Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

@ViKcy σου εύχομαι καλή επιτυχία και να θυμάσαι με τον ένα ή τον άλλο τρόπο το θαύματακι θα τρυπώσει! Να μας λες τα νέα σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Ναι ναι!!το αποφάσισα!!ε 2 χρόνια περίμενα ηρθε η ώρα!!!!Προς το παρόν έχω ένα γάμο και ένα ταξίδι του μέλιτος να κάνω αλλά μόλις γυρίσω θα το βάλουμε μπρος!!!!αλλά πάντα θα σας διαβάζω και φυσικά αν καταφέρω θα γράψω τα νέα μου!!!!!?? Μακάρι όλες να τα καταφέρουμε!!ΧΑ!θα γεμίσουμε την νίκης μωρά!!

Αγαπούλα, εγώ θα σου ευχηθώ να γυρίσεις "φουσκωμένη" από το γαμήλιο ταξίδι και να μην χρειαστεί η εξωσωματική! Ή ώρα η καλή κούκλα μου! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ViKcy  και εγώ σου εύχομαι να γυρίσεις διπλή απο το ταξιδι! Κοίτα να απολαύσεις το γάμο σου και το ταξίδι σου! Η ωρα η καλή!!!! Οτι καλύτερο! 

Αν παλι πας μετα για εξωσωματικη τοτε καλή επιτυχία!!! Το 2020 να κρατας το μωρακι σου αγκαλιά! Περιμένουμε ευχάριστα νέα σου σύντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια μου τι μου κάνετε;; Τον περασμένο μήνα έκανα 28 ημέρες κύκλο..σήμερα βρίσκομαι στην 15η ημέρα και αποφάσισα να παρακολουθήσω τον κύκλο με τεστακια ωορρηξίας..

58314A8B-7BDD-47CA-8874-D305845AF631.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αγαπούλα, εγώ θα σου ευχηθώ να γυρίσεις "φουσκωμένη" από το γαμήλιο ταξίδι και να μην χρειαστεί η εξωσωματική! Ή ώρα η καλή κούκλα μου! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Δεν το πιστευω!!!! Τωρα μολις σκεφτομουν που ειναι η geo και ειδα το μνμ σου ρεεεεεε!!!!!! Που εισαι εσυ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Δεν το πιστευω!!!! Τωρα μολις σκεφτομουν που ειναι η geo και ειδα το μνμ σου ρεεεεεε!!!!!! Που εισαι εσυ????

Αγαπημένη μου, εδώ είμαι! Σας παρακολουθώ, αλλά συνήθως δεν σας προλαβαίνω! ????Εσύ τι θα γίνει ρε φίλη με την ωορρηξία σου? Σήριαλ έχει γίνει! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αγαπημένη μου, εδώ είμαι! Σας παρακολουθώ, αλλά συνήθως δεν σας προλαβαίνω! ????Εσύ τι θα γίνει ρε φίλη με την ωορρηξία σου? Σήριαλ έχει γίνει! ????

Χαχαχαχαχα καταιγισμος εξελιξεων αφου!!!!!!στελνε ενα εδω ειμαι να ξερουμε!!!!χαχα ειδες????? Διαβασες τα χαϊρια μου????? Το παιζα και σιγουρη εγω πριν δυο βδομαδες....θα ερθει η περιοδος και ακομα δεν θα μαθουμε τι απεγινε η ωορηξια.....το θεμα ειναι οτι μαλλον ξεφυγε και απ το μπεμπουλι και απ τη μανα....εγω δεν σκαμπαζω αλλα αυτες?????? Το μπεμπουλι τοσα σκοπετα βαραει πανω απ τις γονιμες μας!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Χαχαχαχαχα καταιγισμος εξελιξεων αφου!!!!!!στελνε ενα εδω ειμαι να ξερουμε!!!!χαχα ειδες????? Διαβασες τα χαϊρια μου????? Το παιζα και σιγουρη εγω πριν δυο βδομαδες....θα ερθει η περιοδος και ακομα δεν θα μαθουμε τι απεγινε η ωορηξια.....το θεμα ειναι οτι μαλλον ξεφυγε και απ το μπεμπουλι και απ τη μανα....εγω δεν σκαμπαζω αλλα αυτες?????? Το μπεμπουλι τοσα σκοπετα βαραει πανω απ τις γονιμες μας!?

Μαρη, πώς τα έκανες τα τεστ?! Μάλλον σου ξέφυγε αυτό πιστεύω κι εγώ! Από τα στικακια που ανέβασες όλο αχνες γραμμές είδα! Αλλά να σου πω την αλήθεια, ποτέ δεν ξέρεις, εκεί που δεν το περιμένεις θα έρθει! ????

Εγώ έχω να δηλώσω ότι επέστρεψα στο "άθλημα" δυναμικά ????? από την περασμένη Παρασκευή δίνουμε πόνο! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Μαρη, πώς τα έκανες τα τεστ?! Μάλλον σου ξέφυγε αυτό πιστεύω κι εγώ! Από τα στικακια που ανέβασες όλο αχνες γραμμές είδα! Αλλά να σου πω την αλήθεια, ποτέ δεν ξέρεις, εκεί που δεν το περιμένεις θα έρθει! ????

Εγώ έχω να δηλώσω ότι επέστρεψα στο "άθλημα" δυναμικά ????? από την περασμένη Παρασκευή δίνουμε πόνο! ?????

Από την Παρασκευή!????? Σε έχει βάλει το @Bebouliστο πινακάκι τις αναμονής!???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mamounitsa είπε:

Από την Παρασκευή!????? Σε έχει βάλει το @Bebouliστο πινακάκι τις αναμονής!???? 

Χαχαχαχχαχ! Δεν μπαίνω πινακάκι ακόμα! Δεν έχω ιδέα πότε θα έρθει η ρουφιάνα! Υπολογίζω από 30/9 μέχρι 14/10... Είναι μεγάλη η απόκλιση! Ας έρθει η πρώτη και μετά θα είναι πιο εύκολο νομίζω να μπω στο πινακακι! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Μαρη, πώς τα έκανες τα τεστ?! Μάλλον σου ξέφυγε αυτό πιστεύω κι εγώ! Από τα στικακια που ανέβασες όλο αχνες γραμμές είδα! Αλλά να σου πω την αλήθεια, ποτέ δεν ξέρεις, εκεί που δεν το περιμένεις θα έρθει! ????

Εγώ έχω να δηλώσω ότι επέστρεψα στο "άθλημα" δυναμικά ????? από την περασμένη Παρασκευή δίνουμε πόνο! ?????

Ουυυυυυυ και αλλη καλοπερναει.....!!!! Μπραβο μπραβο!!!! Δωστου να καταλαβει να περασατε τελεια!!!! Φανταζομαι ο συζυγος μεσα στη χαρα θα ειναι!!!! Γιατι θυμαμαι ειχε παρει τα πανω του....ναι μωρε καμια χαζομαρα θα εκανα....αφου τη μια το εκανα μεσημερι την αλλη πρωι την αλλη βραδυ την αλλη απογευμα ...επινα νερα πριν...δεν ειμαι εγω για τετοια παιδι μουυυυυ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Χαχαχαχχαχ! Δεν μπαίνω πινακάκι ακόμα! Δεν έχω ιδέα πότε θα έρθει η ρουφιάνα! Υπολογίζω από 30/9 μέχρι 14/10... Είναι μεγάλη η απόκλιση! Ας έρθει η πρώτη και μετά θα είναι πιο εύκολο νομίζω να μπω στο πινακακι! ?????

Μπες με ερωτηματικο για να γραψουμε με τη μια εγκυμοσυνη!!!!!!! Στο ευχομαιιιιιιιι και θα γινει !!!!! Παρε μονο τα πανω σου οπως ο αντρας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Ουυυυυυυ και αλλη καλοπερναει.....!!!! Μπραβο μπραβο!!!! Δωστου να καταλαβει να περασατε τελεια!!!! Φανταζομαι ο συζυγος μεσα στη χαρα θα ειναι!!!! Γιατι θυμαμαι ειχε παρει τα πανω του....ναι μωρε καμια χαζομαρα θα εκανα....αφου τη μια το εκανα μεσημερι την αλλη πρωι την αλλη βραδυ την αλλη απογευμα ...επινα νερα πριν...δεν ειμαι εγω για τετοια παιδι μουυυυυ 

Ήμουν σίγουρη ότι έκανες τανζανιές, γι αυτό δεν μίλησα! 

Άσε, σήμερα πήγαμε και γιόγκα μετά από 4 μήνες περίπου και ομολογώ ότι άλλαξε η διάθεση μου πολύ! Ο άντρας μου λύσσα κακιά ένα πράγμα! 

Εν τω μεταξύ, το σκ είχα κάτι πονάκια περιόδου και από τη Δευτέρα με πονάνε οι θηλές μου! Έλεος δλ, ακόμα δεν πρόλαβα να ξεπρηστώ! Μου φαίνεται κοντοζυγώνει η άτιμη! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Ήμουν σίγουρη ότι έκανες τανζανιές, γι αυτό δεν μίλησα! 

Άσε, σήμερα πήγαμε και γιόγκα μετά από 4 μήνες περίπου και ομολογώ ότι άλλαξε η διάθεση μου πολύ! Ο άντρας μου λύσσα κακιά ένα πράγμα! 

Εν τω μεταξύ, το σκ είχα κάτι πονάκια περιόδου και από τη Δευτέρα με πονάνε οι θηλές μου! Έλεος δλ, ακόμα δεν πρόλαβα να ξεπρηστώ! Μου φαίνεται κοντοζυγώνει η άτιμη! ??????

Τοσο νωρις ρε συ???? Γιατι να ερθει τωρα???? Γιογκα????? Θελω και εγω να παω....αυτες τις μερες θα παω να ρωτησω γιατι εχει ενα γυμναστηριο εδω κοντα...ακουσα ειναι ωραια...αμα ασχολεισαι με διαφορα ασχετα και παραλληλα εχεις  απλα επαφες τοτε νομιζω σκαει η εγκυμοσυνη για πλακα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

ViKcy: 13/09

Maroulita: 16/09

vikujustme: 25/09

Ντορντεα: 26/09

Titika88: 30/09

Marla8: 03/10

Jesabell:  /10

lactaki:  09/10

Bebouli: 13/10

Princess28: 13/10

PAPA EVA : 14/10

Σταυρι: 14 /10

Diana8: 16/10

Geo2009 :

Χρυσάφω:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Ουυυυυυυ και αλλη καλοπερναει.....!!!! Μπραβο μπραβο!!!! Δωστου να καταλαβει να περασατε τελεια!!!! Φανταζομαι ο συζυγος μεσα στη χαρα θα ειναι!!!! Γιατι θυμαμαι ειχε παρει τα πανω του....ναι μωρε καμια χαζομαρα θα εκανα....αφου τη μια το εκανα μεσημερι την αλλη πρωι την αλλη βραδυ την αλλη απογευμα ...επινα νερα πριν...δεν ειμαι εγω για τετοια παιδι μουυυυυ 

Χαχαχαχαχαχα νομίζω έκανες ακριβώς τα αντίθετα απ' ότι γράφουν οι οδηγίες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η whatever είπε:

Χαχαχαχαχαχα νομίζω έκανες ακριβώς τα αντίθετα απ' ότι γράφουν οι οδηγίες!

Και φανταζεσαι να μεινω ετσι???? Χαχαχα θα σας πω το μυστικο της " αποτυχιας" των τεστ μετα να ακολουθησετε....? Αστειευομαι ουτε σε χιλια χρονια δεν κανω παιδι ετσι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

ViKcy: 13/09

Maroulita: 16/09

vikujustme: 25/09

Ντορντεα: 26/09

Titika88: 30/09

Marla8: 03/10

Jesabell:  /10

lactaki:  09/10

Bebouli: 13/10

Princess28: 13/10

PAPA EVA : 14/10

Σταυρι: 14 /10

Diana8: 16/10

Geo2009 :

Χρυσάφω:

Εμένα κυρια μου γιατί με έσβησες; Να παρεξηγηθω; ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Και φανταζεσαι να μεινω ετσι???? Χαχαχα θα σας πω το μυστικο της " αποτυχιας" των τεστ μετα να ακολουθησετε....? Αστειευομαι ουτε σε χιλια χρονια δεν κανω παιδι ετσι...

Χαχαχαχαχαχα θα κάνεις πάταγο!!! ?  Μην αποκλειεις πάντως να μην πέτυχες την ωορρηξία με τα τεστ αλλά να πετύχατε τις επαφές! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ρωτήσω και γω κάτι. Χαμηλή προγεστερόνη μπορεί να οδηγήσει σε βιοχημικές; 

Έκανα έναν ορμονολογικο έλεγχο, την τριτη μέρα του κύκλου και είχε και για προγεστερόνη. Το αποτέλεσμα ήταν μέσα στις φυσιολογικές τιμές για την αρχή του κύκλου. Αυτό όμως δε σημαίνει απαραίτητα ότι και στη πορεία του κύκλου θα έχει τις ιδανικές τιμές ε; Θα μπορούσε δηλαδή να μην αυξάνεται όπως πρέπει στη συνέχεια; Και πόσο μπορεί να παίζουν οι τιμές από κύκλο σε κύκλο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Τοσο νωρις ρε συ???? Γιατι να ερθει τωρα???? Γιογκα????? Θελω και εγω να παω....αυτες τις μερες θα παω να ρωτησω γιατι εχει ενα γυμναστηριο εδω κοντα...ακουσα ειναι ωραια...αμα ασχολεισαι με διαφορα ασχετα και παραλληλα εχεις  απλα επαφες τοτε νομιζω σκαει η εγκυμοσυνη για πλακα...

Δεν ξέρω, μου φάνηκε σαν ωορρηξία... Και νομίζω μέχρι το τέλος του μήνα θα έρθει! Αλλά δεν είμαι και σίγουρη... Συνήθως μετά την ωορρηξία άρχιζε ο πόνος στο στήθος και έτσι το συνδίασα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Εμένα κυρια μου γιατί με έσβησες; Να παρεξηγηθω; ?

Γαμουτη μάλλον διόρθωσα σε λάθος μεριά το πινακακι ??? πολύ σπαστικό είναι να ψάχνεις να το βρεις όλη την ώρα χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η whatever είπε:

Να ρωτήσω και γω κάτι. Χαμηλή προγεστερόνη μπορεί να οδηγήσει σε βιοχημικές; 

Έκανα έναν ορμονολογικο έλεγχο, την τριτη μέρα του κύκλου και είχε και για προγεστερόνη. Το αποτέλεσμα ήταν μέσα στις φυσιολογικές τιμές για την αρχή του κύκλου. Αυτό όμως δε σημαίνει απαραίτητα ότι και στη πορεία του κύκλου θα έχει τις ιδανικές τιμές ε; Θα μπορούσε δηλαδή να μην αυξάνεται όπως πρέπει στη συνέχεια; Και πόσο μπορεί να παίζουν οι τιμές από κύκλο σε κύκλο;

Την προγεστερόνη δεν την κάνουμε πότε εκείνη τη μέρα την μετραμε 7 μέρες πριν έρθει η περίοδος!! Δηλαδή δε κύκλο 28 ημερών την μετράνε την 21η μέρα του κύκλου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε θετικά τεστακια

Wannabeamammy:  (θετικό)

Mamounitsa : (θετικό)

vikujustme: 25/09

Ντορντεα: 26/09

Titika88: 30/09

Marla8: 03/10

Μαρια89 :06/10

lactaki:  09/10

anna90: 12/10

Bebouli: 13/10

Princess28: 13/10

Whatever: 13/10

Maroulita: 13/10

PAPA EVA : 14/10

Σταυρι: 14 /10

Diana8: 16/10

Jesabell:  /10

ViKcy: 

Geo2009 :

Χρυσάφω:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...