Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Xryssa είπε:

Α ναι? Δεν τον είχα ρωτήσει η αλήθεια είναι ότι εγώ θεώρησα ότι είναι πιο καλό αλλά τι να το κάνεις τον καφέ αν δεν μπορείς να κάνεις τσιγαράκι.. 

Έτσι μου είπε η δική μου αλλά όπως σου είπα ο κάθε ένας έχει τους τρόπους του οπότε ρώτα για καλό και για κακό μπορεί να μην υπάρχει θέμα!!!!!! Χαχχαχαδεν είμαι καπνίστρια οπότε δεν μπορώ να το καταλάβω αυτό αλλά είμαι πολύ καφετζού όμως.... Τα τελευταία χρόνια κατάφερα και έπινα 2 την ημέρα (ευτυχώς πίνω σκέτο οπότε γλίτωνα τη ζάχαρη) τώρα κάνω 1 φρέντο και τον πίνω όλη μέρα.... αλλά κουτουλάω τοίχους χαχαχαχα

Πού θα πάει θα συνηθίσω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!κ εγω το πρωι εκανα την αιτηση για τα 800€ μιας κ εχουμε κλεισει...κατα τα αλλα εδω κ 3 μερες ξεκινησα λιγο γυμναστικη στο σπιτι κ εχω καταπιαστει...δεν μπορω να περπατησω καλα!!!ο αντρας μου χθες μου λεγε αχ βρε ερειπιο μου θες κ επαφες να έχουμε🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

καλημερα κοριτσια!!!κ εγω το πρωι εκανα την αιτηση για τα 800€ μιας κ εχουμε κλεισει...κατα τα αλλα εδω κ 3 μερες ξεκινησα λιγο γυμναστικη στο σπιτι κ εχω καταπιαστει...δεν μπορω να περπατησω καλα!!!ο αντρας μου χθες μου λεγε αχ βρε ερειπιο μου θες κ επαφες να έχουμε🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Χαχα χα χα α! Εγώ τίποτα δεν κάνω στο σπίτι γίνεται πανικός τη μία μέρα 3ινια καθαρό και μετά πάλι χάλια όλη μέρα στη κουζίνα καθαρίζω φρούτα καθαρίζω λαχανικά πλένω μπλέντερ και παλι απο την αρχή. Και αυτό το αναθεματισμενο το παζλ του πατώματος που είναι για τα παιδιά το φτιάχνω 3 φορές την ημέρα και πάλι με κοιτάει και το βγάζει επιδεικτικά λες και το κάνει επιτειδεσ άσε που έχει κολλήσει με ένα ψαθινο καλάθι που έχω τα παιχνίδια του και πάει και το τρώει και μασάει τα ξυλαρακια. 

Επεξεργάστηκε από Xryssa
Λαθοσ
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

καλημερα κοριτσια!!!κ εγω το πρωι εκανα την αιτηση για τα 800€ μιας κ εχουμε κλεισει...κατα τα αλλα εδω κ 3 μερες ξεκινησα λιγο γυμναστικη στο σπιτι κ εχω καταπιαστει...δεν μπορω να περπατησω καλα!!!ο αντρας μου χθες μου λεγε αχ βρε ερειπιο μου θες κ επαφες να έχουμε🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Μπράβο!!!! Κι εγώ όλο λέω να ξανα ξεκινήσω τη γιόγκα για εγκύους αλλά τελικά με κερδίζει το νετφλιξ χαχαχαχααχαχα

Κάποιες μέρες γράφω τους στόχους για την ημέρα στο ημερολόγιό μου και με βοηθάει αρκετά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Xryssa είπε:

Χαχα χα χα α! Εγώ τίποτα δεν κάνω στο σπίτι γίνεται πανικός τη μία μέρα 3ινια καθαρό και μετά πάλι χάλια όλη μέρα στη κουζίνα καθαρίζω φρούτα καθαρίζω λαχανικά πλένω μπλέντερ και παλι απο την αρχή. Και αυτό το αναθεματισμενο το παζλ του πατώματος που είναι για τα παιδιά το φτιάχνω 3 φορές την ημέρα και πάλι με κοιτάει και το βγάζει επιδεικτικά λες και το κάνει επιτειδεσ άσε που έχει κολλήσει με ένα ψαθινο καλάθι που έχω τα παιχνίδια του και πάει και το τρώει και μασάει τα ξυλαρακια. 

να σου πω βαζει το μεγκα καθε πρωι μια που κανει ενα μισαωρο γυμναστική κ ειπα να κανω λιγο γιατι ολο τρώω κ δεν θα χωραω να βγω απο το σπιτι στο τελος🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ntinaki83 είπε:

να σου πω βαζει το μεγκα καθε πρωι μια που κανει ενα μισαωρο γυμναστική κ ειπα να κανω λιγο γιατι ολο τρώω κ δεν θα χωραω να βγω απο το σπιτι στο τελος🤣🤣

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Μπράβο!!!! Κι εγώ όλο λέω να ξανα ξεκινήσω τη γιόγκα για εγκύους αλλά τελικά με κερδίζει το νετφλιξ χαχαχαχααχαχα

Κάποιες μέρες γράφω τους στόχους για την ημέρα στο ημερολόγιό μου και με βοηθάει αρκετά!!!!

μου περναει κ η ωρα...μιση  ωριτσα κανω οχι πολυ αλλα κ παλι πιάστηκα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Xryssa είπε:

 

Αυτό παλι με το φαΐ. Εμένα επειδή η μάνα μου κάθεται όλη μέρα και η πεθερά μου δεν έχουν τι να κάνουν και μας έχουν ταράξει στο φαγητό και στο γλυκό και στα ψωμιά και στα κεικ και στα κρουασάν.. Ήμαρτον!και άμα τα έχεις μπροστά σου θα τα φας δεν θα τα φας? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Xryssa είπε:

Αυτό παλι με το φαΐ. Εμένα επειδή η μάνα μου κάθεται όλη μέρα και η πεθερά μου δεν έχουν τι να κάνουν και μας έχουν ταράξει στο φαγητό και στο γλυκό και στα ψωμιά και στα κεικ και στα κρουασάν.. Ήμαρτον!και άμα τα έχεις μπροστά σου θα τα φας δεν θα τα φας? 

μεσα σε 2 μερες εκανα 2 φορες ντονατ κ τα φαγαμε...κ επειδη εχω κιλα παραπανω οτι χειρότερο να παρω κ αλλα οποτε προσπαθω λιγο να μαζευτω...ευτυχως την αλλη βδομαδα νηστεια οποτε θα αποφυγω γλυκα  σοκολατες κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!

@Dimitra91 εμένα βγαλε με κορίτσι μου από το μαγικό πινακάκι σας... Θα είναι σιγουρο 1000% ότι θα αδιαθετήσω 16/5 😒 Εχω μπροστά μου πολύ και μεγάλο δρόμο..

Καλή επιτυχία σε όλες σας κορίτσια μου!!! Κοιλίτσες φουσκωμένες συντομα εύχομαι σε ολες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η tzina819 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!

@Dimitra91 εμένα βγαλε με κορίτσι μου από το μαγικό πινακάκι σας... Θα είναι σιγουρο 1000% ότι θα αδιαθετήσω 16/5 😒 Εχω μπροστά μου πολύ και μεγάλο δρόμο..

Καλή επιτυχία σε όλες σας κορίτσια μου!!! Κοιλίτσες φουσκωμένες συντομα εύχομαι σε ολες σας!!!

Κορίτσι εντάξει... το φαντάστηκα! Μην στενοχωριέσαι!

Πήγατε σε ειδικό γιατρό τελικα;;;Τι έγινε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Ναι ναι κάπως έτσι, αν και εμείς είχαμε πολλές επαφές το Δεκέμβρη απλα με βάση τις ημερομηνίες που μου βρήκαν οι γιατροί νομίζω εγώ ότι έγινε η δουλειά 2,1 αλλά μπορεί να κάνω και λάθος!!! Όχι μια χαρά το κάνεις, καλά τα λέει η Χρύσσα!!!!!!

@Xryssa Ένα καφέ μου είπε και εμενα αλλά μου απαγόρευσε δια ροπάλου τον decaf, γιατί έχει λέει διάφορες βλαβερες ουσίες! Ρωτα κι εσύ τον δικό σου γιατί ο κάθε γιατρός έχει τις δικές του μεθόδους!!! Χαίρομαι που είσαι καθαρή!!!! Όλα καλά θα πανε!!!

Κορίτσι decaf μόνο νεσκαφέ αν δεις κάτι σταγόνες από έξω σημαίνει ότι δεν εγινε με χημικές διαδικασίες.,, υπάρχουν και μερικοί άλλοι αλλά θα πρέπει να το ψάξεις.,, 

έκανα ένα τεστ σήμερα 22η μέρα αρνητικό τα φυσικά.,, μα σας είπα δεν το νιώθω ούτε ένα σύμπτωμα.,, ούτε όπως σας είχα πει κατάλαβα και ωορρηξια,,, δεν πειροαζει τον επόμενο μήνα!!! Θα ακολουθήσω την τακτική της Κατερίνας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσι decaf μόνο νεσκαφέ αν δεις κάτι σταγόνες από έξω σημαίνει ότι δεν εγινε με χημικές διαδικασίες.,, υπάρχουν και μερικοί άλλοι αλλά θα πρέπει να το ψάξεις.,, 

έκανα ένα τεστ σήμερα 22η μέρα αρνητικό τα φυσικά.,, μα σας είπα δεν το νιώθω ούτε ένα σύμπτωμα.,, ούτε όπως σας είχα πει κατάλαβα και ωορρηξια,,, δεν πειροαζει τον επόμενο μήνα!!! Θα ακολουθήσω την τακτική της Κατερίνας!!! 

Βρε αγαπη μου 22η ημερα ειναι πολυ νωρις!!! Δωσε λιγο χρονο και βλεπουμε😊 παντως θετικα να σκεφτεσαι😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η tzina819 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!

@Dimitra91 εμένα βγαλε με κορίτσι μου από το μαγικό πινακάκι σας... Θα είναι σιγουρο 1000% ότι θα αδιαθετήσω 16/5 😒 Εχω μπροστά μου πολύ και μεγάλο δρόμο..

Καλή επιτυχία σε όλες σας κορίτσια μου!!! Κοιλίτσες φουσκωμένες συντομα εύχομαι σε ολες σας!!!

Γιατί τόση σιγουριά βρε κορίτσι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσι decaf μόνο νεσκαφέ αν δεις κάτι σταγόνες από έξω σημαίνει ότι δεν εγινε με χημικές διαδικασίες.,, υπάρχουν και μερικοί άλλοι αλλά θα πρέπει να το ψάξεις.,, 

έκανα ένα τεστ σήμερα 22η μέρα αρνητικό τα φυσικά.,, μα σας είπα δεν το νιώθω ούτε ένα σύμπτωμα.,, ούτε όπως σας είχα πει κατάλαβα και ωορρηξια,,, δεν πειροαζει τον επόμενο μήνα!!! Θα ακολουθήσω την τακτική της Κατερίνας!!! 

Σε ευχαριστώ για τν πληροφορία, δεν το ήξερα!!! Αλλά δεν μου αρέσει ο decaf ετσι κι αλλιώς οπότε είμαι οκ! χαχα

Νομίζω όμως ότι έκανες πολύ νωρίς το τεστ βρε κορίτσι.... Όσο για συμπτώματα δεν μπορείς να ξέρεις γιατί και να είσαι υπάρχει πιθανότητα να μην έχεις κανένα σύμπτωμα παραπάνω ακόμα!!! Αν όντως δεν είσαι, καλά σκέφτεσαι να ακολουθήσεις την τακτική της Κατερίνας!!! Όσο πιο πολύ ξεχαστείς τόσο το καλύτερο για σένα!!!! Πάντως μην προδικάζεις απο τώρα τα πράγματα γιατί έχεις ακόμα 8 ημέρες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Βρε αγαπη μου 22η ημερα ειναι πολυ νωρις!!! Δωσε λιγο χρονο και βλεπουμε😊 παντως θετικα να σκεφτεσαι😜

Είπα θα ακολουθήσω την τακτική σου!!!θετικη σκέψη .,  Βρήκα και κάτι μωρουδιακά μωρε (στο γάμο μας μετά μας τα είχαν στρώσει στο κρεβάτι κάτι σαν έθιμο ) και λέω εγώ ποτέ θα γίνω μάνα;;; 🤣🤣🤣με έχει πιάσει αυτή η λαχτάρα.., 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Γιατί τόση σιγουριά βρε κορίτσι; 

Θα πεταχτώ και εδω γιατί το είχε πει η Τζίνα πριν λίγες μέρες και ίσως δεν το είδατε γιατί στέλναμε πολλά τις τελευταίες μέρες! Επίσης γνωρίζω ότι μιλάει σε άλλο θέμα που έχει σχέση με την δική της περίπτωση! Έκανε σπερμοδιάγραμμα ο άντρας της και βρήκαν κάποιο θεματάκι.. Γι αυτό είπε ότι έχει δρόμο μπροστά της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Σε ευχαριστώ για τν πληροφορία, δεν το ήξερα!!! Αλλά δεν μου αρέσει ο decaf ετσι κι αλλιώς οπότε είμαι οκ! χαχα

Νομίζω όμως ότι έκανες πολύ νωρίς το τεστ βρε κορίτσι.... Όσο για συμπτώματα δεν μπορείς να ξέρεις γιατί και να είσαι υπάρχει πιθανότητα να μην έχεις κανένα σύμπτωμα παραπάνω ακόμα!!! Αν όντως δεν είσαι, καλά σκέφτεσαι να ακολουθήσεις την τακτική της Κατερίνας!!! Όσο πιο πολύ ξεχαστείς τόσο το καλύτερο για σένα!!!! Πάντως μην προδικάζεις απο τώρα τα πράγματα γιατί έχεις ακόμα 8 ημέρες!!!!!

Έχεις δίκαιο .,, Είναι πολλές 8 μέρες .,, απλά είπα μήπως τυχόν γίνει πάλι ο κύκλος μ μικρός όπως είχα παλαιότερα και γι αυτό.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Είπα θα ακολουθήσω την τακτική σου!!!θετικη σκέψη .,  Βρήκα και κάτι μωρουδιακά μωρε (στο γάμο μας μετά μας τα είχαν στρώσει στο κρεβάτι κάτι σαν έθιμο ) και λέω εγώ ποτέ θα γίνω μάνα;;; 🤣🤣🤣με έχει πιάσει αυτή η λαχτάρα.., 

ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ!!!! 🤰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Έχεις δίκαιο .,, Είναι πολλές 8 μέρες .,, απλά είπα μήπως τυχόν γίνει πάλι ο κύκλος μ μικρός όπως είχα παλαιότερα και γι αυτό.,, 

Και αν είναι μεγαλύτερος τώρα;;;;;;; Δεν ξέρεις είμαστε μυστήρια πλάσματα εμείς χαχαχαχαχαχα

Θετική σκέψη και μετα τις 17 βλέπουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Είπα θα ακολουθήσω την τακτική σου!!!θετικη σκέψη .,  Βρήκα και κάτι μωρουδιακά μωρε (στο γάμο μας μετά μας τα είχαν στρώσει στο κρεβάτι κάτι σαν έθιμο ) και λέω εγώ ποτέ θα γίνω μάνα;;; 🤣🤣🤣με έχει πιάσει αυτή η λαχτάρα.., 

Το ξερω σε καταλαβαινω απολυτα!! Αλλα εγω ειπα προωρα τεστ τελος!! Μονο αγχος φερνουν!! Ολα θα γινουν😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Θα πεταχτώ και εδω γιατί το είχε πει η Τζίνα πριν λίγες μέρες και ίσως δεν το είδατε γιατί στέλναμε πολλά τις τελευταίες μέρες! Επίσης γνωρίζω ότι μιλάει σε άλλο θέμα που έχει σχέση με την δική της περίπτωση! Έκανε σπερμοδιάγραμμα ο άντρας της και βρήκαν κάποιο θεματάκι.. Γι αυτό είπε ότι έχει δρόμο μπροστά της!

Ααα ναι βρε κοριτσι τωρα που το λες το θυμηθηκα!!! Μακαρι να πανε ολα καλα, πλεον η ιατρικη εχει προχωρησει πολυ σιγουρα θα υπαρχει λυση!!!! Καλη δυναμη κοριτσακι μας η θετικη μας σκεψη να ναι μαζι σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασχετο αυτο που θα πω αλλα το πρωι πολυ εκνευριστηκα...μιλησε η μαμα μου με μια θεια μου κ τη ρωτησε αν εχω βαλει μπροστα για παιδι κ η μανουλα μου επειδη δεν ξερει ειπε οχι κ της απαντησε η θεια μου τι περιμένουν περνανε τα χρονια... κ εκνευριστηκα γιατι ξερω οτι το ειπε για να στεναχωρησει τη μαμα μου..βεβαια η μαμα μου της ειπε οτι δεν αφορα ουτε αυτην ουτε κανεναν αν κ ποτε θα κανω παιδι...εδω ο κοσμος χάνεται κ η αλλη το κουτσομπολιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...