Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Γειά σας βρε κορίτσια! Εδώ μερικά συννεφάκια αχνοφαίνονται στην Πάρνηθα που είναι απέναντί μου! Μακάρι να ρίξει μια βροχουλα να δροσιστούμε! Ψοφησαμε φέτος! ????

Σήμερα έχω πιο έντονο πόνο ρε γμτ... 17η μέρα από την απόξεση ????

Και δω στη Θεσσαλονίκη από το πρωί μία έχει συννεφιά μία ήλιο... Υπάρχει περίπτωση να αδιαθετησεις άμεσα μήπως και για αυτό πονάς; Μπορεί να λέω και βλακεία βέβαια, δεν έχω ιδέα τι συμβαίνει μετά από αποξεση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Θυμησε μου λίγο εξωσωματική γιατί πήγατε!? Λόγο σπέρματος!? 

Ναι κοριτσι μου! Δική μας απόφαση όμως! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Χαχαχα ?? είμαι 6 χρόνια με το αγόρι μου ...αυτός είναι 29 ... και μένουμε μαζί ...και οι δυο το θελουμε πολύ όποτε μας έρθει θα είναι καλοδεχούμενο !!! 

Μπραβο κουκλα μου! Να ειστε μαζι και ευτυχισμενοι και σιγουρα θα ερθει και αυτο συντομα....επειδη απο την ηλικια και μονο εχεις φουλ τη δυνατοτητα προσεχε μη το καθυστερησεις μονο με αγχος...και ειμαι σιγουρη θα μας πεις γρηγορα,νεα ευχαριστα!!!!!!!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Και δω στη Θεσσαλονίκη από το πρωί μία έχει συννεφιά μία ήλιο... Υπάρχει περίπτωση να αδιαθετησεις άμεσα μήπως και για αυτό πονάς; Μπορεί να λέω και βλακεία βέβαια, δεν έχω ιδέα τι συμβαίνει μετά από αποξεση.

Κι εγώ έτσι νομίζω! Μέσα στις επόμενες μέρες θα έρθει η άτιμη! Τώρα είμαι καλά, δεν νιώθω όπως το πρωί ευτυχώς! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χθεσινο με σημερα...εμφανεστατη η διαφορα ...και πονους εχω και υγρα σημερα....οποτε τι?????? Πρωτη φορα αλλαξε ο κυκλος μου??????σημερα ειμαι 15 μερα....

IMG_20190919_173456.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Κι εγώ έτσι νομίζω! Μέσα στις επόμενες μέρες θα έρθει η άτιμη! Τώρα είμαι καλά, δεν νιώθω όπως το πρωί ευτυχώς! 

Φιλε να ξερεις μετα απο εγκυμοσυνη ερχεται γρηγορα μια νεα.......ετσι μου χαν πει τοτε εμενα οι γιατροι ...τωρα γιατι σε μενα δεν εγινε??? Οπως βλεπεις γινονται χαζα και χανομαι μαλλον ...αν και επιμενω καθε μηνα σταθερα ημουν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Χθεσινο με σημερα...εμφανεστατη η διαφορα ...και πονους εχω και υγρα σημερα....οποτε τι?????? Πρωτη φορα αλλαξε ο κυκλος μου??????σημερα ειμαι 15 μερα....

IMG_20190919_173456.jpg

Έλα Να τοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Χθεσινο με σημερα...εμφανεστατη η διαφορα ...και πονους εχω και υγρα σημερα....οποτε τι?????? Πρωτη φορα αλλαξε ο κυκλος μου??????σημερα ειμαι 15 μερα....

IMG_20190919_173456.jpg

Έλα ρε φίλη! Τι 14,τι 15! Δώσε πόνο λέμε!!!! ??????????

 

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Φιλε να ξερεις μετα απο εγκυμοσυνη ερχεται γρηγορα μια νεα.......ετσι μου χαν πει τοτε εμενα οι γιατροι ...τωρα γιατι σε μενα δεν εγινε??? Οπως βλεπεις γινονται χαζα και χανομαι μαλλον ...αν και επιμενω καθε μηνα σταθερα ημουν....

Μανάρι μου το ξέρω αυτό, αλλά νομίζω ότι ισχύει για φυσιολογικής σύλληψης εγκυμοσύνες, εγώ είμαι στην άλλη κατηγορία! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Έλα ρε φίλη! Τι 14,τι 15! Δώσε πόνο λέμε!!!! ??????????

 

Μανάρι μου το ξέρω αυτό, αλλά νομίζω ότι ισχύει για φυσιολογικής σύλληψης εγκυμοσύνες, εγώ είμαι στην άλλη κατηγορία! ?????

Ποτέ δε ξέρεις δε φαντάζεσαι τι έχουν ακούσει τα αυτιά μου τόσα χρόνια από τους γιατρούς!!! Αν και εσύ είπες πριν πως είναι δική σας επιλογή αυτό σημενει πως δεν ειανι ίσως κ τοσο απίθανο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ποτέ δε ξέρεις δε φαντάζεσαι τι έχουν ακούσει τα αυτιά μου τόσα χρόνια από τους γιατρούς!!! Αν και εσύ είπες πριν πως είναι δική σας επιλογή αυτό σημενει πως δεν ειανι ίσως κ τοσο απίθανο! 

Δεν ξέρω... Το μέλλον θα δείξει! Απλά φοβάμαι να ενθουσιαστώ, μη φάω πάλι τα μούτρα μου! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Δεν ξέρω... Το μέλλον θα δείξει! Απλά φοβάμαι να ενθουσιαστώ, μη φάω πάλι τα μούτρα μου! ???

Εντάξει σιγά σιγά και συγκρατημένα δεν σταματάμε να ελπίζουμε!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Εντάξει σιγά σιγά και συγκρατημένα δεν σταματάμε να ελπίζουμε!!!! 

Ορθά μιλάς! Δεν σταματάμε, αλλά συγκρατημένα πάντα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Titika88 είπε:

Μπραβο κουκλα μου! Να ειστε μαζι και ευτυχισμενοι και σιγουρα θα ερθει και αυτο συντομα....επειδη απο την ηλικια και μονο εχεις φουλ τη δυνατοτητα προσεχε μη το καθυστερησεις μονο με αγχος...και ειμαι σιγουρη θα μας πεις γρηγορα,νεα ευχαριστα!!!!!!!!! ?

Προσπαθω οσο μπορω να μην αγχωνομαι !! Ξεκινησαμε ελευθερες επαφες απο τελη απριλη αλλα δεν ηταν στοχευμενες 

απο το καλοκαιρι και μετα προσπαθουμε πιο πολυ !!!  Μακαρι πραγματικα να ερθει συντομα πιστευω πως δεν εχει να κανει τοσο ηλικια οσο η θεληση που υπαρχει και η αγαπη που νιωθεις οτι θελεις να προσφερεις και να μεγαλωσεις κ αλλο την οικογενεια σου και εγω νιωθω πως μπορω να δωσω τα παντα και να φερω το δικο μου θαυμα !!! ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Titika88 είπε:

Χθεσινο με σημερα...εμφανεστατη η διαφορα ...και πονους εχω και υγρα σημερα....οποτε τι?????? Πρωτη φορα αλλαξε ο κυκλος μου??????σημερα ειμαι 15 μερα....

IMG_20190919_173456.jpg

Αυτο ναιιιι  !!!! 

Καλη επιτυχια ευχομαι ολα θα πανε καλα !!!! ????????♥️♥️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Προσπαθω οσο μπορω να μην αγχωνομαι !! Ξεκινησαμε ελευθερες επαφες απο τελη απριλη αλλα δεν ηταν στοχευμενες 

απο το καλοκαιρι και μετα προσπαθουμε πιο πολυ !!!  Μακαρι πραγματικα να ερθει συντομα πιστευω πως δεν εχει να κανει τοσο ηλικια οσο η θεληση που υπαρχει και η αγαπη που νιωθεις οτι θελεις να προσφερεις και να μεγαλωσεις κ αλλο την οικογενεια σου και εγω νιωθω πως μπορω να δωσω τα παντα και να φερω το δικο μου θαυμα !!! ♥️

Αχ μαναρακι τη θεληση την εχουν ολοι....απλα οσο μεγαλωνουμε οργανικα δεν ειμαστε το ιδιο.....γι αυτο σου λεω αλλη αποδοση εχει μια 23χρονη και αλλη επιστημονικα αποδεδειγμενο μια 35χρονη....οπως και να εχει...καλη επιτυχια μικρουλα!!!!! Και τυχερο κυκλο απο δω και περα....!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Αυτο ναιιιι  !!!! 

Καλη επιτυχια ευχομαι ολα θα πανε καλα !!!! ????????♥️♥️ 

Παλι με εβαλαν τιμωρια....δεν εχει λαικ!!!

Οποτε μικρη ...????? Ευχαριστωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Παλι με εβαλαν τιμωρια....δεν εχει λαικ!!!

Οποτε μικρη ...????? Ευχαριστωω

Κι εγώ τιμωρία είμαι damn it! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Παλι με εβαλαν τιμωρια....δεν εχει λαικ!!!

Οποτε μικρη ...????? Ευχαριστωω

Τι ειναι και αυτο με τα λαικ... χαχαχα 

γιατι να μην ειναι απεριοριστα να το χαρουμε λιγο αχαχαχ ??

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Αχ μαναρακι τη θεληση την εχουν ολοι....απλα οσο μεγαλωνουμε οργανικα δεν ειμαστε το ιδιο.....γι αυτο σου λεω αλλη αποδοση εχει μια 23χρονη και αλλη επιστημονικα αποδεδειγμενο μια 35χρονη....οπως και να εχει...καλη επιτυχια μικρουλα!!!!! Και τυχερο κυκλο απο δω και περα....!!!!

Αυτο με την ηλικια ναι εχεις δικιο !! 

Απλα εννουσα οτι ολες εμεις που το θελουμε δεν ερχεται τοσο γρηγορα οσο ερχεται πχ σε καποια που μπορει να μη το επιθυμει τοσο .. η αλλες που τα αφηνουν.. 

ομως αυτο που πιστευω ειναι οτι και δυσκολιες να υπαρχουν.. ειτε με ηλικια.. ειτε με καποιο προβλημα αν εχουμε πιστη..και ελπιζουμε αργα η γρηγορα θα ερθει !!! Και το ευχομαι σε ολες οσες το επιθυμουν??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Titika88 είπε:

Χθεσινο με σημερα...εμφανεστατη η διαφορα ...και πονους εχω και υγρα σημερα....οποτε τι?????? Πρωτη φορα αλλαξε ο κυκλος μου??????σημερα ειμαι 15 μερα....

IMG_20190919_173456.jpg

Τέλεια! Δεν την έχασες τις προηγούμενες μέρες! Καλά να περάσετε!!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Κι εγώ έτσι νομίζω! Μέσα στις επόμενες μέρες θα έρθει η άτιμη! Τώρα είμαι καλά, δεν νιώθω όπως το πρωί ευτυχώς! 

Καλο αυτό! Για τον πόνο λέω! Πρώτη φορά θα αδιαθετησεις μετα την αποξεση; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Τέλεια! Δεν την έχασες τις προηγούμενες μέρες! Καλά να περάσετε!!!! ?

Ευχαριστω πατριδα!!!!!εγω θα κανω οτι μπορω και απο εκει και περα βλεπουμε!!!! Μεχρι χτες πιστευα παει ο μηνας το χασαμε το τρενο...σημερα ομως βλεπω αλλαξανε τα πλανα....οποτε δωστου και παρτουυυυ χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Καλο αυτό! Για τον πόνο λέω! Πρώτη φορά θα αδιαθετησεις μετα την αποξεση; 

Ναι, πρώτη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...