Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις Just now, ο/η ntinaki88 είπε:

Αυτό που μου ανεβάζει το αίμα στο κεφάλι είμαι ότι σε τυχόν λάθη δεν λένε ότι είναι απλά ένα τυχαίο γεγονός αλλά σου ρίχνουν το φταίξιμο (πχ μήπως δν έκανες καλά την ένεση, λες κ είναι πυρηνική φυσική δλδ)..... Λες κ δν έχεις ήδη αρκετή στεναχωρια... Να νιώθεις κ τύψεις κ ανίκανη, ξέρω γω, να κάνεις μια ένεση.... Γκρρρρ...... 

Αυτό ρε σύ!!πόσο δίκιο έχεις!!!!!δηλαδή είναι δυνατόν να έβαλα  ένεση που έχει λήξη!!!τεσπά εγώ καλά είμαι τώρα ο άντρας μου το πήρε πιο βαριά!!!!τώρα έτσι και αλλιώς δεν γίνεται κάτι άλλο μπορεί να μην μου ταίριαξε η αγωγή!!τώρα περιμένουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Αυτό ρε σύ!!πόσο δίκιο έχεις!!!!!δηλαδή είναι δυνατόν να έβαλα  ένεση που έχει λήξη!!!τεσπά εγώ καλά είμαι τώρα ο άντρας μου το πήρε πιο βαριά!!!!τώρα έτσι και αλλιώς δεν γίνεται κάτι άλλο μπορεί να μην μου ταίριαξε η αγωγή!!τώρα περιμένουμε!!

Μπράβο σου για τη δύναμη σου.....  Σημασία έχει να κάνετε άλλη αγωγή τώρα αν δεις ότι σε πάει πάλι στα ίδια άλλαξε γιατρό!!!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ntinaki88 είπε:

Μπράβο σου για τη δύναμη σου.....  Σημασία έχει να κάνετε άλλη αγωγή τώρα αν δεις ότι σε πάει πάλι στα ίδια άλλαξε γιατρό!!!? 

Στα ίδια σίγουρα δεν θα με πάει μου το είπε όταν θα μου αλλάξει τα φάρμακα!τώρα θα δω  θα περιμένω δύο τρεις μήνες και μετά θα ξεκινήσω!!! Τώρα ευτυχώς είναι καλά!!!!το πήρα πολύ ψύχραιμα!!!με βοηθάει πολύ που γράφω εδώ!!Νιώθω τεράστια στήριξη απ' όλες σας!!💖💖💪💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ViKcy είπε:

Στα ίδια σίγουρα δεν θα με πάει μου το είπε όταν θα μου αλλάξει τα φάρμακα!τώρα θα δω  θα περιμένω δύο τρεις μήνες και μετά θα ξεκινήσω!!! Τώρα ευτυχώς είναι καλά!!!!το πήρα πολύ ψύχραιμα!!!με βοηθάει πολύ που γράφω εδώ!!Νιώθω τεράστια στήριξη απ' όλες σας!!💖💖💪💪

Για το ένα ωάριο τι λέει ο γιατρός??? Τι προτείνει??? Άμεση έμβρυομεταφορα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως αν ισχύει αυτό που λέω με τα ανώριμα έχει λογική που λεει για την οβιτρελ γιατί αυτή η ένεση αυτό κάνει τα ωριμάζει. Εμένα ο γιατρός περα απο ότι έκανα την ενεση νωρίτερα με έβαλε να κάνω 2 ενεσεις για ωριμανση, μια οβιτρελ κ αβερκαπ 2 φυαλιδια μάλιστα. Κάθε σωμα είναι διαφορετικο, θεωρώ οτι μια χαρά την έκανες την ενεση. Ίσως να μην ηταν όμως αρκετή. Αλλά αυτό έπρεπε να το φροντίσει ο γιατρός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς σας βρήκα! Την δεδομένη στιγμή εδώ είναι η θέση μου... 😊Είμαι στην φάση της διέγερσης με avercap. Το πρωτόκολλο που ακολουθώ είναι το μακρύ με menopur. 

Λυπάμαι για το κορίτσι που είχε κυστικά ωάρια.. Εύχομαι αυτό που έμεινε να είναι και το τυχερό! 

Καλή συνέχεια σε όλες με δύναμη, πίστη και αισιοδοξία!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Καλημέρα κοριτισια!Εγώ μόλις τελείωσα την ωοληψιαν/Δυστυχώς όλα πήγαν χάλια όλα τα ωοθυλάκια είχαν νερό μέσα εκτός από ένα δεν πήρα τίποτα τζαμπα η ταλαιπωρία!! Πραγματικά δεν ξέρω τι να σκεφτώ!!και τώρα περιμένω να μου πουν τι έγινε με το ένα ωάριο που σιγά μην γονιμοποίηθει!!

Αυτό το είχα πάθει και εγώ στην πρώτη προσπάθεια,που μου είχαν δώσει αγωγή χαμηλής δόσης και ενώ στον υπέρηχο τα έβλεπαν όλα τέλεια στην τελική ήταν όλα κενά.. Είναι καθαρά λάθος γιατρών!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ntinaki88 Δεν είπαμε κάτι θα δούνε ας δούμε τι θα κάνει και αυτό το ένα γιατί οι πιθανότητες είναι μικρές!!! @Tokyo πραγματικά δεν ξέρω τι να υποθέσω!δηλαδή στα 18 Χιλ που ήταν δεν ήταν ώριμα εγώ σκέφτομαι μήπως τα έχασα μηπως έκανα ωορρηξία νωρίτερα δεν ξέρω αν στέκει και αυτό!!Και τελικά πήραμε το ένα από την αριστερή που δεν μας έδωσε πολλά!!τι να πω όλα στραβά πήγαν!! @Ntona Σ'ευχαριστω πολύ κορίτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ViKcy είπε:

@ntinaki88 Δεν είπαμε κάτι θα δούνε ας δούμε τι θα κάνει και αυτό το ένα γιατί οι πιθανότητες είναι μικρές!!! @Tokyo πραγματικά δεν ξέρω τι να υποθέσω!δηλαδή στα 18 Χιλ που ήταν δεν ήταν ώριμα εγώ σκέφτομαι μήπως τα έχασα μηπως έκανα ωορρηξία νωρίτερα δεν ξέρω αν στέκει και αυτό!!Και τελικά πήραμε το ένα από την αριστερή που δεν μας έδωσε πολλά!!τι να πω όλα στραβά πήγαν!! @Ntona Σ'ευχαριστω πολύ κορίτσι μου!!

Θύμησε μου τι προβλήμα έχετε με το σπερμα??? Γτ δν κάνουν μικρογονιμοποιηση?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Αυτό το είχα πάθει και εγώ στην πρώτη προσπάθεια,που μου είχαν δώσει αγωγή χαμηλής δόσης και ενώ στον υπέρηχο τα έβλεπαν όλα τέλεια στην τελική ήταν όλα κενά.. Είναι καθαρά λάθος γιατρών!!  

Και τελικά τι έγινε έκανες δεύτερη φορά; Και εγώ τώρα σκέφτομαι διάφορα!εγώ έπαιρνα 250, μονάδες γκοναλ για 6 μέρες  @ntinaki88 με μικρογονοιμοποιηση θα πηγεναμε έτσι και αλλιώς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ViKcy είπε:

Και τελικά τι έγινε έκανες δεύτερη φορά; Και εγώ τώρα σκέφτομαι διάφορα!εγώ έπαιρνα 250, μονάδες γκοναλ για 6 μέρες  @ntinaki88 με μικρογονοιμοποιηση θα πηγεναμε έτσι και αλλιώς!!

Τότε μην απογοητευεσαιιιιιι.... Θα πετύχει!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Καλημέρα κοριτισια!Εγώ μόλις τελείωσα την ωοληψιαν/Δυστυχώς όλα πήγαν χάλια όλα τα ωοθυλάκια είχαν νερό μέσα εκτός από ένα δεν πήρα τίποτα τζαμπα η ταλαιπωρία!! Πραγματικά δεν ξέρω τι να σκεφτώ!!και τώρα περιμένω να μου πουν τι έγινε με το ένα ωάριο που σιγά μην γονιμοποίηθει!!

Ποσο λυπάμαι κοριτσάκι μου !!!! Μην απογοητεύεσαι. Μπορεί το ένα να είναι το τυχερό σου. Αλλά κ να μην είναι δε θα πεθάνουμε. Ολα για κάποιο λογο γίνονται. Όσο μπορείς να μη στενοχωριεσαι. Και Εννοειται να το ψάξεις να δεις τι έφταιξε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Καλημέρα κοριτισια!Εγώ μόλις τελείωσα την ωοληψιαν/Δυστυχώς όλα πήγαν χάλια όλα τα ωοθυλάκια είχαν νερό μέσα εκτός από ένα δεν πήρα τίποτα τζαμπα η ταλαιπωρία!! Πραγματικά δεν ξέρω τι να σκεφτώ!!και τώρα περιμένω να μου πουν τι έγινε με το ένα ωάριο που σιγά μην γονιμοποίηθει!!

Το επαθα κ εγω...μονο που στην περιπτωση μου καναμε υπερηχο αμεσως πριν την ωοληψια  και φανηκε οτι ειχε γινει ηδη ωορρηξια κ ειχαν σπασει τα δυο ωοθυλακια. Τελικα μαζεψε ο γιατρος το υγρο αλλα δεν βρεθηκε κανενα ωαριο...προφανως κατι δεν λειτουργησε με την ovitrelle αφου δεν προλαβαμε την ωορρηξια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ViKcy δε νομίζω τόσο οτι ήταν η δόση δλδ το 18 κ το 20 ειναι μια χαρά μέγεθος κ μαλιστα συντονισμένα μεταξύ τους... Έχω την αίσθηση ότι δεν ωρίμασαν δλδ Ίσως ήθελες περισσότερο χρόνο μετά την οβιτρελ η μεγαλύτερη δόση... εγω έπαιρνα πάντως στη διέγερση 300 μονάδες για 8 μέρες. Θα σου έλεγα πάντως αν τελικά χρειάζεται να το ξανακάνεις να πάρεις κ μια δεύτερη γνώμη... σε ποιό κέντρο είσαι; newlife αν θυμάμαι καλά; που η αλήθεια είναι ακούγονται Καλά λόγια... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@ViKcy δε νομίζω τόσο οτι ήταν η δόση δλδ το 18 κ το 20 ειναι μια χαρά μέγεθος κ μαλιστα συντονισμένα μεταξύ τους... Έχω την αίσθηση ότι δεν ωρίμασαν δλδ Ίσως ήθελες περισσότερο χρόνο μετά την οβιτρελ η μεγαλύτερη δόση... εγω έπαιρνα πάντως στη διέγερση 300 μονάδες για 8 μέρες. Θα σου έλεγα πάντως αν τελικά χρειάζεται να το ξανακάνεις να πάρεις κ μια δεύτερη γνώμη... σε ποιό κέντρο είσαι; newlife αν θυμάμαι καλά; που η αλήθεια είναι ακούγονται Καλά λόγια... 

Το κέντρο δεν νομίζω να φτάσει η γιατρός που ήμουν συνεργάζεται στο ιατρείο της με έβλεπε  πρώτη φορά σήμερα πήγα στο κέντρο!Απ' ότι κατάλαβα όλο το θέμα η oβιτρελ ήταν!!! Θα με επερνε και τηλ το μεσημέρι αλλά τίποτα ακόμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Και τελικά τι έγινε έκανες δεύτερη φορά; Και εγώ τώρα σκέφτομαι διάφορα!εγώ έπαιρνα 250, μονάδες γκοναλ για 6 μέρες  @ntinaki88 με μικρογονοιμοποιηση θα πηγεναμε έτσι και αλλιώς!!

Μετά απο 3 αποτυχημένες προσπάθειες με αυτούς τους γιατρούς άλλαξα γιατρό και επιτέλους τώρα άρχισα να καταλαβαίνω τι ακριβώς θεραπεία χρειάζεται ο δικός μου οργανισμός. Τώρα ειμαι στην 4η προσπάθεια, έκανα μακρύ πρωτόκολλο και είμαι στη 8η μέρα διέγερσης με gonal και συνεχίζω τουλάχιστον για 2 μέρες ακόμα περιμένω οδηγίες απο τον γιατρό. Πάντος όταν μου είχε συμβεί αυτό με βγάλανε άχρηστη, μου έδωσαν και 3 μήνες θεραπεία με βιταμίνες και τελικά τώρα καταλαβαίνω ότι είμαι μια χαρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@sokola4 καταλαβαίνω απόλυτα!!! Εγώ νομίζω επειδή θεωρητικά δεν είχα θέμα δεν με πρόσεξε τόσο!Και εγώ ένιωσα ότι σε μένα τα έριξαν εδώ μου πήραν αίμα για να δουν ότι σίγουρα πήρα την ορβιτρελ!Περιμένω να δω τι έγινε με το ένα το καλό που έδωσα και μετά θα αλλάξω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

@sokola4 καταλαβαίνω απόλυτα!!! Εγώ νομίζω επειδή θεωρητικά δεν είχα θέμα δεν με πρόσεξε τόσο!Και εγώ ένιωσα ότι σε μένα τα έριξαν εδώ μου πήραν αίμα για να δουν ότι σίγουρα πήρα την ορβιτρελ!Περιμένω να δω τι έγινε με το ένα το καλό που έδωσα και μετά θα αλλάξω!!

Κοίτα αν δεν είχες ωοθυλακια θα έλεγα οκ όντως έχεις θέμα. Τόσα κ μεγάλα όμως δεν δικαιολογείται. Αυτή σου έδωσε φασόν τη θεραπεία που δίνει σε όλες κ εσένα δεν σου ταίριαξε... μην τα ρίχνεις σε σένα. Πάντως είναι ντροπή να σε κάνουν απο πάνω να νιώθεις οτι φταις συμφωνώ με τη @sokola4...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

@sokola4 καταλαβαίνω απόλυτα!!! Εγώ νομίζω επειδή θεωρητικά δεν είχα θέμα δεν με πρόσεξε τόσο!Και εγώ ένιωσα ότι σε μένα τα έριξαν εδώ μου πήραν αίμα για να δουν ότι σίγουρα πήρα την ορβιτρελ!Περιμένω να δω τι έγινε με το ένα το καλό στο υ έδωσα και μετά θα αλλάξω!!

Μου φαίνεται καθαρά θέμα αντιμετώπισης γιατρών αυτό που σου συνέβη. Συμβουλέψου τον Χριστοφοριδη έχω ακούσει καλά λόγια.. Εγώ θα ξεκινήσω τελικώς στο παπαγεωργιου, για να έχω την ευκαιρία αν δεν προκύψει με τον φυσικό τρόπο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Μου φαίνεται καθαρά θέμα αντιμετώπισης γιατρών αυτό που σου συνέβη. Συμβουλέψου τον Χριστοφοριδη έχω ακούσει καλά λόγια.. Εγώ θα ξεκινήσω τελικώς στο παπαγεωργιου, για να έχω την ευκαιρία αν δεν προκύψει με τον φυσικό τρόπο.. 

Στο Παπαγεωργίου  με ποιον γιατρό είσαι; Και εγώ μπορεί αν δω τα δόντια και δεν βγαίνω οικονομικα να στραφω στο δημόσιο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ViKcy είπε:

Το κέντρο δεν νομίζω να φτάσει η γιατρός που ήμουν συνεργάζεται στο ιατρείο της με έβλεπε  πρώτη φορά σήμερα πήγα στο κέντρο!Απ' ότι κατάλαβα όλο το θέμα η oβιτρελ ήταν!!! Θα με επερνε και τηλ το μεσημέρι αλλά τίποτα ακόμα!!

Διαβάζω και ξαναδιαβάζω την εμμονή της γιατρού και εκνευρίζομαι. ...τι δουλειά έχει η οβιτρελ? ?Η οβιτρελ ουσιαστικά προκαλει την ωορρηξια,έχει μεσα την ορμόνη lh αυτή που όταν ανεβαίνει μετράμε στα τεστ ωορρηξιας. Δεν έχει σχέση με το αν τα ωοθυλακια είναι κυστικά ή όχι. 

Αν την είχες κάνει λάθος ή θα είχες κάνει ωορρηξια νωρίτερα ή δεν θα μπορουσαν να τα πάρουν γιατί δεν θα είχαν  ωριμάσει ασχέτως του περιεχομένου. 

Αυτό θα έπρεπε να το γνωρίζει που μάλλον το γνωρίζει και να μη σε ταλαιπωρεί με τύψεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

@ViKcy καταρχήν λυπάμαι πολύ για την εξέλιξη... Όμως τόσο μεγάλα ωοθυλακια 18χιλ κ νς είναι όλα κυστικα;;; πολυ περίεργο... ρε κορίτσια πως γίνεται να υπάρχουν οωθυλακια κενά; δεν το καταλαβαίνω αυτό... δεν ήξερα καν οτι γίνεται. 

Όμως αν είχες αντίσταση που σου λένε θα μεγάλωναν; δλδ εφτασαν τόσο μέγεθος, αν δεν ανταποκρίνεται ο οργανισμός θα έμεναν μικρά έτσι δεν είναι; νομίζω πάντως οτι αν είχες θεμα με την οβιτρελ θα τα έπαιρναν κ θα ήταν ανωριμα οχι κενά. Εμένα ο οργανισμός μου θέλει παραπάνω από 36 ώρες που αφήνουν κ την κάνω νωρίτερα γιατί εδωσα πολλά ανώριμα την πρώτη φορά. Αν θες τη γνώμη μου αλλαξε σχήμα φαρμάκων μη σου πω κ γιατρό... που είσαι τώρα;σε ποιο κέντρο εννοώ. Κατσε πάντως να δεις γιατί όπως σου ειπαν κ παραπάνω ενα θες! Απλα αν προχωρήσει βαλε το μην ρισκάρεις κατάψυξη...

Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου ..... είσαι 35 με πρόβλημα στο σπερμα ;;; Η τέλεια περίπτωση ..... το έχω πει χιτάκια δες φορές αυτές οι κοπέλες που αντιμετωπίζουν αυτό το θέμα στην υπογονιμότητα είναι ευλογημένες ..... 

εμενα κάτι δεν μου αρέσει εδώ .... και επίσης ντροπή τους που ήθελαν να σου ρίξουν ευθύνες και τύψεις ... μια χαρά τα έκανες όλα κάτι άλλο δεν είναι καλό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sokola4 είπε:

Μετά απο 3 αποτυχημένες προσπάθειες με αυτούς τους γιατρούς άλλαξα γιατρό και επιτέλους τώρα άρχισα να καταλαβαίνω τι ακριβώς θεραπεία χρειάζεται ο δικός μου οργανισμός. Τώρα ειμαι στην 4η προσπάθεια, έκανα μακρύ πρωτόκολλο και είμαι στη 8η μέρα διέγερσης με gonal και συνεχίζω τουλάχιστον για 2 μέρες ακόμα περιμένω οδηγίες απο τον γιατρό. Πάντος όταν μου είχε συμβεί αυτό με βγάλανε άχρηστη, μου έδωσαν και 3 μήνες θεραπεία με βιταμίνες και τελικά τώρα καταλαβαίνω ότι είμαι μια χαρά.

Επιτέλους αγάπη μου γλυκιά .... όλα θα πάνε καλά αυτή την φορά !!!!! Με το καλό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Miti85 είπε:

Το επαθα κ εγω...μονο που στην περιπτωση μου καναμε υπερηχο αμεσως πριν την ωοληψια  και φανηκε οτι ειχε γινει ηδη ωορρηξια κ ειχαν σπασει τα δυο ωοθυλακια. Τελικα μαζεψε ο γιατρος το υγρο αλλα δεν βρεθηκε κανενα ωαριο...προφανως κατι δεν λειτουργησε με την ovitrelle αφου δεν προλαβαμε την ωορρηξια 

Μετά ξανά προσπάθησες έκανε κάτι διαφορετικό; Εγώ αυτό που δεν κατάλαβα ήταν εν έγινε νωρίτερα και τα έχασα η αν ήθελαν περισσότερο χρόνο!εγώ έχω ένα τώρα και θα δούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Διαβάζω και ξαναδιαβάζω την εμμονή της γιατρού και εκνευρίζομαι. ...τι δουλειά έχει η οβιτρελ? ?Η οβιτρελ ουσιαστικά προκαλει την ωορρηξια,έχει μεσα την ορμόνη lh αυτή που όταν ανεβαίνει μετράμε στα τεστ ωορρηξιας. Δεν έχει σχέση με το αν τα ωοθυλακια είναι κυστικά ή όχι. 

Αν την είχες κάνει λάθος ή θα είχες κάνει ωορρηξια νωρίτερα ή δεν θα μπορουσαν να τα πάρουν γιατί δεν θα είχαν  ωριμάσει ασχέτως του περιεχομένου. 

Αυτό θα έπρεπε να το γνωρίζει που μάλλον το γνωρίζει και να μη σε ταλαιπωρεί με τύψεις 

Τι να σου πω δεν ξέρω από αυτά που μου είπαν αυτό κατάλαβα ότι σε αυτήν ήταν το πρόβλημα!!τώρα δεν ξέρω ήμουν και από την νάρκωση έσπασαν νωρίτερα δεν πείνασαν δεν κατάλαβα!!!!αυτή την στιγμή μόνο με ένα θαύμα θα γίνει κάτι! @Papadakis δυστυχώς κορίτσι μου αν θεωρείσαι εύκολη υπόθεση μάλλον δεν σε προσέχουν!πραγματικά δεν μπορώ να βρω τι πήγε λάθος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...