Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η diana8 είπε:

Μακαριιιιι ♥️♥️♥️ Εχω ενα τεστ αλλα ειναι ωορρηξιας  θα δειξει κατι αν το κανω?

Λογικά θα γίνει πιο σκούρο κάντο να δεις και αν είναι περνεις τεστ εγκυμοσύνης!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Λαπαροσκοπικα το εκανα και εκανα και υστεροσκοπηση.. τότε που έμεινα έγκυος Ναι με μια σαλπιγγα αφού η άλλη ήταν ούτως ή άλλως κλειστή από τη γέννηση μου . Σε δυο μήνες κλείνω τα 31

Α νόμιζα ότι για τη σαλπιγγα την κλειστή εφτεγε η ενδομητριωση!! Και πόσο καιρό είσαι τώρα μετά την αφαίρεση που έχετε ξεκινήσει Προσπαθεία!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια μου!!! Θα τρελαθωωωω!!! ????

20191016_095214.jpg

Πιο θετικό δε γίνεται!!!!!!!!! ??? Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!! Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Α νόμιζα ότι για τη σαλπιγγα την κλειστή εφτεγε η ενδομητριωση!! Και πόσο καιρό είσαι τώρα μετά την αφαίρεση που έχετε ξεκινήσει Προσπαθεία!? 

2 χρόνια μετά  την επεμβαση και ακόμα τιποτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

2 χρόνια μετά  την επεμβαση και ακόμα τιποτα. 

Και ο. Γιατρός τι λέει ρε συ γι αυτο!? Έχω ακούσει για περιπτώσεις τέτοιες ότι μετά το χειρουργείο μένουν πολύ εύκολα!! Μήπως τώρα έχει δημιουργηθεί καμία νέα έστια!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ κοριτσαρες μου!!! Τι να σας ξεχάσω βρε?? Εδώ θα μείνω μέχρι να μείνετε όλες εγκυουλες!! ♥️♥️♥️ Οοοολες θα μείνετε το ακούτε?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Και ο. Γιατρός τι λέει ρε συ γι αυτο!? Έχω ακούσει για περιπτώσεις τέτοιες ότι μετά το χειρουργείο μένουν πολύ εύκολα!! Μήπως τώρα έχει δημιουργηθεί καμία νέα έστια!? 

Το παρακολουθώ έχω κάνει τα πάντα από εξετάσεις και εγω και ο σύζυγός αυτό που φταει είναι η βουλωμενη σαλπιγγα και η εγχειρισμενη οωθηκη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

Το παρακολουθώ έχω κάνει τα πάντα από εξετάσεις και εγω και ο σύζυγός αυτό που φταει είναι η βουλωμενη σαλπιγγα και η εγχειρισμενη οωθηκη.

Μια σπερματεγχυση στη περίπτωση σας μήπως ήταν κάτι αποτελεσματικό!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Λογικά θα γίνει πιο σκούρο κάντο να δεις και αν είναι περνεις τεστ εγκυμοσύνης!! 

Δυστιχως βγηκε αυτο?

 

 

 

3E853320-2A39-4734-A599-F990648E4078.jpeg

AA687ADE-D8C3-477E-8E2B-EEDFE6AD744E.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Με εξετάσεις και υπέρηχο... καθόλου δύσκολη επεμβαση δεν είναι εγώ φαντάσου είμαι  από νησί και πήγα εντελώς μόνη χωρίς να έχω κανέναν μόνο ο αΝτρας μου το ξερέ και αυτός δεν γινόταν να έρθει. Ήμουν άτομο που με γρατζουνουσε η γάτα και έκλαιγα μετά από αυτή την επεμβαση όλα άλλαξαν. 

Αχχ με ανακουφισες αρκετά!!εάν επιτρέπεται τι άλλαξε μετά την επέμβαση;;δεν ποναγες στην περίοδο ;;;και με ολική έγινε; Σόρρυ για τις πολλές ερωτήσεις αλλά με προβληματίζει πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια μου!!! Θα τρελαθωωωω!!! ????

20191016_095214.jpg

Κοριτσι μου συγχαρητηρια!!!! Καραθετικο!!! Τρεχα για χοριακη!! Μπραβο, μπραβο, μπραβο!!! Μια υγιη, τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι..ολα να πανε καλα!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κοριτσαρες μου!!! Τι να σας ξεχάσω βρε?? Εδώ θα μείνω μέχρι να μείνετε όλες εγκυουλες!! ♥️♥️♥️ Οοοολες θα μείνετε το ακούτε?? 

Κοπέλα μου από την αρχή το πίστευα για εσένα αλήθεια συγχαρητήρια πολλά μια τέλεια τελειομηνη εγκυμοσύνη !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κοριτσαρες μου!!! Τι να σας ξεχάσω βρε?? Εδώ θα μείνω μέχρι να μείνετε όλες εγκυουλες!! ♥️♥️♥️ Οοοολες θα μείνετε το ακούτε?? 

Κορίτσι μου συγχαρητήρια... Τώρα ξεκινούν νέα άγχη. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια @Bebouli είσαι και πολύ έγκυος μάλλον!!! Γρήγορα για χοριακη!!!! Να πάρεις πα αποτελέσματα σήμερα!!! 

Κάτι μου λέει ότι αυτό το μήνα θα έχουμε και άλλο κορίτσι.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bebouli είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια μου!!! Θα τρελαθωωωω!!! ????

20191016_095214.jpg

γιουπιιιιιιι!!!!!!! Συγχαρητήρια ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna90 είπε:

Πιστευω θα μου ερθει....δεν θελω να κανω και να ειναι αρνητικο.... ?

Ηρέμησε και σκέψου θετικά!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κοριτσαρες μου!!! Τι να σας ξεχάσω βρε?? Εδώ θα μείνω μέχρι να μείνετε όλες εγκυουλες!! ♥️♥️♥️ Οοοολες θα μείνετε το ακούτε?? 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου όλα να πάνε τέλεια να μπαίνεις να γράφεις τα νέα σού!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου βρε @Bebouli με το τουμπανοτέστ!!!!! Έρχεται το μπεμπουλάκιιιιιιιι! Με το καλό κορίτσι μου! Μια ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bebouli είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια μου!!! Θα τρελαθωωωω!!! ????

20191016_095214.jpg

Έλα ρε κορίτσι μου συγχαρητήρια!!!! Δεν φαντάζεσαι πόσο χαίρομαι για σένα!!!! Μπράβο μπράβο!!!! Όλα θα πανε καλά αυτή τη φορά!!!! Μια υγιή και τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις!!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου τελείωσαν τα like χαχαχαχ κοριτσαρες μου σας ευχαριστώ πολύ οοοολες σας!!!! ♥️♥️♥️ Μόνο θετικά τεστ να βλέπουμε από εδώ και πέρα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...