Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις On 21/2/2020 at 5:24 ΜΜ, ο/η Dimitra91 είπε:

Εμείς θα κάνουμε το κλασσικο πολιτικό και του χρόνου μαζί γαμο κ βάπτιση. Ναι αν μπορούσες θα ήταν τέλειο! Γενικα τα έχω βρει τα εγγραφα απλά αυτο που δεν έχω καταλάβει είναι ότι η δημοσίευση στην εφημερίδα πρέπει να μπει 1 φορά ή 2 ;

Καλησπέρα σε 2 εφημερίδες πρέπει να βάλεις την αγγελία και να πας τη μία εφημερίδα εσύ στο δημαρχείο σου με τα χαρτιά σου για να βγάλεις την άδεια και την άλλη ο άντρας σου στο δημαρχείο του με τα δικά του χαρτιά για να βγάλει τη δική του άδεια.. τα κάναμε κι εμείς τώρα γιατί κλείσαμε για 20 Μάρτη πολιτικό οπότε τα έχω πολύ πρόσφατα..άντε με το καλό! 😊💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέρα σε 2 εφημερίδες πρέπει να βάλεις την αγγελία και να πας τη μία εφημερίδα εσύ στο δημαρχείο σου με τα χαρτιά σου για να βγάλεις την άδεια και την άλλη ο άντρας σου στο δημαρχείο του με τα δικά του χαρτιά για να βγάλει τη δική του άδεια.. τα κάναμε κι εμείς τώρα γιατί κλείσαμε για 20 Μάρτη πολιτικό οπότε τα έχω πολύ πρόσφατα..άντε με το καλό! 😊💗

καλημερα...η κουνιαδα που παντρευτηκε πριν 1 χρόνο σε 1 την εβαλαν αλλα ανήκουν στον ιδιο δημο με τον αντρα της...πολυ χαρτομανι ομως για το γαμο βρε παιδια...εμεις στο θρησκευτικο μας ζηταγαν μεχρι πιστοποιητικο βάφτισης ακομη κ απο τους κουμπαρους κ τρεχαμε μεχρι κ σε ξωκλησια!!!με το καλο κοριτσια σε ολες κ να ζησετε μια ομορφη ζωη μαζι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/2/2020 at 7:24 ΜΜ, ο/η Dimitra91 είπε:

Εμείς θα κάνουμε το κλασσικο πολιτικό και του χρόνου μαζί γαμο κ βάπτιση. Ναι αν μπορούσες θα ήταν τέλειο! Γενικα τα έχω βρει τα εγγραφα απλά αυτο που δεν έχω καταλάβει είναι ότι η δημοσίευση στην εφημερίδα πρέπει να μπει 1 φορά ή 2 ;

Καλημέρα!! Κάνε μια ερωτησουλα στον δικό σου δήμο γιατί η δημοσίευση στην εφημερίδα δεν είναι πλέον υποχρεωτική!! Στον δικό μου δήμο ας πούμε δεν ισχύει και δεν βάζει κανένας δημοσίευση σε εφημερίδα είτε σε θρησκευτικό γάμο είτε σε πολιτικό!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Περαστικά του κορίτσι μου. Να του πεις όσο μπορεί να αποβάλει το άγχος του. Είδες που βρήκε μια καλύτερη δουλειά! Είναι χειρότερο να δουλεύει σε ένα άσχημο περιβάλλον. Το πέρασα κι εγώ κάποτε και είναι απαίσιο. Επίσης πήγα πέρσι σε 4 διαφορετικούς καρδιολόγους. Κι όλοι με βρήκαν μια χαρά και καταλήξαμε ότι ήταν μυϊκό. Όσο στρεσαριζομουνα τόσο χειροτέρευε. Άστα τον τρελανα τον άντρα μου!

Προφανώς και ο ίδιος το ίδιο με εσένα έπαθε....σε ευχαριστώ πολύ!!!!

Δεν μπορώ να ξέρω ότι αγχώνεται τόσο πολύ για μια σκατοδουλεια...μακάρι από δω και πέρα να ηρεμήσουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/2/2020 at 11:33 ΠΜ, ο/η Sofia0294 είπε:

Καλημέρα!! Κ εμένα μάλλον αύριο θα μ έρθει κ ο Θεός ξέρει πόσο κλάμα θα ρίξω για άλλον ένα μηνα! Αρχίζω κ πιστεύω ότι μετράω λάθος τις μέρες κ γενικά τον κύκλο μ.. δεν μπορώ να καταλάβω από ποια μέρα ξεκινάμε να μετράμε κ που τελειώνουμε.. Επίσης μπερδεύομαι με τις γόνιμες κ την μέρα ωορρηξίας.. νιώθω έναν πόνο στις γόνιμες αλλά πως μπορώ να ξέρω μετά από ποσες ώρες θα συμβεί η ωορρηξία? Αυτό το μήνα λοιπόν Εκτός από τις βιταμίνες pregnacare conception που θα αρχίζω να παίρνω από σήμερα σκέφτομαι να πάρω κ τεστ ωορρηξίας.. εχω δοκιμάσει εφαρμογές αλλά η κάθε μία μου δείχνει διαφορετικές μέρες κ Επίσης δεν μπορώ να καταλάβω ποσες μερες διαρκεί ο κύκλος μου γιατί μάλλον το μετράω λάθος κ Επίσης δεν είναι κ σταθερός.. εσύ ποια εφαρμογή χρησιμοποιείς?? 

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε;; είμαι καινούρια στο φόρουμ κ ακόμα το ψάχνω🙂 δεν ξέρω αν γράφω καλά εδώ!! Εμείς ξεκινήσαμε τον περασμένο Νοέμβρη τις προσπάθειες με τον άντρα μου αλλα ακόμα τίποτα!! Εγώ ειμαι 27 κ αυτός 28! Αυτόν τον μήνα είπα να δοκιμάσω τα τεστ ωορρηξίας,πήρα τα hometest και σήμερα 19η ημέρα του κύκλου πάλι ήταν αρνητικό, και ομολογώ έχω ανησυχει!! Έχει κάποια παρόμοια εμπειρία να με ενθαρύνει λίγο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε;; είμαι καινούρια στο φόρουμ κ ακόμα το ψάχνω🙂 δεν ξέρω αν γράφω καλά εδώ!! Εμείς ξεκινήσαμε τον περασμένο Νοέμβρη τις προσπάθειες με τον άντρα μου αλλα ακόμα τίποτα!! Εγώ ειμαι 27 κ αυτός 28! Αυτόν τον μήνα είπα να δοκιμάσω τα τεστ ωορρηξίας,πήρα τα hometest και σήμερα 19η ημέρα του κύκλου πάλι ήταν αρνητικό, και ομολογώ έχω ανησυχει!! Έχει κάποια παρόμοια εμπειρία να με ενθαρύνει λίγο;

Καλησπέρα!!!!ποτε ξεκίνησες τα τεστακια;;;συνήθως τα ξεκινάνε από την 10-11 μέρα του κύκλου!!

Επισης σε εμένα προσωπικά ποτέ δεν έχει γίνει κατακόκκινη η γραμμή αποτελέσματος...απλα το συγκρίνω πάντα με την προηγούμενη για να καταλάβω περίπου που βρίσκομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε;; είμαι καινούρια στο φόρουμ κ ακόμα το ψάχνω🙂 δεν ξέρω αν γράφω καλά εδώ!! Εμείς ξεκινήσαμε τον περασμένο Νοέμβρη τις προσπάθειες με τον άντρα μου αλλα ακόμα τίποτα!! Εγώ ειμαι 27 κ αυτός 28! Αυτόν τον μήνα είπα να δοκιμάσω τα τεστ ωορρηξίας,πήρα τα hometest και σήμερα 19η ημέρα του κύκλου πάλι ήταν αρνητικό, και ομολογώ έχω ανησυχει!! Έχει κάποια παρόμοια εμπειρία να με ενθαρύνει λίγο;

Καλησπέρα Κατερίνα μου κ Καλώς ήρθες στο φόρουμ.. δεν έχω δοκιμάσει ποτέ τεστ ωορρηξίας, τα παράγγειλα κ εγώ μόνο κ μόνο για να δω αν συμπίπτουν με τους πόνους ωορρηξίας που νιώθω κάθε μήνα..  εσύ νιώθεις τέτοιου είδους πονακια ώστε να σε καθοδηγήσουν λίγο ως προς το ποτε συμβαίνει περίπου? Αρχικά τι διάρκεια κύκλου έχεις κ ποτε ήταν η τελευταία περιοδος σ? Γιατί αν έχεις κύκλο μεγαλύτερο των 34 ημερών ενδέχεται η ημερομηνία ωορρηξίας σου να είναι αργοπορημένη.. τα τεστ ωορρηξίας από ποια μέρα του κύκλου τα ξεκίνησες? Μήπως ήταν νωρίτερα κ δεν το υπολογίσες σωστά? Επίσης όταν ξεκινάμε ελεύθερες επαφές μπορεί ο κύκλος να αλλάζει λίγο..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τί κάνετε πως είστε? 💗 Ήθελα να σας ρωτήσω όσες είστε έγκυος έχετε συμπτώματα η ακόμα? Γιατί εγώ πέρα από το στήθος μου που όταν το πιάνω πονάει λιγάκι και έχει πρηστεί τίποτα άλλο ιδιαίτερο συμπτώμα δεν έχω και είμαι 1μιση μηνών. Την προηγούμενη εβδομάδα είχα να το πω συχνοουρια αλλά τώρα ούτε αυτό δεν έχω και φοβήθηκα μήπως δεν πάει κάτι καλά..την παρασκευή έχω ραντεβού με τον γιατρό αλλά μέχρι την Παρασκευή θα έχω σκάσει από άγχος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια μου!!!

Εμενα σημερα με εχει πεθάνει η μέση μου και εδω και κανα δυωρο με ποναει και η κοιλια μου..

Πλακα θα εχει να μου ερθει νωριτερα!!

     

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου!!!

Εμενα σημερα με εχει πεθάνει η μέση μου και εδω και κανα δυωρο με ποναει και η κοιλια μου..

Πλακα θα εχει να μου ερθει νωριτερα!!

     

καλησπερα!!!ποτε περιμενεις κανονικα? αν κ σου ευχομαι να μη σου ερθει καθολου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ntinaki83 είπε:

καλησπερα!!!ποτε περιμενεις κανονικα? αν κ σου ευχομαι να μη σου ερθει καθολου!!!

Κοιτα εδω και 3 μήνες εχει αλλάξει ο κυκλος μου και απο 27 μέρες που ειχα πηγε 31 μερες...

Οπότε περιμενω 3-5 μαρτιου να μην ερθει...!!    

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κατερίνα!!! Καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! Μια χαρά γράφεις φυσικά!
Τα τεστακια ωορρηξίς τα συγκεκριμένα τα είχα δοκιμάσει για να δω τι παίζει τον Νοέμβριο και εμένα μου είχε δείξει ωορρηξία κανονικά.... Μηπως έκανες νωρίτερα και δεν το πρόλαβες; Ο κύκλος σου είναι απόλυτα σταθερός;

@Γωγω 98 Καλησπέρα κορίτσι μου! Εγώ είμαι λίγο κρυωμένη με μπούκωμα και καταρροή αλλά την παλεύω. Απλά από εχθές, με έχει πιάσει ένας πόνος στην αριστερή πλευρά (κάτω απο τα πλευρά εκεί που είναι η μέση μας δλδ) και δεν ξέρω τι μπορεί να είναι... είναι εκνευριστικό πάντως, Υπάρχει περίπτωση να αλλάζει το σώμα μου από τώρα;;; Όχι μην αγχώνεσαι ούτε κι εγώ έχω το παραμικρό σύμπτωμα και είμαι 9 εβδομάδων!! Πέμπτη πάω γιατρό.... για να δούμε! Ελπίζω να είναι όλα τα νέα μας θετικά!!!!!

@Mari84 Αντε βρε που θα σου έρθει! Δεν θα έρθει καθόλου! εμείς αυτό ευχόμαστε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

@Κατερίνα!!! Καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! Μια χαρά γράφεις φυσικά!
Τα τεστακια ωορρηξίς τα συγκεκριμένα τα είχα δοκιμάσει για να δω τι παίζει τον Νοέμβριο και εμένα μου είχε δείξει ωορρηξία κανονικά.... Μηπως έκανες νωρίτερα και δεν το πρόλαβες; Ο κύκλος σου είναι απόλυτα σταθερός;

@Γωγω 98 Καλησπέρα κορίτσι μου! Εγώ είμαι λίγο κρυωμένη με μπούκωμα και καταρροή αλλά την παλεύω. Απλά από εχθές, με έχει πιάσει ένας πόνος στην αριστερή πλευρά (κάτω απο τα πλευρά εκεί που είναι η μέση μας δλδ) και δεν ξέρω τι μπορεί να είναι... είναι εκνευριστικό πάντως, Υπάρχει περίπτωση να αλλάζει το σώμα μου από τώρα;;; Όχι μην αγχώνεσαι ούτε κι εγώ έχω το παραμικρό σύμπτωμα και είμαι 9 εβδομάδων!! Πέμπτη πάω γιατρό.... για να δούμε! Ελπίζω να είναι όλα τα νέα μας θετικά!!!!!

@Mari84 Αντε βρε που θα σου έρθει! Δεν θα έρθει καθόλου! εμείς αυτό ευχόμαστε!!!!!

Κι εγώ είχα κάτι πονάκια πριν μέρες κάτω δεξια και στην μήτρα αλλά μου είπε ο γιατρός ότι είναι φυσιολογικό. Τώρα μου σταματήσανε και αυτά. Την παρασκευή έχω εγώ γιατρό. Εύχομαι να δείξουν όλα καλά κορίτσι μου💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια δεν ξέρω αν σας έχει πιάσει και εσάς μάλλον είναι λόγο εγκυμοσύνης δεν εξηγείται..με έχει πιάσει μια να το πω νευρικότητα μια σαν στεναχώρια ενώ στην πραγματικότητα είναι χαρούμενη που θα κάνω παιδάκι. Μάλλον οι ορμόνες τα έχουν πέξει..ισως και ο καυγάς που είχε προηγηθεί μου έχει μείνει στο μυαλό τι να πω θα δείξει 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

(Kατά ημερομηνία που δεν περιμένουμε να αδιαθετήσουμε)

@Dimitra91 : Θετικό 🤰

@toulipa8 :   Θετικό 🤰

@Sofia33 :    Θετικό 🤰

@LadyP      Θετικό 🤰 

@Γωγω 98 :  Θετικό 🤰 

@Elenitsa92 : 22/2

@Denizz : 29/2

@St33: ?

@Mari84:  5/3

@ntinaki83 : 15/3

@Dimitra24: 17/3

@Elenikon :  17/3

@Sofia0294 : 20/3

@tzina819 : 12/5

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Γωγω 98 είπε:

Κορίτσια τί κάνετε πως είστε? 💗 Ήθελα να σας ρωτήσω όσες είστε έγκυος έχετε συμπτώματα η ακόμα? Γιατί εγώ πέρα από το στήθος μου που όταν το πιάνω πονάει λιγάκι και έχει πρηστεί τίποτα άλλο ιδιαίτερο συμπτώμα δεν έχω και είμαι 1μιση μηνών. Την προηγούμενη εβδομάδα είχα να το πω συχνοουρια αλλά τώρα ούτε αυτό δεν έχω και φοβήθηκα μήπως δεν πάει κάτι καλά..την παρασκευή έχω ραντεβού με τον γιατρό αλλά μέχρι την Παρασκευή θα έχω σκάσει από άγχος..

Καλησπέρα κορίτσι μου! Εγώ είμαι στην 11 εβδομάδα. Μέχρι τώρα δεν έχω ιδιαίτερα συμπτώματα. Μια ευαισθησία στο στήθος και πρήξιμο έχω κυρίως, υπνηλία και ψιλοκαουρες κάποιες φορές. Η μόνη διαφορά που εχω από την αρχή είναι ότι τη βδομάδα πριν τη αναμενόμενη περιοδο αλλά και την επόμενη βδομάδα είχα πονακια περιοδου. Σε καταλαβαίνω και γω σκέφτομαι διαφορά χαζά μέχρι το επόμενο ραντεβού αλλά μέχρι τώρα όλα πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Γωγω 98 είπε:

Βρε κορίτσια δεν ξέρω αν σας έχει πιάσει και εσάς μάλλον είναι λόγο εγκυμοσύνης δεν εξηγείται..με έχει πιάσει μια να το πω νευρικότητα μια σαν στεναχώρια ενώ στην πραγματικότητα είναι χαρούμενη που θα κάνω παιδάκι. Μάλλον οι ορμόνες τα έχουν πέξει..ισως και ο καυγάς που είχε προηγηθεί μου έχει μείνει στο μυαλό τι να πω θα δείξει 😁

Αυτό είναι μία μεγάλη συζήτηση...... Εμένα δεν με έχει πιάσει στενοχώρια ή νευρικότητα απλά έχω μία ανησυχία για το αν θα πάνε όλα καλά.... Βέβαια, οι ορμόνες τρελαίνονται και είναι απόλυτα φυσιολογικές οι ψυχολογικές εναλλαγές! Προς το παρόν που είμαι αρχη ακόμα και δεν έχω και συμπτώματα είναι σαν να μην έχει αλλάξει τίποτα, οπότε δεν μου φαίνεται κάτι περίεργο..... Αργοτερα όμως πιστεύω ότι σίγουρα θα έχω κάποια μεταβολή στα συναισθήματά μου.... Επίσης είναι και ο φόβος ένα βασικό συναίσθημα που πιστεύω έχουμε όλες.... ειδικά στην 1η εγκυμοσύνη !

Ελπίζω να μην φταίει εκείνος καυγάς όμως γιατί θα σε μαλώσω! Μην αφήνεις τέτοια πράγματα να σε επηρεάζουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γωγω 98 είπε:

Βρε κορίτσια δεν ξέρω αν σας έχει πιάσει και εσάς μάλλον είναι λόγο εγκυμοσύνης δεν εξηγείται..με έχει πιάσει μια να το πω νευρικότητα μια σαν στεναχώρια ενώ στην πραγματικότητα είναι χαρούμενη που θα κάνω παιδάκι. Μάλλον οι ορμόνες τα έχουν πέξει..ισως και ο καυγάς που είχε προηγηθεί μου έχει μείνει στο μυαλό τι να πω θα δείξει 😁

Εμένα με έχει πιάσει αυτό που λες κορίτσι. Και νευρικότητα και μια μελαγχολία θα έλεγα ενώ είμαι χαρούμενη. Οι ορμόνες φταίνε συν ότι αλλάζει όλη σου η ζωή. Πρέπει να προσέχουμε και πολλά πράγματα. Εγώ προσωπικά δεν ξέρω που πατάω και που βρίσκομαι είμαι αλλού από τότε που έμαθα για την εγκυμοσύνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γωγω 98 είπε:

Βρε κορίτσια δεν ξέρω αν σας έχει πιάσει και εσάς μάλλον είναι λόγο εγκυμοσύνης δεν εξηγείται..με έχει πιάσει μια να το πω νευρικότητα μια σαν στεναχώρια ενώ στην πραγματικότητα είναι χαρούμενη που θα κάνω παιδάκι. Μάλλον οι ορμόνες τα έχουν πέξει..ισως και ο καυγάς που είχε προηγηθεί μου έχει μείνει στο μυαλό τι να πω θα δείξει 😁

Καλησπέρα κορίτσι μου! Οι ορμόνες φταίνε νομίζω...το είχα κι εγώ όλο αυτό το διάστημα, νεύρα άγχος, δε μπορούσα να χαρώ με τίποτα απ’το άγχος...με είχε πιάσει μια άρνηση να το πω..δεν ήθελα τίποτα κ δε χαιρόμουν με τίποτα, ένιωθα μια πίεση με όλα, ενώ ήθελα να κάνω παιδί..αλλά φοβόμουν μη γίνει κάτι μήπως δεν πάει καλά κάτι κ δεν είναι καλά το μωρό..πώς θα το πω σε όλους αν γίνει κάτι κ πώς θα νιώσουν..κ όλο σκεφτόμουν το χειρότερο..κ μετά άρχισα να σκέφτομαι ότι θα έχω ένα παιδί για πάντα, κ θα παντρευτώ κ θα μένω κάθε μέρα με τον άντρα μου κ πιεζόμουν κ έλεγα απλά δε θέλω τπτ θέλω την ελευθερία κ την ηρεμία μου..ενώ ο άντρας μου είναι ο έρωτας της ζωής μου..τώρα σιγά σιγά αρχίζω να ηρεμώ κ να συνέρχομαι κ αρχίζω να χαίρομαι με το μωράκι, κ με το γάμο κ με τον άντρα μου κ με τη ζωή μου πάλι..σα να είχα μπει σε άλλο κόσμο..έκανα κ την αυχενική οπότε μου έφυγε ένα μεγάλο άγχος κ ηρέμησα λίγο..πιο πριν από το άγχος κ τις ορμόνες δε μπορούσα να χαρώ για τίποτα..φταίει πιστεύω κ ότι είχα κ έχω μέχρι τώρα ανακατωσούρες κ ζαλάδες κ εμετούς όλη μέρα, οπότε κ λόγω αυτού λογικό να μην έχω καλή διάθεση..υποφέρω όλη μέρα κ πρέπει να δουλεύω κ όλας κ να κάνω κ ταξίδια συχνά..πάντως τ άγχος κ οι ορμόνες νομίζω φταίνε για όλαυτα, εγώ μόλις συνήλθα λίγο ένιωσα ότι τόσο καιρό ήμουν άλλος άνθρωπος, δεν ήμουν ο εαυτός μου..που σαν χαρακτήρας κι όλας γενικά είμαι πολύ ενθουσιώδης κ υπεραισιόδοξη, παραπάνω απ’το κανονικό μπορώ να πω, κ τώρα δε ξέρω τι με είχε πιάσει..οι ορμόνες πιστεύω είναι κ σε μένα κ σε σένα..οπότε μην αγχώνεσαι θα περάσει..κ μέχρι ένα βαθμό πιστεύω είναι λογικό να έχεις άγχος μέχρι να συνειδητοποιήσεις τι γίνεται, γτ είναι κάτι καινούργιο κ αλλάζει όλη σου η ζωή..πάντως σίγουρα να μην αφήνεις να σε επηρεάζουν άσχημα γεγονότα, να είσαι ήρεμη για το μωράκι σου!! Κ προσπάθησε να εξηγήσεις στα αγαπημένα σου πρόσωπα ότι τώρα που είσαι σ αυτή την κατάσταση έχεις παραπάνω νεύρα..κ να προσπαθήσουν να δείχνουν κατανόηση να σε καταλαβαίνουν κ να μην το τραβάνε..όλοι ξέρουν τις ορμόνες τις εγκυμοσύνης..εμένα το αγόρι μου από πριν μου έλεγε αν μείνεις έγκυος θα τρελαθούν οι ορμόνες σου τι έχω να τραβήξω😆κ προσπαθεί να κάνει υπομονή ο καημένος..αλλά του εξηγώ κ εγώ..κ οι γονείς μ καταλαβαίνουν..δεν είναι όλοι οι άνθρωποι ίδιοι αλλά η κουβέντα πιστεύω ίσως βοηθάει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!!!!

Πρωινος καφες πριν την δουλεια 😘😘

AirBrush_20200226104556.jpg

καλημερα!!!υπεροχη θεα😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου εχω φρικάρει λιγο...!!

Πηγα τωρα στο μπανιο και οταν σκουπιστηκα ειδα στο χαρτι σταγονες ροζ αιμαι!

Ειμαι 7 μερες μετα τις γονιμες.

Τι είναι αυτο παλι..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Κοριτσια μου εχω φρικάρει λιγο...!!

Πηγα τωρα στο μπανιο και οταν σκουπιστηκα ειδα στο χαρτι σταγονες ροζ αιμαι!

Ειμαι 7 μερες μετα τις γονιμες.

Τι είναι αυτο παλι..!! 

Κορίτσι μου καλημέρα!! Τέλεια η θέα σου! 

Όπως τα περιγράφεις μήπως είναι αίμα εμφύτευσης;;😁

Σου έχει ξανασυμβεί κάτι παρόμοιο; Μακάρι να έγινε το θαύμα! Στο εύχομαι!!!😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elenikon είπε:

Κορίτσι μου καλημέρα!! Τέλεια η θέα σου! 

Όπως τα περιγράφεις μήπως είναι αίμα εμφύτευσης;;😁

Σου έχει ξανασυμβεί κάτι παρόμοιο; Μακάρι να έγινε το θαύμα! Στο εύχομαι!!!😍

Καλημερα κοριτσακι μου!!

Οχι πρωτη φορα γινεται κατι τετοιο.

Τι να πω το ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να συμβαινει κατι καλο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...