Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

@Elenikon ναι κορίτσι μου μακάρι!!! Σ ευχαριστώ πολύ.. Άντε μακάρι μέχρι τις γιορτές των Χριστουγέννων , να έχουμε όλες ήδη το σποράκι στην κοιλίτσα!!!

Βέβαια το 6μηνο ο γιατρός το '' υπολογίζει '' στοχευμένα ..όταν μου το είπε δεν είχα καν ξεκινήσει τις ελευθερες επαφές.. για να δούμε..

 

?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η tzina819 είπε:

Τα διάβασα μόλις στην 1η σελίδα..χεχε!!! Κορίτσια μου ευτυχισμένα να είστε με τους αντρούληδες σας και γρήγορα να πολλαπλασιαστεί η ευτυχία σας!!!??

'Αντε να σας ζαλίσω λίγο με τις φοβίες μου:

1) Έχω αφαιρέσει 2 φορές σε 1 χρόνο μέσα πολύποδα από τον τράχηλο.. φοβάμαι μην επανεμφανιστεί (διόλου απίθανο)

2) Έχω ιστορικό καρκίνου στην οικογένεια δυστυχώς

3) Ο γιατρός μου την τελευταία φορά μου είπε ότι έχω κάποια στένωση στον τράχηλο.. και αυτό μπορεί να εμποδίζει την είσοδο του σπέρματος, συνέστισε αν σε 6 μηνες δεν έχω συλλάβει, να πάω να μου το ανοίξει..

4) Λόγω ηλικίας μου είπε ο γιατρός ότι οι ορμόνες μου είναι πότε πολύ πανω, πότε πολύ κάτω..όταν ψάχτηκα λίγο παραπάνω στο Google (ισως περισσότερο απ ότι θα επρεπε) είδα πως αυτό μπορεί να σημαίνει εκτός από προκλιμακτήριο και κάποιος ανω-ορρηκτικούς κύκλους

Ευχαριστούμε και σε σένα εύχομαι σύντομα με ένα μωράκι στην κοιλίτσα!

Δεν μας ζαλίζεις καθόλου γι αυτό είμαστε εδώ, για να συζητάμε τους προβληματισμούς μας!!!

1) Μη φοβάσαι . Θεωρώ πως με το άγχος μας καμιά φορά προκαλούμε διάφορα στην υγεία μας.

2) Όντως δυστυχώς, αλλά δεν μπορείς να κάνεις κάτι γι αυτό και κανένας δεν μπορεί να πει ότι θα σου τύχει κι εσένα αυτό. Εφόσον κάνεις έλεγχο συχνά θα είσαι μια χαρά!

3) Εφόσον πήρες τέτοια οδηγία από τον γιατρό σου κάνε τις προσπάθειές σου (χωρίς άγχος) και βλέπεις τι θα κάνεις σε 6 μήνες εαν δεν έχεις συλλάβει!

4) Αυτό με την ηλικία λίγο με εκνευρίζει... Γνωστή μου έκανε δίδυμα στα 44 εντελώς φυσιολογικά.... Και πόσες άλλες γυναίκες στην ίδια ηλικία φέρνουν στον κόσμο παιδάκια υγιέστατα και εντελώς φυσιολογικά!

Κι εγώ ψάχνω στο ιντερνετ (έχω πολυκυστικές και έφριξα με όσα έγραφαν....  και αποφάσισα να μην τα αφήνω να με επηρεάσουν! Προτείνω να μην επηρεάζεσαι απο το ιντερνετ!!! Ακολούθα οδηγίες του γιατρού σου και θα πάνε όλα καλά!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η tzina819 είπε:

@Elenikon ναι κορίτσι μου μακάρι!!! Σ ευχαριστώ πολύ.. Άντε μακάρι μέχρι τις γιορτές των Χριστουγέννων , να έχουμε όλες ήδη το σποράκι στην κοιλίτσα!!!

Βέβαια το 6μηνο ο γιατρός το '' υπολογίζει '' στοχευμένα ..όταν μου το είπε δεν είχα καν ξεκινήσει τις ελευθερες επαφές.. για να δούμε..

 

?

Μακάρι δεν θα υπάρχει καλύτερο δώρο για το νέο έτος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η tzina819 είπε:

@Elenikon ναι κορίτσι μου μακάρι!!! Σ ευχαριστώ πολύ.. Άντε μακάρι μέχρι τις γιορτές των Χριστουγέννων , να έχουμε όλες ήδη το σποράκι στην κοιλίτσα!!!

Βέβαια το 6μηνο ο γιατρός το '' υπολογίζει '' στοχευμένα ..όταν μου το είπε δεν είχα καν ξεκινήσει τις ελευθερες επαφές.. για να δούμε..

 

?

Μακάαααρι θα είναι το πιο τέλειο Χριστουγεννιάτικο ΄δωρο για όλες μας!!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimitra91 είπε:

Ευχαριστούμε και σε σένα εύχομαι σύντομα με ένα μωράκι στην κοιλίτσα!

Δεν μας ζαλίζεις καθόλου γι αυτό είμαστε εδώ, για να συζητάμε τους προβληματισμούς μας!!!

1) Μη φοβάσαι . Θεωρώ πως με το άγχος μας καμιά φορά προκαλούμε διάφορα στην υγεία μας.

2) Όντως δυστυχώς, αλλά δεν μπορείς να κάνεις κάτι γι αυτό και κανένας δεν μπορεί να πει ότι θα σου τύχει κι εσένα αυτό. Εφόσον κάνεις έλεγχο συχνά θα είσαι μια χαρά!

3) Εφόσον πήρες τέτοια οδηγία από τον γιατρό σου κάνε τις προσπάθειές σου (χωρίς άγχος) και βλέπεις τι θα κάνεις σε 6 μήνες εαν δεν έχεις συλλάβει!

4) Αυτό με την ηλικία λίγο με εκνευρίζει... Γνωστή μου έκανε δίδυμα στα 44 εντελώς φυσιολογικά.... Και πόσες άλλες γυναίκες στην ίδια ηλικία φέρνουν στον κόσμο παιδάκια υγιέστατα και εντελώς φυσιολογικά!

Κι εγώ ψάχνω στο ιντερνετ (έχω πολυκυστικές και έφριξα με όσα έγραφαν....  και αποφάσισα να μην τα αφήνω να με επηρεάσουν! Προτείνω να μην επηρεάζεσαι απο το ιντερνετ!!! Ακολούθα οδηγίες του γιατρού σου και θα πάνε όλα καλά!!!!!

 

Αχ με συγκινησες και εσύ!!!? Έχετε δίκιο κορίτσια και βασικά σας ευχαριστώ πολύ και τις 2 σας (Δήμητρα, Ελένη) γιατί μου μεταφέρετε μπόλικη αισοδοξία!!!! (Καμιά φορά τη χάνω.. και επικρατεί πιο πολύ το άγχος, δυστυχώς)

Αυτό με τις πολυκυστικές @Dimitra91, πραγματικά μην ακούς και μην πιστεύεις τα όσα αρνητικά λένε.. η κολλητή μου έχοντας πολυκυστικές, πήγε για τυπικό έλεγχο και ο γυναικολόγος της είπε΅: Είσαι εγκυος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η tzina819 είπε:

Αχ με συγκινησες και εσύ!!!? Έχετε δίκιο κορίτσια και βασικά σας ευχαριστώ πολύ και τις 2 σας (Δήμητρα, Ελένη) γιατί μου μεταφέρετε μπόλικη αισοδοξία!!!! (Καμιά φορά τη χάνω.. και επικρατεί πιο πολύ το άγχος, δυστυχώς)

Αυτό με τις πολυκυστικές @Dimitra91, πραγματικά μην ακούς και μην πιστεύεις τα όσα αρνητικά λένε.. η κολλητή μου έχοντας πολυκυστικές, πήγε για τυπικό έλεγχο και ο γυναικολόγος της είπε΅: Είσαι εγκυος!!!

Έτσι θέλω θετικότητα και αισιοδοξία!!!!! Μην μας ευχαριστείς καθόλου! Όλες χάνουμε την αισιοδοξία μας κάποιες φορές, είναι απολύτως ανθρώπινο το θέμα είναι να επανερχόμαστε γρήγορα?

Ο περίγυρός μου έχει πολυκυστικές και η αλήθεια είναι ότι όλες έκαναν με την 1η παιδιά!!! Αλλά και η γυναικολόγος μου δεν μου είπε τίποτα ανησυχητικό σχετικά απλά μου έδωσε κάποια φυτικά σκευάσματα για να τονωθεί όλο το σύστημα λίγο! Η κάθε μια μας είναι ξεχωριστή φυσικά αλλά νομίζω πως όταν είναι να έρθει θα έρθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dimitra91 είπε:

Έτσι θέλω θετικότητα και αισιοδοξία!!!!! Μην μας ευχαριστείς καθόλου! Όλες χάνουμε την αισιοδοξία μας κάποιες φορές, είναι απολύτως ανθρώπινο ?

Ο περίγυρός μου έχει πολυκυστικές και η αλήθεια είναι ότι όλες έκαναν με την 1η παιδιά!!! Αλλά και η γυναικολόγος μου δεν μου είπε τίποτα ανησυχητικό σχετικά απλά μου έδωσε κάποια φυτικά σκευάσματα για να τονωθεί όλο το σύστημα λίγο! Η κάθε μια μας είναι ξεχωριστή φυσικά αλλά νομίζω πως όταν είναι να έρθει θα έρθει!

Nαι κορίτσι μου έτσι είναι!!!!?❤️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η tzina819 είπε:

Αχ με συγκινησες και εσύ!!!? Έχετε δίκιο κορίτσια και βασικά σας ευχαριστώ πολύ και τις 2 σας (Δήμητρα, Ελένη) γιατί μου μεταφέρετε μπόλικη αισοδοξία!!!! (Καμιά φορά τη χάνω.. και επικρατεί πιο πολύ το άγχος, δυστυχώς)

Αυτό με τις πολυκυστικές @Dimitra91, πραγματικά μην ακούς και μην πιστεύεις τα όσα αρνητικά λένε.. η κολλητή μου έχοντας πολυκυστικές, πήγε για τυπικό έλεγχο και ο γυναικολόγος της είπε΅: Είσαι εγκυος!!!

Τίποτα δεν είναι απολυτο όντως!! Πόσα ζευγάρια προσπαθούν και δεν έχουν βρει κάποιο πρόβλημα να έχουν και κυρίως είναι το άγχος. Ούτε εγώ πιστεύω ότι έχει να κάνει η ηλικία τόσο. Έχω ακούσει αρκετές πάνω από 40 και έμειναν χωρίς ιδιαίτερη προσπάθεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elenikon είπε:

Τίποτα δεν είναι απολυτο όντως!! Πόσα ζευγάρια προσπαθούν και δεν έχουν βρει κάποιο πρόβλημα να έχουν και κυρίως είναι το άγχος. Ούτε εγώ πιστεύω ότι έχει να κάνει η ηλικία τόσο. Έχω ακούσει αρκετές πάνω από 40 και έμειναν χωρίς ιδιαίτερη προσπάθεια.

Έχεις δίκιο ..τώρα που το λές στον κύκλο μου έπιασε μια γνωστή μου στα 40 νομίζω κιόλας πολύ άμεσα το 1ο της μωρό είχε τελειόμηνη εγκυμοσύνη, πήγαινε κανονικότατα στην εργασία της , οδηγούσε κιολας, μέχρι και τον 8ο και αντιστοίχως μια φίλη μου 24 χρόνων στην εγκυμοσύνη της (τελειόμηνη φυσικά και χαιρεται το παιδάκι της εννοείται!!!) δυσκολεύτηκε πολύ..θυμάμαι είχε αποκόλληση και ήταν μονίμως ξαπλωμένη έως ότου γεννήσει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η tzina819 είπε:

Έχεις δίκιο ..τώρα που το λές στον κύκλο μου έπιασε μια γνωστή μου στα 40 νομίζω κιόλας πολύ άμεσα το 1ο της μωρό είχε τελειόμηνη εγκυμοσύνη, πήγαινε κανονικότατα στην εργασία της , οδηγούσε κιολας, μέχρι και τον 8ο και αντιστοίχως μια φίλη μου 24 χρόνων στην εγκυμοσύνη της (τελειόμηνη φυσικά και χαιρεται το παιδάκι της εννοείται!!!) δυσκολεύτηκε πολύ..θυμάμαι είχε αποκόλληση και ήταν μονίμως ξαπλωμένη έως ότου γεννήσει.. 

Είναι αυτό που είπαμε κάθε μία γυναίκα αλλά και κάθε μία εγκυμοσύνη είναι αλλιώτικη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..Μη χάσω εκεί να ψαχουλέψω στο google

https://www.helppost.gr/ypologismos/gonimes-meres-egkimosini-oorixia/

Βάζοντας τις 3 τελευταίες περιόδους μου λέει ότι η ωορρηξία μου έγινε στις 25/10.. εμ.. τι να κανει και αυτό το application που ελεγε 29/10.. ταράχτηκε και αυτό.. Το παραπάνω link λοιπον μου υπολόγισε μέσο όρο 25 ημέρες..οπότε λέει περιμένω στις 8/11...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η tzina819 είπε:

..Μη χάσω εκεί να ψαχουλέψω στο google

https://www.helppost.gr/ypologismos/gonimes-meres-egkimosini-oorixia/

Βάζοντας τις 3 τελευταίες περιόδους μου λέει ότι η ωορρηξία μου έγινε στις 25/10.. εμ.. τι να κανει και αυτό το application που ελεγε 29/10.. ταράχτηκε και αυτό.. Το παραπάνω link λοιπον μου υπολόγισε μέσο όρο 25 ημέρες..οπότε λέει περιμένω στις 8/11...?

https://www.hipp.com.cy/index.php?id=34202&L=0

Εδώ μπες μπορείς να βάλεις και τη διάρκεια του κυκλου σου!!! Αλλά και πάλι ΜΗΝ απογοητεύεσαι ολα καλα θα πάνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η tzina819 είπε:

Καλώς ήρθες στο φόρουμ!!! Ο κύκλος σου συνήθως τι διάρκεια έχει? Νομίζω πως αν είναι μικρός και είσαι στις γονιμες μέρες είναι πιθανόν.. αν περιμένεις σε 14 μέρες , όπως γράφεις,λογικά θα πρέπει να κάνεις ωορρηξία στις  8/11( αν δεν κάνω λάθος).. οπότε μέχρι και 8/11-9/11 θα ήταν καλό να επεδίωκες και άλλες επαφές..

Εμένα ο κύκλος μου νομίζω είναι 26 με 27 μέρες και με βάση το ημερολόγιο που έχω κατεβάσει στο κινητό δείχνει ότι οι γόνιμες μέρες ξεκινάνε από 2 Νοεμβρίου έως 8 με 9 Νοεμβρίου αλλά δεν το εμπιστεύομαι και πολύ. Η αλήθεια είναι ότι δοκιμάσαμε μόνο μια φορά για να δούμε αν θα πιάσω με την πρώτη πράγμα δύσκολο ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η tzina819 είπε:

..Μη χάσω εκεί να ψαχουλέψω στο google

https://www.helppost.gr/ypologismos/gonimes-meres-egkimosini-oorixia/

Βάζοντας τις 3 τελευταίες περιόδους μου λέει ότι η ωορρηξία μου έγινε στις 25/10.. εμ.. τι να κανει και αυτό το application που ελεγε 29/10.. ταράχτηκε και αυτό.. Το παραπάνω link λοιπον μου υπολόγισε μέσο όρο 25 ημέρες..οπότε λέει περιμένω στις 8/11...?

Άμα δεν έχει σταθερό κύκλο μια γυναίκα πιστεύω δεν μπορείς να ξέρεις απόλυτα πότε έγινε ωορρηξία.Γιαυτο όσο πιο συχνά γίνονται οι επαφές τόσο το καλύτερο. Τα σπερματοζωάρια ζουν γύρω στις 3 μέρες και τα ωάρια 12-24 ώρες .Οπότε προτιμότερο είναι οι επαφές να γίνονται μέχρι και 3 μέρες πριν την ωορρηξία .Όσο τα σκεφτόμαστε βέβαια αυτά αγχωνόμαστε ,το βασικό είναι να απολαμβάνουμε τις επαφές με τους άντρες μας όσο θέλουμε  και όλα θα γίνουν!!(τα λέω και για μένα χαχα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elenikon είπε:

Άμα δεν έχει σταθερό κύκλο μια γυναίκα πιστεύω δεν μπορείς να ξέρεις απόλυτα πότε έγινε ωορρηξία.Γιαυτο όσο πιο συχνά γίνονται οι επαφές τόσο το καλύτερο. Τα σπερματοζωάρια ζουν γύρω στις 3 μέρες και τα ωάρια 12-24 ώρες .Οπότε προτιμότερο είναι οι επαφές να γίνονται μέχρι και 3 μέρες πριν την ωορρηξία .Όσο τα σκεφτόμαστε βέβαια αυτά αγχωνόμαστε ,το βασικό είναι να απολαμβάνουμε τις επαφές με τους άντρες μας όσο θέλουμε  και όλα θα γίνουν!!(τα λέω και για μένα χαχα)

Ναι έτσι είναι βασικά!!!Κορίτσια αν σας πω και εγώ αυτή τη φορά έτυχε να μπω να δω στο application αφου έγιναν οι επαφές και λέω..''ωχ, φαντάζεσαι''? δηλ δεν είχα υπολογίσει πριν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλώς ήρθες κι εσύ στην παρέα μας!!!

Μπορείς να μπεις εδω https://www.hipp.com.cy/index.php?id=34202&L=0 και να το υπολογίσεις ! Αν και θα σου πρότεινα να ρωτήσεις γυναικολόγο! Επίσης υπάρχει κι ένας γιατρός που εχει φορουμ και απαντάει σε ερωτησεις https://www.papachatzopoulos.gr/profile/ask-question/forums μπορείς να ρωτήσεις αυτόν αν δεν έχεις δικό σου γιατρό ακόμα!!

 

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω ακόμα δικό μου γιατρό συγκεκριμένο όποτε θα με βοηθησει αυτό για αρχή.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

https://www.hipp.com.cy/index.php?id=34202&L=0

Εδώ μπες μπορείς να βάλεις και τη διάρκεια του κυκλου σου!!! Αλλά και πάλι ΜΗΝ απογοητεύεσαι ολα καλα θα πάνε!!!

Το έκανα!!! Αυτό με βολεύει πιο πολύ!!!χεχεεε λεει 28/10 ωορρηξία (που ήρθα σε επαφή) και γόνιμη 29/10 (που επίσης..)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η tzina819 είπε:

Ναι έτσι είναι βασικά!!!Κορίτσια αν σας πω και εγώ αυτή τη φορά έτυχε να μπω να δω στο application αφου έγιναν οι επαφές και λέω..''ωχ, φαντάζεσαι''? δηλ δεν είχα υπολογίσει πριν..

Μακάρι κορίτσι μου!!! Ποτέ δεν ξέρεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elenikon @tzina819

Μακάρι να είστε τυχερές κορίτσια!!!! ?

Υπάρχουν και τεστακια ωορρηξίας εγώ πήρα αλλά δεν έχω κάνει ακόμα... και δεν ξέρω κι ακριβώς πότε πρέπει αλλά όταν ασχοληθώ θα σας ενημερώσω.

Να σας πω και κάτι όχι τόσο ευχάριστο, ένιωσα κάτι πρίν και μάλλον ξεκινάει η περίοδός μου γιατι στο χαρτί είδα περίεργα καφε ροζ έχω και πόνους περιόδου οπότε.....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

@Elenikon @tzina819

Μακάρι να είστε τυχερές κορίτσια!!!! ?

Υπάρχουν και τεστακια ωορρηξίας εγώ πήρα αλλά δεν έχω κάνει ακόμα... και δεν ξέρω κι ακριβώς πότε πρέπει αλλά όταν ασχοληθώ θα σας ενημερώσω.

Να σας πω και κάτι όχι τόσο ευχάριστο, ένιωσα κάτι πρίν και μάλλον ξεκινάει η περίοδός μου γιατι στο χαρτί είδα περίεργα καφε ροζ έχω και πόνους περιόδου οπότε.....?

Ξαναπηγες τουαλέτα;; Μπορεί να μην είναι και περίοδο. Μην απογοητεύεσαι. Μα δεν είναι και πολύ νωρίς ακόμα για να σου έρθει; Σου έχει ξανασυμβεί αυτό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Ξαναπηγες τουαλέτα;; Μπορεί να μην είναι και περίοδο. Μην απογοητεύεσαι. Μα δεν είναι και πολύ νωρίς ακόμα για να σου έρθει; Σου έχει ξανασυμβεί αυτό;

Όχι δεν ξαναπήγα.... Κοιτώντας το ημερολόγιό μου, είδα πως τον προηγούμενο μήνα είχα πολύ πολύ μικρή ποσότητα αίματος στις 7/10 και η κανονική μου ροή ξεκίνησε 10.... Αχ κορίτσια μακάρι να μην είναι περίοδος αλλα δεν νομίζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Γωγω 98 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω ακόμα δικό μου γιατρό συγκεκριμένο όποτε θα με βοηθησει αυτό για αρχή.!

Υπάρχουν και τα τεστ ωορρηξίας όπως είπα αλλά δεν ξέρω ακριβώς πως χρησιμοποιούνται !! Σαν τεστ εγκυμοσύνης φαντάζομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Όχι δεν ξαναπήγα.... Κοιτώντας το ημερολόγιό μου, είδα πως τον προηγούμενο μήνα είχα πολύ πολύ μικρή ποσότητα αίματος στις 7/10 και η κανονική μου ροή ξεκίνησε 10.... Αχ κορίτσια μακάρι να μην είναι περίοδος αλλα δεν νομίζω!

Δεν μπορείς να ξέρεις σιγουρα. Υπομονη και θα μάθουμε! Και να μην είμαστε δεν πειράζει θα πάμε για την επομενη προσπάθεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Δεν μπορείς να ξέρεις σιγουρα. Υπομονη και θα μάθουμε! Και να μην είμαστε δεν πειράζει θα πάμε για την επομενη προσπάθεια!!!

Ευχαριστω για την στήριξη! Το εκτιμω πολυ! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Ευχαριστω για την στήριξη! Το εκτιμω πολυ! ❤

Αλίμονο, τα ίδια άγχη και προβληματισμους έχουμε ολες.Σε καταλαβαίνω.και εγώ πλέον με το παραμικρό που νιώθω λέω μηπως μήπως;; Ούτε καθυστέρηση δεν έχω ακόμα βέβαια.χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...