Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

δεν ξερω εχω προαισθημα οτι θα ερθει η ρουφιανα.. εχω συνεχεια πονους κ λιγο περίεργους τους νιωθω πολυ χαμηλά..τι να πω θα δειξει σε λιγες μερες...

ευχομαι το αυριανο σου τεστακι να ειναι θετικο!!!

Νομίζω πως και αυτά που νιώθεις(Πόνοι και υγρά )  είναι σύμπτωμα εγκυμοσυνης.,,, όποτε θα δείξει.,,, έχεις σκεφτεί να κανείς κανένα τεστ πριν τις 15; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Νομίζω πως και αυτά που νιώθεις(Πόνοι και υγρά )  είναι σύμπτωμα εγκυμοσυνης.,,, όποτε θα δείξει.,,, έχεις σκεφτεί να κανείς κανένα τεστ πριν τις 15; 

εχω τεστ σπιτι αλλα κρατιεμαι🤣🤣...αν ειναι θα κανω 15 το πρωι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/3/2020 at 10:05 ΠΜ, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα κορίτσια.,, σήμερα έκανα το τεστ ... φαίνεται κάτι αχνό... δεν ξέρω αν  φαίνεται στη φωτόγραφια.,, στα 2 Λέπτα πήρα αυτό το αποτέλεσμα.,, βλέπετε κάτι εσείς;;;; Όσο φτάνουν οι μέρες με πιάνει άγχος!!! 

68C3940C-2962-478E-8A65-AA9D9E337F88.jpeg

Καλημερα κοριτσι μου!! Δεν βλεπω κατι αλλα δεν ξερω αν φταιει η φωτογραφια!! Ποτε περιμενεις κανονικα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια πως είστε;; εγώ τώρα μπάινω στις γόνιμες αλλά έχω τον άντρα μου κρυωμένο απο την Δευτέρα και τώρα πάει να συνέλθει ο καημένος κάπως!! Και δεν ξέρω αν ισχύει και αν ξέρετε κ εσείς να μου πείτε αλλά ο πύρετος νομίζω επιρρεάζει το σπέρμα!! Μάλλον θα πάει χαμένος αυτός ο μήνας, και είχα τόση αισιοδοξία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσι μου!! Δεν βλεπω κατι αλλα δεν ξερω αν φταιει η φωτογραφια!! Ποτε περιμενεις κανονικα;;

Έχω μπερδευτεί λίγο.,, κανονικά ο κύκλος μου είναι 25 ημερών.., δηλαδή περιμένω στις 14/3 αλλά τπυς 2 προηγούμενους κύκλους είχα 27 αρι κύκλο άρα στις16/3 ... όποτε δεν είμαι και πολύ σίγουρη .,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Έχω μπερδευτεί λίγο.,, κανονικά ο κύκλος μου είναι 25 ημερών.., δηλαδή περιμένω στις 14/3 αλλά τπυς 2 προηγούμενους κύκλους είχα 27 αρι κύκλο άρα στις16/3 ... όποτε δεν είμαι και πολύ σίγουρη .,, 

Παρε σαν παραδειγμα τον μεγαλυτερο κυκλο για να εισαι πιο σιγουρη!! Ασε να περασουν ακομα μερικες μερες και κανε την Κυριακη αν ειναι ενα τεστ!!ευχομαι να ειναι θετικο😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσι μου!! Δεν βλεπω κατι αλλα δεν ξερω αν φταιει η φωτογραφια!! Ποτε περιμενεις κανονικα;;

Το έκανα ζουμ..,

E323EFF9-A4E6-4BC0-ABD1-8DEA02D4454D.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Το έκανα ζουμ..,

E323EFF9-A4E6-4BC0-ABD1-8DEA02D4454D.jpeg

Πήγαινε στο κινητό σιυ στα φίλτρα κ κάντο γκρι θα φανεί πιο έντονα αν υπάρχει. Το θέμα είναι ότι βλέπω κ εγώ μια γραμμή αλλά είναι πολύ άκρη στο πινακακι.. εκεί πρέπει να είναι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Πήγαινε στο κινητό σιυ στα φίλτρα κ κάντο γκρι θα φανεί πιο έντονα αν υπάρχει. Το θέμα είναι ότι βλέπω κ εγώ μια γραμμή αλλά είναι πολύ άκρη στο πινακακι.. εκεί πρέπει να είναι ?

Ωχ δεν έχω ιδέα .... όχι Ε;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/3/2020 at 6:31 ΜΜ, ο/η Mari84 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε??

@Dimitra91 τι κάνεις εγκυουλα μας??

Εγώ σήμερα καθαρησα από περίοδο και ξεκινήσαμε πάλι επαφές.

Επίσης ξεκίνησα γυμναστήριο... αρκετά έκλαψα την μοίρα μου στον καναπέ..

Πάντα ήμουνα του γυμναστηρίου αλλά εδώ και έξι μήνες προσπαθειών δεν πήγαινα γιατί φοβόμουν ότι δεν θα πιάσω.

Ξεκίνησα κανονικά βάρη,απλά την εβδομάδα πριν την περίοδο θα κάνω πιο light ασκήσεις.

Kαλησπέρα!!!!!! Όλα καλά καλά έκανες η γυμναστική κάνει καλό! Απλά όταν μείνεις με το καλό θα κάνεις πιο ελαφριά! Εγώ κάνω λίγο γιογκα στο σπίτι!!!! Εύχομαι να είναι τυχερός ο Μάρτης!!!!! Θα σας γράψω σε άλλο μήνυμα την εμπειρία μου απο την αυχενική!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έκανα ένα τεστ ωορρηξιας (λόγω συμπτωμάτων υγρά και ανεβασμένη θερμοκρασία) και νομίζω πως κάνω και δεύτερη ωορρηξία σε αυτόν τον μήνα ίσως για αυτό να νιώθω έτσι,,, το βλέπω για θετικό εσείς; 

F14D2D29-5BC7-4E89-9D3F-8BEE2E9E26AB.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια! Στα καινούρια κορίτσια καλώς μας ήρθατε!

Χάθηκα γιατί επικρατούσε πραγματικά ένας πανικός στη δουλειά μου αλλά και γενικά με τον ιό και δεν προλάβαινα καθόλου να μπαίνω! Οπότε τώρα θα διαβάζω σιγά σιγά τις συζητήσεις σας να δω τις εξελίξεις!

Σήμερα είχαμε την αυχενική διαφάνεια.... όπως καταλαβαίνετε είχαμε πολυ άγχος συν το γεγονός ότι αυτή την εξεταση  μου την έκανε ένας άγνωστος για εμένα γιατρός. Κάναμε τον υπέρηχο μου πήρε και αίμα και τα τελικά αποτελέσματα θα βγούν την Δευτερα. Μας είπε όμως ότι οι τιμές ήταν καλές και το είδε καλά το μωράκι μας επίσης μας είπε ότι κατά 70% είναι κοριτσάκι! Μας έφυγε ένα άγχος η αλήθεια είναι!

Εύχομαι σε όλες να έχετε θετικά τεστάκια σύντομα!!!!!

Θα διαβάσω τη συνομιλία σας, τώρα που μας σταματήσανε απο τη δουλειά θα έχω χρόνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Έκανα ένα τεστ ωορρηξιας (λόγω συμπτωμάτων υγρά και ανεβασμένη θερμοκρασία) και νομίζω πως κάνω και δεύτερη ωορρηξία σε αυτόν τον μήνα ίσως για αυτό να νιώθω έτσι,,, το βλέπω για θετικό εσείς; 

F14D2D29-5BC7-4E89-9D3F-8BEE2E9E26AB.jpeg

Εσύ κόβω το κεφάλι μου είσαι έγκυος ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Έκανα ένα τεστ ωορρηξιας (λόγω συμπτωμάτων υγρά και ανεβασμένη θερμοκρασία) και νομίζω πως κάνω και δεύτερη ωορρηξία σε αυτόν τον μήνα ίσως για αυτό να νιώθω έτσι,,, το βλέπω για θετικό εσείς; 

F14D2D29-5BC7-4E89-9D3F-8BEE2E9E26AB.jpeg

Θα έχεις σύντομα την ωορρηξία σου θετικό το βλέπω! Πότε το έκανες; Μηπως όμως να κάνεις και 1 τεστ εγκυμοσύνης;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια! Στα καινούρια κορίτσια καλώς μας ήρθατε!

Χάθηκα γιατί επικρατούσε πραγματικά ένας πανικός στη δουλειά μου αλλά και γενικά με τον ιό και δεν προλάβαινα καθόλου να μπαίνω! Οπότε τώρα θα διαβάζω σιγά σιγά τις συζητήσεις σας να δω τις εξελίξεις!

Σήμερα είχαμε την αυχενική διαφάνεια.... όπως καταλαβαίνετε είχαμε πολυ άγχος συν το γεγονός ότι αυτή την εξεταση  μου την έκανε ένας άγνωστος για εμένα γιατρός. Κάναμε τον υπέρηχο μου πήρε και αίμα και τα τελικά αποτελέσματα θα βγούν την Δευτερα. Μας είπε όμως ότι οι τιμές ήταν καλές και το είδε καλά το μωράκι μας επίσης μας είπε ότι κατά 70% είναι κοριτσάκι! Μας έφυγε ένα άγχος η αλήθεια είναι!

Εύχομαι σε όλες να έχετε θετικά τεστάκια σύντομα!!!!!

Θα διαβάσω τη συνομιλία σας, τώρα που μας σταματήσανε απο τη δουλειά θα έχω χρόνο!

Μπράβο Δημητρούλα μου χαίρομαι για σένα😘😘😘

Όλα καλά να σας πάνε κ με το καλό να γεννήσεις ένα γερό μωράκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Θα έχεις σύντομα την ωορρηξία σου θετικό το βλέπω! Πότε το έκανες; Μηπως όμως να κάνεις και 1 τεστ εγκυμοσύνης;

Πριν λίγο το έκανα.,,23 η μέρα σήμερα.., 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Ωορρηξιας είναι αυτό κορίτσι μου .... 

Το ξέρω κοπέλα μου αλλά υπήρξαν κ άλλες κοπέλες εδώ που 2 με 3 μέρες πριν αδιαθετησουν έκαναν τέστ ωορρηξίας και έβγαινε θετικό ενώ ήταν έγκυος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mari84 είπε:

Μπράβο Δημητρούλα μου χαίρομαι για σένα😘😘😘

Όλα καλά να σας πάνε κ με το καλό να γεννήσεις ένα γερό μωράκι!!!

Μακάρι κορίτσι μου!!!! Να έχουμε μία πριγκίπισσα ανάμεσά μας με φρου φρου και κοκαλάκια!!! Πάντα έλεγα ότι θέλω το 1ο μου παιδί (εννοείται πρώτα απο όλα να έχει την υγεια του) να είναι αγόρι, αλλά απο όταν έμεινα έγκυος είχα μία προαίσθηση ότι είναι κορίτσι και χάρηκα πάρα πολύ πρώτα από όλα που είναι γερό!!!,

Εύχομαι σε όλες σας πολύ πολύ σύντομα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Πριν λίγο το έκανα.,,23 η μέρα σήμερα.., 

Να πω εγώ τώρα τη βλακεία μου; Έτσι καραθετικο ήταν εμένα και τελικά ήμουν έγκυος.... Αυτό πριν λίγες μέρες μη σου ανεβάσω τώρα φωτογραφία και σε αγχώσω...ξύπνα το πρωί και κάνε ένα τεστ εγκυμοσύνης ή πήγαινε μέτρα τη χοριακή σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Λέτε κορίτσια;;;  Με ξεσηκώσατε τώρα... ποιος περιμένει μέχρι το πρωί.., 😂😂😂

Ναι να κάνεις κορίτσι μου και σου εύχομαι τα καλύτερα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Να πω εγώ τώρα τη βλακεία μου; Έτσι καραθετικο ήταν εμένα και τελικά ήμουν έγκυος.... Αυτό πριν λίγες μέρες μη σου ανεβάσω τώρα φωτογραφία και σε αγχώσω...ξύπνα το πρωί και κάνε ένα τεστ εγκυμοσύνης ή πήγαινε μέτρα τη χοριακή σου...

Ποσες μέρες πριν Σου έβγαινε ;;; Βρε μήπως αργήσει ο κύκλος και κάνω δεύτερη ωορρηξία και ξεσηκώνομαι τζαμπα;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dimitra91 είπε:

Ναι να κάνεις κορίτσι μου και σου εύχομαι τα καλύτερα!!!!!!

Σ ευχαριστώ πολύ ❤️❤️❤️❤️❤️Εννοείται θα σας ενημερώσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Ποσες μέρες πριν Σου έβγαινε ;;; Βρε μήπως αργήσει ο κύκλος και κάνω δεύτερη ωορρηξία και ξεσηκώνομαι τζαμπα;;; 

Δεν πιστεύω ότι κάνεις μες στον κύκλο δεύτερη ωορρηξία είσαι τρεις με τέσσερις ημέρες πριν την περίοδο Από ότι κατάλαβα.... Βούρ για χοριακή σου λέω στο αίμα φαίνεται καλύτερα.... σκέψου ότι έκανα τεστ εγκυμοσύνης και μόνο με πολύ φαντασία και φακό έβλεπα τη γραμμή και πήγα και μέτρησα χοριακή και ήταν 58. Το δε τεστ ωορρηξίας ακριβώς όπως το δικό σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου αγαπημένα!!!!!❤️❤️❤️ Κάναμε χτες τη χοριακή και ακόμα δεν πιστεύω ότι τα καταφέραμε!!!! 💪Πετάμε στα σύννεφα ακόμα, νομίζω ότι ζω ένα όνειρο!!! Θα κάνουμε αύριο επαναληπτική, νιώθω όμως μέσα μου ότι όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα🙏!!! Εύχομαι σε όλες τις φίλες που προσπαθούν ή περιμένουν το αποτέλεσμα να πάρουν τη χαρά αυτή! Έχουμε περάσει όλες τόσο πολύ δύσκολα, που μας αξίζει επιτέλους να χαρούμε κι εμείς!!🌈👶 Έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας, αλλά με κάποιον τρόπο νιώθω ότι το πιο δύσκολο για μένα πέρασε κορίτσια μου. Σας στέλνω όλη μου την αγάπη❤️🌷 και σας ευχαριστώ για όλα όσα έχουμε πει όλους αυτούς τους μήνες🥰
    • Απαπαπα βρε κορίτσι μου τι περιπέτεια πέρασες λογικό να σε πιάσει άγχος ευτυχώς πήγαν όλα καλά και έκαναν λαθος οι γιατροί  να περάσεις με ηρεμία τις γιορτές και όμορφα 😊
    • Καλημέρα σε όλες.. Χρόνια πολλά και καλό Πάσχα να έχουμε..με το καλό να ερθουν τα μωρακια μας! εγω είχα περιπέτειες χθες πάλι... πήγα στο νοσοκομείο γιατι είχα πόνο απο την Πέμπτη απο την αριστερή πλευρά απο το κεφάλι μεχρι τα πλευρά και φοβηθηκα μήπως είναι κάτι... πάω και μου λένε μολις μ κάνανε υπέρηχο στους πνεύμονες οτι έχω θρόμβο στην αρτηρία του αριστερού πνεύμονα..και κινδυνεύει η ζωη μου..ΣΟΚ😱 μου κανανε εισαγωγή για να μ κανουν αντιπηκτικες σε μεγάλες δόσεις..εν τέλει μου είπαν αν θελω να κάνω αξονική( που ειναι λίγο βλαβερό για το μωρό) για να είμαστε σίγουροι τι είναι και σε τι ποσότητα πρέπει να γίνουν οι αντιπηκτικες.την καναμε...και εδιξε οτι δεν υπάρχει κανένας θρόμβος..και μ ειπαν οτι ίσως είναι καποια αρχόμενη λοίμωξη...ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΝ..στην κυριολεξία...μ ειχαν συνέχεια με οξυγόνο...μ έλεγαν οτι και να γίνει προτεραιότητα μας είσαι εσύ...θα κανουμε τα αδύνατα δυνατά... εγώ εκεί κλάμα και κακό...ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ...   ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ...❤️❤️❤️
    • Είχα κλείσει τηλεφωνικά το ραντεβού και δε μου το είπε ποτέ κανένας αλλά ούτε κι όταν πήγα εκεί μου ζήτησαν κάτι! 
    • Α δεν έκανες τεστ Ε; Ωχ κατάλαβα 😂 εγώ έχω ραντεβού 12:15 όποτε θα μεσημεριάσει! Δεν πειράζει χαλάλι 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...