Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις Just now, ο/η bebe2 είπε:

Άλλαξα και δυσκολευτηκα και λίγο να αποφασίσω σε ποιον θα πάω αλλά προς το παρόν είμαι πολύ ευχαριστημένη. Πόσο είσαι τώρα ?

Α ωραία, θα έχεις κ καλύτερη ψυχολογία.ειμαι στο μήνα μου μπεμπακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ioannastr καλημέρα! Χαίρομαι που βοήθησα μακάρι να πάνε όλα καλά!!! Το πιστεύω ειλικρινά ότι θα κάνει για εσάς το καλύτερο δυνατό :-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις υπέροχες ευχές σας!!!🥰🥰🥰 Ακόμα είμαστε συγκρατημένοι να δούμε και πως θα εξελιχθεί.. Μακάρι να πάνε όλα καλά.. Περιμένω γρήγορα να ακούσω και τα δικά σας ευχάριστα!!! Ας είναι το 2020 η χρονιά μας!!🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Α ωραία, θα έχεις κ καλύτερη ψυχολογία.ειμαι στο μήνα μου μπεμπακι.

Αχ τέλεια κορίτσι μου !με το καλό ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Smurf88 είπε:

Η δική μου πρώτη χοριακη ήταν μόλις 7!!!η μικρή μου κοιμάται ήσυχη στο κρεβάτι της αυτή τη στιγμή!! πίστεψέ το και θα προχωρήσει κανονικά 🙏🙏

Κορίτσια να τα μιλάτε τα εμβρυακια σας και να πιστεύετε σε αυτά 💞💞σας φιλώ και σας στέλνω θετική ενέργεια 💪💪

Θετική σκέψη κορίτσι μου και όλα καλα θα πανε.. φαντάσου τους μιλάω εγώ έχω βάλει τη δευτερα τα εμβρυακια( ότι να ναι) Αφήστε κορίτσια το χασα  το μυαλό μου μόνιμος έχω ένα χαμόγελο και λέει ο άντρας μου αγάπη μου πρώτη φορά σε βλέπω τόσο ήρεμη και χαρουμενη.  Ακόμα έχω χοριακη 10 του μήνα αλλά σκέφτομαι θετικά προσεύχομαι και ολα θα γίνουν  ο θεος μαζι μας πιστεψε το κοριτσι μου. Οσο για τη ξαπλα έχεις αιμα η απλά στο είπε Έτσι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις υπέροχες ευχές σας!!!🥰🥰🥰 Ακόμα είμαστε συγκρατημένοι να δούμε και πως θα εξελιχθεί.. Μακάρι να πάνε όλα καλά.. Περιμένω γρήγορα να ακούσω και τα δικά σας ευχάριστα!!! Ας είναι το 2020 η χρονιά μας!!🙏🙏🙏

Μια χαρά θα εξελιχθεί μην έχεις άγχος όλα καλα θα μας πανε κορίτσια μου θετική σκέψη..  πες μου κοριτσι μουωποσα εμβρυα εβαλες και τη μερας συγνωμη αν το εχεις ξανα πει αλλα  μπερδευομαι τοσςς που ημαστε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Καλημέρα σας, εγώ δεν έχω να πω κάτι σημαντικό προς το παρόν αλλά θέλω να μοιραστώ μαζί σας τη χαρά μου οτι καταλήξαμε σε γιατρό!! Σήμερα θα τον πάρω να του το επιβεβαιώσω και να μου πει τι να κάνω στην επόμενη μου περίοδο.

Επίσης θα ήθελα να ευχαριστήσω την @Tokyo που την έπρηξα στις ερωτήσεις για τον γιατρό και ήταν πάντα ευγενική να μου εξηγήσει οτι απορία είχα για να σιγουρευτώ για την απόφασή μου!! 

Εύχομαι σε όλες μας ΜΟΝΟ θετικά αποτελέσματα, χαρές και χαμόγελα!! Το 2020 θα έχουμε όλες μας τουλάχιστον φουσκωμένες κοιλίτσες!!!! 😃👶

Μπράβο κορίτσι μου το πρώτο βήμα έγινε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@ioannastr καλημέρα! Χαίρομαι που βοήθησα μακάρι να πάνε όλα καλά!!! Το πιστεύω ειλικρινά ότι θα κάνει για εσάς το καλύτερο δυνατό :-) 

Το ξέρω κ το πιστεύω κ εγώ!!! Κ πάλι σε ευχαριστώ πολυ!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Ναι!!!!! Κ είμαι πολύ χαρουμενη!!! 🥰🥰🥰

ήμουνα σίγουρη οτι θα σε κερδίσει... σε καθοδηγεί κ σε γεμίζει αισιοδοξία!! ολα καλά θα πάνε... τώρα τί σας είπε πως προχωράτε από δω κ πέρα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sokola4 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις υπέροχες ευχές σας!!!🥰🥰🥰 Ακόμα είμαστε συγκρατημένοι να δούμε και πως θα εξελιχθεί.. Μακάρι να πάνε όλα καλά.. Περιμένω γρήγορα να ακούσω και τα δικά σας ευχάριστα!!! Ας είναι το 2020 η χρονιά μας!!🙏🙏🙏

Μπράβο κορίτσι μου , καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις . Χάρηκα πολύ για σένα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα. Δεν γράφω αρκετά συχνά αλλά σας διαβάζω.

Είμαι αρκετα αγχωμένη ομολογουμένως και περιμενω τουλαχιστον να περασω επιτροπη να πανε ολα καλα και θα ηρεμησω. Για αυτο δεν γραφω και συχνα. 

Εχω μια ερωτηση γιατι φτιαχνω τα χαρτια με τη μαια του γιατρου μου.

Λοιπον, αρχικα χθες μου εφτιαξε το υπερηχογραφημα, με την εκθεση που θελουν. Πανω στη σφραγιδα με τα στοιχεια του γιατρου μου εγραψε με στυλο τον αριθμο αποφασης της αδειας που εχει ο γιατρος. Λογικά αυτό έχει να κάνει με το ΓΕΣΥ? Πως φαίνεται αλλιώς? Αυτό θελουν στην επιτροπή? Δευτερον μου εδωσε μονο αυτην την αναλυτικη εκθεση  δεν μου εδωσε καποιον υπερηχο.

 

Δευτερο ερωτημα, σχετικα με το ΑΜΚΑ. Λεει επισημο εγγραφο ΑΜΚΑ. Αν εχεις χασει τη βεβαιωση ΑΜΚΑ τι κανεις? Αρκει πχ ενα αλλο δημοσιο εγγραφο πχ αρ.μητρωου ΙΚΑ που γραφει και το ΑΜΚΑ?

Εχω αγχωθει λιγακι. Δεν το περιμενα να ηταν τοσο αγχωτικη διαδικασια η επιτροπη.

Ολα τα υπολοιπα τα εχουμε υπο ελεγχο αναφορικα με τα χαρτια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ioannastr είπε:

Ναι!!!!! Κ είμαι πολύ χαρουμενη!!! 🥰🥰🥰

Καλή αρχή κοριτσάρα μου. Κι εγώ τώρα ξεκινάω. Ειμαι στη φάση των χαρτιών της επιτροπής.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Θετική σκέψη κορίτσι μου και όλα καλα θα πανε.. φαντάσου τους μιλάω εγώ έχω βάλει τη δευτερα τα εμβρυακια( ότι να ναι) Αφήστε κορίτσια το χασα  το μυαλό μου μόνιμος έχω ένα χαμόγελο και λέει ο άντρας μου αγάπη μου πρώτη φορά σε βλέπω τόσο ήρεμη και χαρουμενη.  Ακόμα έχω χοριακη 10 του μήνα αλλά σκέφτομαι θετικά προσεύχομαι και ολα θα γίνουν  ο θεος μαζι μας πιστεψε το κοριτσι μου. Οσο για τη ξαπλα έχεις αιμα η απλά στο είπε Έτσι??

Καλά αποτελέσματα με μια τεράστια χοριακή κοπέλα μου! Να εισαι αισιοδοξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Κορίτσια καλημέρα. Δεν γράφω αρκετά συχνά αλλά σας διαβάζω.

Είμαι αρκετα αγχωμένη ομολογουμένως και περιμενω τουλαχιστον να περασω επιτροπη να πανε ολα καλα και θα ηρεμησω. Για αυτο δεν γραφω και συχνα. 

Εχω μια ερωτηση γιατι φτιαχνω τα χαρτια με τη μαια του γιατρου μου.

Λοιπον, αρχικα χθες μου εφτιαξε το υπερηχογραφημα, με την εκθεση που θελουν. Πανω στη σφραγιδα με τα στοιχεια του γιατρου μου εγραψε με στυλο τον αριθμο αποφασης της αδειας που εχει ο γιατρος. Λογικά αυτό έχει να κάνει με το ΓΕΣΥ? Πως φαίνεται αλλιώς? Αυτό θελουν στην επιτροπή? Δευτερον μου εδωσε μονο αυτην την αναλυτικη εκθεση  δεν μου εδωσε καποιον υπερηχο.

 

Δευτερο ερωτημα, σχετικα με το ΑΜΚΑ. Λεει επισημο εγγραφο ΑΜΚΑ. Αν εχεις χασει τη βεβαιωση ΑΜΚΑ τι κανεις? Αρκει πχ ενα αλλο δημοσιο εγγραφο πχ αρ.μητρωου ΙΚΑ που γραφει και το ΑΜΚΑ?

Εχω αγχωθει λιγακι. Δεν το περιμενα να ηταν τοσο αγχωτικη διαδικασια η επιτροπη.

Ολα τα υπολοιπα τα εχουμε υπο ελεγχο αναφορικα με τα χαρτια.

Εμένα μου είπαν να μπω στο άτλας φαίνεται η ασφαλιστική ικανότητα και το ΑΜΚΑ και στα στοιχεία μητρώου πρέπει να φαίνεται και αυτό το ζητανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hope19 καταλαβαινω ποσο αγχωμενη θα εισαι. 

Εμενα πισω απο τον υπερηχο μου ειχαν βσλει σντιγραφο την αποφαση χορηγησης αδειας του γιατρου. 

Την ασφαλιστικη ικανιτητα ειχα τυπωσει και ειχα μαζι το βιβλισριο μου, δε ξερω αν ζητανε τωρα κατι πιο επισημο για το αμκα. 

Οσο μπορεις ψυχραιμια! Καλη επιτυχια! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η peacock είπε:

@Hope19 καταλαβαινω ποσο αγχωμενη θα εισαι. 

Εμενα πισω απο τον υπερηχο μου ειχαν βσλει σντιγραφο την αποφαση χορηγησης αδειας του γιατρου. 

Την ασφαλιστικη ικανιτητα ειχα τυπωσει και ειχα μαζι το βιβλισριο μου, δε ξερω αν ζητανε τωρα κατι πιο επισημο για το αμκα. 

Οσο μπορεις ψυχραιμια! Καλη επιτυχια! 😉

Ευχαριστώ πάρα πολύ. Δεν ξέρω εμένα μου έδωσε μόνο την έκθεση κ με τη σφραγίδα του γιατρού και έγραψε τον αριθμό απόφασης. Μου λεει έτσι το είχε ξανακάνει με μια άλλη κοπέλα και δεν είχε πρόβλημα. Τι να πω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Εμένα μου είπαν να μπω στο άτλας φαίνεται η ασφαλιστική ικανότητα και το ΑΜΚΑ και στα στοιχεία μητρώου πρέπει να φαίνεται και αυτό το ζητανε

Ευχαριστώ πάρα πολύ. Άρα ολα καλά όσο αφορά το ΑΜΚΑ. Μόνο με τον υπέρηχο δεν είμαι σίγουρη. Αλλά όταν τα μαζέψουμε και φτιάξουμε και το έντυπο παραπομπής θα ανα΄φερω μήπως πρεπει να βαλουμε απο πισω την αποφαση αδειας του γιατρου που μου ειπε παρακάτω η άλλη κοπέλα η peacock.. Πω πω κοριτσια τι αγχος δεν το περιμενα. Αν ξεκιναει απο τωρα το αγχος καηκαμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ. Δεν ξέρω εμένα μου έδωσε μόνο την έκθεση κ με τη σφραγίδα του γιατρού και έγραψε τον αριθμό απόφασης. Μου λεει έτσι το είχε ξανακάνει με μια άλλη κοπέλα και δεν είχε πρόβλημα. Τι να πω..

Θέλει και τον υπέρηχο μαζί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ. Άρα ολα καλά όσο αφορά το ΑΜΚΑ. Μόνο με τον υπέρηχο δεν είμαι σίγουρη. Αλλά όταν τα μαζέψουμε και φτιάξουμε και το έντυπο παραπομπής θα ανα΄φερω μήπως πρεπει να βαλουμε απο πισω την αποφαση αδειας του γιατρου που μου ειπε παρακάτω η άλλη κοπέλα η peacock.. Πω πω κοριτσια τι αγχος δεν το περιμενα. Αν ξεκιναει απο τωρα το αγχος καηκαμε!

Ναι βρε παιδί μου πολύ άγχος εγώ πιο πολύ άγχος είχα για την επιτροπή πάρα για το μετά λες και έδινα εξετάσεις ένιωθα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ. Άρα ολα καλά όσο αφορά το ΑΜΚΑ. Μόνο με τον υπέρηχο δεν είμαι σίγουρη. Αλλά όταν τα μαζέψουμε και φτιάξουμε και το έντυπο παραπομπής θα ανα΄φερω μήπως πρεπει να βαλουμε απο πισω την αποφαση αδειας του γιατρου που μου ειπε παρακάτω η άλλη κοπέλα η peacock.. Πω πω κοριτσια τι αγχος δεν το περιμενα. Αν ξεκιναει απο τωρα το αγχος καηκαμε!

Δεν χριαζεται να έχεις την αδια του ιατρού σου ότι κάνει υπέροχο αρκεί και ο αριθμός που σου έγραψε κι εγώ έτσι πήγα στην επιτροπή τώρα ναι χριαζεται και τον υπέρηχο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Niki94Τελεια Νικη μου σε ευχαριστώ και σενα παρα πολύ. Αρα θα ζητησω και τον υπερηχο ,εχει πολλους δικους μου γτ παω καθε μηνα τοσο καιρο. Εχει εναν προσφατο απο πριν 15 μερες!

Σας ευχαριστώ κορίτσια με ηρεμησατε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Ναι βρε παιδί μου πολύ άγχος εγώ πιο πολύ άγχος είχα για την επιτροπή πάρα για το μετά λες και έδινα εξετάσεις ένιωθα 

Aχ ναι βρε παιδι μου! Δεν μπορώ να κοιμηθώ τα βράδυα πραγματικά. Πιστεύω αν περάσω επιτροπή και έχω τα φάρμακα μετά θα ηρεμήσω.

Μέσα από όσα περνάμε όμως ρε κορίτσια ξεκινάμε να ερχόμαστε πιο κοντά στο όνειρο ! Εγώ έτσι νοιώθω. Πριν δεν είχα καμμία ελπίδα.  Νοιώθω μια αισιοδοξία. Μακάρι να πάνε καλά για όλες μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Katerinaki83 είπε:

Αύριο τελικά θα πάω για την χοριακη γιατί είδα πάλι καφέ στο χαρτί .μακαρι να είναι η περίπτωση μου σαν την δίκη σου και αύριο να τριπλή η χοριακη .ΑΣτα όλα τα έχω κάνει και στο μωρό μιλάω και στο μοναστήρι πήγα και έβαλα την ζώνη μακάρι να γίνει θαύμα .

Κορίτσια την έκανα την χοριακη και περιμένω αποτέλεσμα το μεσημέρι .Να ρωτήσω κάτι αν το μωρό δεν μεγάλωνε δεν θα είχα αδιαθετησει ;η λόγω τον φαρμάκων δεν έρχεται ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Κορίτσια την έκανα την χοριακη και περιμένω αποτέλεσμα το μεσημέρι .Να ρωτήσω κάτι αν το μωρό δεν μεγάλωνε δεν θα είχα αδιαθετησει ;η λόγω τον φαρμάκων δεν έρχεται ;

σου εύχομαι καλά αποτελέσματα!!! Άσε τις άσχημες σκέψεις... Μακάρι να δεις ένα τεράστιο νούμερο :-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...