Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Φυσικά και γίνονται λάθη. Πότε δεν ξέρεις! Εμείς για παράδειγμα είχαμε λάθος σπερμοδιαγραμμα. Αλλά αν έχεις αμφιβολίες κάνε αύριο κι ένα τεστακι. Θεωρώ ότι αν σου βγει αρνητικό πιθανότατα έχεις απλά καθυστέρηση.

Μακάρι να είσαι!❤️

@katerinaki-dm όπως στα είπε και η Ευάγγελος δεν αποκλείεται να έχει γίνει κάποιο λαθακι χωρίς αυτό να σημαίνει ότι όντως έχει γίνει. Αφού έχεις αμφιβολίες κάνε ακόμη μια εξέταση αλλά εχε στο μυαλό σου ότι μπορεί να είναι και τυχαία η καθυστέρηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Καλώς σας βρήκα!!! Έχεις δίκιο, αλλά ακόμη περνάω τα πάνω μου και τα κάτω μου! Αλήθεια νομίζω ότι μέχρι να έρθει μια ολοκληρωμένη κύηση δεν το ξεπεράσω... Όμως τώρα κοιτάμε τον στόχο μας! Μακάρι όλες να μπορέσουμε με τον όποιο τρόπο να βοηθήσουμε η μία την άλλη! 

Δυστυχώς πάντα θα το θυμάσαι. Εγώ ήμουν τριών μηνών όταν το έχασα κι ακόμα το σκέφτομαι και στεναχωριέμαι. Για το τι θα ήταν... Πως θα ήταν... Και τώρα φαντάσου κλαίω και μόνο που το γράφω. Όμως σκέφτηκα ότι έτσι ήταν να γίνει και ότι πρέπει να κοιτάξω μπροστά. Και ευχαριστώ το Θεό μου με ευλόγησε και μου έδωσε το παιδί μου. Γιατί μετά από λίγο καιρό τα κατάφερα. Είχα τέλεια εγκυμοσύνη αλλά για εμένα ήταν γεμάτη από φόβο και άγχος να μην μου συμβεί το ίδιο. Δεν την απόλαυσα καθόλου. Αν θέλεις μια συμβουλή μην κάνεις το ίδιο λάθος. Κοίτα μπροστά με αισιοδοξία κι όλα θα πάνε εξαιρετικά!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η st3llina είπε:

@ioannastr κοριτσι μου σημερα δεν περιμενεις;Πώς εισαι;

Εγώ κοριτσάκια μου μια χαρά θα αδιαθετώ για καιρό...δυστυχώς έχουμε θέμα αζωοσπερμιας κ η μόνη λύση είναι η εξωσωματική...δε με νοιάζει αυτό,με νοιάζει μόνο η ψυχολογία που είναι στα πατώματα αυτό το διάστημα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η katerinaki-dm είπε:

Κορίτσια έχει τύχει σε καμία να γίνει κάποιο λάθος στην εξέταση Β- χοριακης ;;;  Τελευταία περίοδο 22:11 , επαφή  07/12 κ 16/12 , αναμενόμενη περίοδος 18/12 κ σήμερα έχω 2 μέρες καθυστέρηση! Έκανα χοριακη 17/12 κ βγήκε αρνητική <1 .. πονάει πολύ το στήθος μου! Νιώθω πρησμένη , το εργαστήριο που πήγα έκανα την εξέταση 11 τ πρωί κ μ την έβγαλε 8 τ βράδυ ! Κ σκέφτηκα μήπως έγινε κάποιο λάθος ! Να περιμένω μήπως κ αν συνεχίσει η καθυστέρηση να κάνω κανενα τεστ ; 

Φυσικα κ γινονται λάθη για εμενα κανε ενα τεστακι αν θες κ τωρα κανε 2 μερες καθυστέρηση κατι γίνετε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Tzortzina123 είπε:

Κοριτσάρες μου καλημέρα ?? ο αντρας μ δεν άντεξε κ.πηγε κ.μ.πηρε ενα τεστ εγκυμοσύνης κοριτσια μου  ..κ ηταν ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ...έβαλα τα κλάματα τσιριξα..αγαπες μ νιώθω παρα πολυ όμορφα σας ευχαριστώ για ολη την θετική ενέργεια που μού στειλατε...♡♡♡♡

Με το καλό κοριτσάκι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια επειδή είμαι καινούρια πως θα μπω κι εγώ στη λίστα; Πρέπει να γράψω την ημερομηνία που περιμένω περίοδο είναι 30-12-2019

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η I want a baby είπε:

Κορίτσια επειδή είμαι καινούρια πως θα μπω κι εγώ στη λίστα; Πρέπει να γράψω την ημερομηνία που περιμένω περίοδο είναι 30-12-2019

Καλημέρα κορίτσι! Καλώς ήρθες κι εσύ στην παρέα μας! Θα το δεί η Αννια μας που διαχειρίζεται την λίστα και θα την συμπληρώσει. Μπορείς πάντως να κάνεις παράθεση σε κάποιο μήνυμα της για να το δει σίγουρα.

Καλή τύχη! Εύχομαι σύντομα να δεις θετικό! Εμείς θα σου στείλουμε όλη την θετική μας ενέργεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Δυστυχώς πάντα θα το θυμάσαι. Εγώ ήμουν τριών μηνών όταν το έχασα κι ακόμα το σκέφτομαι και στεναχωριέμαι. Για το τι θα ήταν... Πως θα ήταν... Και τώρα φαντάσου κλαίω και μόνο που το γράφω. Όμως σκέφτηκα ότι έτσι ήταν να γίνει και ότι πρέπει να κοιτάξω μπροστά. Και ευχαριστώ το Θεό μου με ευλόγησε και μου έδωσε το παιδί μου. Γιατί μετά από λίγο καιρό τα κατάφερα. Είχα τέλεια εγκυμοσύνη αλλά για εμένα ήταν γεμάτη από φόβο και άγχος να μην μου συμβεί το ίδιο. Δεν την απόλαυσα καθόλου. Αν θέλεις μια συμβουλή μην κάνεις το ίδιο λάθος. Κοίτα μπροστά με αισιοδοξία κι όλα θα πάνε εξαιρετικά!?

Λυπάμαι πολύ για την απώλεια σου και ειλικρινά δεν ήθελα να σε κάνω να στεναχωρηθεις. Θεωρώ ότι μέσα σε όλο αυτό ήμουν ας πούμε και τυχερή που εγιναν νωρίς και ήταν όλα "αυτόματα". 

Να σου ζήσει το παιδάκι σου! Να ναι γερό και χαρούμενο και με το καλό να έρθει σύντομα και το δεύτερο! Τη συμβουλή σου εννοείται πως την κρατάω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου 

τελειωσα εγω με την περιοδο ... ειμαι τοσο χαρουμενη που ερχονται γιορτες και θα μπορεσω να χαλαρωσω λιγο :) ♥️ 
πηρα τεστακια ωορρηξιας για αυτο το μηνα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Λυπάμαι πολύ για την απώλεια σου και ειλικρινά δεν ήθελα να σε κάνω να στεναχωρηθεις. Θεωρώ ότι μέσα σε όλο αυτό ήμουν ας πούμε και τυχερή που εγιναν νωρίς και ήταν όλα "αυτόματα". 

Να σου ζήσει το παιδάκι σου! Να ναι γερό και χαρούμενο και με το καλό να έρθει σύντομα και το δεύτερο! Τη συμβουλή σου εννοείται πως την κρατάω!

Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Μακάρι να αποκτήσω και δεύτερο παιδάκι! Το θέλω πάρα πολύ!Σου εύχομαι ολόψυχα να γίνεις κι εσύ πολύ γρήγορα μανούλα! Να ξέρεις ότι εμείς εδώ θα σε στηρίζουμε σε ότι χρειαστείς!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η diana8 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου 

τελειωσα εγω με την περιοδο ... ειμαι τοσο χαρουμενη που ερχονται γιορτες και θα μπορεσω να χαλαρωσω λιγο :) ♥️ 
πηρα τεστακια ωορρηξιας για αυτο το μηνα !!

Καλημέρα Diana μου! Κι εγώ ευτυχώς τελείωσα και ξεκινάω με αισιοδοξία... λέω να εκμεταλλευτώ τις γιορτές όσο μπορώ?. Κι εμένα μου τα έφεραν χθες! Για να δούμε θα προσπαθήσω κι εγώ με αυτά αυτόν τον μήνα. Εύχομαι να είναι τυχερά και να πετύχουμε τον στόχο μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/12/2019 at 9:55 ΜΜ, ο/η Αννια27 είπε:

Μπράβο αγαπακι μπράβο!!! Να τα χαίρεσαι και το μεγάλο και το αγγελούδι μέσα στην κοιλίτσα σου!!! :-)

Μωρο μ ποσό σε ευχαριστώ ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα Diana μου! Κι εγώ ευτυχώς τελείωσα και ξεκινάω με αισιοδοξία... λέω να εκμεταλλευτώ τις γιορτές όσο μπορώ?. Κι εμένα μου τα έφεραν χθες! Για να δούμε θα προσπαθήσω κι εγώ με αυτά αυτόν τον μήνα. Εύχομαι να είναι τυχερά και να πετύχουμε τον στόχο μας!

Μακαρι κοριτσι μου ♥️???? 
τουλαχιστον να προσπαθουμε οντως στις γονιμες γιατι νομιζω οτι πηγαινα λαθος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλησπέρα!

Βλεπω το πινακακι να γεμίζει εγκυουλες κ φαινεται τοοοσο ωραιο!!!

Καλη επιτυχια σε οσες μειναμε με θετικη σκεψη..οτι κ να γινει τα Χριστούγεννα εφτασαν!!! ????????? Θα ηρεμησουμε, θα χαλαρώσουμε, θα το ευχαριστηθουμε...κ εχει ο Θεός για ολες μας! ?

Εγω (δεν) περιμενω 28 του μηνα.. θετικό τεστ ωορρηξίας 12 μερα κ επαφες εκει κοντά 9η,11η,13η μερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/12/2019 at 12:51 ΜΜ, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλημεραααααα τι ομορφα νεα ειναι αυτα μπραβο κοριτσακι μ σου ευχομαι ολα να πανε καλα κ φυσικά να προσεχεις διπλά τον εαυτο σου πολυ χαρηκααααα μπραβοοοοοοο??????

Αγαπη μ συγγνώμη π σργησα ν απαντήσω καπου χαθηκα μ τ μνματα..ευχαριστώ παρα πολύ κοπελα μού να σαι παντα καλα♡♡♡♡♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/12/2019 at 10:04 ΜΜ, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ?

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ ?

Liza_pan93: ?

tzina829: ?

Ελενικον: ?

diana8: ?

ioannastr: 18/12

Kostef: 23/12

Lactaki: 23/12

st3llina: 26/12

Evie2: 27/12 

Maroulita: 28/12

Princess28: 29/12

misofeggaro: 01/01/20

Lacostaki: 01/01/20

Hope19: 03/01/19

Εαυγγελοςτ: 09/01/2020

Σταυρι:2020!

Aννια27:2020!

Αννια μουυυ μ έβαλες εμενα;;;♡♡♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/12/2019 at 2:59 ΜΜ, ο/η lactaki είπε:

αγαπημένη μου εμείς το ξέραμεεεε εσύ δεν έκανες τεστ χαχαχααχα!!!!! συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! με το καλό!!! γεμίζει το πινακάκι μας κ παίρνουμε δύναμη κ εμείς!! @Αννια27 γέμισε το πινακάκι μας με θετικόοοοο του κοριτσιούυυυ/// φουλ θειτκα λέμεεεε!!!!

Αχαχαχα οχι αγαπη μου δε τ εκανα γτ δεν ηθελα ν απογοητευτω κ νμζα κιολας πως είναι ορμονικο ααχαχαχα.πηρα τν χωριακουλα μου Σήμερα ειμαι 935 μοναδεςςςς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/12/2019 at 9:50 ΠΜ, ο/η Tzortzina123 είπε:

Κοριτσάρες μου καλημέρα ?? ο αντρας μ δεν άντεξε κ.πηγε κ.μ.πηρε ενα τεστ εγκυμοσύνης κοριτσια μου  ..κ ηταν ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ...έβαλα τα κλάματα τσιριξα..αγαπες μ νιώθω παρα πολυ όμορφα σας ευχαριστώ για ολη την θετική ενέργεια που μού στειλατε...♡♡♡♡

Μπράβο ρε κοριτσαρα μουυυυυυ τι τέλεια νέα ήταν αυτααααα..τι ωραία που γεμίζει το πινακακι μας τρελενομαιιιι.. συγχαρητήρια και όλα να σου πάνε τελειαααα...<3 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Μπράβο ρε κοριτσαρα μουυυυυυ τι τέλεια νέα ήταν αυτααααα..τι ωραία που γεμίζει το πινακακι μας τρελενομαιιιι.. συγχαρητήρια και όλα να σου πάνε τελειαααα...<3 

Ευχαριστω κοπελαρα μουυυυ να σαι καλα ψυχη μου ευχομαι να σ πανε κ εσενα ολα καλα και να χεις μοα υπεροχη εγκυμοσύνη..???.Σήμερα πηρα τν χωριακη μου 935 μοναδες.ξερεις ποσο εβδ περιπου ειμαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tzortzina123 είπε:

Ευχαριστω κοπελαρα μουυυυ να σαι καλα ψυχη μου ευχομαι να σ πανε κ εσενα ολα καλα και να χεις μοα υπεροχη εγκυμοσύνη..???.Σήμερα πηρα τν χωριακη μου 935 μοναδες.ξερεις ποσο εβδ περιπου ειμαι;

Είναι τέλεια η χοριακη σου αγαπημένη μου..επειδή έχει τρελές διακυμάνσεις η τιμή της χοριακης θα μετράς της εβδομάδες από την πρώτη μέρα της τελευταίας σου περιόδου..αν μπεις στο Ιασώ έχει ημερολόγιο εγκυμοσύνης και πατάς πότε ήταν η τελευταία περίοδος και σου λέει σε ποια εβδομάδα είσαι και κάποιες πληροφορίες..θα σου τα πεί όλα ο γιατρός σου στο πρώτο ραντεβού..μίλησες μαζί του??θα κάνεις επαναληπτική χοριακη??

 

Εγώ κορίτσια μου σήμερα άκουσα την καρδούλα του μωρού μου και έκλαιγα και δεν ήξερα τι μου γίνεται και ποια είμαι και πως με λένε..είναι απίστευτο συναίσθημα σας στέλνω όλη την μπεμπεδοσκονη του κόσμου όλου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Frogel είπε:

Είναι τέλεια η χοριακη σου αγαπημένη μου..επειδή έχει τρελές διακυμάνσεις η τιμή της χοριακης θα μετράς της εβδομάδες από την πρώτη μέρα της τελευταίας σου περιόδου..αν μπεις στο Ιασώ έχει ημερολόγιο εγκυμοσύνης και πατάς πότε ήταν η τελευταία περίοδος και σου λέει σε ποια εβδομάδα είσαι και κάποιες πληροφορίες..θα σου τα πεί όλα ο γιατρός σου στο πρώτο ραντεβού..μίλησες μαζί του??θα κάνεις επαναληπτική χοριακη??

 

Εγώ κορίτσια μου σήμερα άκουσα την καρδούλα του μωρού μου και έκλαιγα και δεν ήξερα τι μου γίνεται και ποια είμαι και πως με λένε..είναι απίστευτο συναίσθημα σας στέλνω όλη την μπεμπεδοσκονη του κόσμου όλου ❤️

Μίλησα μαζι του κοπελα μου δεν μ.ειπε τπτ για επαναληπτικη..θα παω απ εβδ να μιλήσουμε απ κοντά..αχχχ κοριτσακι μου μπράβο..ειναι απίστευτο συναισθημα να ακους τν καρδούλα του μωρού σου...♡♡♡♡ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Tzortzina123 είπε:

Μίλησα μαζι του κοπελα μου δεν μ.ειπε τπτ για επαναληπτικη..θα παω απ εβδ να μιλήσουμε απ κοντά..αχχχ κοριτσακι μου μπράβο..ειναι απίστευτο συναισθημα να ακους τν καρδούλα του μωρού σου...♡♡♡♡ 

Είναι απίστευτο αγάπη μου..θα έρθει πολύ σύντομα και η δική σου στιγμή..ποτέ είχες τελευταία περίοδο?? Με αυτήν την χοριακη η λογική λέει ότι από Δευτέρα θα βλέπουν σάκο στον υπέρηχο όποτε λογικό να μην κάνεις επαναληπτική δεν χρειάζεται καν.. ❤️ πως νιώθεις??έχετε τρελαθεί??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Είναι απίστευτο αγάπη μου..θα έρθει πολύ σύντομα και η δική σου στιγμή..ποτέ είχες τελευταία περίοδο?? Με αυτήν την χοριακη η λογική λέει ότι από Δευτέρα θα βλέπουν σάκο στον υπέρηχο όποτε λογικό να μην κάνεις επαναληπτική δεν χρειάζεται καν.. ❤️ πως νιώθεις??έχετε τρελαθεί??

Κοριτσαρα μου Ανυπομονώ κ γω ν ακουσω τν καρδούλα του μωρου μ!!! Ασε..τελευταία περίοδο ειχα 17/11..νιώθω οτι δεν τ εχω συνηδητοποιησει πολυ ακομη...ο άντρας μού έχει τρελαθει ολο λεει θα γίνω μπαμπας και θα γίνω μπαμπας αχαχαχα..ασε...εσυ αγαπη μ πως νιώθεις; σακο λες ν δουμε απ τρ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Κοριτσάκια πως είσαστε;;; εγώ δυστυχώς την τελευταία μέρα των γονιμων ανέβασα πυρετό οπότε λογικά δεν έχουμε ελπίδες αυτό το μήνα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Tzortzina123 είπε:

Κοριτσαρα μου Ανυπομονώ κ γω ν ακουσω τν καρδούλα του μωρου μ!!! Ασε..τελευταία περίοδο ειχα 17/11..νιώθω οτι δεν τ εχω συνηδητοποιησει πολυ ακομη...ο άντρας μού έχει τρελαθει ολο λεει θα γίνω μπαμπας και θα γίνω μπαμπας αχαχαχα..ασε...εσυ αγαπη μ πως νιώθεις; σακο λες ν δουμε απ τρ;;

Ο γλυκούλης! Κάτσε να τον δεις και όταν θα το πάρει στην αγκαλιά του. Θα τα χάσει εντελώς! Εκεί θα το συνειδητοποιήσετε πραγματικά και οι δύο σας! Η χοριακη σου είναι τέλεια κορίτσι μου δεν χρειάζεται επανάληψη. Από Δευτέρα- Τρίτη θα φαίνεται σίγουρα ο σάκος με το νινακι σου να κάνει βολτιτσες μέσα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...