Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Elenikon είπε:

Ναι όντως! Το στυλ του μου αρεσει. Το χιονισμένο δηλαδή,με χρυσές μπάλες και λευκά στολίδια κ χρυσά λαμπάκια για πιο ζεστό αποτέλεσμα.

Εμένα μ'αρέσουν και αληθινά αλλα εχει θεμα με τα λαμπάκια μπορει μα παρει φωτιά εύκολα.. 

Τις να σας πω εμεις το προσεξαμε παρα πολυ σε ειδικη θηκη απλα ειχε γαντζακια και άνοιγαν ετσι τα κλαδιά ισως γι αυτό.. καθε φορα άνοιξε κλείσε να φθειροτανε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimitra91 είπε:

@Elenikon Η αρχική σκέψη ήταν λευκά ξύλινα και κόκκινα στολίδια που και που βέβαια ξεπετάγεται και κάποιο πιο γκλαμ χαχαχα Χρειάζεται στολίδια γιατι είναι τεραστιο αλλά δεν είχα δυνατότητα να τα πάρω όλα περσυ!

Με το καλό να στολίσουμε όλες και να είμαστε καλα!!!! Ανυπομονώ να δούμε τα αποτελέσματα των στολισμων μας!!!!

Καλά ναι άμα είναι μεγάλο πόσα στολίδια πια να πάρεις με την πρώτη; Σιγά σιγά κάθε χρόνο και λίγα. Χαχα! Κ εγώ ανυπομονωωωώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Natasha24 είπε:

Εμένα μ'αρέσουν και αληθινά αλλα εχει θεμα με τα λαμπάκια μπορει μα παρει φωτιά εύκολα.. 

Τις να σας πω εμεις το προσεξαμε παρα πολυ σε ειδικη θηκη απλα ειχε γαντζακια και άνοιγαν ετσι τα κλαδιά ισως γι αυτό.. καθε φορα άνοιξε κλείσε να φθειροτανε..

Μπορεί αλλά ίσως είναι απλή τύχη όπως και με τα περισσότερα υλικά πράγματα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Natasha24 είπε:

Εμένα μ'αρέσουν και αληθινά αλλα εχει θεμα με τα λαμπάκια μπορει μα παρει φωτιά εύκολα.. 

Τις να σας πω εμεις το προσεξαμε παρα πολυ σε ειδικη θηκη απλα ειχε γαντζακια και άνοιγαν ετσι τα κλαδιά ισως γι αυτό.. καθε φορα άνοιξε κλείσε να φθειροτανε..

Εξαρτάται μάλλον και το δέντρο.Γιατι είναι κρίμα τόσα λεφτά και μετά να χαλάσει.Αντε με το καλό να στολίσουμε!! Εσύ μπορεί και να προλάβεις να στολίσεις εγκυούλα που περιμένεις Δευτέρα !! Χιχι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

@Elenikon έχω παρατηρήσει ότι κάποιες φορές τα σχόλιά σου είναι διπλά!!! Μήπως έχει το φόρουμ θέμα;?

Αλήθεια; Δεν ξέρω βρε κορίτσια.μπαινω από κινητό, δεν έχω κ καλό σήμα.Ισως φταίει αυτό ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elenikon είπε:

Αλήθεια; Δεν ξέρω βρε κορίτσια.μπαινω από κινητό, δεν έχω κ καλό σήμα.Ισως φταίει αυτό ;;

Ίσως να πατας το κουμπί και να μην δουλεύει αμέσως και να το ξαναπατάς και να ανεβαίνει 2 φορές (όντως απο κινητό δεν είναι ευκολά διαχειρίσιμο το φορουμ)! Και πριν που σχολίασες το δεντρο της Σταυρι διπλό το έβγαλε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Εξαρτάται μάλλον και το δέντρο.Γιατι είναι κρίμα τόσα λεφτά και μετά να χαλάσει.Αντε με το καλό να στολίσουμε!! Εσύ μπορεί και να προλάβεις να στολίσεις εγκυούλα που περιμένεις Δευτέρα !! Χιχι!

Αχ δεν ξέρω φοβαμαι μην απογοητευτω... Όπως και αν έχει θα περιμένω να περάσουν 2 μερούλες.. να το εχω σιγουρο?

@Elenikon ισως επειδη δεν έχεις καλό σήμα να συμβαίνει αυτό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Ίσως να πατας το κουμπί και να μην δουλεύει αμέσως και να το ξαναπατάς και να ανεβαίνει 2 φορές (όντως απο κινητό δεν είναι ευκολά διαχειρίσιμο το φορουμ)! Και πριν που σχολίασες το δεντρο της Σταυρι διπλό το έβγαλε!

Τώρα το είδα,όντως! Μάλλον το σήμα φταίει εδώ που είμαι....σόρρυ κορίτσια! Δεν ξέρω κ πως σβήνουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elenikon είπε:

Τώρα το είδα,όντως! Μάλλον το σήμα φταίει εδώ που είμαι....σόρρυ κορίτσια! Δεν ξέρω κ πως σβήνουν...

Δεν πειράζει εννοείται!!!! Ούτε κι εγώ ξέρω εαν σβήνουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Αχ δεν ξέρω φοβαμαι μην απογοητευτω... Όπως και αν έχει θα περιμένω να περάσουν 2 μερούλες.. να το εχω σιγουρο?

@Elenikon ισως επειδη δεν έχεις καλό σήμα να συμβαίνει αυτό!!

Εδώ στην εξοχή αυτά τα κακά έχουμε..... χαχα!Ότι έχει γίνει έχει γίνει τώρα οπότε απλά περιμένουμε όλες με ανυπομονησία....!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elenikon είπε:

Εδώ στην εξοχή αυτά τα κακά έχουμε..... χαχα!Ότι έχει γίνει έχει γίνει τώρα οπότε απλά περιμένουμε όλες με ανυπομονησία....!!

Αλήθεια ρε κορίτσια θυμάστε μου που μένετε??Διότι δεν θυμάμαι αν το έχουμε αναφέρει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Έμεινα 1 φεγγάρι Ζωγράφου όντας φοιτήτρια ?

Χαχαχχαχαχαχαχαχα ειναι ωραια στην κρητηη!!!! Θα θελα κι εγω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχουμε υπέροχα μέρη σε όλη την Κρήτη! Κάθε νομός είναι διαφορετικός κι έχει τις ομορφιές του και σίγουρα εαν ερθεετε θα περάσετε υπέροχα! Αλλά εγώ θα ήθελα να βγούμε και λίγο εκτός Κρήτης με τον αρραβωνιαστικό μου (την Κρήτη την έχουμε γυρίσει όλη) αλλά είναι δύσκολο με τις δουλειές μας!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Χαχαχχαχαχαχαχαχα ειναι ωραια στην κρητηη!!!! Θα θελα κι εγω?

Να έρθεις να έρθεις διακοπές το καλοκαίρι! Εμένα μου αρέσει η Αθήνα για βόλτα. Έχει ωραία πράγματα να κάνεις όπως πχ το θέατρο που εμείς εδώ δεν έχουνε τόσες επιλογές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Να έρθεις να έρθεις διακοπές το καλοκαίρι! Εμένα μου αρέσει η Αθήνα για βόλτα. Έχει ωραία πράγματα να κάνεις όπως πχ το θέατρο που εμείς εδώ δεν έχουνε τόσες επιλογές.

@Elenikon & @Dimitra91 χμ καταλαβα τι εννοείται, εγω βεβαια σε αντίθεση με εσάς θελω αυτο το τοπίο της θάλασσας και όχι όπως τωρα που ανοίγω και βλέπω διακόσιες πολυκατοικίες γυρω μου..και συγκεκριμένα θα μου άρεσε να μένω στα χανιαα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

@Elenikon & @Dimitra91 χμ καταλαβα τι εννοείται, εγω βεβαια σε αντίθεση με εσάς θελω αυτο το τοπίο της θάλασσας και όχι όπως τωρα που ανοίγω και βλέπω διακόσιες πολυκατοικίες γυρω μου..και συγκεκριμένα θα μου άρεσε να μένω στα χανιαα?

Το καταλαβαίνω αυτό που λες και είναι λογικό ... Υπάρχουν και στην Αθήνα ωραίες συνοικίες και όπως είπε και η Ελένη έχετε άλλα προνόμια εσείς εκεί ! Εδω είμαστε νησί οπότε όπου και να κοιτάξεις θα δεις θαλασσα! Εκτός βεβαια και αν είσαι σε κάποιο ορεινό χωριό !!! Ναι είναι ωραία και τα Χανιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Το καταλαβαίνω αυτό που λες και είναι λογικό ... Υπάρχουν και στην Αθήνα ωραίες συνοικίες και όπως είπε και η Ελένη έχετε άλλα προνόμια εσείς εκεί ! Εδω είμαστε νησί οπότε όπου και να κοιτάξεις θα δεις θαλασσα! Εκτός βεβαια και αν είσαι σε κάποιο ορεινό χωριό !!! Ναι είναι ωραία και τα Χανιά!

Δεν ξερω εμενα μ'αρέσουν πολύ τα νησιά ☺ Στην Αθήνα μονο στα βόρεια προάστια ειναι ωραια αλλιως Σαρωνίδα ομως ειναι πολυ μακρια και τα 2 απο το κέντρο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Δεν ξερω εμενα μ'αρέσουν πολύ τα νησιά ☺ Στην Αθήνα μονο στα βόρεια προάστια ειναι ωραια αλλιως Σαρωνίδα ομως ειναι πολυ μακρια και τα 2 απο το κέντρο.. 

Ναι ισχύει! Όπως και να έχει όμως, ο κάθε ένας έχει τον τόπο του και γι αυτο υπάρχουν τα ταξίδια για να εξερευνεί άλλα μέρη! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Ναι ισχύει! Όπως και να έχει όμως, ο κάθε ένας έχει τον τόπο του και γι αυτο υπάρχουν τα ταξίδια για να εξερευνεί άλλα μέρη! :D:D

Εννοειταιιι ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Έχετε καταλάβει πως λειτουργούν τα React? Δηλαδή  πριν δεν μπορούσα να κάνω Like, τωρα πως μπορώ;;;

Αααα δεν ξέρω καθολου εγωω?

Εμένα ακομη δεν με αφήνει..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...