Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Vivi.Nik. είπε:

Κοριτσι μου σ ευχαριστω! Ελπιζω σε ενα 3μηνο να ξεκινησουμε διεγερση!

Α ωραία όλα να πάνε καλά σου εύχομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vivi.Nik. είπε:

Αυτο που ξερω εγω ειναι οτι το αποτελεσμα του προεμφυτευτικου εχει εγκυροτητα 98%. 100% μονο με ληψη τροφοβλαστη ξερεις. Αλλα εγω δεν εχω σκοπο να μπω σ αυτη τη διαδικασια για ενα τοσο μικρο ποαοστο2. Ωστοσο, εχεις δικιο, αυτη ειναι η συσταση των γενετιστων. Ας φτάσουμεως εκει κ το βλεπουμε... καλη τυχη σου ευχομαι κ με την επιτροπη κ με την εξωσωματικη! Να αε ρωτησω... με τι αιτιολογια πατε; την πραγματική;

Σε ευχαριστω πολυ σ ευχομαι τα καλυτερα! Με τον τροπο π μ τα ελεγε εμενα η γενετίστρια με εκανα να νιωσω οτι η λήψη τροφοβλαστης ειναι απαραιτητη! Να σ πβ τηνα αληθεια την Τετάρτη θα παω για τον φακελο δεν μ εχουν γραψει ακομα την αιτιολογια φανταζομαι τις σαλπιγγες θα βαλουν! Εχω διαβασει πως αν βάλουν κυστικη κ τα λοιπά δεν περνανε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Karamela! είπε:

Σε ευχαριστω πολυ σ ευχομαι τα καλυτερα! Με τον τροπο π μ τα ελεγε εμενα η γενετίστρια με εκανα να νιωσω οτι η λήψη τροφοβλαστης ειναι απαραιτητη! Να σ πβ τηνα αληθεια την Τετάρτη θα παω για τον φακελο δεν μ εχουν γραψει ακομα την αιτιολογια φανταζομαι τις σαλπιγγες θα βαλουν! Εχω διαβασει πως αν βάλουν κυστικη κ τα λοιπά δεν περνανε. 

Γι αυτο ακριβως σε ρωτησα! Κ εμεις αλλη αιτιολογια βαλαμε... ενω παλιοτερα περνουσαν κ για λογους προεμφυτευτικου ελεγχου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ριρίκα είπε:

Ναι αυτό ισχύει για όλα τα κέντρα ακούγονται και θετικά και αρνητικά σχόλια και εγώ που ακόμη δεν έχω αποφασίσει που θα κάνω την επόμενη μου προσπάθεια έχω μπερδευτεί! Σου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια...περιμένουμε νέα σου!!!

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marillia είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!Αννα μου πως είσαι σήμερα?

Καλημερα κοριτσι μου. Λιγο αιμα εχω καμια σχεση με προχθες. Εννοω κ στην λεκανη αχνο κοκκινο ειναι. Δεν ξερω!!! Εσυ πως εισαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Καλημερα κοριτσι μου. Λιγο αιμα εχω καμια σχεση με προχθες. Εννοω κ στην λεκανη αχνο κοκκινο ειναι. Δεν ξερω!!! Εσυ πως εισαι? 

Καλημέρα κορίτσια ελπιζω να έχουμε μια καλή εβδομάδα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Skiouros83 είπε:

Καλημέρα κορίτσια ελπιζω να έχουμε μια καλή εβδομάδα 

Καλημερα κ εγω αυτο ελπιζω!!!! Αν κ οσο περνάει η ωρα τοσο φοβαμαι κ τι θα ακουσω!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Καλημερα κοριτσι μου. Λιγο αιμα εχω καμια σχεση με προχθες. Εννοω κ στην λεκανη αχνο κοκκινο ειναι. Δεν ξερω!!! Εσυ πως εισαι? 

Και μενα  όταν είχα αίμα για 3 μέρες ήταν κόκκινο μετά ροζ κ μετά λίγο καφέ κ μετά πάλι ροζ!!Αλλά αφού είναι λίγο μια χαρά!!Υπομονούλα μέχρι το απόγευμα κ να μπεις να μας γράψεις!!Εγω είμαι καθαρή απο χτες το απόγευμα!!Σε λίγο θα κάνω μπανάκι κ πιστεύω κάτι μπορεί να βγάλω πάλι!!Εγω έχω αιμάτωμα κ περιμένω να απορροφηθεί!!Μου είπαν μπορεί να κάνει κ 2 βδομάδες!!Σήμερα έχω υπέρηχο να δούμε το εμβρυάκι!!Και το αιμάτωμα θέλω να δω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

Και μενα  όταν είχα αίμα για 3 μέρες ήταν κόκκινο μετά ροζ κ μετά λίγο καφέ κ μετά πάλι ροζ!!Αλλά αφού είναι λίγο μια χαρά!!Υπομονούλα μέχρι το απόγευμα κ να μπεις να μας γράψεις!!Εγω είμαι καθαρή απο χτες το απόγευμα!!Σε λίγο θα κάνω μπανάκι κ πιστεύω κάτι μπορεί να βγάλω πάλι!!Εγω έχω αιμάτωμα κ περιμένω να απορροφηθεί!!Μου είπαν μπορεί να κάνει κ 2 βδομάδες!!Σήμερα έχω υπέρηχο να δούμε το εμβρυάκι!!Και το αιμάτωμα θέλω να δω!!

Ναι εννοειται κ θα μπω να σας πω!!! Ελπιζω να ειναι ευχαριστα. Κ εγω θελω να κανω ενα μπανακι οπωσδηποτε!! Αν ηταν κτ αλλο δεν θα ειχα πολύ αίμα και δεν θα πονουσα? Τι στο καλο πια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anna5190 είπε:

Ναι εννοειται κ θα μπω να σας πω!!! Ελπιζω να ειναι ευχαριστα. Κ εγω θελω να κανω ενα μπανακι οπωσδηποτε!! Αν ηταν κτ αλλο δεν θα ειχα πολύ αίμα και δεν θα πονουσα? Τι στο καλο πια!!! 

Στο λέω στανταρ αν ήταν κάτι κακό δν θα σταματούσε το αίμα πόνο!!Πραγματικά όμως καμιά έγκυος δν θέλει να βλέπει αυτά!!Εδω λίγο καφέ θα δεις κ τρομάζεις όχι αυτό!!Με τον υπέρηχο θα ανακουφιστείς!!Εκει είναι το μωράκι που να πήγε!!Αλλά αγωνίες γενικά στην αρχή έχει η κύηση!!Βασικά απο τότε που πούμε ότι θέλουμε να γίνουμε μαμάδες!!Ολα τα στάδια μες στην αγωνία είναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marillia είπε:

Στο λέω στανταρ αν ήταν κάτι κακό δν θα σταματούσε το αίμα πόνο!!Πραγματικά όμως καμιά έγκυος δν θέλει να βλέπει αυτά!!Εδω λίγο καφέ θα δεις κ τρομάζεις όχι αυτό!!Με τον υπέρηχο θα ανακουφιστείς!!Εκει είναι το μωράκι που να πήγε!!Αλλά αγωνίες γενικά στην αρχή έχει η κύηση!!Βασικά απο τότε που πούμε ότι θέλουμε να γίνουμε μαμάδες!!Ολα τα στάδια μες στην αγωνία είναι!!

Μακαρι ρε αγαπη μου μακαρι ολα να ειναι καλα κ να ειναι στη θεση του!!!! Απο την ωρα που ειπα οτι θα κανω εξωσωματικη καθε σταδιο ειχε το αγχος του! Ποσο μαλλον τωρα!!! Δεν το συζητω. Αν περασει το 1ο τριμηνο ισως λεω ισως να είμαστε πιο ηρεμες. Οχι οτι μετα δεν εχει αγχος απλα λιγοστευει η πιθανοτητα αποβολης. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Ναι εννοειται κ θα μπω να σας πω!!! Ελπιζω να ειναι ευχαριστα. Κ εγω θελω να κανω ενα μπανακι οπωσδηποτε!! Αν ηταν κτ αλλο δεν θα ειχα πολύ αίμα και δεν θα πονουσα? Τι στο καλο πια!!! 

Μην κάνεις μπάνιο με ζεστό νερό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anna5190 είπε:

Μακαρι ρε αγαπη μου μακαρι ολα να ειναι καλα κ να ειναι στη θεση του!!!! Απο την ωρα που ειπα οτι θα κανω εξωσωματικη καθε σταδιο ειχε το αγχος του! Ποσο μαλλον τωρα!!! Δεν το συζητω. Αν περασει το 1ο τριμηνο ισως λεω ισως να είμαστε πιο ηρεμες. Οχι οτι μετα δεν εχει αγχος απλα λιγοστευει η πιθανοτητα αποβολης. 

Εχει κ μετά κάτι άγχη που ξέρω απο φίλες που καλύτερα να μην τα ήξερα χαχχαχχ!!!Αλλά ναι ισχύει ότι το πρώτο τρίμηνο είναι κάπως!!Ναι απ την ώρα που είπαμε μαζεύω χαρτιά για επιτροπή στην τσίτα αλλά ευχ΄'ομαστε για όλα τα κορίτσια να πιάνουν τόπο οι κόποι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

Εχει κ μετά κάτι άγχη που ξέρω απο φίλες που καλύτερα να μην τα ήξερα χαχχαχχ!!!Αλλά ναι ισχύει ότι το πρώτο τρίμηνο είναι κάπως!!Ναι απ την ώρα που είπαμε μαζεύω χαρτιά για επιτροπή στην τσίτα αλλά ευχ΄'ομαστε για όλα τα κορίτσια να πιάνουν τόπο οι κόποι!!!

Φυσικα!!! Μακαρι ολα να γίνονται χωρις προβληματα. Κ να ειμαστε ολες καλα να κρατησουμε τα μωρακια μας στην αγκαλια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Skiouros83 είπε:

Όλα θα πάνε καλά κορίτσι μην ανησυχείς δεν θα είναι τίποτα κακό ?

Αυτο ευχομαι κ εγω!!! Θα ενημερωσω! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Vivi.Nik. είπε:

Κοριτσι μου σ ευχαριστω! Ελπιζω σε ενα 3μηνο να ξεκινησουμε διεγερση!

Καλημέρα @Vivi.Nik.! Μάλλον μαζί θα ξεκινήσουμε διεγερση! Σε ποιον γιατρο εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια. Εκανα τη χοριακη στις 7.30 κ μου ειπαν μεσημερι το αποτελεσμα. Εγω ομως ρε κοριτσια δε νιωθω εγκυος. Εχω τοσο αρνητικο προαισθημα κ το μονο που περιμενω ειναι να επιβεβαιωθω για να κοψω φαρμακα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Καλημερα κοριτσια. Εκανα τη χοριακη στις 7.30 κ μου ειπαν μεσημερι το αποτελεσμα. Εγω ομως ρε κοριτσια δε νιωθω εγκυος. Εχω τοσο αρνητικο προαισθημα κ το μονο που περιμενω ειναι να επιβεβαιωθω για να κοψω φαρμακα.

Καλα αποτελεσματα να εχεις κοριτσι μου. Υπομονη μεχρι το μεσημερι. Να σκεφτεσαι θετικα. Κ να εχεις μια μεγαλη χοριακη. Περιμενουνε νεα σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα!!!

Την Παρασκευή πάω για τον πρώτο υπέρηχο να δούμε σάκο :) Τι να περιμένω σε αυτό τον υπέρηχο; 

Επίσης, γιατί όχι ζεστο μπάνιο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Καλημερα κοριτσια. Εκανα τη χοριακη στις 7.30 κ μου ειπαν μεσημερι το αποτελεσμα. Εγω ομως ρε κοριτσια δε νιωθω εγκυος. Εχω τοσο αρνητικο προαισθημα κ το μονο που περιμενω ειναι να επιβεβαιωθω για να κοψω φαρμακα.

Καλημέρα!!! Καλά αποτελέσματα!!! Μην φοβάσαι!!! Ούτε εγώ ένιωθα τίποτα ούτε νιώθω!!! Υπομονη λίγες ωριτσες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Καλημερα κοριτσια. Εκανα τη χοριακη στις 7.30 κ μου ειπαν μεσημερι το αποτελεσμα. Εγω ομως ρε κοριτσια δε νιωθω εγκυος. Εχω τοσο αρνητικο προαισθημα κ το μονο που περιμενω ειναι να επιβεβαιωθω για να κοψω φαρμακα.

Καλημέρα Δεσποινάκι! Εγώ εύχομαι από καρδιάς να μάθουμε τα ευχάριστα σου το μεσημέρι!!!  Μην περιμένεις να νιώσεις κάτι κορίτσι μου...Είναι πολύ νωρίς για συμπτώματα έτσι κι αλλιώς...οπότε μην το αποκλείεις να είσαι έγκυος επειδή δεν το νιώθεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...