Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

@Niki94 πόση χαρα και ελπίδα μου δίνεις... πες μας την αντίδραση του άντρα σου...

Σας δίνω πολλές ελπίδες κορίτσια μου..!!! 
 

Όταν ήρθε το μαιλ με τα αποτέλεσμα ήταν μπροστά όποτε του φώναζα δες δες τι λέει και μου απαντάει το είναι δεν καταλαβενω μόνο ένα αρνητικό βλέπω (έβλεπε τι έγραφε δίπλα η αριθμοί) του λέω δες το νούμερο εκεί σοκ μου λέει τι είναι εκεί περνώ τον ιατρό του το λέω μας άκουγε ο άντρας μου και μόλις είπε συγχαρητήρια κατά χαρικε..!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Papadakis είπε:

Κορίτσι μου γλυκό καλά είμαι .... εγω ευτυχώς έχω ήδη ένα παιδάκι όποτε τα αρνητικά τα βιώνω τελείως διαφορετικά .... 

εχω ραντβπυ την Πέμπτη με τον γιατρό για να μιλήσουμε από κοντά ...

σιγουρα Δνε θέλω να τα παρατήσω κι εφόσον πάω με φυσικούς κύκλους δεν επιβαρυνομαι ..

σε ευχαειατω πολύ για το ενδιαφέρον ειλικρινά μέσα από την καρδιά μου 

εσυ σε τι φάση είσαι ;;; συγνώμη εάν ήδη τα έχεις πει αλλά είμαστε τόσες που δεν ....

Να σου ζήσει κορίτσι μου το παιδάκι σου!! Συγχαρητήρια λοιπόν για την επιμονή σου να κανεις κ δεύτερο!! Είσαι αξία θαυμασμού!! Εγώ ακόμα δεν έχω κάνει τπτ..χαχχα

ειμαι σε πολύ αρχικό στάδιο!! Εμείς βρήκαμε αζωοσπερμια κ τώρα ψαχνόμαστε με τις περαιτέρω εξετάσεις,άντε να τις κάνουμε,μετά να περάσουμε επιτροπή....πφφφ κ εγώ νόμιζα ότι αύριο θα πάω για εξωσωματική!! Είδες άμα δεν ξέρεις;;; Τώρα από Μάρτιο με βλέπω!!!! Απλά ανυπομονώ να πάει καλά η βιοψία,να βρεθεί εκεί σπερμα κ μετά όλα καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Στην 1η 

Με την πρώτη ;;; μπράβο αγάπη .... νόμιζα ότι όλα αυτα τα χρόνια ειχες κάνει πολλές έμβρυο μεταφορές !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Papadakis είπε:

Με την πρώτη ;;; μπράβο αγάπη .... νόμιζα ότι όλα αυτα τα χρόνια ειχες κάνει πολλές έμβρυο μεταφορές !!!!

Όχι όχι.!!! Με την πρώτη.!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ioannastr είπε:

Να σου ζήσει κορίτσι μου το παιδάκι σου!! Συγχαρητήρια λοιπόν για την επιμονή σου να κανεις κ δεύτερο!! Είσαι αξία θαυμασμού!! Εγώ ακόμα δεν έχω κάνει τπτ..χαχχα

ειμαι σε πολύ αρχικό στάδιο!! Εμείς βρήκαμε αζωοσπερμια κ τώρα ψαχνόμαστε με τις περαιτέρω εξετάσεις,άντε να τις κάνουμε,μετά να περάσουμε επιτροπή....πφφφ κ εγώ νόμιζα ότι αύριο θα πάω για εξωσωματική!! Είδες άμα δεν ξέρεις;;; Τώρα από Μάρτιο με βλέπω!!!! Απλά ανυπομονώ να πάει καλά η βιοψία,να βρεθεί εκεί σπερμα κ μετά όλα καλά...

Θετική σκέψη και θα πάει καλά !!!! Μόνο άντρικος λοιπό είναι ο παράγοντας ;;;; 

σε ποιο κέντρο είσαι εάν θελεος βέβαια !!

ειναο και αυτό με την επιτροπή..... μεγάλο πράγμα ..... καλή αρχή και όλα θα πάνε καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Όχι όχι.!!! Με την πρώτη.!!! 

Μπράβο ρε κορίτσι  μου !!! Ειλικρινά είχα άλλη εντύπωση .... ποσό χάρηκα δεν φαντάζεσαι ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Μπράβο ρε κορίτσι  μου !!! Ειλικρινά είχα άλλη εντύπωση .... ποσό χάρηκα δεν φαντάζεσαι ....

Νόμιζες ότι είχα κάνει και άλλες..; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Θετική σκέψη και θα πάει καλά !!!! Μόνο άντρικος λοιπό είναι ο παράγοντας ;;;; 

σε ποιο κέντρο είσαι εάν θελεος βέβαια !!

ειναο και αυτό με την επιτροπή..... μεγάλο πράγμα ..... καλή αρχή και όλα θα πάνε καλά 

Ναι μόνο στον άντρα μου έχουμε διαγνώσει πρόβλημα..

Δεν έχω βρει ακόμη κέντρο!! Τώρα θα κάνουμε τις εξετάσεις για τον καρυοτυπο, για την κυστικη ίνωση κ για μικρόελλείψεις του χρωμοσωματος Υ.

ειμαστε σε πολύ πολύ αρχικό στάδιο!! 
μετα πρέπει να γίνει η βιοψία για να δούμε αν θα βρούμε εκεί σπερμα κ να ξεκινήσουμε τη διαδικασία της εξωσωματικής..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Νόμιζες ότι είχα κάνει και άλλες..; 

Νίκη μου σε ποιο κέντρο την έκανες;; Αν θες λες βέβαια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Εγώ είμαι στο μητέρα..! 

Είσαι ευχαριστημένη έτσι;;;; Τώρα είμαι στη φάση να παίρνω γνώμες για κέντρα για να πηγαίνω σιγά σιγά κ να δω που θα καταλήξουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Νόμιζες ότι είχα κάνει και άλλες..; 

Ναι και Πολλές μάλιστα ..... γιατί έλεγες για τα πολλά χρόνια και αυτή την εντύπωση είχα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ioannastr είπε:

Είσαι ευχαριστημένη έτσι;;;; Τώρα είμαι στη φάση να παίρνω γνώμες για κέντρα για να πηγαίνω σιγά σιγά κ να δω που θα καταλήξουμε..

Φυσικά είναι το ίδιο κέντρο με του Ιασώ..! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Ναι μόνο στον άντρα μου έχουμε διαγνώσει πρόβλημα..

Δεν έχω βρει ακόμη κέντρο!! Τώρα θα κάνουμε τις εξετάσεις για τον καρυοτυπο, για την κυστικη ίνωση κ για μικρόελλείψεις του χρωμοσωματος Υ.

ειμαστε σε πολύ πολύ αρχικό στάδιο!! 
μετα πρέπει να γίνει η βιοψία για να δούμε αν θα βρούμε εκεί σπερμα κ να ξεκινήσουμε τη διαδικασία της εξωσωματικής..

Γνώμες θα ακούσεις πολλές .... και ο καλύτερος είναι αυτός που θα σε κα ΕΙ μανούλα .... ξεκινά τα ραντεβού σου και θα διαλέξεις αυτόν που αου ταιριάζει ...

εσενα οι ορμονικές σου και αμη καλές ;;;;

ουρολόγος Δνε την κάνει την βιοψία ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Papadakis είπε:

Ναι και Πολλές μάλιστα ..... γιατί έλεγες για τα πολλά χρόνια και αυτή την εντύπωση είχα ..

Όχι όχι 5 χρόνια προσπαθούσα χωρίς να ξέρουμε το θέμα του άντρα μου μιας και ειμουν σε ένα γιατρό που δεν μας έδωσε καθόλου σημασία..!! Και μόλις τον άλλαξα μέσα σε ένα 3μηνο βρήκαμε τα πάντα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Papadakis είπε:

Γνώμες θα ακούσεις πολλές .... και ο καλύτερος είναι αυτός που θα σε κα ΕΙ μανούλα .... ξεκινά τα ραντεβού σου και θα διαλέξεις αυτόν που αου ταιριάζει ...

εσενα οι ορμονικές σου και αμη καλές ;;;;

ουρολόγος Δνε την κάνει την βιοψία ;;;

Ο ουρολόγος με συνεννόηση γυναικολόγου και κέντρου..!! Γιατί αν βρεθεί πρέπει να το καταψηξουν για αυτό καλό είναι πρώτα γιατρό / εξωσωματικό εκείνος θα σας στείλει στον ουρολόγο που συνεργάζεται και μάζι θα γίνει η βιοψία στο κέντρο όπου θα κάνει εξωσωματική 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

Όχι όχι 5 χρόνια προσπαθούσα χωρίς να ξέρουμε το θέμα του άντρα μου μιας και ειμουν σε ένα γιατρό που δεν μας έδωσε καθόλου σημασία..!! Και μόλις τον άλλαξα μέσα σε ένα 3μηνο βρήκαμε τα πάντα 

Ααααααα ........ τώρα εξηγούνται όλα ......πρώτη και τυχερη λοιπόν !!! 

Και εγω με την πρώτη εκανα τον γιο μου ... αλλά είπαμε σε εσένα εύχομαι δίδυμα να ξεμπερδεύεις ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Papadakis είπε:

Τι εννοείς το ίδιο με κέντρο ;;;;

Αν δεις το κέντρο του Ιασώ με του μητέρα έχουν το ίδιο όνομα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Papadakis είπε:

Ααααααα ........ τώρα εξηγούνται όλα ......πρώτη και τυχερη λοιπόν !!! 

Και εγω με την πρώτη εκανα τον γιο μου ... αλλά είπαμε σε εσένα εύχομαι δίδυμα να ξεμπερδεύεις ....

Έχουμε πει δεν θα μηνύουμε στα 2 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

Ο ουρολόγος με συνεννόηση γυναικολόγου και κέντρου..!! Γιατί αν βρεθεί πρέπει να το καταψηξουν για αυτό καλό είναι πρώτα γιατρό / εξωσωματικό εκείνος θα σας στείλει στον ουρολόγο που συνεργάζεται και μάζι θα γίνει η βιοψία στο κέντρο όπου θα κάνει εξωσωματική 

Δεν έχω άποψη καθόλου με αυτα γιατί εμένα είχε το τέλειο για μικρογονιμοποοηση .. χαμηλό αριθμό αλλά τα αλλά μια χαρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

Έχουμε πει δεν θα μηνύουμε στα 2 

Καλά θα κάνετε !!! Στο εύχομαι ολόψυχα .... και εγω για αυτό το παλεύω με νύχια και με δόντια να κάνω ένα 2 ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Papadakis είπε:

Καλά θα κάνετε !!! Στο εύχομαι ολόψυχα .... και εγω για αυτό το παλεύω με νύχια και με δόντια να κάνω ένα 2 ...

Θα το κανείς κοπέλα μου πολύ πολύ σύντομα..!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Σε ευχαριστώ παρά πολύ..!!! 
 

κοριτσια όμορφα δεν έχω καρδούλες να πατήσω αλλά σας στις στέλνω ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Συγχαρητήρια!!! Σούπερ το νούμερο! Με το καλό όλα ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...