Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάμε διακοπές να γεμίσουν οι κοιλιές!!!!


Maroulita!

Recommended Posts

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Κορίτσια θα σας πω ότι θέλετε εκτός από κιλά. ...χαχάχα 

Οικονομικά ήθελα κι εγώ τελικά μέχρι ΤΕΙ Διοίκησης κατάφερα. 

Ευτυχώς δουλεύω στο αντικείμενο μου.Τα τελευταία χρόνια είμαι στο εμπορικό τμήμα εισαγωγικής εταιρείας. 

Επι την ευκαιρία το Gina,βγαίνει από το Τζώρτζινα  (αυτονόητο το ξέρω) που με φώναζε χαϊδευτικά η μαμά μου.

Ηλικια,παιδιά, ποτέ έχω περίοδο τα ξέρετε φαντάζομαι ???? ?

 

Επίσης πως είστε όλες τόσα κιλά? Δεν τρωτε? Πως το καταφέρνετε? 

Σιγα που δεν τρώω... απλα παντα εκανα αρκετή γυμναστική κ όταν την εκοψα ανέβηκε το βαρος αμέσως! Τώρα η αλήθεια είναι ότι προσεχω για την ινσουλίνη κ παιρνω κ το χάπι. Αλλιως... αλλα τι να γίνει ρε γαμωτο! Εγώ εχω φοβερά σπάνιο όνομα, Μαρία... :-) 

Παντως δουλεύεις σε ενδιαφέρον κομμάτι κ έχεις πλήρως εφαρμόσει το πτυχίο σου! Κ γω διοικηση με λογιστικη εχω τελειώσει! πολλα κοινα κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να μαι κ εγω! Jesabell απο Αθήνα.... 1.73 και 60 κιλά δυστηχως( πηρα 4 κιλα απο κορτιζόνη).. θα τα χάσω π θα μ παει! 

Εργάζομαι σε πολιτικό -προσωπικο γραφείο Δημάρχου (οχι δημόσιο)εχω σπουδάσει Δημόσια διοικηση

Αυτά!!!!!!???

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Να μαι κ εγω! Jesabell απο Αθήνα.... 1.73 και 60 κιλά δυστηχως( πηρα 4 κιλα απο κορτιζόνη).. θα τα χάσω π θα μ παει! 

Εργάζομαι σε πολιτικό -προσωπικο γραφείο Δημάρχου (οχι δημόσιο)εχω σπουδάσει Δημόσια διοικηση

Αυτά!!!!!!???

 

 

 

 

1.70 κ 60 κιλα! Ασε μας ρε κορίτσι μας χαλας την πιατσα! :-):-):-)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

1.70 κ 60 κιλα! Ασε μας ρε κορίτσι μας χαλας την πιατσα! :-):-):-)

 

Χαχαχα!!!! Σιγα τα αυγα! Εχω αντρα 1.71 εισαι οκ μ’αυτο;;;;???? μη γελατε!

 

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

1.70 κ 60 κιλα! Ασε μας ρε κορίτσι μας χαλας την πιατσα! :-):-):-)

 

Αα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Εμένα Επειδή ειναι σταθερός ο κύκλος πέφτει μεσα, τώρα δεν ξερω πως τα μπλέκει ετσι... σπαστικο ειναι γιατί με μπερδεύει. Ποια εχεις; εγω τη flo

Αυτην εχω εγω!! Συνηθως πεφτει μεσα οσο αφορα την περιοδο!!

A52E9D0A-F5D2-47FE-9142-8FA0F8B9AA18.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας! Εγώ έχω ακόμα καθυστέρηση, 11η μέρα σήμερα, αλλά δεν είχα χρήματα για χοριακή (πολλά έξοδα αυτό τον μήνα, και... μας τελειώνουν τα άτιμα) κι έτσι πήρα κι άλλο τεστ από φαρμακείο. (Εντάξει, το ομολογώ, υπάρχει περίπτωση να έκανα χαζομάρα).

Το έκανα την 8η μέρα και ήταν αρνητικό. Αλλά δεν νιώθω ότι θα μου έρθει περίοδος! Μόνο χθες, με κορόιδεψε ότι πάει να 'ρθει, αλλά τίποτα, λίγες σταγόνες καφέ μόνο. Δεν νιώθω σχεδόν τίποτα, αλλά φοβάμαι να τρέφω ελπίδες. Κι έκλεισα ραντεβού με γιατρό, στις 24 του μήνα! Ζήσε Μάη μου να φας τριφύλλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Μάιρα_76 είπε:

Γεια σας! Εγώ έχω ακόμα καθυστέρηση, 11η μέρα σήμερα, αλλά δεν είχα χρήματα για χοριακή (πολλά έξοδα αυτό τον μήνα, και... μας τελειώνουν τα άτιμα) κι έτσι πήρα κι άλλο τεστ από φαρμακείο. (Εντάξει, το ομολογώ, υπάρχει περίπτωση να έκανα χαζομάρα).

Το έκανα την 8η μέρα και ήταν αρνητικό. Αλλά δεν νιώθω ότι θα μου έρθει περίοδος! Μόνο χθες, με κορόιδεψε ότι πάει να 'ρθει, αλλά τίποτα, λίγες σταγόνες καφέ μόνο. Δεν νιώθω σχεδόν τίποτα, αλλά φοβάμαι να τρέφω ελπίδες. Κι έκλεισα ραντεβού με γιατρό, στις 24 του μήνα! Ζήσε Μάη μου να φας τριφύλλι...

Γεια σου κοριτσι μου!Εχεις 11 μερες καθυστερηση;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Μάιρα_76 είπε:

Ναι, αλλά βαστάω μικρά καλάθια πια, κάθε φορά :(

Και το τεστ δεν εδειξε τιποτα;;Γιατι δεν εκανες χοριακη;;Σχεδον το ιδιο στοιχιζει με το τεστ..Μια χοριακη θα τα ξεδιαλύνει ολα παντως..Ειναι πολλες οι μερες..Σου ευχομαι να εισαι εγκυουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η χοριακή στοιχίζει κάνα εικοσάρικο, όχι το ίδιο με το τεστ. Αλλά, σ' ευχαριστώ για τις ευχές (αν και μάλλον μου έρχεται περίοδος).

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μάιρα_76 είπε:

Η χοριακή στοιχίζει κάνα εικοσάρικο, όχι το ίδιο με το τεστ. Αλλά, σ' ευχαριστώ για τις ευχές (αν και μάλλον μου έρχεται περίοδος).

 

Ααα εδω στοιχίζει 13 -15 ευρώ..Καλα αποτελεσματα σ ευχομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα και απο μένα...καινούρια στο site...σήμερα περιμένω να έρθει η ακατονόμαστη που ελπίζω να γίνει ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ, αφού μετά απο 3 μήνςς που είχα μία όχι και καλή εμπειρία αλλα Δόξα τον Θεό..! Η αλήθεια δεν έχω τίποτα τσιμπήματα εκτός απο ώρες - ώρες λίγα πονάκια αν και παρατήρησα πως κάποιες μέρες νοιώθω παράξενα τα στομάχια μου! Και επίσης λίγες μέρες μετά την επαφή είχα και έχω ακόμη που και που ήπιους πονοκεφάλους και ζάλη η οποία έχει μέρες να έρθει...συγγνώμη για το μεγάλο μήνυμα... :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/7/2019 at 9:03 ΜΜ, ο/η misofeggaro είπε:

Παρούσα.... Ετοιμάζομαι να παντρευτώ και χαζεύω τα σχετικά... Και όσο πιο πολύ κοιτάζω τόσο πιο πολυ μπερδεύομαι... :P

Η ώρα η καλή.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στα δικά μας.. τι κανετε;;;;;;  .. 22η μερα... περιμενω περίοδο 14/7 ή 16/7... σκουπίστηκα κ εχω ροζ.. εδωσα πολύ «πονο» τις κρίσιμες ημερες κ υπενθυμίζω πως εκανα κ σαλπιγγογραφια! Ρε κορίτσια τι λετε;;;; Μπα κ γινει το θαυματακι αυτο το μηνα;;;;;;; Επισης ασχετο αλλα εχω τρελη τρελη δυσκοιλιότητα( ενω ποτε στα 35 μου χρονια) δεν ειχα! Δεν ξερω αν παίζει ρόλο  μπορει να παραλογίζομαι????  

Υ. Γ Επαφές 30/6,1/7,2/7,3/7,6/7,8/7...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Στα δικά μας.. τι κανετε;;;;;;  .. 22η μερα... περιμενω περίοδο 14/7 ή 16/7... σκουπίστηκα κ εχω ροζ.. εδωσα πολύ «πονο» τις κρίσιμες ημερες κ υπενθυμίζω πως εκανα κ σαλπιγγογραφια! Ρε κορίτσια τι λετε;;;; Μπα κ γινει το θαυματακι αυτο το μηνα;;;;;;; Επισης ασχετο αλλα εχω τρελη τρελη δυσκοιλιότητα( ενω ποτε στα 35 μου χρονια) δεν ειχα! Δεν ξερω αν παίζει ρόλο  μπορει να παραλογίζομαι????  

Υ. Γ Επαφές 30/6,1/7,2/7,3/7,6/7,8/7...

 

Πολυ θετικο μου ακούγεται το ροζ λιγες μερες μετα την ωορρηξία...Επαφες πολυ καλες.Ολα θετικα ακουγονται.Φυσικα κ εχεις ελπίδες!!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

Πολυ θετικο μου ακούγεται το ροζ λιγες μερες μετα την ωορρηξία...Επαφες πολυ καλες.Ολα θετικα ακουγονται.Φυσικα κ εχεις ελπίδες!!!!!???

Μακαρι αλλα φοβαμαι.. τρεμω... γτ και πριν 2 μηνες ειχα ροζ τη 19η μερα αλλα ηρθε η «βλαμμένη).. πονάμε τα στηθη μου ειναι σα πέτρες, η κοιλια κ η μεση μου... επισης πριν 2 μερες ειχα κτ τσιμπηματα δυνατα στη μητρα κ μονο οταν ξαπλωνα περναγε..τι να πω;;;; Ηθελα να το μοιραστω μαζί σας... δεν εχω καναυπαρξει εγκυος ποτε μου κ ολα μα ολα μ φαινονται υποπτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Jesabell είπε:

Μακαρι αλλα φοβαμαι.. τρεμω... γτ και πριν 2 μηνες ειχα ροζ τη 19η μερα αλλα ηρθε η «βλαμμένη).. πονάμε τα στηθη μου ειναι σα πέτρες, η κοιλια κ η μεση μου... επισης πριν 2 μερες ειχα κτ τσιμπηματα δυνατα στη μητρα κ μονο οταν ξαπλωνα περναγε..τι να πω;;;; Ηθελα να το μοιραστω μαζί σας... δεν εχω καναυπαρξει εγκυος ποτε μου κ ολα μα ολα μ φαινονται υποπτα!

Το ιδιο θα εκανα κι εγω στη θεση σου...Μην αγχώνεσαι κ ξεκούραση αυτές τις ημερες...Οχι βάρος κ πολλα πολλα.

Μαζι περιμένουμε....Στις 14 περιμένω Αν ειχα ωορρηξία στις 1 του μηνα...Θα δείξει...Καλα ξετελα!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Το ιδιο θα εκανα κι εγω στη θεση σου...Μην αγχώνεσαι κ ξεκούραση αυτές τις ημερες...Οχι βάρος κ πολλα πολλα.

Μαζι περιμένουμε....Στις 14 περιμένω Αν ειχα ωορρηξία στις 1 του μηνα...Θα δείξει...Καλα ξετελα!??

Ευχαριστω για το support αγαπημένη μου?θα δειξει δεν αναθαρρώ... αλλα εδω στο φορουμ λεμε πολλα πραγματα δικα μας, προσωπικα, μοιραζόμαστε ιδεες, αποψεις, αγωνίες κ θέλησα να σας το πω... νοιωθω πιο ομορφα οταν καπου τα λεω! Keep going λοιπόν και εχει ο θεος???????❤️???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Jesabell είπε:

Στα δικά μας.. τι κανετε;;;;;;  .. 22η μερα... περιμενω περίοδο 14/7 ή 16/7... σκουπίστηκα κ εχω ροζ.. εδωσα πολύ «πονο» τις κρίσιμες ημερες κ υπενθυμίζω πως εκανα κ σαλπιγγογραφια! Ρε κορίτσια τι λετε;;;; Μπα κ γινει το θαυματακι αυτο το μηνα;;;;;;; Επισης ασχετο αλλα εχω τρελη τρελη δυσκοιλιότητα( ενω ποτε στα 35 μου χρονια) δεν ειχα! Δεν ξερω αν παίζει ρόλο  μπορει να παραλογίζομαι????  

Υ. Γ Επαφές 30/6,1/7,2/7,3/7,6/7,8/7...

 

Αχ μακάρι κορίτσι μου να είσαι!! Έχεις πολύ καλά σημάδια κ πολλές πιθανότητες αφού ειχες πολλές επαφές!Στο εύχομαι!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Soulful είπε:

Αχ μακάρι κορίτσι μου να είσαι!! Έχεις πολύ καλά σημάδια κ πολλές πιθανότητες αφού ειχες πολλές επαφές!Στο εύχομαι!?

Απο το στόμα σου κ στου θεού το αυτι!!!!????????????Μακαρι για ολες μας! Προσεύχομαι πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...