Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Fwtaki είπε:

Κορίτσια είχε καμία εμπειρία από ροζ κηλίδες στο σκούπισμα στην πιθανη μέρα εμφύτευσης? Είχα εχτές όλη μέρα...δεν μου έχει ξανατυχει και πήρα λίγο τα πάνω μου αλλά πήρα και τον γιατρό μου και μη σας πω τι πήρα στο τέλος...ίσως να έχω τραυματίσει τον κόλπο μου είπε με την προγεστερόνη...έχω βάλει κι αν έχω βάλει αλλά ποτέ δεν έχω ξαναδεί τέτοιο πράγμα...ψάχνω να βρω ένα σημάδι και γω...

Εγώ είχα βγάλει ροζ αιματακι στο χαρτί μου είχε πει ότι ήταν από την εμφύτευση κ ναι ήταν από αυτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Niki94 είπε:

αχ άστο κοπέλα μου από της 7 εχω ξεκινήσει και περνώ χάπια..!! συγνώμη αλλα γέλασα με το τρόπο που το είπες σαν τούς γερούς..!!!!

 

ακριβώς

 

 αχ τελεια..!!! ολα καλά να πάνε περιμένω εμπειρία πως είναι..!!

 

θα συμφωνήσω  απολυτά..!!! 

Ε μα για γέλια είναι... λοιπόν εγώ τώρα πήρα ουτροτζεσταν οπότε πέφτω σε λήθαργο για 3 ώρες.. χαχα ήδη όλα γύρω μου γυρνάνε όπως λέει και ο Σάκης. @Niki94 σε περιμένω στην χοριακή... Όλα καλά με την εμβρυομεταφορά...με το καλό να υποδεχτείς τα μωρακια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Εγώ είχα βγάλει ροζ αιματακι στο χαρτί μου είχε πει ότι ήταν από την εμφύτευση κ ναι ήταν από αυτο!

Εμ κάτι τέτοιο έστω και σαν πιθανότητα περιμενα να ακούσω και εγώ αλλά δεν...! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η satya είπε:

Προς ενημέρωσή σου, εαν και δεν απευθύνθηκα σε εσένα, είναι συκοφαντια να μιλάς ονομαστικά για κάποιον γιατρό, κι εγώ έχω να πω για πολλούς αλλά δεν το κάνω. Έπειτα δεν τον θεωρώ εγώ τοπ επειδή μου χάρισε μωρό, διάβασε πρώτα τι εστι Παντος και μετά έλα και πες μου. Επίσης τον Σφακιανουδη που αναφέρεις εσύ το ξέρεις ότι συγγενεύει με τον Παντο και ότι δίπλα του έμαθε? Εαν δεν το ξέρεις μάθε το τώρα. Το ότι εσύ δεν ένιωσες άνθρωπος σε αυτόν τον γιατρό και δεν σου έκανε δεν τον καθηστα "άθλιο". Λυπάμαι πολύ για το επίπεδο που έχετε φτάσει τις κουβέντες 

Δε θα σου απαντήσω τίποτα άλλο γιατί πρώτον γνωρίζω προσωπικά τον Σφακιανουδη κ είναι η μέρα με τη νύχτα κ συγγενείς εξ αγχιστείας κ δεύτερον γιατί σέβομαι την κατάσταση μου κ τη δική σου. Μάθε όμως να δέχεσαι κ των άλλων τη γνώμη.Το τι είναι κ το τι όχι συκοφαντία το γνωρίζω επαγγελματικά...καλή σου μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bloublou85 είπε:

Δεν είναι το θέμα ποια είναι ή γνώμη σου αλλά πως την εκφραζεις, χαρακτηρισμοί του τύπου άθλιος δεν αρμόζουν σε ένα φόρουμ όπου παρά πολλές κοπέλες αυτή τη στιγμή διαβάζουν κ έχουν επενδύσει σε έναν γιατρό.μπορεις να πεις την εμπειρία σου με πιο κομψό τρόπο κ από κει κ πέρα ή κάθε μία κρίνει.

 Που ακριβώς τον χαρακτήριζα έτσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Ε μα για γέλια είναι... λοιπόν εγώ τώρα πήρα ουτροτζεσταν οπότε πέφτω σε λήθαργο για 3 ώρες.. χαχα ήδη όλα γύρω μου γυρνάνε όπως λέει και ο Σάκης. @Niki94 σε περιμένω στην χοριακή... Όλα καλά με την εμβρυομεταφορά...με το καλό να υποδεχτείς τα μωρακια σου

Εμένα δεν γυρνάει τίποτα απλά πονάει το πόδι μου και φωβαμαι μην είναι από κανένα χάπι αχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Fwtaki είπε:

Εμ κάτι τέτοιο έστω και σαν πιθανότητα περιμενα να ακούσω και εγώ αλλά δεν...! 

Μη στεναχωριέσαι.Σε κάποια θετικά σε αλλά όχι..στην κόρη μου δεν είχα απολύτως κανένα σύμπτωμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Θαύμα! είπε:

 Που ακριβώς τον χαρακτήριζα έτσι!

Όχι εσύ αλλά αφού ειπες να εξασκησεις το επάγγελμα κ να μιλησεις εκ μέρους άλλης σε σένα απανταμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ένα στοπ...!! Εδώ είμαστε να βοηθάει η μια την άλλη...!!! Κάθε κοπέλα έχει την γνώμη της και πρέπει να το δεχτούμε επειδή σε κάποια είναι τοπ και σε άλλη δεν είναι δεν θα πρέπει να την φάμε..!! Όποτε ηρεμήστε και συγκεντρωθείτε σε αυτό που κάνετε..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Fwtaki είπε:

Εμ κάτι τέτοιο έστω και σαν πιθανότητα περιμενα να ακούσω και εγώ αλλά δεν...! 

Δεν νομίζω κάποιος γιατρός να έλεγε κάτι τέτοιο αλλά εγώ πιστεύω από αυτό είναι. Πάρα πολλές κοπέλες έχουν αναφέρει παρόμοιο σύμπτωμα.... Να είσαι αισιόδοξη Όλα καλά θα πάνε. Βλαστοκύστες έβαλες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Δεν νομίζω κάποιος γιατρός να έλεγε κάτι τέτοιο αλλά εγώ πιστεύω από αυτό είναι. Πάρα πολλές κοπέλες έχουν αναφέρει παρόμοιο σύμπτωμα.... Να είσαι αισιόδοξη Όλα καλά θα πάνε. Βλαστοκύστες έβαλες;

Όχι...3ης μέρας... ευχαριστώ για τη στήριξη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Fwtaki είπε:

Όχι...3ης μέρας... ευχαριστώ για τη στήριξη!!

Υπομονή θα κάνουμε χοριακή σχεδόν ίδιες μέρες και όλα θα πάνε καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Όχι εσύ αλλά αφού ειπες να εξασκησεις το επάγγελμα κ να μιλησεις εκ μέρους άλλης σε σένα απανταμε.

Δεν έχω ανάγκη να το εξασκησω εδώ μέσα..έχει πολύ καλύτερες μου σε υπερασπιστική γραμμή...ωστοσο είναι υποχρέωση μου να υπερασπιστώ αυτόν με αντίθετη γνώμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Υπομονή θα κάνουμε χοριακή σχεδόν ίδιες μέρες και όλα θα πάνε καλά

Καλή επιτυχία σε όλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Θαύμα! είπε:

Δε θα σου απαντήσω τίποτα άλλο γιατί πρώτον γνωρίζω προσωπικά τον Σφακιανουδη κ είναι η μέρα με τη νύχτα κ συγγενείς εξ αγχιστείας κ δεύτερον γιατί σέβομαι την κατάσταση μου κ τη δική σου. Μάθε όμως να δέχεσαι κ των άλλων τη γνώμη.Το τι είναι κ το τι όχι συκοφαντία το γνωρίζω επαγγελματικά...καλή σου μερα

Φαίνεται πάντως το επίπεδο σου από αυτά που λες και λυπάμαι πολύ. Εγώ σέβομαι τις γνώμες των άλλων. Εσύ σαν επαγγελματίας όπως λες θα έπρεπε να γνωρίζεις ότι νομικά δεν στέκει αυτό που λες αλλά προφανώς μέσα από την ανωμυμια πολλά λέγονται. Και εξ αγχιστείας να είναι συνεργάζονται και είναι στο ίδιο κέντρο οπότε όταν μιλάς έτσι για έναν γιατρό που ο συνεργάτης του είναι γαμπρός του καταλαβαίνω πολλά. Οπότε ας προσέχουμε λίγο. Επίσης επειδή κι εγώ έχω πολύ σοβαρότερα θέματα να ασχοληθώ αυτόν τον καιρό λήγει εδώ η συζήτηση. Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η satya είπε:

Φαίνεται πάντως το επίπεδο σου από αυτά που λες και λυπάμαι πολύ. Εγώ σέβομαι τις γνώμες των άλλων. Εσύ σαν επαγγελματίας όπως λες θα έπρεπε να γνωρίζεις ότι νομικά δεν στέκει αυτό που λες αλλά προφανώς μέσα από την ανωμυμια πολλά λέγονται. Και εξ αγχιστείας να είναι συνεργάζονται και είναι στο ίδιο κέντρο οπότε όταν μιλάς έτσι για έναν γιατρό που ο συνεργάτης του είναι γαμπρός του καταλαβαίνω πολλά. Οπότε ας προσέχουμε λίγο. Επίσης επειδή κι εγώ έχω πολύ σοβαρότερα θέματα να ασχοληθώ αυτόν τον καιρό λήγει εδώ η συζήτηση. Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια 

Καλημερα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Θαύμα! είπε:

Μη στεναχωριέσαι.Σε κάποια θετικά σε αλλά όχι..στην κόρη μου δεν είχα απολύτως κανένα σύμπτωμα

Για πες μας περισσότερα σχετικά με την πρώτη σου προσπάθεια που έπιασες την κόρη σου.... Και τι διαφορά υπάρχει τώρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας πεταχτω κι εγώ σε αυτήν τη συζήτηση γιατί μου ανεβαίνει η πίεση όταν τσακωνόμαστε εδώ μέσα και επειδή γνωρίζω πολύ καλά την @Θαύμα!. Αν κάποιος διαβάσει με ηρεμια, ουδέποτε χαρακτήρισε κανεναν με κανένα επίθετο (πόσο μάλλον "άθλιο"), πάρα μόνο εξέθεσε την προσωπική της εμπειρία με γεγονότα όπως ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ. Εχουμε όλες κριτική σκέψη και γι'αυτό είμαστε εδώ. Ακούμε γνώμες άλλων γυναικών για όλα τα θέματα και μετά τοποθετούμε την κρίση μας και φιλτράρουμε. Αν κάτι μας ενοχλεί κοριτσια απλά προσπεράστε το. Έχουμε τόσα προβλήματα, δεν αξίζει το κόπο να χαλάτε την καρδιά του άλλου σε ένα ανώνυμο φόρουμ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Σελίνα είπε:

Ας πεταχτω κι εγώ σε αυτήν τη συζήτηση γιατί μου ανεβαίνει η πίεση όταν τσακωνόμαστε εδώ μέσα και επειδή γνωρίζω πολύ καλά την @Θαύμα!. Αν κάποιος διαβάσει με ηρεμια, ουδέποτε χαρακτήρισε κανεναν με κανένα επίθετο (πόσο μάλλον "άθλιο"), πάρα μόνο εξέθεσε την προσωπική της εμπειρία με γεγονότα όπως ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ. Εχουμε όλες κριτική σκέψη και γι'αυτό είμαστε εδώ. Ακούμε γνώμες άλλων γυναικών για όλα τα θέματα και μετά τοποθετούμε την κρίση μας και φιλτράρουμε. Αν κάτι μας ενοχλεί κοριτσια απλά προσπεράστε το. Έχουμε τόσα προβλήματα, δεν αξίζει το κόπο να χαλάτε την καρδιά του άλλου σε ένα ανώνυμο φόρουμ. 

Μα αυτό ακριβώς είναι το θέμα ότι ή satya δεν απευθύνθηκε σ αυτήν αλλά στη κοπέλα που έκανε τον χαρακτηρισμο αν κοιταξεις στην αρχή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kppm είπε:

Καλή επιτυχία!!!!!!Θα περιμένουμε νέα!!!!!???

Σε ευχαριστώ...!!!!!! Κι εγώ από εσένα θα περιμένω νέα...!!!! Έλα πάμε παρέα..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για την προστασία του φόρουμ αλλά και την δική σας (στο παρελθόν έχουν κινηθεί νομικές διαδικασίες γιατρών εναντίον μελών του φόρουμ) αφαιρέσαμε από αυτή την συζήτηση τον χαρακτηρισμό "άθλιος" .

Παρακαλούμε να θυμάστε ότι οι διάλογοι είναι δημόσιοι και να αποφεύγετε να κάνετε τέτοιους χαρατκηρισμούς. Μπορείτε ασφαλώς να λέτε τη γνώμη και τις εμπειρίες σας, όμως όχι να χαρακηρίζετε έτσι κάποιον γιατρό.

Καλή συνέχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...