Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα όντος και τα δικά μου τα μάτια έχουν πάθει ότι και στο @lactaki κάτι βλέπω επανέλαβε ένα σε καμία ώρα χορις να έχεις πιει πολλά υγρά και βάλε μας φώτο κάτι μου λέει ότι είναι θετικό!! 

Μα λέω κάτι δε βλέπω καλά.. εντάξει δεν κάνουν πουλάκια τα μάτια μου τελικα. . χαχααα.. ναι ας κάνει ακόμα ένα σίγουρα !!! Ακούς @anna90????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Μα λέω κάτι δε βλέπω καλά.. εντάξει δεν κάνουν πουλάκια τα μάτια μου τελικα. . χαχααα.. ναι ας κάνει ακόμα ένα σίγουρα !!! Ακούς @anna90????

Και εγώ το ίδιο λέω μόνο εγώ θα την βλέπω αλλά αφού είσαι κ εσύ κάτι γίνεται χαχαχ!!! ? ? ? ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!Εγώ περίμενα Χθες περίοδο!Ακόμα δεν έχει έρθει!!!Αλλά εντάξει ακόμα έχει η μέρα!!Δεν ελπίζω σε κάτι ακόμα τουλάχιστον!

 

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ViKcy είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!Εγώ περίμενα Χθες περίοδο!Ακόμα δεν έχει έρθει!!!Αλλά εντάξει ακόμα έχει η μέρα!!Δεν ελπίζω σε κάτι ακόμα τουλάχιστον!

 

 

 

 

 

Eσυ τεστακι δε θα κανειιιις?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Eσυ τεστακι δε θα κανειιιις?????

Δεν έχω σπίτι!Θα περιμένω το σκ και αμα δεν έρθει θα πάω να πάρω!Μου έχει ξανατυχει πέρσυ να έχω μια φορά καθυστέρηση οπότε μπορεί να ξανά συμβεί αυτό σκέφτομαι και ακόμα είμαι συγκρατημένη!!μπορεί και από την θάλασσα να επηρεάστηκε ο κύκλος δεν ξέρω!Προς το παρόν είναι σε αναμονή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Δεν έχω σπίτι!Θα περιμένω το σκ και αμα δεν έρθει θα πάω να πάρω!Μου έχει ξανατυχει πέρσυ να έχω μια φορά καθυστέρηση οπότε μπορεί να ξανά συμβεί αυτό σκέφτομαι και ακόμα είμαι συγκρατημένη!!μπορεί και από την θάλασσα να επηρεάστηκε ο κύκλος δεν ξέρω!Προς το παρόν είναι σε αναμονή!!!

Καλημέρααα πφφφδ θα σκάσουμε σκ ολόκληρο!!! Χάχα! Τελικά τα τεστακια πρέπει να τα αγοράζουμε με το κιλό δε γίνεται να έρχεται η επίμαχη ώρα και να μην έχουμε τεστ!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρααα πφφφδ θα σκάσουμε σκ ολόκληρο!!! Χάχα! Τελικά τα τεστακια πρέπει να τα αγοράζουμε με το κιλό δε γίνεται να έρχεται η επίμαχη ώρα και να μην έχουμε τεστ!!!!!!!! 

Να σου πω έχω μπει στον πειρασμό να πάω να πάρω να κάνω αύριο το πρωί αλλά απ' την άλλη λέω χαζομάρα 1 μέρα καθυστερησης  είναι άσε που δεν έχω τίποτα από σύμπτωμα τίποτα όμως!!! σκέφτομαι πολύ καλό για να συμβεί!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Να σου πω έχω μπει στον πειρασμό να πάω να πάρω να κάνω αύριο το πρωί αλλά απ' την άλλη λέω χαζομάρα 1 μέρα καθυστερησης  είναι άσε που δεν έχω τίποτα από σύμπτωμα τίποτα όμως!!! σκέφτομαι πολύ καλό για να συμβεί!!

Έτσι θα συμβεί σαν βόμβα ? θα σκάσει το ευχάριστο γεγονός!!! Αν παντός θες δημοψήφισμα εγώ λέω να πας να πάρεις κ να κάνεις αύριο το πρωί!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες!!! 

Μην απογοητρυεστε που αδιαθετησα τε σκεφτείτε ότι μπορεί να είναι η τελευταία φορά που έκανε την εμφάνισή τις η κοκκινομουρα!!! 

Επίσης όλα αυτά τα κορίτσια που περιμένουμε τώρα που είναι!? Η @Jesabell τι έγινε περίμενε νομίζω στις 12!?!? Η έχασα κατι!? 

 Της Ήρθε νωρίτερα η παλιοκοκκινομουρα!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Και εγώ το ίδιο λέω μόνο εγώ θα την βλέπω αλλά αφού είσαι κ εσύ κάτι γίνεται χαχαχ!!! ? ? ? ? 

Μπα κορίτσια δεν φαίνεται κάτι!! Δυστυχώς!!

20190914_113748.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!Εγώ περίμενα Χθες περίοδο!Ακόμα δεν έχει έρθει!!!Αλλά εντάξει ακόμα έχει η μέρα!!Δεν ελπίζω σε κάτι ακόμα τουλάχιστον!

 

 

 

 

 

Όσο δεν έρχεται ελπίζουμε κορίτσι μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Έτσι θα συμβεί σαν βόμβα ? θα σκάσει το ευχάριστο γεγονός!!! Αν παντός θες δημοψήφισμα εγώ λέω να πας να πάρεις κ να κάνεις αύριο το πρωί!!! 

Φφφφ!!!!λες θα βγω για ψώνια σε λίγο αν βρω φαρμακείο θα πάρω!μπορεί να το κάνω και Δευτέρα!Να φανταστείς ο Άντρας μου νομίζει ότι έχω ήδη αδιαθετησει δεν είπα τίποτα γιατί θα επερναν τα μάτια του αέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Φφφφ!!!!λες θα βγω για ψώνια σε λίγο αν βρω φαρμακείο θα πάρω!μπορεί να το κάνω και Δευτέρα!Να φανταστείς ο Άντρας μου νομίζει ότι έχω ήδη αδιαθετησει δεν είπα τίποτα γιατί θα επερναν τα μάτια του αέρα!!!

Χαχαχα Κλα έκανες μη λες τίποτα αν είναι να του κάνεις έκπληξη εγώ λέω πάνε πάρε σήμερα και αν αντέχεις καντο Δευτέρα αν αντέχεις λιγότερο καντο αύριο και αν δε κρατιέται εδώ είμαστε και σήμερα ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Μπα κορίτσια δεν φαίνεται κάτι!! Δυστυχώς!!

20190914_113748.jpg

Δε πειράζει κοριτσάκι όλες μαζί στο. Επομενο... Τουλάχιστον έχουμε δύο θετικά προς το παρόν λιγοστεύει η ομάδα κ θα έχουμε κ άλλα πιστεύω!!!! 

Υ.Γ. έχετε ανέβει level βλέπω κ σε έγχρωμο κ ασπρόμαυρη εκδοχή μη μας ξεφύγει καμία γραμμή χαχααα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ έχω δώσει ότι έχω και δεν έχω από μπεμπέ!!!!! Εύχομαι να μείνουν μόνο τα Πονακι και αίμα να μη δεις για καιρό ακόμα!!! 

????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχαχα Κλα έκανες μη λες τίποτα αν είναι να του κάνεις έκπληξη εγώ λέω πάνε πάρε σήμερα και αν αντέχεις καντο Δευτέρα αν αντέχεις λιγότερο καντο αύριο και αν δε κρατιέται εδώ είμαστε και σήμερα ?????????

Πήρα τελικα!!Δεν άντεξα!!Το self clear είχε το διπλό! Υποτίθεται είναι πολύ ευαίσθητο δείχνει και 5 μέρες μετά από την σύλληψη!έτσι γράφει ???!! Μωρέ αν δεν είχανε και θέμα θα ήμουν πιο αισιόδοξη!!Λέω την Δευτέρα να το κάνω αν δεν έρθει μέχρι τότε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Πήρα τελικα!!Δεν άντεξα!!Το self clear είχε το διπλό! Υποτίθεται είναι πολύ ευαίσθητο δείχνει και 5 μέρες μετά από την σύλληψη!έτσι γράφει ???!! Μωρέ αν δεν είχανε και θέμα θα ήμουν πιο αισιόδοξη!!Λέω την Δευτέρα να το κάνω αν δεν έρθει μέχρι τότε!!

Άντεε να έχουμε καλά νέα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η PAPA EVA είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Εμενα ηρθε η περιοδος πιο νωρις.... Σηκωθηκα κ ειχα σταγονες τωρα. Λετε να επηρεασε οτι ηρθα σε επαφη με τον αντρα μου χτες ή παλι τα επαιξε ο κυκλος μου?! Μαλλον θα πρεπει να προγραμματισω την υστεροσκοπηση γιατι δεν παει αλλο... 3ος μηνας συνεχομενος απο την καλη σαλπιγγα και τιποτα.... :(  

Κοριτσι και εγω το παρατηρησα αυτο δυο τρεις φορες και επειδη ποτε δεν μιλησα με κανεναν το θεωρησα οτι ισχυει...αφου μια φορα συγκεκριμενα ελεγα κατσε να κανω κατι για να κατεβει και ο οντως κατεβηκε παλι...τι να σου πω ομως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Πήρα τελικα!!Δεν άντεξα!!Το self clear είχε το διπλό! Υποτίθεται είναι πολύ ευαίσθητο δείχνει και 5 μέρες μετά από την σύλληψη!έτσι γράφει ???!! Μωρέ αν δεν είχανε και θέμα θα ήμουν πιο αισιόδοξη!!Λέω την Δευτέρα να το κάνω αν δεν έρθει μέχρι τότε!!

Καλέ ποια Δευτέρα?! Τώρα καντο! Περιμένουμε! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mamounitsa @Geo2009

Κορίτσια δεν θέλει πρωί να το κάνεις για να δείξει; Δεν ξέρω να πω την αλήθεια προτιμώ να αδιαθετησα παρά να δω αρνητικό τεστ γ αυτό λέω να περιμένω γιατί μια μέρα καθυστερήση δεν είναι και τίποτα!!Το πολύ πολύ θα το κάνω αύριο το πρωί να τελειώνω!!

 

 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Καλέ ποια Δευτέρα?! Τώρα καντο! Περιμένουμε! ??????

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ViKcy είπε:

@Mamounitsa @Geo2009

Κορίτσια δεν θέλει πρωί να το κάνεις για να δείξει; Δεν ξέρω να πω την αλήθεια προτιμώ να αδιαθετησα παρά να δω αρνητικό τεστ γ αυτό λέω να περιμένω γιατί μια μέρα καθυστερήση δεν είναι και τίποτα!!Το πολύ πολύ θα το κάνω αύριο το πρωί να τελειώνω!!

 

 

 

Δεν ξέρω αν πρέπει να το κάνεις πρωί... Δεν λέει τίποτα στις οδηγίες?! Μια μέρα είναι αρκετή αφού λέει 5 μέρες μετά τη σύλληψη! Αν είσαι θα το δείξει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...