Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Καλε σιγα τι λες σορυ μη σιχαθω? Γυναικες ειμαστε πανω κατω τα ιδια εχουμε.. εμενα δε πρηστηκε τ στηθος απλα λιγο με ενοχλεί που κ που γινετε πριν την περίοδο.κ γω εχω υγρα τωρα μπηκα σπιτι κ ετρεξα τουαλετα λεω παει μ ηρθε αλλα οκ οχι ακομα.. αυρο το αγχος θα μας φαει ολες ρε γαμωτο μπορει και να ειναι πονακια εγκυμοσυνης π ξερεις κ ν μην ειναι περιοδου. Ειναο κ αυτα τα συμπτωματα ρε παιδι μ περιπδου κ εγκυμοσυνης π μοιαζουν.

Διάβαζα χθες ενα αρθρο π ελεγε περιεργα συμπτωμάτων εγκυμοσύνης κ περιειχε τα πονακια φουσκωμα κιτρινοπα υγρα(σορυ) μπουκωμα στη μύτη κ αυξημενη καταρροή στη μυτη. Κ λεω κοιτα ν δεις θα μασ τρελάνουν 

Και άντε τα υγρά πες οκ οι κράμπες με παραξενεύουν ποτέ δεν είχα τόσες μέρες πριν την περίοδο, και τόσο έντονες κι όλας... Και περιμένω δευτέρα τρίτη γαμώτο δηλαδή μετά το σαββατοκύριακο δηλαδή μου φαίνεται ένας αιώνας...?τρίτη κανονικά περιμένω αλλά έχω την αίσθηση ότι έκανα ωορρηξία νωρίτερα οπότε μπορεί να έρθει και δευτέρα..έτσι είχε γίνει τον προηγούμενο μήνα τουλάχιστον ? για να δούμε..? Μακάριι να μη σου έρθει να πάρω θετική ενέργεια κι εγώ ? προσπαθείτε καιρό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Και άντε τα υγρά πες οκ οι κράμπες με παραξενεύουν ποτέ δεν είχα τόσες μέρες πριν την περίοδο, και τόσο έντονες κι όλας... Και περιμένω δευτέρα τρίτη γαμώτο δηλαδή μετά το σαββατοκύριακο δηλαδή μου φαίνεται ένας αιώνας...?τρίτη κανονικά περιμένω αλλά έχω την αίσθηση ότι έκανα ωορρηξία νωρίτερα οπότε μπορεί να έρθει και δευτέρα..έτσι είχε γίνει τον προηγούμενο μήνα τουλάχιστον ? για να δούμε..? Μακάριι να μη σου έρθει να πάρω θετική ενέργεια κι εγώ ? προσπαθείτε καιρό;

Χαχαχχα γλυκουλαααα.... προσπαθουμε απο τν Μαη-Ιούνιο εσεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια... Με τον αρραβωνιαστικό μου αυτόν τον μήνα κάναμε τις 2 πρώτες μας προσπάθειες. Μια στην 12 μέρα και μια την ημέρα της ωορρηξίας. Έπεσα στην παγίδα και έκανα τεστ στην 20η μέρα και βγήκε αρνητικό! Από συμπτώματα στήθος πρισμένο που πονάει και πολλά υγρά λευκά καθως και μερικά τραβήγματα χαμηλά. Περιμένω περίοδο 2/12 και σκέφτομαι αύριο να πάω να κάνω β' χοριακη!

Τι λέτε έχω ελπίδες να κάνω στον αρραβωνιαστικό μου τα Χριστούγεννα ένα τόσο ωραίο δώρο;;;; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Έχεις ακόμη καφέ; Εγώ είχα 7η 8η εβδομάδα και τελικά ήταν μια πολύ μικρή αποκόλληση. Το πιθανότερο είναι να είναι εμφύτευση μιας και είναι πολύ νωρίς.

@lactaki πολύ λυπάμαι που σου ήρθε η σιχαμένη. Πόσο καιρό προσπαθείτε μετά την επέμβαση; Θύμισε μου ο σύζυγος έχει κάνει σπερμ/μα; 

 

Από Ιούνιο προσπαθώ μετά την επέμβαση.. φτιάξαμε προλακτικη προγεστερόνη κ θηρροειδη κ υποτίθεται είναι όλα σωστά από Σεπτέμβρη.. τι να πω.. μίλησα μόλις με το γιατρό κ μ πε να παω την άλλη τετάρτη να με δει κ να μιλήσουμε.. σε συνεργασία με μικροβιολογικό μπορούμε να κάνουμε σπερματέγχυση με τη νεα χρονιά, κάνει δλδ αυτός στο νοσοκομειο κ του δίνω οτι θελω οπότε ας  το δοκιμάσω κ αυτό....ο αντρας μου εχει κανει σπερμοδιαγραμμα κ ηταν ολα οκ// 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Ξέρεις ως γιατρός σε νοσοκομείο μπορεί κ να έχει δει πολυ περισσότερα κ τελικά να μπορεί να σε βοηθήσει πολύ καλύτερα! Δες κ τη σπερματεγχυση δεν είναι κακή ιδέα! Καλή επιτυχία λακτακι μου!

ναι γι αυτο ξανα γύρισα σε εκείνον είναι πολύ καλός... μιλήσαμε μόλις.. θα παω την αλλη τεταρτη να τα πουμε απο κοντα.. με τη καινούργια χρονιά λεω να το δοκιμάσω κ αυτό.. θα δούμε .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

ναι γι αυτο ξανα γύρισα σε εκείνον είναι πολύ καλός... μιλήσαμε μόλις.. θα παω την αλλη τεταρτη να τα πουμε απο κοντα.. με τη καινούργια χρονιά λεω να το δοκιμάσω κ αυτό.. θα δούμε .. 

φυσικά και να το δοκιμάσεις! Δεν έχεις να χάσεις τίποτα! Είσαι και μικρή και ενδείκνυται! Γενικά άκουσε τι θα σου πει και ακολούθησε τις συμβουλές, θα φτάσεις στο στόχο θα το δεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

φυσικά και να το δοκιμάσεις! Δεν έχεις να χάσεις τίποτα! Είσαι και μικρή και ενδείκνυται! Γενικά άκουσε τι θα σου πει και ακολούθησε τις συμβουλές, θα φτάσεις στο στόχο θα το δεις!

ναι θα το δοκιμάσω.. στην Αθήνα γύρω στο 500αρι κυμάινεται η τιμή?? εμενα το μονο που μ πε ειναι οτι θα συνεργαστούμε με μικροβιολογικο για το σπερμα.. κ στη @Σταυρι ειχε πει οτι δε θελει κατι απο χρηματα. βεβαια ξερεις... σιγουρα κατι θα δωσω επειδη το θελω εγω.. αλλα -παλι το κοστος θα ναι πιο μικρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

ναι θα το δοκιμάσω.. στην Αθήνα γύρω στο 500αρι κυμάινεται η τιμή?? εμενα το μονο που μ πε ειναι οτι θα συνεργαστούμε με μικροβιολογικο για το σπερμα.. κ στη @Σταυρι ειχε πει οτι δε θελει κατι απο χρηματα. βεβαια ξερεις... σιγουρα κατι θα δωσω επειδη το θελω εγω.. αλλα -παλι το κοστος θα ναι πιο μικρο

δεν ξέρω πόσο πάει γιατί δεν έχω κάνει! Αλλά το νούμερο που λες μου φαίνεται λογικό... το μικροβιολογικό το θέλει γιατί κάνουν μια επεξεργασία στο σπέρμα, κρατάνε μόνο τα ζωντανά / γρήγορα / φυσιολογικά και χρησιμοποιούν το βελτιωμένο δείγμα! 

Κοίτα αν θες μπορείς να δώσεις μια αμοιβή σε αυτόν και ουσιαστικά να γλυτώσεις όλα τα κόστη του νοσοκομείου εφόσον είναι δημόσιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Χαχαχχα γλυκουλαααα.... προσπαθουμε απο τν Μαη-Ιούνιο εσεις??

Να σου πω την αλήθεια κ εμείς κάπου εκεί, αλλά στην αρχή δεν είχα ιδέα από ωορρηξίες κλπ οπότε κάναμε όποτε να’ναι και τελικά ήταν άκυρες μέρες...? τώρα σιγά σιγά από Σεπτέμβρη ξεκίνησα να μαθαίνω για ωορρηξίες κλπ, και τώρα είναι ο πρώτος μήνας που επιτέλους κάναμε στις μέρες της ωορρηξίας...δηλαδή 10η-11η-12η, και είχα ωορρηξία την 12η ?....τις άλλες μέρες κάναμε πολύ νωρίς, ή πολύ αργά...αλλά έχουμε και πρόβλημα εμείς ότι αυτή την περίοδο μένουμε μακριά οπότε είναι δύσκολες οι επαφές...σε λίγο καιρό θα φτιάξουν όλα οπότε και θα πάμε πιο στοχευμένα? Μακάρι και για τις δυο μας να μη χρειαστεί να παιδευτούμε πολύ καιρό...γιατί από ό,τι έχω καταλάβει τελικά δεν είναι τόσο εύκολο όσο πίστευα.....?? Πόσο είσαι εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Η πίστη μετακινεί βουνά κορίτσι μου!Ο Χριστός είχε πει ότι αν έχει κάποιος έστω και την παραμικρή πίστη όσο το σπόρο ενός σιναπιου αν διατάξει ένα βουνό να βγάλει πόδια και να πάει να πέσει στην θάλασσα αυτό θα το κάνει. Μην σας εγκαταλείπει η πίστη σας! Μην πετάτε τις ελπίδες σας στα σκουπίδια. Η ζωή μας έχει αποδείξει πολλές φορές ότι τα λόγια δεν έχουν καμία αξία μπροστά στην θέληση.? 

Έχεις δίκιο!Σε ευχαριστούμε πολύ! Πιστεύω ότι όλα γίνονται για κάποιο λόγο κ ότι άι βουλαί του κυρίου είναι άγνωσται...Μας πιάνει όμως το παράπονο κάποιες φορές!Σε ευχαριστουμε πολύ κ πάλι!Καλό βράδυ ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Έχεις ακόμη καφέ; Εγώ είχα 7η 8η εβδομάδα και τελικά ήταν μια πολύ μικρή αποκόλληση. Το πιθανότερο είναι να είναι εμφύτευση μιας και είναι πολύ νωρίς.

@lactaki πολύ λυπάμαι που σου ήρθε η σιχαμένη. Πόσο καιρό προσπαθείτε μετά την επέμβαση; Θύμισε μου ο σύζυγος έχει κάνει σπερμ/μα; 

 

Δεν έχω τίποτα κορίτσι μου δυο μέρες μόνο κράτησαν και ήταν ελάχιστες σταγόνες.. ευτυχώς γιατί όσο να πεις σε αγχωνει το αιματακι όσο λίγο και να είναι..εγώ είμαι 4η εβδομάδα..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Να σου πω την αλήθεια κ εμείς κάπου εκεί, αλλά στην αρχή δεν είχα ιδέα από ωορρηξίες κλπ οπότε κάναμε όποτε να’ναι και τελικά ήταν άκυρες μέρες...? τώρα σιγά σιγά από Σεπτέμβρη ξεκίνησα να μαθαίνω για ωορρηξίες κλπ, και τώρα είναι ο πρώτος μήνας που επιτέλους κάναμε στις μέρες της ωορρηξίας...δηλαδή 10η-11η-12η, και είχα ωορρηξία την 12η ?....τις άλλες μέρες κάναμε πολύ νωρίς, ή πολύ αργά...αλλά έχουμε και πρόβλημα εμείς ότι αυτή την περίοδο μένουμε μακριά οπότε είναι δύσκολες οι επαφές...σε λίγο καιρό θα φτιάξουν όλα οπότε και θα πάμε πιο στοχευμένα? Μακάρι και για τις δυο μας να μη χρειαστεί να παιδευτούμε πολύ καιρό...γιατί από ό,τι έχω καταλάβει τελικά δεν είναι τόσο εύκολο όσο πίστευα.....?? Πόσο είσαι εσύ;

Κ γω πιστευα ότι θα ειναι πιο ευκολο αλλα το καλο πραγμα αργει να γινει. Εγω ακουλουθουσα την εφαρμογη π εχω, κ αυτο τ μηνα εκανα τεστακια ωορρηξίας κ μ βγηκε ακριβως τη μερα π ελεγε η εφαρμογή.. ειμαι 28 χρονων..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Κοριτσια μου και του χρονου με υγεία και ολες να στολισουμε το σπιτι μας με ενα μικρακι να τρεχει και να το κυνηγάμε... 

20191129_213854.jpg

Χρόνια σας πολλά κορίτσακι μου και του χρόνου να είστε τρεις η και τέσσερις δίπλα από το δέντρο!!! [smilie=love5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η gorgona είπε:

Γεια σας κορίτσια... Με τον αρραβωνιαστικό μου αυτόν τον μήνα κάναμε τις 2 πρώτες μας προσπάθειες. Μια στην 12 μέρα και μια την ημέρα της ωορρηξίας. Έπεσα στην παγίδα και έκανα τεστ στην 20η μέρα και βγήκε αρνητικό! Από συμπτώματα στήθος πρισμένο που πονάει και πολλά υγρά λευκά καθως και μερικά τραβήγματα χαμηλά. Περιμένω περίοδο 2/12 και σκέφτομαι αύριο να πάω να κάνω β' χοριακη!

Τι λέτε έχω ελπίδες να κάνω στον αρραβωνιαστικό μου τα Χριστούγεννα ένα τόσο ωραίο δώρο;;;; 

 

Γεια σου κορίτσι μου!! :-) φυσικά και έχεις πιθανότητα το νέο έτος να σε βρει διπλή ? το εύχομαι πραγματικά!! Προσπαθητε καιρό εσείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Χρόνια σας πολλά κορίτσακι μου και του χρόνου να είστε τρεις η και τέσσερις δίπλα από το δέντρο!!! [smilie=love5.gif]

Σε ευχαριστω πολυ αγαπη μουκ σε εσενα το ιδιο εύχομαι... να ξερεις ισως υπαρχει κ πιθανοτιτουλα να κανω διδυμα(ελπιζω δλδ) η μαμα τ μπαμπα μ ειχε κανει απο 2 φορες διδυμακια... αρα το εχω στ DΝΑ μου...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Γεια σου κορίτσι μου!! :-) φυσικά και έχεις πιθανότητα το νέο έτος να σε βρει διπλή ? το εύχομαι πραγματικά!! Προσπαθητε καιρό εσείς;

Όχι αυτό τον μήνα ξεκινήσαμε. Πήγα και έκανα χοριακη και περιμένω απάντηση από ώρα σε ώρα... Πολύ άγχος ελπίζω να δείξει κάτι καλό!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η gorgona είπε:

Όχι αυτό τον μήνα ξεκινήσαμε. Πήγα και έκανα χοριακη και περιμένω απάντηση από ώρα σε ώρα... Πολύ άγχος ελπίζω να δείξει κάτι καλό!!! ?

Κορίτσακι μου στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου :-) περιμένουμε νέα σου λοιπόν ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ αγαπη μουκ σε εσενα το ιδιο εύχομαι... να ξερεις ισως υπαρχει κ πιθανοτιτουλα να κανω διδυμα(ελπιζω δλδ) η μαμα τ μπαμπα μ ειχε κανει απο 2 φορες διδυμακια... αρα το εχω στ DΝΑ μου...?

Άρα κάτι ήξερα που έγραψα ίσως και τέσσερις ? όπως και να έχει θα έρθει το ζουζούνι σου και σύντομα :-):-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ?

anna90: ?

Eirinik94: ?

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Evie2: 01/12

Maroulita: 03/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Dimitra91: 12/12

Εαυγγελοςτ: 12/12

Σταυρι:13/12

diana8: 16/12

ioannastr: 18/12

Hope19: 18/12

Kostef: 23/12

st3llina: 26/12

Aννια27:2020!

@lactaki μου ποτέ να σε βάλω εσένα;;; @Evie2 τι γίνεται κορίτσι μου πως είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ?

anna90: ?

Eirinik94: ?

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Evie2: 01/12

Maroulita: 03/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Dimitra91: 12/12

Εαυγγελοςτ: 12/12

Σταυρι:13/12

diana8: 16/12

ioannastr: 18/12

Hope19: 18/12

Kostef: 23/12

st3llina: 26/12

Aννια27:2020!

@lactaki μου ποτέ να σε βάλω εσένα;;; @Evie2 τι γίνεται κορίτσι μου πως είσαι;

Καλημερα αγάπη χθες βραδυ ενιωθα πολυ χαλια λεω παει μεχρι τ πρωι θα μ έρθουν μια μερα νωριτερα αλλα οκ ξυπνησα κ τπτ ολα καλα σμρ απλα μια καουρα τι τελευταίες μερες οταν ξυπναω κ περιεργο στομαχι οταν κοιμαμαι αλλα γενιλα εχω θεματα με στομαχακι αρα θα τ ριξω εκει... για ν δουμε συνήθως η κυριουλα αρέσκεται να ερχετε οταν δουλευω αρα αυριο αν ερθει δε θα εκπλαγω... αν κ δεεε τη θελωω ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Κ γω πιστευα ότι θα ειναι πιο ευκολο αλλα το καλο πραγμα αργει να γινει. Εγω ακουλουθουσα την εφαρμογη π εχω, κ αυτο τ μηνα εκανα τεστακια ωορρηξίας κ μ βγηκε ακριβως τη μερα π ελεγε η εφαρμογή.. ειμαι 28 χρονων..

Θέλει λίγη προσπάθεια, δεν πειράζει...σε λίγους μήνες θα τα καταφέρουμε ??❤️ Κοντά είμαστε, εγώ είμαι 29...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Evie2 είπε:

Καλημερα αγάπη χθες βραδυ ενιωθα πολυ χαλια λεω παει μεχρι τ πρωι θα μ έρθουν μια μερα νωριτερα αλλα οκ ξυπνησα κ τπτ ολα καλα σμρ απλα μια καουρα τι τελευταίες μερες οταν ξυπναω κ περιεργο στομαχι οταν κοιμαμαι αλλα γενιλα εχω θεματα με στομαχακι αρα θα τ ριξω εκει... για ν δουμε συνήθως η κυριουλα αρέσκεται να ερχετε οταν δουλευω αρα αυριο αν ερθει δε θα εκπλαγω... αν κ δεεε τη θελωω ....

Χμμμ πολύ θετικά αυτά που λες !!!! Νομίζω θα έχουμε ευχαριστα!!! :-) δεν κάνεις αύριο ένα τεστακι ;;;που με τρώει και εμένα το χεράκι μου να βάλω κιαλλο θετικο;;; ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η gorgona είπε:

Όχι αυτό τον μήνα ξεκινήσαμε. Πήγα και έκανα χοριακη και περιμένω απάντηση από ώρα σε ώρα... Πολύ άγχος ελπίζω να δείξει κάτι καλό!!! ?

Καλημέρα καλή επιτυχία!! Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι ❤️❤️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Χμμμ πολύ θετικά αυτά που λες !!!! Νομίζω θα έχουμε ευχαριστα!!! :-) δεν κάνεις αύριο ένα τεστακι ;;;που με τρώει και εμένα το χεράκι μου να βάλω κιαλλο θετικο;;; ?

Θα παω να αγορασω σμρ αν ειναι κ οταν ξυπνησω για δουλεια ααααν δεν εχει ερθει θα κανωω.. ηθελα ν παρω χθες ρε γαμωτο αλλα έτρεχα για ψωνια για δεντρο χαμος στ κεντρο κιολασ λογω black friday κ τ ξεχασα ηθελα ν κανω σμρ τ πρωι.. αυριο λοιπον. Εσυ τι κανεις κοπελα μου πως εισαι?

 

@Σαμανη @Ελενακι12 πως ειστε? Που χαθηκατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...