Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάμε διακοπές να γεμίσουν οι κοιλιές!!!!


Maroulita!

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Λοιπόν το ιδιο εχω παθει κι εγω τωρα και 2 κύκλους μετα την υστεροσκόπηση..Στην 24η την μια φορα και 22η μερα τωρα..Τι να συμβαινει αραγε ;;Εγω του το ανεφερα τον προηγούμενο μήνα και εκανε οτι δεν ακουσε...Δεν μου εδωσε καμμια εξηγηση..

Εγώ είμαι στον 4ο κύκλο μετά την επέμβαση όμως πόσο θα παειιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Α!!! Κ μένα το ίδιο το προσπέρασε. Μ πε μόνο με την δεύτερη που ρώτησα πώς θα ναι κάτι ορμονικό... Κ χθες πια που πήρα τηλ Μ πε να κάνω προγεστερόνη μήπως είναι χαμηλή κ για αυτό βλέπω αίμα. Νομίζω είναι λόγω επέμβασης φίλη μου δεν εξηγείται.. ποτέ δε το είχα κ αμέσως μετα την επέμβαση το παθαίνω.. δεν έχω ροή στο σκούπισμα το βλέπω μόνο κ πάει πάει.... Μέχρι την μέρα που θα αδιαθετησω κανονικά. Μεσα σ αυτές τις μέρες όμως μπορεί να είμαι κ καθαρή ..μια έτσι μια αλλιώς. Έχω παράλληλα κ πόνους περιόδου

Αν σου πω τα δικα μου θα φρικαρεις..Βλεπω την 22η μερα το ροζ αιματακι ,μια μερα και τελος.Θεωρω οτι ειναι ωορρηξιας..Τι αλλο;;Δεν το βλέπω αλλες μερες.Περναν οι μερες κανω τεστ αχνα..ολα!Κανω χοριακη και παιζει :2,96  ,2,50 , 2,70....Η περιοδος αφαντη και συμπτωματα κανενα.Εχω φρικαρει αληθεια...Ειμαι στην 3η μερα καθυστερησης..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εγώ είμαι στον 4ο κύκλο μετά την επέμβαση όμως πόσο θα παειιιι

Μα δεν μπορει να μην υπαρχει καποια εξηγηση...Γιατι να γινεται αυτο;;Η περιοδος σου  ερχεται στην ωρα της;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Μα δεν μπορει να μην υπαρχει καποια εξηγηση...Γιατι να γινεται αυτο;;Η περιοδος σου  ερχεται στην ωρα της;;

Ναι ναι κανονικοτατα 28η η 30η μέρα του κύκλου ...θα σ πω αν είναι η προγεστερόνη το μεσημέρι που θα πάρω τα αποτελέσματα.. κάτι ξερυθμισανε αυτοί στην επέμβαση ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ναι ναι κανονικοτατα 28η η 30η μέρα του κύκλου ...θα σ πω αν είναι η προγεστερόνη το μεσημέρι που θα πάρω τα αποτελέσματα.. κάτι ξερυθμισανε αυτοί στην επέμβαση ??

Αν σου δωσει καποια εξηγηση πες μου σε παρακαλω...Αν με παει ετσι ως την Δευτερα θα τον παρω τηλ.ναδω τι γινεται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

  Καλημερα!! Κι εγω ειμαι στην τριτη μερα καθυστερησης...Με βαση την ωορρηξια περιμένω στις 14 ...Σημαδια οτι θα αδιαθετησω μηδεν..

Ποση ηταν κοριτσι μου η χοριακη σου με 5 μερες μετα;;

Χθες ήμουν στην 4η μέρα καθυστέρησης με 530,4....Πρώτα ο Θεός μου είπε να ξανά επαναλάβω αύριο πρωί! Μακάρι να πάνε όλα καλά και να διπλασιαστεί με την Βοήθεια του Θεού και της Παναγίας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η irinula91 είπε:

Χθες ήμουν στην 4η μέρα καθυστέρησης με 530,4....Πρώτα ο Θεός μου είπε να ξανά επαναλάβω αύριο πρωί! Μακάρι να πάνε όλα καλά και να διπλασιαστεί με την Βοήθεια του Θεού και της Παναγίας! 

Στο ευχομαι απο καρδιας!!!!!Πολυ ωραιο νουμερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

  Καλημερα!! Κι εγω ειμαι στην τριτη μερα καθυστερησης...Με βαση την ωορρηξια περιμένω στις 14 ...Σημαδια οτι θα αδιαθετησω μηδεν..

Ποση ηταν κοριτσι μου η χοριακη σου με 5 μερες μετα;;

καλημερα @Χρυσάφω πως γίνεται να εισαι στην 3η μερα καθυστερησης ενω λες πως περιμενεις περιοδο στις 14 του μηνα ??

στις πριν 3 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια... Εγώ σήμερα έκανα εξετάση προγεστερόνης Μ το ζήτησε η γιατρός.. ίσως σε αυτό να οφείλεται το αίμα που έβλεπα μέχρι τώρα ..κ χθες είχα λίγο ροζ κάθε μήνα την ίδια μέρα ...το μεσημέρι θα έχω τα αποτελέσματα.. επίσης θα θελα να ρωτήσω.. Μ πε ο μικροβιολογος να του πω τι ακριβώς θέλουμε στο σπερμοδιαγραμμα..τι να του πω? Λίγο απ' όλα? χαχαα

καλημέρα @lactaki καλυτερα να πας σε ενα κεντρο που ειδικευεται σε αυτα κ οχι σε μικροβιολογικο. Η εξεταση αυτη θελει βιολόγο και οχι μικροβιολογο! κ ετσι οπως ειπες πως σε ρωτησε ασχετος ακουστηκε! επρεπε να σου πει οτι στην εξεταση αυτη βλεπουμε πχ 1 και 2 εσεις θελετε 1 , 2 η και τα δυο? ειναι λογικο να μην ξερεις τι να του απαντησεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η irinula91 είπε:

ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ? @lactaki @Χρυσάφω @Mellenaki @Jesabell 

 @Soulful @μαρουλι @Βικούλα88 @Maroulita?

Να μαι!!!Κατεβηκα κεντρο για ψωνια και καφεδακι!

@Mellenaki Συγνωμη που σε μπερδεψα! Τελευταια περιοδο ειχα στις 10 Ιουνιου. Αν ειχα ομως ωορρηξια στις 1 Ιουλίου θα μου παει η περιοδος πιο μετα...Δεν εχω και πολυ σταθερο κύκλο τελευταια και δεν ξερω αληθεια..Μια ερχεται στην ωρα του ,μια καθυστερει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η irinula91 είπε:

ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ? @lactaki @Χρυσάφω @Mellenaki @Jesabell 

 @Soulful @μαρουλι @Βικούλα88 @Maroulita?

καλημερα κοριτσι μου, εμεις εδω τα ιδια, δεν ειμαι στα καλα μου τις τελευταιες μερες...πεσμενη ειμαι καποια στιγμη θα μου περασει. Εσυ πες μας τα νεα σου πως εισαι πως νιωθεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

καλημερα κοριτσι μου, εμεις εδω τα ιδια, δεν ειμαι στα καλα μου τις τελευταιες μερες...πεσμενη ειμαι καποια στιγμη θα μου περασει. Εσυ πες μας τα νεα σου πως εισαι πως νιωθεις?

Δεν θέλω να ακούω τέτοια....πήγαινε μία βόλτα να χαλαρώσεις, κάνε κάτι που σε ηρεμεί..όλοι μας κάποιες στιγμές στην ζωή μας είμαστε πεσμένοι, το θέμα είναι να μπορούμε να σηκωθούμε και να συνεχίζουμε :) να είμαι ειλικρινείς δεν νοιώθω τίποτε εκτός απο κάποιο πονάκι που μπορεί να έχω στην ημέρα και μετά να φεύγει και μετά απο ώρα πάλι το ίδιο...κατά τα άλλα Δόξα τον Θεό...θα πάω και αύριο για χοριακή να δούμε αν ανέβηκε όπως πρέπει :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Να μαι!!!Κατεβηκα κεντρο για ψωνια και καφεδακι!

@Mellenaki Συγνωμη που σε μπερδεψα! Τελευταια περιοδο ειχα στις 10 Ιουνιου. Αν ειχα ομως ωορρηξια στις 1 Ιουλίου θα μου παει η περιοδος πιο μετα...Δεν εχω και πολυ σταθερο κύκλο τελευταια και δεν ξερω αληθεια..Μια ερχεται στην ωρα του ,μια καθυστερει...

αααα μη λες τετοια ζηλευουμε!! ψωνια κ καφεδακι κεντρο εχω απειρα χρονια να το κανω κ τωρα που το σκεφτομαι απορω γιατι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

αααα μη λες τετοια ζηλευουμε!! ψωνια κ καφεδακι κεντρο εχω απειρα χρονια να το κανω κ τωρα που το σκεφτομαι απορω γιατι!

Ευκολο!Μπορεις να το κανεις το απογευμα!Παρε μια φιλη και βουρ!Αρχισαν και οι εκπτωσεις ,μια χαρα.Και μετα μπυριτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πηγαίνετε για ψώνια. Έχουμε εκπτώσεις. Ελπίζω στις επόμενες εκπτώσεις να παίρνετε ρουχαλάκια για τα μωρά σας. ??? Εγώ αυτή τη φορά παίρνω μόνο για τον μπέμπη!!!!. Πάρτε ότι μπορείτε τώρα. Γιατί στις επόμενες δεν βλέπω να παίρνετε. ??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mellenaki είπε:

καλημερα @Χρυσάφω πως γίνεται να εισαι στην 3η μερα καθυστερησης ενω λες πως περιμενεις περιοδο στις 14 του μηνα ??

καλημέρα @lactaki καλυτερα να πας σε ενα κεντρο που ειδικευεται σε αυτα κ οχι σε μικροβιολογικο. Η εξεταση αυτη θελει βιολόγο και οχι μικροβιολογο! κ ετσι οπως ειπες πως σε ρωτησε ασχετος ακουστηκε! επρεπε να σου πει οτι στην εξεταση αυτη βλεπουμε πχ 1 και 2 εσεις θελετε 1 , 2 η και τα δυο? ειναι λογικο να μην ξερεις τι να του απαντησεις.

Είμαι σ νησί κ νομίζω δεν έχουμε βιολόγο ... Το έχω ακούσει κ εγώ πως δεν είναι πολύ αξιόπιστα.. δε ξέρω τι να πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η irinula91 είπε:

ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ? @lactaki @Χρυσάφω @Mellenaki @Jesabell 

 @Soulful @μαρουλι @Βικούλα88 @Maroulita?

Καλημέραααα! Κι εγώ είχα πάει για κάτι ψώνια το πρωί! Τώρα σπίτι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello!!!!!! Εγω ετοιμάζομαι γτ φευγω αυριο για διακοπες κ τα άφησα οοοολα τελευταια στιγμη!!!!! Αααα κ μου ήρθε η ακατανόμαστη, κακή της ώρα της αχώνευτης κοκκινομούρας! Αποφάσισα να μη ξανασχοληθω πραγματικα καθε μηνα εγκυος νιωθω κ τιποτα στο τελος! Απο Σεπτέμβρη οπως εχω προγραμματισει με τον ντοκτ για περισσότερη διερεύνυση κ εχει ο θεος! Να πεασουμε καλα βρε κορίτσια! Αι σιχτιρ πια( εξαλλη).. Σε όσες ΔΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ,μη τολμίσει να εμφανιστή η κακίστρω! Σε όσες εχουν μπεμπε, με το καλο υγεία& ο,τι καλύτερο! Στις υπόλοιπες π με νοιώθουν κορίτσια περαστε καλα, χαρείτε το καλοκαιράκι.. κ αν προκυψει το φασόλι καλοδεχούμενο με 1000 αγκαλιες αν παλι οχι εχουμε ολόκληρο χειμώνα να το αποκτήσουμε κ να γεμίσουν οι κοιλιες με μωρα κ χαρα!!!!!!!!??????????????❤️??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Είμαι σ νησί κ νομίζω δεν έχουμε βιολόγο ... Το έχω ακούσει κ εγώ πως δεν είναι πολύ αξιόπιστα.. δε ξέρω τι να πω

Μια χαρά αξιόπιστα είναι και εγώ σε μικροβιολόγος το έκανα με 20 ευρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Είμαι σ νησί κ νομίζω δεν έχουμε βιολόγο ... Το έχω ακούσει κ εγώ πως δεν είναι πολύ αξιόπιστα.. δε ξέρω τι να πω

Μπορεις να κάνεις και σε μικροβιολογικό απλά θα το έχεις στο νου σου! Αν δηλαδή βγουν όλα φυσιολογικά και τα έχετε ελέγξει όλα και δεν έρχεται μωρό να πάτε να το ξαναδειτε στο λέω  από πείρα γιατί εγώ την πάτησα και πέρασε ένας χρόνος τζάμπα πιστεύοντας ότι δεν υπάρχει πρόβλημα ενώ υπήρχε και μάλιστα μεγάλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Μια χαρά αξιόπιστα είναι και εγώ σε μικροβιολόγος το έκανα με 20 ευρω.

Δυστυχώς δεν είναι πάντα!!Και τζάμπα μπορεί να χαθεί χρόνος!Στα μικροβιολογικά τα βάζουν σε αυτόματο υπολογιστή και μπορεί να βγάλει και ότι να ναι απότελεσμα.Φυσικα δεν είναι απόλυτο απλά πρέπει να προσέχουμε γιατί μπορεί και την πατήσεις με αυτά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η irinula91 είπε:

ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ? @lactaki @Χρυσάφω @Mellenaki @Jesabell 

 @Soulful @μαρουλι @Βικούλα88 @Maroulita?

Καλησπερα κοριτσια!!!

Τρεχω ασταματητα αυτες τις μερες κ δεν ξερω κατα ποσο θα γινουν οι σωστες επαφες αυτο το μηνα...Παρ ολα αυτα αρχισαν τα λευκα υγρα οποτε λεω αυριο να κανω ενα τεστακι ωορρηξιας γιατι μου ξεμειναν καποια κ αν κατσει κατι καλως διαφορετικα θα το αφησω λιγο πιο χαλαρα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...