Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 16 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

Καλώς την!! Όχι δεν έχασες όλη την ουσία επειδή δεν έκανες την 12η αν και εγώ θα ήθελα να είχες και την 14η που είναι η μέρα ωορρηξίας σου αλλά και η 13η μέρα μας κάνει!! Υπομονή να περάσουν οι μέρες και εύχομαι να μας πεις τα ευχάριστα!! 

Μακάρι!!! ??

καλημερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! 38η μέρα σήμερα άφαντη η κυρία?Θα σκάσω μόλις σχολάσω εάν δεν δω μέχρι εκείνη την ώρα θα πάω να πιάσω τεστ!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η mummy5 είπε:

 

Καλημέρα!!! Γιατί δεν πας τώρα να πάρεις να το κάνεις; εγω δεν μπορώ να κρατηθώ καθόλου! Σου εύχομαι να φανούν 2 εντονότατες γραμμούλες!!!! Αντε περιμένουμε εναγωνιως!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνώμη βρε κορίτσια μου! το μηνυμά μου πήγαινε στη @Mt3508 δεν είμαι πολύ καλά σήμερα, από το πρωί κλαίω συνέχεια! εχω καταντησει ο περιγελος στη δουλειά, είμαι τελειως αλλού! Φιλιά σε όλες καλά αποτελεσματα σε όλα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η mummy5 είπε:

Καλημέρα!!! Γιατί δεν πας τώρα να πάρεις να το κάνεις; εγω δεν μπορώ να κρατηθώ καθόλου! Σου εύχομαι να φανούν 2 εντονότατες γραμμούλες!!!! Αντε περιμένουμε εναγωνιως!????

Δεν μπορώ αυτή την στιγμή είμαι δουλειά θα σχολασω στις 17:00 μετά έχω ένα ραντεβού μέχρι τις 18:00 και μετά θα πάω να πιάσω τεστ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η mummy5 είπε:

Συγνώμη βρε κορίτσια μου! το μηνυμά μου πήγαινε στη @Mt3508 δεν είμαι πολύ καλά σήμερα, από το πρωί κλαίω συνέχεια! εχω καταντησει ο περιγελος στη δουλειά, είμαι τελειως αλλού! Φιλιά σε όλες καλά αποτελεσματα σε όλα μας!

Εσύ γιατί κλαις κόριτσι Μου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σταυρι είπε:

Εσύ γιατί κλαις κόριτσι Μου??

Ξερω γω.. ειμαι κάπως... δεν περνάνε και οι μέρες.. πραγματικά δεν ξέρω, ό,τι και να γινει παταω τα κλάματα, ρεζίλι  ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mt3508 είπε:

Κοριτσια τι νομίζω να το πάνω απόψε το τεστ ή καλύτερα με τα πρωινά ;;

κοιτα απ όσο θυμάμαι έκανες ωορηξία 19η μέρα σωστα; που λέγαμε ότι άργησες, άρα όπως και να έχει είσαι σε καθυστέρηση.. πάρε λοιπόν ένα πρώιμο και κάντο το απόγευμα απλά για κανα δύωρο πριν μην έχεις πιει πολλά νερα καφεδες κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η mummy5 είπε:

κοιτα απ όσο θυμάμαι έκανες ωορηξία 19η μέρα σωστα; που λέγαμε ότι άργησες, άρα όπως και να έχει είσαι σε καθυστέρηση.. πάρε λοιπόν ένα πρώιμο και κάντο το απόγευμα απλά για κανα δύωρο πριν μην έχεις πιει πολλά νερα καφεδες κλπ

Ναι 19η μίλησα και με την γιατρό μου και μου είπε να κάνω την Παρασκευή αλλά έχω προφανώς θα σκάσω !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Κοριτσια τι νομίζετε να το κανω απόψε το τεστ ή καλύτερα με τα πρωινά ;;

Αύριο πρωί καλύτερα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η mummy5 είπε:

Συγνώμη βρε κορίτσια μου! το μηνυμά μου πήγαινε στη @Mt3508 δεν είμαι πολύ καλά σήμερα, από το πρωί κλαίω συνέχεια! εχω καταντησει ο περιγελος στη δουλειά, είμαι τελειως αλλού! Φιλιά σε όλες καλά αποτελεσματα σε όλα μας!

Το συμβαίνει σε σένα και κλαις κορίτσι μου ;;ελπίζω όλα καλά! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mt3508 είπε:

Το συμβαίνει σε σένα και κλαις κορίτσι μου ;;ελπίζω όλα καλά! ?

Ειπα και στη @Σταυρι δεν ξέρω βρε κορίτσια , από το πρωι που ξύπνησα για να ερθω στη δουλεια ό,τι και να σκεφτώ τρεχουν τα δάκρυα... αυτο ήτα τα 'παιξα!!!!!!!!!!!!!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@mummy5 Κορίτσι μου!! Όχι δεν τα έπαιξες!!! Είναι φάσεις που τις έχουμε περάσει όλες μας!! Είναι λογικό να έχεις κουραστεί να έχεις απογοητευτεί να να να οοοολα!! Όμως να θυμάσαι ότι θα έρθει η στιγμή που θα φτάσουμε στον στόχο μας με όποιον τρόπο υπάρχει!!! Μπορεί όλο αυτό να σου φαίνεται μακρινό αλλά δεεεν είναι!!! Έχεις κάθε δικαίωμα να κλάψεις ,κάθε δικαίωμα στο παράπονο σε όλα όμως προσπάθησε να ηρεμήσεις να χαλαρώσεις να πιστέψεις σε εσένα και στο στόχο σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η mummy5 είπε:

Ειπα και στη @Σταυρι δεν ξέρω βρε κορίτσια , από το πρωι που ξύπνησα για να ερθω στη δουλεια ό,τι και να σκεφτώ τρεχουν τα δάκρυα... αυτο ήτα τα 'παιξα!!!!!!!!!!!!!!! ?

Καλημέρα! Ψυχραιμία κοριτσάκι μου! Θα περάσει, άστα να τρέξουν, άνθρωπος είσαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mt3508 είπε:

Κοριτσια τι νομίζετε να το κανω απόψε το τεστ ή καλύτερα με τα πρωινά ;;

Πρωινά κορίτσι μου καλύτερα. Γνωρίζω 2 περιπτώσεις που ενω ήταν έγκυες έκανα σε άλλη φάση της ημέρας και πήραν αρνητικό αποτέλεσμα ενώ ήταν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια , καλησπέρα!Παλιότερα ήμουν πιο ενεργή ,τώρα πια απλά σας διαβάζω !εσείς που είστε πιο έμπειρες , λύσετε μου μια απορια.Λοιπον , ξεκίνησα τα τεστακια με το χαμόγελο.Τη Τετάρτη 25/9 το πρωί βγαίνει αρνητικό , όμως πονούσα και έκανα και δεύτερο που βγήκε με χαμόγελο, είχαμε επαφη.Τη Πέμπτη 26/9κανω πάλι τεστ πάλι χαμόγελο, δεν είχαμε επαφή , τη Παρασκευή  27/9 κάνω πάλι τεστ πάλι χαμόγελο είχαμε επαφή .Πότε είχα ωορρηξία;;;;Τι να υπολογίζω;;Δε μου έχει έρθει περίοδος , ούτε καν έχω πολλά πονακια όπως άλλες φορες!έχω μπερδευτεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η mummy5 είπε:

Ξερω γω.. ειμαι κάπως... δεν περνάνε και οι μέρες.. πραγματικά δεν ξέρω, ό,τι και να γινει παταω τα κλάματα, ρεζίλι  ?

Ελα βρε κοριτσι μου!Ολα καλα θα πανε!Δες την θετικη πλευρα της ζωης!Κανε μια βολτούλα εξω!Θα σε χαλαρωσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια , καλησπέρα!Παλιότερα ήμουν πιο ενεργή ,τώρα πια απλά σας διαβάζω !εσείς που είστε πιο έμπειρες , λύσετε μου μια απορια.Λοιπον , ξεκίνησα τα τεστακια με το χαμόγελο.Τη Τετάρτη 25/9 το πρωί βγαίνει αρνητικό , όμως πονούσα και έκανα και δεύτερο που βγήκε με χαμόγελο, είχαμε επαφη.Τη Πέμπτη 26/9κανω πάλι τεστ πάλι χαμόγελο, δεν είχαμε επαφή , τη Παρασκευή  27/9 κάνω πάλι τεστ πάλι χαμόγελο είχαμε επαφή .Πότε είχα ωορρηξία;;;;Τι να υπολογίζω;;Δε μου έχει έρθει περίοδος , ούτε καν έχω πολλά πονακια όπως άλλες φορες!έχω μπερδευτεί.

Επειδή τα έκανα κ εγώ αυτά τα τεστακια θα σου πω την εμπειρία μου.. Το τεστ ανιχνεύει την αύξηση της LH που συμβαίνει 25-36 ώρες πριν την ωορηξια σου. Το είχα ελέγχει συμπτωματικά και με τη γιατρό μου και η ωορρηξία σου είναι τη δεύτερη μέρα που βγαίνει θετικό. Στην περίπτωση σου μπορεί να έγινε Παρασκευή ξημερώματα, πρωί, μεσημέρι, πάντως Παρασκευή. Καλή σου επιτυχία!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια , καλησπέρα!Παλιότερα ήμουν πιο ενεργή ,τώρα πια απλά σας διαβάζω !εσείς που είστε πιο έμπειρες , λύσετε μου μια απορια.Λοιπον , ξεκίνησα τα τεστακια με το χαμόγελο.Τη Τετάρτη 25/9 το πρωί βγαίνει αρνητικό , όμως πονούσα και έκανα και δεύτερο που βγήκε με χαμόγελο, είχαμε επαφη.Τη Πέμπτη 26/9κανω πάλι τεστ πάλι χαμόγελο, δεν είχαμε επαφή , τη Παρασκευή  27/9 κάνω πάλι τεστ πάλι χαμόγελο είχαμε επαφή .Πότε είχα ωορρηξία;;;;Τι να υπολογίζω;;Δε μου έχει έρθει περίοδος , ούτε καν έχω πολλά πονακια όπως άλλες φορες!έχω μπερδευτεί.

Πότε περιμένεις περίοδο κανονικά; Το μόνο σίγουρο είναι ότι την έχετε πετύχη την ωοριξία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kate89 είπε:

Επειδή τα έκανα κ εγώ αυτά τα τεστακια θα σου πω την εμπειρία μου.. Το τεστ ανιχνεύει την αύξηση της LH που συμβαίνει 25-36 ώρες πριν την ωορηξια σου. Το είχα ελέγχει συμπτωματικά και με τη γιατρό μου και η ωορρηξία σου είναι τη δεύτερη μέρα που βγαίνει θετικό. Στην περίπτωση σου μπορεί να έγινε Παρασκευή ξημερώματα, πρωί, μεσημέρι, πάντως Παρασκευή. Καλή σου επιτυχία!! 

Επομένως την έχασα την ωορρηξία , γιατί ήρθα σε επαφή την Παρασκευή το βράδυ ....και η περίοδος θα μου έρθει αύριο;Σήμερα πάντως δε το βλέπω , ούτε πόνους έχω ούτε τίποτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Πότε περιμένεις περίοδο κανονικά; Το μόνο σίγουρο είναι ότι την έχετε πετύχη την ωοριξία!

Συνήθως έχω κύκλο 28 -29 ημερών , σήμερα είναι 29η μέρα κύκλου δε μου έχει έρθει ακόμη , τι να πω; Έχω κουραστεί; Τεστ , γόνιμες , υπολογισμούς ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kate89 είπε:

Επειδή τα έκανα κ εγώ αυτά τα τεστακια θα σου πω την εμπειρία μου.. Το τεστ ανιχνεύει την αύξηση της LH που συμβαίνει 25-36 ώρες πριν την ωορηξια σου. Το είχα ελέγχει συμπτωματικά και με τη γιατρό μου και η ωορρηξία σου είναι τη δεύτερη μέρα που βγαίνει θετικό. Στην περίπτωση σου μπορεί να έγινε Παρασκευή ξημερώματα, πρωί, μεσημέρι, πάντως Παρασκευή. Καλή σου επιτυχία!! 

Σ' ευχαριστώ και για την ευχή....και εσύ ο,τι επιθυμείς και σ ευχαριστώ που ανταποκρίθηκες τόσο γρήγορα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...