Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Natacha είπε:

Ναι ναι! Σαββατο περιμενω! Μακαρι Παναγια μου να μην ερθει! ???

Μακάρι κοριτσάκι μου! Στο εύχομαι! Και για τον επόμενο χρόνο να μην εμφανιστεί η ρουφιάνα! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

vikujustme: 25/09

Ντορντεα: 26/09

Νatacha : 28/09

Titika88: 03/10

Marla8: 03/10

Μαρια89 :06/10

lactaki:  09/10

anna90: 12/10

Bebouli: 13/10

Princess28: 13/10

Whatever: 13/10

Maroulita: 13/10

PAPA EVA : 14/10

Σταυρι: 14 /10

Diana8: 16/10

Jesabell:  /10

ViKcy: 15/10

Geo2009 :

Χρυσάφω:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

@PAPA EVA την έκανα την υστεροσκόπηση!Μη φοβάσαι δεν είναι τίποτα...Μόνο λίγα πονάκια περιόδου ένιωσα όσο ήμουν στο δωμάτιο και έχω και λίγο αίμα το οποιο μπορει να διαρκέσει 2-3 μέρες.Πραγματικά δεν είναι τίποτα...Αν χρειαστεί να την κάνεις....

Καλημέρα!!! Σ ευχαριστώ πολύ! Θα παω τον αλλο μήνα να την κάνω! Το πήρα απόφαση! :P  Εσυ όλα καλά? Ήταν διαγνωστική ή επεμβατική?  Αντε τωρα βουρ για να αποκτήσετε το σποράκι σας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλεςςςςς καλημερα!!!!! Ο καιρος βοηθαει για κολλητηλικια και αγκαλιεςςςςςς ....αιντεεεεε να παιρνουμε τα πανω μας!!!!! Μηνας καλος ερχεται!!!!! Εδω βροχαειιιιιι ???

Σε εσας?????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Κουκλεςςςςς καλημερα!!!!! Ο καιρος βοηθαει για κολλητηλικια και αγκαλιεςςςςςς ....αιντεεεεε να παιρνουμε τα πανω μας!!!!! Μηνας καλος ερχεται!!!!! Εδω βροχαειιιιιι ???

Σε εσας?????? 

Καλημέραααα! Έτσι ακριβώς! Αυτός ο καιρός είναι τέλειος, σε συνδυασμό με την απεργία!!! Εδώ δεν βρέχει ακόμα, έχει μια υπέροχη συννεφιά! ?????☁️☁️☁️☁️☁️?️?️?️?️?️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδιαααα!!! Όσες είστε για τεστακι υπομονή όσες είστε σε γόνιμες αντε κάντε γλυκές ο καιρός ιδανικός!!! Να δούμε τι θα φέρει ο Σεπτέμβρης καλοκαιρινά μωράκια ίσως!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημερουδιαααα!!! Όσες είστε για τεστακι υπομονή όσες είστε σε γόνιμες αντε κάντε γλυκές ο καιρός ιδανικός!!! Να δούμε τι θα φέρει ο Σεπτέμβρης καλοκαιρινά μωράκια ίσως!!!!!! 

??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημερουδιαααα!!! Όσες είστε για τεστακι υπομονή όσες είστε σε γόνιμες αντε κάντε γλυκές ο καιρός ιδανικός!!! Να δούμε τι θα φέρει ο Σεπτέμβρης καλοκαιρινά μωράκια ίσως!!!!!! 

Ο καιρος ειναι οτι πρεπει για αγκαλιτσες ????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

vikujustme: 25/09

Ντορντεα: 26/09

Νatacha : 28/09

Titika88: 03/10

Marla8: 03/10

Μαρια89 :06/10

lactaki:  09/10

anna90: 12/10

Bebouli: 13/10

Princess28: 13/10

Whatever: 13/10

Maroulita: 13/10

PAPA EVA : 14/10

Σταυρι: 14 /10

Diana8: 16/10

Jesabell:  /10

ViKcy: 15/10

Geo2009 :

Χρυσάφω:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!!!
 
Καλή επιτυχία σε όσες περιμένουν αυτές τις μέρες!!

Εμένα μόλις σήμερα μου ήρθαν τεστάκια ωορρηξίας...κοντεύουν οι μέρες και λέω να κάνω χαμούλη όσο προλαβαίνω γιατί από την ερχόμενη εβδομάδα θα λείπει το αγόρι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Maroulita? είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!!
 
Καλή επιτυχία σε όσες περιμένουν αυτές τις μέρες!!

Εμένα μόλις σήμερα μου ήρθαν τεστάκια ωορρηξίας...κοντεύουν οι μέρες και λέω να κάνω χαμούλη όσο προλαβαίνω γιατί από την ερχόμενη εβδομάδα θα λείπει το αγόρι μου!!

Καλή αρχή κοριτσάκι μου! Δώσε πόνο!!! ????

Ποια τεστ πήρες εσύ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου... Λοιπόν θέλω τη γνώμη σας.

Να σας θυμίσω, Πήγα την προηγούμενη Τρίτη-Τεταρτη στο γιατρό 7η-8η μέρα του κύκλου για να δούμε τα αβγουλακια μου με τα serpafar. Είχα 3 αβγά στην αριστερή ωοθήκη.. ήταν 16αρη περίπου κ υπολογίσαμε πως μεγαλώνει 1κ κατι κάθε μέρα... Δε ξανά πήγα γιατί έλειπα κ εγώ κ εκείνη... είχα επαφές 9η μέρα 12η-13η μέρα που πιστεύω ότι έγινε κιόλας.πηγα σήμερα 14η μέρα κ Μ πε ότι έσκασε το ένα έγινε ωορηξια αλλά έχω κ ένα που είναι 22χιλ . Τι να υποθέσω ότι θα σκάσει κ αυτό??εκείνη Μ πε ότι ωορηξια φαίνεται να έχει γίνει κ αυτό μπορεί να είναι κυστικό... εντωμεταξυ έκανα κ τεστακι να δω κ είναι τελείως αρνητικό ενω χθες φαινόταν αχνό πιο πολύ αλλά όχι θετικό.. @Starrr τα φώτα σου χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου... Λοιπόν θέλω τη γνώμη σας.

Να σας θυμίσω, Πήγα την προηγούμενη Τρίτη-Τεταρτη στο γιατρό 7η-8η μέρα του κύκλου για να δούμε τα αβγουλακια μου με τα serpafar. Είχα 3 αβγά στην αριστερή ωοθήκη.. ήταν 16αρη περίπου κ υπολογίσαμε πως μεγαλώνει 1κ κατι κάθε μέρα... Δε ξανά πήγα γιατί έλειπα κ εγώ κ εκείνη... είχα επαφές 9η μέρα 12η-13η μέρα που πιστεύω ότι έγινε κιόλας.πηγα σήμερα 14η μέρα κ Μ πε ότι έσκασε το ένα έγινε ωορηξια αλλά έχω κ ένα που είναι 22χιλ . Τι να υποθέσω ότι θα σκάσει κ αυτό??εκείνη Μ πε ότι ωορηξια φαίνεται να έχει γίνει κ αυτό μπορεί να είναι κυστικό... εντωμεταξυ έκανα κ τεστακι να δω κ είναι τελείως αρνητικό ενω χθες φαινόταν αχνό πιο πολύ αλλά όχι θετικό.. @Starrr τα φώτα σου χαχα

Μπορεί να χεις δύο ωάρια που ωριμάζουν άλλη στιγμή. Αν το είδε μυστικό. Τοτς θα είναι κύστη!!! Θα ξανά πας??? Είδατε κ το υγρό που βγήκε από το ωάριο που έσκασε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μπορεί να χεις δύο ωάρια που ωριμάζουν άλλη στιγμή. Αν το είδε μυστικό. Τοτς θα είναι κύστη!!! Θα ξανά πας??? Είδατε κ το υγρό που βγήκε από το ωάριο που έσκασε? 

Όχι Μ πε ότι έγινε ωορηξια φάνηκε..αλλά έχει μείνει κ αυτό.. ήταν 21-22 περίπου σ μέγεθος. Μ πε μάλιστα Πέμπτη να ξεκινήσω προγεστερόνη. Ωωωωχ πάλι χαχαα. Απλά ρωτάω γιατί δε Μ ξανατυχε την προηγούμενη φορά φαινόταν ότι έγινε ωορηξια κ ξεσουφρωσαν τα υπόλοιπα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Όχι Μ πε ότι έγινε ωορηξια φάνηκε..αλλά έχει μείνει κ αυτό.. ήταν 21-22 περίπου σ μέγεθος. Μ πε μάλιστα Πέμπτη να ξεκινήσω προγεστερόνη. Ωωωωχ πάλι χαχαα. Απλά ρωτάω γιατί δε Μ ξανατυχε την προηγούμενη φορά φαινόταν ότι έγινε ωορηξια κ ξεσουφρωσαν τα υπόλοιπα...

Μάλλον περιμένει έως Πέμπτη μης κ σκάσει κι αυτό. Γιατι αν δεν σκάσει θα μείνει η κύστη στην ωοθήκη.... Γιατί η προγεστερόνη δεν το αφήνει να σκάσει. Εμένα μου μετρούσε κ το υγρό που έβγαινε από το ωάριο για να δούμε πόσο περίπου πήγε το ωάριο που έσκασε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maroulita? είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!!
 
Καλή επιτυχία σε όσες περιμένουν αυτές τις μέρες!!

Εμένα μόλις σήμερα μου ήρθαν τεστάκια ωορρηξίας...κοντεύουν οι μέρες και λέω να κάνω χαμούλη όσο προλαβαίνω γιατί από την ερχόμενη εβδομάδα θα λείπει το αγόρι μου!!

Καλη επιτυχια κοριτσι μου !!! Ποτε θα τα ξεκινησεις εγω λεω να τα ξεκινησω την παρασκευη .. :)  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Καλή αρχή κοριτσάκι μου! Δώσε πόνο!!! ????

Ποια τεστ πήρες εσύ? 

Θα κάνω ότι μπορώ!!! ?
πήρα τις ταινίες mother2be...μήπως αλλάξει η τύχη μας...τις 2 προηγούμενες φορές είχα πάρει της hometest!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maroulita? είπε:

Θα κάνω ότι μπορώ!!! ?
πήρα τις ταινίες mother2be...μήπως αλλάξει η τύχη μας...τις 2 προηγούμενες φορές είχα πάρει της hometest!

Θα τα δοκιμάσουμε όλα! Χαμός θα γίνει! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η diana8 είπε:

Καλη επιτυχια κοριτσι μου !!! Ποτε θα τα ξεκινησεις εγω λεω να τα ξεκινησω την παρασκευη .. :)  

Μαζί είμαστε εμείς;;; Κ γω τότε λέω να τα ξεκινήσω σύμφωνα με τις οδηγίες! ? ένα για αρχή κ μόλις δω κάτι ύποπτο ξεκινάω δύο την ημερα αν χρειαστεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Θα τα δοκιμάσουμε όλα! Χαμός θα γίνει! ?????

Μέχρι κ απ το εξωτερικό παρήγγειλα!! 50αδα για τρελά γλέντια!!!  ??? Μακάρι βέβαια να μην τα χρειαστώ κ να τα χαρίσω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Μαζί είμαστε εμείς;;; Κ γω τότε λέω να τα ξεκινήσω σύμφωνα με τις οδηγίες! ? ένα για αρχή κ μόλις δω κάτι ύποπτο ξεκινάω δύο την ημερα αν χρειαστεί!

Νομιζω ναι ειμαστε μαζι εγω 

περιμενα 16 /9 να αδιαθετησω αλλα ηρθε 18/9 !!! Θα τα ξεκινησω απο την παρασκευη και βλεπουμε εχω κυκλο 28 -29μερες !και εγω ετσι ξεκιναω με ενα και προς τ τελος δυο

γιατι την τελευταια φορα ενω ηταν αρνητικο το πρωι το απογευματακι ηταν θετικο οποτε αν δεν ειχα κανει δυο θα την εχανα..!! 
Εσυ τι κυκλο εχεις ? :) 

με κυκλο 28 μερες μου βγηκε θετικο την 14η .. οποτε ας τα ξεκινησω απο την παρασκευη και βλεπουμε ♥️?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

vikujustme: 25/09

Ντορντεα: 26/09

Νatacha : 28/09

Titika88: 03/10

Marla8: 03/10

Μαρια89 :06/10

lactaki:  09/10

anna90: 12/10

Bebouli: 13/10

Princess28: 13/10

Whatever: 13/10

Maroulita: 13/10

PAPA EVA : 14/10

Σταυρι: 14 /10

Diana8: 16/10

Jesabell:  /10

ViKcy: 15/10

Geo2009 :

Χρυσάφω:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...