναι καλά τα αστεράκια σας και να περάσετε όμορφες γιορτές χωρίς αναγούλες... Εγώ δεν το βλέπω για μένα αλλά περιμένω πως και πως να έρθει 27 του μήνα να ξαναπάω για υπέρηχο... Να σας ρωτήσω κάτι ήθελα... Για τις ραγάδες τι θα κάνετε; ξέρετε κάποιον προϊόν που θα βοηθήσει; ευχαριστώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Sotiria2004 είπε:

Καλημέρα κορίτσια εύχομαι να είναι καλά τα αστεράκια σας και να περάσετε όμορφες γιορτές χωρίς αναγούλες... Εγώ δεν το βλέπω για μένα αλλά περιμένω πως και πως να έρθει 27 του μήνα να ξαναπάω για υπέρηχο... Να σας ρωτήσω κάτι ήθελα... Για τις ραγάδες τι θα κάνετε; ξέρετε κάποιον προϊόν που θα βοηθήσει; ευχαριστώ! 

Καλημέρα κορίτσι μου! Εύχομαι και σε σένα τα καλύτερα! Δεν έχω βρει κάποιο προϊόν ακόμη αλλά γενικά θα πρέπει και εγώ να βγω κάτι καλό γιατί το έχω γενικά να κάνω ραγάδες φαντάζομαι τι θα γίνει στην εγκυμοσύνη ? αλλά χαλάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Εύχομαι και σε σένα τα καλύτερα! Δεν έχω βρει κάποιο προϊόν ακόμη αλλά γενικά θα πρέπει και εγώ να βγω κάτι καλό γιατί το έχω γενικά να κάνω ραγάδες φαντάζομαι τι θα γίνει στην εγκυμοσύνη ? αλλά χαλάλι!

Φυσικά και χαλάλι αλλά όσο λιγότερες τόσο καλύτερα χαχαχαχα επίσης είναι καμιά από Θεσσαλονίκη; που προτείνετε να κάνουμε την χοριακη; φαντάζομαι ότι στις 27 που θα πάω επιτέλους θα με βάλει να κάνω τον υπέρηχο και καμία εξέταση γιατί είμαι 9 εβδομάδων και δεν έκανα ούτε αίματος... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Sotiria2004 είπε:

Καλημέρα κορίτσια εύχομαι να είναι καλά τα αστεράκια σας και να περάσετε όμορφες γιορτές χωρίς αναγούλες... Εγώ δεν το βλέπω για μένα αλλά περιμένω πως και πως να έρθει 27 του μήνα να ξαναπάω για υπέρηχο... Να σας ρωτήσω κάτι ήθελα... Για τις ραγάδες τι θα κάνετε; ξέρετε κάποιον προϊόν που θα βοηθήσει; ευχαριστώ! 

καλημέρα κορίτσι μου. κοιτα εγω εχω ακούσει καλά αποτελέσματα από την bio oil και την prevenstria της frezyderm. ωστόσο η αδερφή μου είχε καλό αποτέλεσμα και με σκετο αμυγδαλελαιο... λογικα είναι στον τύπο δέρματος κάθε κοπελας... εγω σκέφτομαι να πάρω τη prevenstria να δοκιμάσω :) γτ στον πρώτο μικρουλη μου δεν έβαζα τπτ, κ είχα προδιάθεση για ραγαδες και φυσικά εμφάνισα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η zwoulini είπε:

καλημέρα κορίτσι μου. κοιτα εγω εχω ακούσει καλά αποτελέσματα από την bio oil και την prevenstria της frezyderm. ωστόσο η αδερφή μου είχε καλό αποτέλεσμα και με σκετο αμυγδαλελαιο... λογικα είναι στον τύπο δέρματος κάθε κοπελας... εγω σκέφτομαι να πάρω τη prevenstria να δοκιμάσω :) γτ στον πρώτο μικρουλη μου δεν έβαζα τπτ, κ είχα προδιάθεση για ραγαδες και φυσικά εμφάνισα...

Έστειλα μέιλ και στις 2 εταιρίες πριν λίγο μπας και μου στείλουν δείγματα να δω πιο απορροφάται πιο εύκολα.. Και εμένα μου είπαν για σπαθολαδο αλλά και μυρίζει άσχημα και είναι όλο λαδιλα... Ευχαριστώ πάντως αν μου στείλουν θα σας πω να στείλετε και εσείς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η zwoulini είπε:

καλημέρα κορίτσι μου. κοιτα εγω εχω ακούσει καλά αποτελέσματα από την bio oil και την prevenstria της frezyderm. ωστόσο η αδερφή μου είχε καλό αποτέλεσμα και με σκετο αμυγδαλελαιο... λογικα είναι στον τύπο δέρματος κάθε κοπελας... εγω σκέφτομαι να πάρω τη prevenstria να δοκιμάσω :) γτ στον πρώτο μικρουλη μου δεν έβαζα τπτ, κ είχα προδιάθεση για ραγαδες και φυσικά εμφάνισα...

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sotiria2004 είπε:

Έστειλα μέιλ και στις 2 εταιρίες πριν λίγο μπας και μου στείλουν δείγματα να δω πιο απορροφάται πιο εύκολα.. Και εμένα μου είπαν για σπαθολαδο αλλά και μυρίζει άσχημα και είναι όλο λαδιλα... Ευχαριστώ πάντως αν μου στείλουν θα σας πω να στείλετε και εσείς 

Έχω ακούσει ότι και το λάδι καρύδας κάνει πολύ καλο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες! Για τις ραγάδες χρησιμοποιώ την Prevenstria της Frezyderm, απορροφάται εύκολα και μέχρι στιγμής φαίνεται να κάνει καλή δουλειά αν και έχω δρόμο ακόμη μπροστά μου. Το μόνο μειονέκτημα είναι ότι είναι πανάκριβη και μάλλον θα πρέπει να την παραγγέλνω απο το ιντερνετ γιατί από το φαρμακείο δεν συμφέρει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια !! Λοιπόν 5+2 σήμερα !! Ξύπνησα με λίγο αίμα σήμερα και πήγα στο γιατρό !! Είδαμε σάκο και εμβρυο!! Απλά συνεχίζουν λίγο τα καφέ και είμαι λόγο αγχωμένη πάλι !! Ξεκίνησα utrogesta Μέχρι 30 του μηνός να με ξαναδεί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Sotiria2004 είπε:

Φυσικά και χαλάλι αλλά όσο λιγότερες τόσο καλύτερα χαχαχαχα επίσης είναι καμιά από Θεσσαλονίκη; που προτείνετε να κάνουμε την χοριακη; φαντάζομαι ότι στις 27 που θα πάω επιτέλους θα με βάλει να κάνω τον υπέρηχο και καμία εξέταση γιατί είμαι 9 εβδομάδων και δεν έκανα ούτε αίματος... 

Κοριτσι μ μην αγχωνεσαι ολες τις εξετασεις θα τις κανεις!!Λογικα τωρα θα σου δωσει να κανεις τον προγεννητικο έλεγχο!

Εγω ειμαι απο Θεσσαλονικη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mariaira είπε:

Κοριτσι μ μην αγχωνεσαι ολες τις εξετασεις θα τις κανεις!!Λογικα τωρα θα σου δωσει να κανεις τον προγεννητικο έλεγχο!

Εγω ειμαι απο Θεσσαλονικη!!

Που θα κάνεις τον υπέρηχο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Sotiria2004 είπε:

Φυσικά και χαλάλι αλλά όσο λιγότερες τόσο καλύτερα χαχαχαχα επίσης είναι καμιά από Θεσσαλονίκη; που προτείνετε να κάνουμε την χοριακη; φαντάζομαι ότι στις 27 που θα πάω επιτέλους θα με βάλει να κάνω τον υπέρηχο και καμία εξέταση γιατί είμαι 9 εβδομάδων και δεν έκανα ούτε αίματος... 

Κοριτσραα μου λογικά δεν θα κάνεις καθόλου χοριακη από τη στιγμή που είσαι τόσων εβδομάδων θα φαίνεται το σπορακι σου στον υπέρηχο και θα το παρακολουθείτε από εκεί :) ουτε εμένα μου έβαλε χοριακη κατευθείαν υπέρηχο και φυσικά προγεννητικό..θα σου πάρουν αιματακι μπόλικο και θα κάνεις λογικά και εξέταση καλλιέργεια ούρων..εμένα μου έβαλε να κάνω και κυστική ίνωση και για στίγμα μεσογειακής..εύχομαι όλα να πάνε τελειαααααα..εσύ θα πας και θα δεις κατευθείαν μωραρο..εμένα ο πρώτος μου υπέρηχος ήταν στις 4ε+4η και είδαμε μια μαύρη κουκίδα μόνο..μεθαύριο άπω να ακούσω καρδούλαααα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η γωγω γωγω είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !! Λοιπόν 5+2 σήμερα !! Ξύπνησα με λίγο αίμα σήμερα και πήγα στο γιατρό !! Είδαμε σάκο και εμβρυο!! Απλά συνεχίζουν λίγο τα καφέ και είμαι λόγο αγχωμένη πάλι !! Ξεκίνησα utrogesta Μέχρι 30 του μηνός να με ξαναδεί

Κορίτσι μου οι περισσότερες βλέπουμε λίγο αιματακι τις πρώτες εβδομάδες μην αγχώνεσαι όλα θα πάνε καλαα και με τα ουτροζεσταν δεν θα ξαναδείς :) κι εγώ το παίρνω το μαγικό χαπακι ?

στις πριν 14 ώρες, ο/η Mt3508 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Την Παρασκευή έχουμε την πρώτη επίσκεψη δεν θα ακούσουμε καρδούλα θα δούμε σάκο αλλά ελπίζω να είναι όλα καλά.! Εσυ τώρα σε ποια εβδομάδα βρίσκεσαι; ?

Την Παρασκευή θα είμαι 6ε+5η :) κι εγώ στον πρώτο υπέρηχο μόνο σακο είχα δει..όλα καλά θα πανεεεε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε να δουμε....ολοι περιμενουν τα Χριστουγεννα και εγω να περασουν να δω το μωρακι μου...27 θα παω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η γωγω γωγω είπε:

Καλησπέρα κορίτσια !! Λοιπόν 5+2 σήμερα !! Ξύπνησα με λίγο αίμα σήμερα και πήγα στο γιατρό !! Είδαμε σάκο και εμβρυο!! Απλά συνεχίζουν λίγο τα καφέ και είμαι λόγο αγχωμένη πάλι !! Ξεκίνησα utrogesta Μέχρι 30 του μηνός να με ξαναδεί

Καλημέρα κοριτσια μου! Και εγώ σήμερα είμαι 5+2.. είχα και εγώ λίγο αιματακι πριν μια εβδομάδα μόλις το έμαθα και μου έδωσε η γιατρός utrogestan! Όλα θα πάνε καλά ♥️ Αυτή την στιγμή χρειαζόμαστε υπομονή και καθόλου άγχος 

στις πριν 9 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Κοριτσραα μου λογικά δεν θα κάνεις καθόλου χοριακη από τη στιγμή που είσαι τόσων εβδομάδων θα φαίνεται το σπορακι σου στον υπέρηχο και θα το παρακολουθείτε από εκεί :) ουτε εμένα μου έβαλε χοριακη κατευθείαν υπέρηχο και φυσικά προγεννητικό..θα σου πάρουν αιματακι μπόλικο και θα κάνεις λογικά και εξέταση καλλιέργεια ούρων..εμένα μου έβαλε να κάνω και κυστική ίνωση και για στίγμα μεσογειακής..εύχομαι όλα να πάνε τελειαααααα..εσύ θα πας και θα δεις κατευθείαν μωραρο..εμένα ο πρώτος μου υπέρηχος ήταν στις 4ε+4η και είδαμε μια μαύρη κουκίδα μόνο..μεθαύριο άπω να ακούσω καρδούλαααα..

Τι υπέροχο με το καλό να ακούσεις και εσυ καρδούλα ♥️

στις πριν 9 ώρες, ο/η Sotiria2004 είπε:

αντε να δουμε....ολοι περιμενουν τα Χριστουγεννα και εγω να περασουν να δω το μωρακι μου...27 θα παω!!

Χαχαχαχ νόμιζα ότι ήμουν η μόνη που το είχα σκεφτεί ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Γιαννηςς είπε:

Καλημερα σε ολες τις ανερχομενες μανουλες!!!ειμαι και γω στην 5η εβδομαδα και 5ημερες!!

Swiss?

Καλημέρα κορίτσι μου ? και εγώ 5+2!! Κάνετε επίσκεψη στον γιατρό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου ? και εγώ 5+2!! Κάνετε επίσκεψη στον γιατρό;

Ναι!!ειδαμε σακο και 30/12 εχουμε ξανα ραντεβου!!δεν περνανε οι μερες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Γιαννηςς είπε:

Ναι!!ειδαμε σακο και 30/12 εχουμε ξανα ραντεβου!!δεν περνανε οι μερες!!!!

Τι ωραία ? Σας είπε θα ακούσετε καρδούλα στο επόμενο ραντεβού;; Ανυπόμονο να πω αύριο να δω τι θα μας πει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εγώ σήμερα άκουσα τον ωραιότερο χτύπο καρδουλας είμαι πολύ χαρούμενη και ηρέμησα και λιγάκι γιατί ήμουν αρκετά αγχωμενη..πως είστε εσείς??σας παιδεύουν συμπτωματακια??

 @Mt3508 πηγές εσύ στο γιατρό κοριτσαρα μου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...