Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2020!!


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Earp είπε:

Στης 9:45 το πρωί έχω και εγώ?

Κα εγω ανησυχώ αλλά από την μία εγώ δεν είχα συμπτώματα πέρα από υπνηλία και συχνοουρια τα οποία έχω ακόμα και το ψιλό συνηθισα αλλά όταν έχω κανένα πονακια λέω μεγαλώνει και ψιλό ήρεμο! Αντε να περάσουν οι μέρες δεν κρατιέμαι...... 

Κι εγώ ακριβώς το ίδιο!!! Τίποτα άλλο ποτε!

Καλέ...χαχα. βρηκα το αλλο μου μισό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kit1982 είπε:

Καλώς ήρθες!! Με το καλό να πάνε όλα κοπέλα μου!! ? 

@Earp και @Annie28 περιμενουμε τα νεακια σας!!! Ολα καλά θα πάνε!!?

Ευχαριστώ πολύ!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kit1982 είπε:

Καλώς ήρθες!! Με το καλό να πάνε όλα κοπέλα μου!! ? 

@Earp και @Annie28 περιμενουμε τα νεακια σας!!! Ολα καλά θα πάνε!!?

Ευχαριστούμε κοπέλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Earp είπε:

Δεν μπορώ να πω έχω καλή εγκυμοσύνη απλα είχα και δύο ατυχίες μια Βιοχημική και μια παλυδρομη και ψιλό φοβάμαι λίγο! 

Αυτή τη φορά τιποτα δε θα πάει στραβά!!! Σε λίγους μηνες θα μιλάμε για μπιμπερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Κι εγώ ακριβώς το ίδιο!!! Τίποτα άλλο ποτε!

Καλέ...χαχα. βρηκα το αλλο μου μισό!

Αχχχ τι καλά είναι τέλειο ίδιες ημερομηνίες με καλές εγκυμοσινες είναι τέλειο????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια θέλω να ρωτησω κατι εσας που το εχετε περάσει. Εγω θα παω σε λίγες ημέρες για τον 2 υπέρηχο για να ακούσουμε καρδούλα. Μετα τι ακολουθεί?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Ροζ είπε:

Κορίτσια θέλω να ρωτησω κατι εσας που το εχετε περάσει. Εγω θα παω σε λίγες ημέρες για τον 2 υπέρηχο για να ακούσουμε καρδούλα. Μετα τι ακολουθεί?

Μετά ουσιαστικά θα πηγάίνεις κάθε 15 μέρες να το βλέπετε με τον γιατρούλη σου ώσπου να κλείσεις το 3μηνο και κάπου εκεί κάνεις την αυχενική. Μετά οι υπέρηχοι αν όλα είναι καλά γίνονται πιο αραιοί, κάθε μήνα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Annie28 είπε:

Μετά ουσιαστικά θα πηγάίνεις κάθε 15 μέρες να το βλέπετε με τον γιατρούλη σου ώσπου να κλείσεις το 3μηνο και κάπου εκεί κάνεις την αυχενική. Μετά οι υπέρηχοι αν όλα είναι καλά γίνονται πιο αραιοί, κάθε μήνα.

 

Ευχαριστώ κοπέλα μου! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γνωρίζεται το vertirozan?το έχει παρει καμία?μου το πρότεινε ο γιατρός μ γιατί του ειπα οτι ολη μερα εχω ναυτια κ δεν μπορώ να φαω τίποτα!ειναι υποθετο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου...Σας διάβαζα όλη μέρα αλλά είχα τόσο άγχος λόγω του ότι είχα σήμερα την αυχενική που δεν μπορούσα να βγάλω κιχ! Μόλις γυρίσαμε και όλα πήγαν παρά πολύ καλά..Πολύ καθαρα όλα!Το σοκαριστικό είναι πως πλέον βλέπεις ένα κανονικό παιδάκι και ας είναι μόνο 6,5 εκατοστά...Σας εύχομαι ολοοοοψυχα να πάνε όλα καλά και σε εσάς και όσο μπορείτε να μην έχετε άγχος...Σαν διαδικασία είναι πολύ χαλαρή απλά σου "ζαλίζει" λίγο την κοιλιά...???♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

Γεια σας κορίτσια μου...Σας διάβαζα όλη μέρα αλλά είχα τόσο άγχος λόγω του ότι είχα σήμερα την αυχενική που δεν μπορούσα να βγάλω κιχ! Μόλις γυρίσαμε και όλα πήγαν παρά πολύ καλά..Πολύ καθαρα όλα!Το σοκαριστικό είναι πως πλέον βλέπεις ένα κανονικό παιδάκι και ας είναι μόνο 6,5 εκατοστά...Σας εύχομαι ολοοοοψυχα να πάνε όλα καλά και σε εσάς και όσο μπορείτε να μην έχετε άγχος...Σαν διαδικασία είναι πολύ χαλαρή απλά σου "ζαλίζει" λίγο την κοιλιά...???♥️♥️♥️

Τέλεια!!! Για πες για πες!! Το βλέπεις έγχρωμα; Πώς σου φάνηκε ο διακοιλιακος υπερηχος; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

Γεια σας κορίτσια μου...Σας διάβαζα όλη μέρα αλλά είχα τόσο άγχος λόγω του ότι είχα σήμερα την αυχενική που δεν μπορούσα να βγάλω κιχ! Μόλις γυρίσαμε και όλα πήγαν παρά πολύ καλά..Πολύ καθαρα όλα!Το σοκαριστικό είναι πως πλέον βλέπεις ένα κανονικό παιδάκι και ας είναι μόνο 6,5 εκατοστά...Σας εύχομαι ολοοοοψυχα να πάνε όλα καλά και σε εσάς και όσο μπορείτε να μην έχετε άγχος...Σαν διαδικασία είναι πολύ χαλαρή απλά σου "ζαλίζει" λίγο την κοιλιά...???♥️♥️♥️

Μπραααβο κοπέλα μου!!! Πολύ χαίρομαι! 

Κι εγω ειχα δει παιδακι 4εκ στην 11η βδομ με τον γιατρο μου, φανταζομαι στην αυχενικη θα φαινονται ολα μεγαλυτερα!

Καμια προβλεψη για φυλο εκανε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Τέλεια!!! Για πες για πες!! Το βλέπεις έγχρωμα; Πώς σου φάνηκε ο διακοιλιακος υπερηχος; 

Ασπρόμαυρα τα βλέπεις όπως κ στους προηγούμενους υπερήχους..Δεν ξέρω βέβαια αν παίζει ρόλο το μηχάνημα..στον διακοιλιακο υπέρηχο δεν υπάρχουν ντροπες αφού σηκώνεις απλά την μπλούζα σου απλά κάποιες στιγμές λίγο "πονούσα" ,ίσως ήταν ζόρι περισσότερο, γιατί η γιατρός έψαχνε το παιδί και ηθελε να βρει την κατάλληλη πόζα ώστε να κάνει τις μετρήσεις της κ υπήρχαν κάποια ζουληγματα αλλά νταξει να μην είμαι υπερβολικη ήταν όλα ανεκτά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Annie28 είπε:

Μπραααβο κοπέλα μου!!! Πολύ χαίρομαι! 

Κι εγω ειχα δει παιδακι 4εκ στην 11η βδομ με τον γιατρο μου, φανταζομαι στην αυχενικη θα φαινονται ολα μεγαλυτερα!

Καμια προβλεψη για φυλο εκανε;

Πιστεύει πως είναι κοριτσάκι αλλά είπε ακόμα να μη ψωνίσουμε ρούχα.. χεχεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

Ασπρόμαυρα τα βλέπεις όπως κ στους προηγούμενους υπερήχους..Δεν ξέρω βέβαια αν παίζει ρόλο το μηχάνημα..στον διακοιλιακο υπέρηχο δεν υπάρχουν ντροπες αφού σηκώνεις απλά την μπλούζα σου απλά κάποιες στιγμές λίγο "πονούσα" ,ίσως ήταν ζόρι περισσότερο, γιατί η γιατρός έψαχνε το παιδί και ηθελε να βρει την κατάλληλη πόζα ώστε να κάνει τις μετρήσεις της κ υπήρχαν κάποια ζουληγματα αλλά νταξει να μην είμαι υπερβολικη ήταν όλα ανεκτά!

Τι ωραιαααα!! Πωπω μεγάλη στιγμή η αυχενικη. Θα τα συνηθίσουμε και τα ζουληγματα πιστεύω χαχαχααα

Κοριτσάκι μάλλον; τα φορέματα και τα κοτσιδακια θα πάνε σύννεφο! Τι όμορφα νέα είναι αυτά! Εύχομαι σε όλες μας να πάνε υπέροχα!❤❤

Επόμενη επίσκεψη σου είπε πότε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kit1982 είπε:

Τι ωραιαααα!! Πωπω μεγάλη στιγμή η αυχενικη. Θα τα συνηθίσουμε και τα ζουληγματα πιστεύω χαχαχααα

Κοριτσάκι μάλλον; τα φορέματα και τα κοτσιδακια θα πάνε σύννεφο! Τι όμορφα νέα είναι αυτά! Εύχομαι σε όλες μας να πάνε υπέροχα!❤❤

Επόμενη επίσκεψη σου είπε πότε;

8/8 έχω ραντεβού με τον γιατρό μου..Άντε μου λέει η γιατρός σήμερα να έχεις ένα όμορφο και ξέγνοιαστο καλοκαίρι..Μμμ ναι της λεως λες και δεν θα βρω πράγματα για να αγχώνομαι!!χαχαχ!! Πέρα από την πλάκα, είναι μεγάλη υπόθεση η αυχενική και σίγουρα κρύβει άγχος απλά να ξέρετε για να μην αγχώνεστε αν επιμένει σε ένα σημείο για να δει κάτι δεν σημαίνει ότι βλέπει κατι κακό..απλά θέλει να κάνει αρκετές μετρήσεις ώστε να είναι απόλυτα σωστή η μέτρηση.. Καλή επιτυχία σε όλες σας και περιμένουμε ευχάριστα νέα ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

8/8 έχω ραντεβού με τον γιατρό μου..Άντε μου λέει η γιατρός σήμερα να έχεις ένα όμορφο και ξέγνοιαστο καλοκαίρι..Μμμ ναι της λεως λες και δεν θα βρω πράγματα για να αγχώνομαι!!χαχαχ!! Πέρα από την πλάκα, είναι μεγάλη υπόθεση η αυχενική και σίγουρα κρύβει άγχος απλά να ξέρετε για να μην αγχώνεστε αν επιμένει σε ένα σημείο για να δει κάτι δεν σημαίνει ότι βλέπει κατι κακό..απλά θέλει να κάνει αρκετές μετρήσεις ώστε να είναι απόλυτα σωστή η μέτρηση.. Καλή επιτυχία σε όλες σας και περιμένουμε ευχάριστα νέα ?????

Ευχαριστω! ❤❤ Αγωνία στο φουλ και εγώ. Αμήν κορίτσι μου! Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Annouli είπε:

8/8 έχω ραντεβού με τον γιατρό μου..Άντε μου λέει η γιατρός σήμερα να έχεις ένα όμορφο και ξέγνοιαστο καλοκαίρι..Μμμ ναι της λεως λες και δεν θα βρω πράγματα για να αγχώνομαι!!χαχαχ!! Πέρα από την πλάκα, είναι μεγάλη υπόθεση η αυχενική και σίγουρα κρύβει άγχος απλά να ξέρετε για να μην αγχώνεστε αν επιμένει σε ένα σημείο για να δει κάτι δεν σημαίνει ότι βλέπει κατι κακό..απλά θέλει να κάνει αρκετές μετρήσεις ώστε να είναι απόλυτα σωστή η μέτρηση.. Καλή επιτυχία σε όλες σας και περιμένουμε ευχάριστα νέα ?????

Αυτο που λες "μην αγχωνεστε αν επιμενει σε ενα σημειο" αντιπροσωπευει πληρως την ψυχολογια ολων μας νομιζω! Χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Annouli είπε:

8/8 έχω ραντεβού με τον γιατρό μου..Άντε μου λέει η γιατρός σήμερα να έχεις ένα όμορφο και ξέγνοιαστο καλοκαίρι..Μμμ ναι της λεως λες και δεν θα βρω πράγματα για να αγχώνομαι!!χαχαχ!! Πέρα από την πλάκα, είναι μεγάλη υπόθεση η αυχενική και σίγουρα κρύβει άγχος απλά να ξέρετε για να μην αγχώνεστε αν επιμένει σε ένα σημείο για να δει κάτι δεν σημαίνει ότι βλέπει κατι κακό..απλά θέλει να κάνει αρκετές μετρήσεις ώστε να είναι απόλυτα σωστή η μέτρηση.. Καλή επιτυχία σε όλες σας και περιμένουμε ευχάριστα νέα ?????

Αυτό με το επέμενε το έπαθα στο. Τελευταίο υπέρηχο . Είχα κατουρηθει πάνω μου. Λέω τώρα πάει τετελεσται. Αλλά ο άνθρωπος ήθελε να δει το ινομιωμα αν είχε μεγαλώσει για να μη μου κάνει διακολπικο . Να σου πω σου πήρε καο αίμα εκεί από τόπου ή πήγες έξω ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Αυτό με το επέμενε το έπαθα στο. Τελευταίο υπέρηχο . Είχα κατουρηθει πάνω μου. Λέω τώρα πάει τετελεσται. Αλλά ο άνθρωπος ήθελε να δει το ινομιωμα αν είχε μεγαλώσει για να μη μου κάνει διακολπικο . Να σου πω σου πήρε καο αίμα εκεί από τόπου ή πήγες έξω ;

Eπειδή την εξέταση την έκανα σε ιδιωτική κλινική, αίμα μου πήραν εκεί και μέχρι να τελειώσει η αυχενική βγήκαν και τα αποτελέσματα των αιματολογικών.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Annouli είπε:

Eπειδή την εξέταση την έκανα σε ιδιωτική κλινική, αίμα μου πήραν εκεί και μέχρι να τελειώσει η αυχενική βγήκαν και τα αποτελέσματα των αιματολογικών.

Να απολαύσεις το καλοκαιράκι από εδώ και πέρα !!  :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Να απολαύσεις το καλοκαιράκι από εδώ και πέρα !!  :)

Ευχαριστώ πολύ..Όλες μας να έχουμε μόνο ευχάριστα νέα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...