Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Titika88 είπε:

Ευχαριστω πατριδα!!!!!εγω θα κανω οτι μπορω και απο εκει και περα βλεπουμε!!!! Μεχρι χτες πιστευα παει ο μηνας το χασαμε το τρενο...σημερα ομως βλεπω αλλαξανε τα πλανα....οποτε δωστου και παρτουυυυ χαχαχα

Αλλαξέ του τα φώτα λέμεεεε! ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Geo2009 είπε:

Αλλαξέ του τα φώτα λέμεεεε! ??????????

Τα αλλαξα!!!!! Γι αυτο ειπα πριν αφηστε με ησυχη!!! Τετοιες δουλειες εννοουσα οτι εχω.....βρωμοδουλειεςςςςςςςςςς

ααατσαααααααα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Titika88 είπε:

Τα αλλαξα!!!!! Γι αυτο ειπα πριν αφηστε με ησυχη!!! Τετοιες δουλειες εννοουσα οτι εχω.....βρωμοδουλειεςςςςςςςςςς

ααατσαααααααα!!!!!

Το καταλάβαμε ότι εννοούσες αυτές τις δουλειές, εγώ δεν περίμενα ότι θα τις έκανες επί τόπου! Είσαι θεάαααα! ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Το καταλάβαμε ότι εννοούσες αυτές τις δουλειές, εγώ δεν περίμενα ότι θα τις έκανες επί τόπου! Είσαι θεάαααα! ❤️❤️❤️❤️❤️

Στη βραση κολλαει το σιδερο μωρακιιιιιι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Ευχαριστω πατριδα!!!!!εγω θα κανω οτι μπορω και απο εκει και περα βλεπουμε!!!! Μεχρι χτες πιστευα παει ο μηνας το χασαμε το τρενο...σημερα ομως βλεπω αλλαξανε τα πλανα....οποτε δωστου και παρτουυυυ χαχαχα

Έλα να παιρνουμε τα πάνω μας τώρα!!! Δώστε πόνο και ότι είναι να γίνει θα γίνει!!!

Μήπως τώρα τα συμπαθησες λίγο τα έρμα τα τεστακια;;;

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Ναι, πρώτη... 

Καλό δεν είναι αυτό; Παίρνει πάλι μπρος ο οργανισμός!!! 

Σου εύχομαι να σας έρθει από κει που δεν το περιμένετε! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Το καταλάβαμε ότι εννοούσες αυτές τις δουλειές, εγώ δεν περίμενα ότι θα τις έκανες επί τόπου! Είσαι θεάαααα! ❤️❤️❤️❤️❤️

Δευτερόλεπτο δεν άφησε χαμένο λέμε!!! @Titika88 δείξε μας τον δρόμο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Έλα να παιρνουμε τα πάνω μας τώρα!!! Δώστε πόνο και ότι είναι να γίνει θα γίνει!!!

Μήπως τώρα τα συμπαθησες λίγο τα έρμα τα τεστακια;;;

Καλό δεν είναι αυτό; Παίρνει πάλι μπρος ο οργανισμός!!! 

Σου εύχομαι να σας έρθει από κει που δεν το περιμένετε! 

 

Ε ναι τωρα τα ειδα με αλλο ματι....δεν μπορω να πω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η whatever είπε:

Δευτερόλεπτο δεν άφησε χαμένο λέμε!!! @Titika88 δείξε μας τον δρόμο!!!

Ποιο δρομο μαρη???? Πιστευεις οτι ετσι γινονται τα παιδια????? Δεν νομιζω τακηηηηη..... Σιγα μη γινει τιποτα και αν γινει θα φταιει το γεγονος οτι τα μπερδεψα οτι εκανα λαθη και οτι γενικα ολες οι γονιμες μου ηταν τσιρκο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Πατριδα????? Τι βροχη ριχνει ρε φιλε....και λεγαμε να κατεβουμε κεντρο με μηχανη...σωθηκαμεεεε

Πολύ νερό ρε συ... Έχει βγει ανακοίνωση για έκτακτα καιρικά φαινόμενα κατά τη διάρκεια της νύχτας. Να προσέχετε αν βγείτε! Μόλις μπήκαμε σπίτι ξεκίνησε η βροχή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Ποιο δρομο μαρη???? Πιστευεις οτι ετσι γινονται τα παιδια????? Δεν νομιζω τακηηηηη..... Σιγα μη γινει τιποτα και αν γινει θα φταιει το γεγονος οτι τα μπερδεψα οτι εκανα λαθη και οτι γενικα ολες οι γονιμες μου ηταν τσιρκο...

Ε ναι ρε φιλενάδα αυτα τα ξαφνικά και ανάπαντεχα είναι τα ωραία!!! Από κει που δεν το περίμενες τσουπ να το θετικό τεστακι!!! Πόνο δίνεις και αύριο ε... Μην ξεχαστείς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Έλα να παιρνουμε τα πάνω μας τώρα!!! Δώστε πόνο και ότι είναι να γίνει θα γίνει!!!

Μήπως τώρα τα συμπαθησες λίγο τα έρμα τα τεστακια;;;

Καλό δεν είναι αυτό; Παίρνει πάλι μπρος ο οργανισμός!!! 

Σου εύχομαι να σας έρθει από κει που δεν το περιμένετε! 

 

Δεν έχω ιδέα μανάρι μου! Πρώτη φορά μου συμβαίνει όλο αυτό και ελπίζω τελευταία! Σ'ευχαριστώ πολύ για την ευχή! Μακάρι να πιάσει! ??????????❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Ε ναι ρε φιλενάδα αυτα τα ξαφνικά και ανάπαντεχα είναι τα ωραία!!! Από κει που δεν το περίμενες τσουπ να το θετικό τεστακι!!! Πόνο δίνεις και αύριο ε... Μην ξεχαστείς

Οντως να σου μιλησω και λιγο σοβαρα γιατι πριν αστεοευομουν ...αυτα ειναι τα καλυτερα!!!! Επειδη μου ετυχε ετσι απ το πουθενα....η χαρα ηταν τεραστια και για να το συνειδητοποιησω κανα δυο τρια βραδια τα πρωτα δεν κοιμομουν τη νυχτα γελουσα μονη μου ....και τωρα δεν λεω οτι το αποκλειω απλα εχω πειστει μεσα μου οτι αυτα οσο τα συζητας δεν ερχονται...και επισης κατι αλλο που με απασχολει εμενα γιατι προσγειωθηκα αποτομα ειναι οτι και να δω θετικο τεστ απλα θα χαρω...μεχρι να περασουν οι 6-7 εβδομαδες ...μετα οχι απλα θα χαρω ...θα χοροπηδηξω!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Οντως να σου μιλησω και λιγο σοβαρα γιατι πριν αστεοευομουν ...αυτα ειναι τα καλυτερα!!!! Επειδη μου ετυχε ετσι απ το πουθενα....η χαρα ηταν τεραστια και για να το συνειδητοποιησω κανα δυο τρια βραδια τα πρωτα δεν κοιμομουν τη νυχτα γελουσα μονη μου ....και τωρα δεν λεω οτι το αποκλειω απλα εχω πειστει μεσα μου οτι αυτα οσο τα συζητας δεν ερχονται...και επισης κατι αλλο που με απασχολει εμενα γιατι προσγειωθηκα αποτομα ειναι οτι και να δω θετικο τεστ απλα θα χαρω...μεχρι να περασουν οι 6-7 εβδομαδες ...μετα οχι απλα θα χαρω ...θα χοροπηδηξω!!!!! 

Μεγάλη αλήθεια! Συμφωνώ απόλυτα! Εγώ νομίζω ότι αν δεν φτάσω τουλάχιστον τη 12η εβδομάδα, ούτε στον ίδιο μου τον εαυτό δεν θα το πω...! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Μεγάλη αλήθεια! Συμφωνώ απόλυτα! Εγώ νομίζω ότι αν δεν φτάσω τουλάχιστον τη 12η εβδομάδα, ούτε στον ίδιο μου τον εαυτό δεν θα το πω...! 

Ναι οχι για τους αλλους....ουτε με νοιαζει απλα δεν θα το πολυελεγα γιατι μετα χτυπα ξυλο αν γινει κατι πρεπει να καθεσαι να εξηγεις ...οπως κσι εγινε δλδ ...απλα αυτο που λες. .αν τη παθεις εισαι πιο συγκρατημενος...χαιρεσαι για την εγκυμοσυνη γιατι ειναι το πρωτο βημα αλλα μεχρι να περασει το επικινδυνο διαστημα θα ναι λιγο ζορικα φανταζομαι....για μενα πιστευω αγχωτικα θα ναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Ναι οχι για τους αλλους....ουτε με νοιαζει απλα δεν θα το πολυελεγα γιατι μετα χτυπα ξυλο αν γινει κατι πρεπει να καθεσαι να εξηγεις ...οπως κσι εγινε δλδ ...απλα αυτο που λες. .αν τη παθεις εισαι πιο συγκρατημενος...χαιρεσαι για την εγκυμοσυνη γιατι ειναι το πρωτο βημα αλλα μεχρι να περασει το επικινδυνο διαστημα θα ναι λιγο ζορικα φανταζομαι....για μενα πιστευω αγχωτικα θα ναι...

Γι αυτό λέω ούτε στον ίδιο μου τον εαυτό! Για να μην πάρουν τα μυαλά μου αέρα...! Εννοείται ότι δεν με νοιάζει για τους άλλους! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

vikujustme: 25/09

Ντορντεα: 26/09

Titika88: 03/10

Marla8: 03/10

Μαρια89 :06/10

lactaki:  09/10

anna90: 12/10

Bebouli: 13/10

Princess28: 13/10

Whatever: 13/10

Maroulita: 13/10

PAPA EVA : 14/10

Σταυρι: 14 /10

Diana8: 16/10

Jesabell:  /10

ViKcy: 15/10

Geo2009 :

Χρυσάφω:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Titika88 είπε:

Ποιο δρομο μαρη???? Πιστευεις οτι ετσι γινονται τα παιδια????? Δεν νομιζω τακηηηηη..... Σιγα μη γινει τιποτα και αν γινει θα φταιει το γεγονος οτι τα μπερδεψα οτι εκανα λαθη και οτι γενικα ολες οι γονιμες μου ηταν τσιρκο...

Τι λες βρε;; Αφού μια χαρά επαφές είχες κατάλληλες μέρες..μη κοιτάς που δε μιλάω, παρακολουθώ εγώ...συνέχισε έτσι ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Helllllooooo Girls!!! Καθος βλέπω το πινακάκι βλέπω ότι σχεδίων όλες πεοειε να είστε σε γόνιμες το ότι δεν περνάτε να πείτε ένα γεια το περνώ για καλό ότι κάτι γίνεται!!! 

@Titika88@Titika88  το πας πολύ καλά κ αύριο μια επαφή κ να δεις πόσες πιθανότητες έχουμε!!!!

Επίσης λένε πως αν περάσουν οι 10 πρ τες εβδομάδες όλα γινωνται καλύτερα αλλά ας μη κοροϊδεύω μασάτε το άγχος πάντα υπάρχει!! Μαχρι να το πιάσεις στα χέρια σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

?

Με αλλαξες τελικα????? Ενταξει το αποφασισες???? 3/10 θα περιμενω ταιρι μου????? 

Έτσι λέει η ωορρηξία σου Ντάρλινγκ!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ από μένα κοριτσια εγώ έφυγα λίγες μέρες για χαλάρωση με τον άντρουλη μου.. να ξεχαστω να χαλαρώσω.. 10η μερα είμαι κ έχω ξεκινήσει ήδη επαφές σήμερα.. 

Βρε @Mantarini υπάρχει περίπτωση να ήσουν πριν κάνα δυωρο στη Δωδώνη στην αρχή της αγοράς??πάνω σ ένα σκαμπο έξω..  Είδα μια γκαστρουλα κ λέω λες??χαχα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Helllllooooo Girls!!! Καθος βλέπω το πινακάκι βλέπω ότι σχεδίων όλες πεοειε να είστε σε γόνιμες το ότι δεν περνάτε να πείτε ένα γεια το περνώ για καλό ότι κάτι γίνεται!!! 

@Titika88@Titika88  το πας πολύ καλά κ αύριο μια επαφή κ να δεις πόσες πιθανότητες έχουμε!!!!

Επίσης λένε πως αν περάσουν οι 10 πρ τες εβδομάδες όλα γινωνται καλύτερα αλλά ας μη κοροϊδεύω μασάτε το άγχος πάντα υπάρχει!! Μαχρι να το πιάσεις στα χέρια σου!!! 

Η άλλη η γκαστρουλα του μήνα  που είναι ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εκεί στη Θεσσαλονίκη τι γίνεται? Εύχομαι όλα να είναι καλά! Είδα φωτογραφίες από Ωραιόκαστρο και τρόμαξα! Ο Θεός να βάλει το χέρι του!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Πήγα σε χειρούργο μαστού με είδε δεν του φάνηκε να είναι κάτι επικίνδυνο έτσι που είδε με το χερι αλλά με έβαλε να κάνω παρακέντηση και υπέρηχο για να είναι σίγουρος και σε 20 μέρες έκλεισα ραντεβού για μαστογραφία και τόμοσύνθεση αν το λέω σωστά... Κ πονάω πολύ με τη μαστογραφία αλλά πρέπει να το κάνω μου είπαν γιατί δεν αφήνουν τίποτα χωρίς να το ελέγξουν πλήρως... Μου είπαν να μην ανησυχώ ότι μπορεί να είναι από τις ορμόνες αλλά θα έχουν τελική εικόνα από τις εξετάσεις...
    • Καλησπερα Τοκυο μου!!  Μου ηρθε περιοδος πριν 10 μερες κ θα αφησουμε αυτο τον κυκλο να ηρεμησει ο οργανισμος μου κ να μπει σε φυσιολογικους ρυθμους... λογικα τελος μαιου περιμενω ξανα περιοδο κ θα με τσεκαρει ο γιατρος υπερηχογραφικα κ με αιματολογικες γ ν με προετοιμασει γ ετ (αν ολα ειναι οκ...) καλως εχοντων των πραγματων, μεσα ιουνιου θα γινει η ετ... αλλιως ιουλιο;; θα δουμε.. Ηδη νιωθω μεγαλη ανακουφιση που περασαμε το 1ο σταδιο κ σκεφτομαι κακως δν το ειχαμε κανει νωριτερα.. τεσπα, ολα γ καποιο λογο γινονται... Ωχ... ο διαβητης κυησης ειναι λιγο ταλαιπωρια.. ειχε κ η νυφη μου στην 3η εγκυμοσυνη της... κανεις διατροφη ε; λιγη προσοχη κ υπομονη. Εμεινε λιγο...  Ναι το ιδιο λεγαμε χθες με τη Νικολ... ειναι non stop ο γιατρος μας... για ποσο θα αντεξει ετσι;; εμενα με εβλεπε κτ 7 το πρωι πριν απο χειρουργεια ή 11 το βραδυ τελευταιο ραντεβου... κ φσκ εργαζεται κ ΣΚ... εξοντωτικο...😵‍💫 οσα κ να βγαζεις, αξιζει τοσο τρεξιμο;
    • Απαπαπα!!! Έχεις δοκιμάσει να της δώσεις λίγη δραμαμίνη;;;
    • τον άλλο μήνα μου είπε να πω να ξανά κάνω έλεγχο… τώρα δεν ξέρω ο γυναικολογος τι άποψη θα έχει αυτός  15/5 έκλεισα ραντεβού με τον γυναικολόγο να πάω να με δει  Όχι δεν υπάρχει μόνο αμαξι ή ΚΤΕΛ αυτές είναι οι επιλογές που έχουμε αλλά και ΚΤΕΛ αλλαζω δυο λεωφορεία και κάνω 12 ώρες ακόμα χειρότερα δηλαδή  
    • Μπα ουτε κ σε μενα γινεται ενω επιλεγω ιστοτοπος για υπολογιστες. ισως εχει να κανει με τις ρυθμισεις του safari. Λοιποιν κοριτσια μου εγω ειμαι θεωρητικα 4η μερα μετα την ωορρηξια βασει τεστ αν δεν εκανα τεστ θα σας ελεγα οτι περιμενω περιοδο καθως με κυκλο 29 ημερων ειμαι 28η μερα σημερα και απο εχθες εχω πονακια περιοδου κ ευαισθητες θηλες... Να ηταν λαθος το τεστ κ να έρχεται;;;   @Θέτις Κ. αγαπη δεν ηρθε μηνυμα. Μπηκα απο pc και ουτε στο mail ηρθε ειδοποιηση.. Μηπως το εστειλες αλλου;;;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...