Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Αχουυυυ ενα χαρουμενοοο μουτρακιιιι !!!! ????

Χαχαχαχα η αλήθεια είναι ότι ο Όσκαρ μου είναι πολύ χαρούμενος συνέχεια !!! Σε ευχαριστούμε σαμανη μου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Καλεεε κι εγώ Νεάπολη ήμουν χαχαχαχαχαχαχ..πάνω στις βρύσες..τι ωραία που ήρθατε προς τα εδώ κορίτσια μου @Dimitra91 αύριο θα έρθω εγώ Ηράκλειο..

Μπράβο που στολίστε κοριτσαρες είναι τέλεια τα δεντράκια σας..κι εγώ όλη μέρα έξω αυτές τις μέρες και δεν προλαβαίνω να μπαίνω συχνά..σας σκέφτομαι όμως..

@st3llina μου η θερμοκρασία ανεβαίνει από την μερα της ωορρηξίας και πέφτει όταν μας έρχεται περίοδος αν συνεχίσει να είναι ανεβασμένη τότε σημαίνει κάτι..δεν το ήξερα ούτε εγώ το κατάλαβα τώρα που προσπαθούμε..βέβαια όταν ήμουν έγκυος ήταν ελεφρως πιο ανεβασμένη ακόμα..εύχομαι να είσαι εγκυουλα και να κάνουμε παρτυυυυυυ στο γκρουπακι..

Φιλάκια σε όλες τις ζουζουνεεεες..

Κοριτσάκι μου να περνάς όμορφα ότι και να κάνεις φιλιά πολλά ? :-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχαχαχα η αλήθεια είναι ότι ο Όσκαρ μου είναι πολύ χαρούμενος συνέχεια !!! Σε ευχαριστούμε σαμανη μου ?

Εμα αυτά τα πράγματα φαίνονται ... Η δικια μ δεν ειναι χαρουμενη συνέχεια ... Αλλα λαιμαργη ... Τι να πω  το δικο μ το  σκυλί θα σκάσει απο το φάι καμια μερα

Επεξεργάστηκε από Σαμανη
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σαμανη είπε:

Εμα αυτά τα πράγματα φαίνονται ... Η δικια μ δεν ειναι χαρουμενη συνέχεια ... Αλλα λαιμαργη ... Τι να πω  το δικο μ το  σκυλί θα σκάσει απο το φάει καμια μερα

Χαχαχαχα καλά και ο δικός μου δεν πάει πίσω αφού μας είπε ο γιατρός εάν δεν κάνει δίαιτα δεν θα μπορεί να τρέξει!! Τι να κάνουμε είναι λίγο χοντρούλης και αυτός σαν τα αφεντικά του χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Να σου στείλω ένα άμα το ζευγαρωσω;;; Χαχαχα σε ευχαριστει προσωπικα ο Όσκαρ με ένα μεγάλο φιλί ?

Έχω ένα πινσερακι αλλά από τότε που παντρεύτηκα κ έφυγα από το σπίτι ή μαμά μου ήθελε να το κρατήσει για παρέα κ εγώ δεν της χάλασα χατίρι ο γιος μ τρελαίνετε μαζί του αχ ζουζούνι επίσης έχει κ ωραίο ονομα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχαχαχα καλά και ο δικός μου δεν πάει πίσω αφού μας είπε ο γιατρός εάν δεν κάνει δίαιτα δεν θα μπορεί να τρέξει!! Τι να κάνουμε είναι λίγο χοντρούλης και αυτός σαν τα αφεντικά του χαχαχαχα

Και εμας ... Εμας δεν εχει και ενδοιασμούς ... Κρεμα σωματος βαζω και θελει να την φαει κ αυτη ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Καλεεε κι εγώ Νεάπολη ήμουν χαχαχαχαχαχαχ..πάνω στις βρύσες..τι ωραία που ήρθατε προς τα εδώ κορίτσια μου @Dimitra91 αύριο θα έρθω εγώ Ηράκλειο..

Μπράβο που στολίστε κοριτσαρες είναι τέλεια τα δεντράκια σας..κι εγώ όλη μέρα έξω αυτές τις μέρες και δεν προλαβαίνω να μπαίνω συχνά..σας σκέφτομαι όμως..

@st3llina μου η θερμοκρασία ανεβαίνει από την μερα της ωορρηξίας και πέφτει όταν μας έρχεται περίοδος αν συνεχίσει να είναι ανεβασμένη τότε σημαίνει κάτι..δεν το ήξερα ούτε εγώ το κατάλαβα τώρα που προσπαθούμε..βέβαια όταν ήμουν έγκυος ήταν ελεφρως πιο ανεβασμένη ακόμα..εύχομαι να είσαι εγκυουλα και να κάνουμε παρτυυυυυυ στο γκρουπακι..

Φιλάκια σε όλες τις ζουζουνεεεες..

Αλήθεια ;; Εμείς πήγαμε σε ένα ζωολογικό κήπο το αμαζον. Δεν ήξερα ότι είχαμε στην Κρήτη. Ωραία ήτανε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elenikon είπε:

Αλήθεια ;; Εμείς πήγαμε σε ένα ζωολογικό κήπο το αμαζον. Δεν ήξερα ότι είχαμε στην Κρήτη. Ωραία ήτανε!!!

Που είναι αυτό? Ούτε εγώ ήξερα ότι υπάρχει εδώ ζωολογικός κήπος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα επίσης αν θέλετε να ξερετε τα τηλεκοντρόλ ειναι πολυ νόστιμα αυτη την εποχη !!! (Οτι κουμπι λείπει το εχει καταπιεί )

IMG_20171013_210950.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τέλεια και τα δεντράκια σας και τα σκυλάκια σας. Αν και εγώ προτιμώ να μην στολιζω τόσο νωρίς (ένα δέντρο δηλαδή και πολύ είναι). Νιώθω ότι έρχονται πιο γρήγορα τα Χριστούγεννα και ότι περνάει γρήγορα ο χρόνος. Αντε να έρθει το νινακι να μεγαλώσει λίγο να το στολιζουμε μαζι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Αααα επίσης αν θέλετε να ξερετε τα τηλεκοντρόλ ειναι πολυ νόστιμα αυτη την εποχη !!! (Οτι κουμπι λείπει το εχει καταπιεί )

IMG_20171013_210950.jpg

Χαχααα! Δεν υπάρχει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

@Frogel Σε περιμένουμε Ηράκλειο :D:D

@Elenikon Όντως; Ούτε κι εγώ το ήξερα! Νεάπολη είναι;

Ναι! Σήμερα το έμαθα και εγώ..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια τέλεια και τα δεντράκια σας και τα σκυλάκια σας. Αν και εγώ προτιμώ να μην στολιζω τόσο νωρίς (ένα δέντρο δηλαδή και πολύ είναι). Νιώθω ότι έρχονται πιο γρήγορα τα Χριστούγεννα και ότι περνάει γρήγορα ο χρόνος. Αντε να έρθει το νινακι να μεγαλώσει λίγο να το στολιζουμε μαζι

Καταλαβαίνω τι εννοείς! Εγώ θέλω να στολίσω βέβαια αλλά δεν προλαβαίνω και το δέντρο μου είναι τεράστιο και είναι ολόκληρη ταλαιπωρία (οπότε θέλω ένα Σουκου να το φτιάξω) και το καθυστερώ λίγο! Λογικά το άλλο σ/κ θα έχετε και απο μένα φωτο δέντρου! Αύριο βέβαια θα στολίσουμε στη δουλεια... τι έχω να τραβήξω!!! χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καταλαβαίνω τι εννοείς! Εγώ θέλω να στολίσω βέβαια αλλά δεν προλαβαίνω και το δέντρο μου είναι τεράστιο και είναι ολόκληρη ταλαιπωρία (οπότε θέλω ένα Σουκου να το φτιάξω) και το καθυστερώ λίγο! Λογικά το άλλο σ/κ θα έχετε και απο μένα φωτο δέντρου! Αύριο βέβαια θα στολίσουμε στη δουλεια... τι έχω να τραβήξω!!! χαχαχα

Καλά εγώ στη δουλειά δεν παίζει με τίποτα τους το έχω ξεκαθαρίσει. Εδώ βαριέμαι να στολίσω στο σπίτι μου σιγά να μην στολίσω και στη δουλειά.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καταλαβαίνω τι εννοείς! Εγώ θέλω να στολίσω βέβαια αλλά δεν προλαβαίνω και το δέντρο μου είναι τεράστιο και είναι ολόκληρη ταλαιπωρία (οπότε θέλω ένα Σουκου να το φτιάξω) και το καθυστερώ λίγο! Λογικά το άλλο σ/κ θα έχετε και απο μένα φωτο δέντρου! Αύριο βέβαια θα στολίσουμε στη δουλεια... τι έχω να τραβήξω!!! χαχαχα

Εμεις στο πατρικο μου στολιζαμε 30 Νοεμβρίου ανήμερα του Αγίου Ανδρέα  λογω π ειναι πολιουχος μασ.. εδω μεσα Νοέμβρη στολιζω να νιώθω ομορφα . Αλλα ακομα δεν εχω δέντρο το πεταξα περσυ κ πρεπει ν παρω αλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Αααα επίσης αν θέλετε να ξερετε τα τηλεκοντρόλ ειναι πολυ νόστιμα αυτη την εποχη !!! (Οτι κουμπι λείπει το εχει καταπιεί )

IMG_20171013_210950.jpg

Εντάξει απλά το λατρεύω το ζουζούνι !! Έτσι είναι τα σκυλάκια μας μωρέ αλλά τα αγαπάμε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Αααχ μωρεεεε ποσο τα αγαπωωωω τα σκυλακιααα τι αθωες ψυχουλες γεματα αγαπη... εχει κ η μαμα μου ενα μικρούλη γλυκα...

20190704_102100.jpg

Ωωωωω όνειρα γλυκά ζουζούνι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια τέλεια και τα δεντράκια σας και τα σκυλάκια σας. Αν και εγώ προτιμώ να μην στολιζω τόσο νωρίς (ένα δέντρο δηλαδή και πολύ είναι). Νιώθω ότι έρχονται πιο γρήγορα τα Χριστούγεννα και ότι περνάει γρήγορα ο χρόνος. Αντε να έρθει το νινακι να μεγαλώσει λίγο να το στολιζουμε μαζι

Αχ μωρέ τι ωραία εικόνα μας δημιούργησες :-):-) άντε κορίτσια μου να κάνουμε όλες μπεμπακια και να στολίζουμε μαζί!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Αννια27 είπε:

Αχ μωρέ τι ωραία εικόνα μας δημιούργησες :-):-) άντε κορίτσια μου να κάνουμε όλες μπεμπακια και να στολίζουμε μαζί!!

Αμην και πότε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Ωωωωω όνειρα γλυκά ζουζούνι

Καθε φορα π ειμαι εκει δε φευγει απο διπλα μ .. ζημια δεν εχει κανει ποτε του... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...