Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Skiouros83 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα ελπιζω να είστε όλες καλά!!! Τι ζέστη είναι αυτή ....

Άστα δεν παλεύετε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anna5190 είπε:

Κ εμενα η πρωτη φορα ειναι κ ολα ειναι αγνωστα. Λογικο μου φαινεται!!! Εχω αρχισει να εχω ανακατωσουρα εντονη τωρα κ δεν ξερω αν ειναι απο την εγκυμοσυνη ή το αγχος. Πφφφ ελεος πια!!! 

Νομίζω ότι φταίνε και τα δύο!!!, ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αντε να δούμε! Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! Κι εγώ εύχομαι να μην έχω πάλι τα ίδια! Είναι ευκαιρία να κάνω τη μεταφορά τώρα κοντά γιατί έχουμε μία μικρή ανάπαυλα στη δουλειά και δεν θα έχω το μυαλό εκεί! ????

Ναι εννοειται. Πρωτα ο Θεος στον ιδιο κυκλο θα την κανεις ή σε επομενο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Geo2009 είπε:

Νομίζω ότι φταίνε και τα δύο!!!, ????

Κοριτσια μου θα προσπαθησω να χαλαρωσω λιγο. Μπορεί να μπω αργοτερα!!! Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anna5190 είπε:

Ναι εννοειται. Πρωτα ο Θεος στον ιδιο κυκλο θα την κανεις ή σε επομενο? 

Προετοιμαζομαι για αυτόν! Ελπίζω να τα καταφέρουμε! ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Προετοιμαζομαι για αυτόν! Ελπίζω να τα καταφέρουμε! ??????????

Μακαρι οτι πει ο γιατρος σου!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anna5190 είπε:

Μακαρι οτι πει ο γιατρος σου!!! ❤️

Εννοείται! Αντε να ξεκουραστείς κοριτσάκι μου! Φιλιά πολλά! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Ησυχία τάξη και ασφάλεια! Είμαι λίγο περίεργη να μάθω αν είχα καλή ανταπόκριση στην προετοιμασία αυτή τη φορά, αλλά εντάξει, η Τρίτη είναι κοντά!!! ????

Κορίτσι μου, καλά αποτελεσματα να έχεις!!! Και θα έχεις!! @anna5190αυριο θα ειναι ολα καλα! @Πλατανακη Δεσποινα εύχομαι αυριο μια τριψηφια χοριακη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kit1982 είπε:

Κορίτσι μου, καλά αποτελεσματα να έχεις!!! Και θα έχεις!! @anna5190αυριο θα ειναι ολα καλα! @Πλατανακη Δεσποινα εύχομαι αυριο μια τριψηφια χοριακη!!

Ευχαριστώ ζουζούνα μου! Θα σας ενημερώσω την Τρίτη! ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anna5190 είπε:

Στην embryoclinic πολυ ευχαριστημενη εμεινα. Προσωπικα εγω. απο καποιες αλλες κοπελες μπορεις να ακουσεις αλλα. Η καθεμια εχει τη γνωμη της. Οπως κ για ολα τα κεντρα ακούγονται κ καλα κ αρνητικα. 

Ναι αυτό ισχύει για όλα τα κέντρα ακούγονται και θετικά και αρνητικά σχόλια και εγώ που ακόμη δεν έχω αποφασίσει που θα κάνω την επόμενη μου προσπάθεια έχω μπερδευτεί! Σου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια...περιμένουμε νέα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ριρίκα είπε:

Ναι αυτό ισχύει για όλα τα κέντρα ακούγονται και θετικά και αρνητικά σχόλια και εγώ που ακόμη δεν έχω αποφασίσει που θα κάνω την επόμενη μου προσπάθεια έχω μπερδευτεί! Σου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια...περιμένουμε νέα σου!!!

Κοριτσάκι μου, αφού είσαι στο ψάξιμο, γνώμη μου είναι να ξεχωρίσεις 2-3 κέντρα, να κάνεις από ένα ραντεβού και από εκεί και πέρα λογικά θα δεις αν σου κάνει κάποιο το κλικ... Είναι δύσκολη η απόφαση το ξέρω! Αλλά είναι μία λύση κι αυτή. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/6/2019 at 2:15 ΜΜ, ο/η Diwni είπε:

@Vivi.Nik. αχ κορίτσι μου διάβασα αυτά που έγραψες και ανατριχιασα. Η ιστορία μας στα πρώτα ειναι ακριβώς τα ίδια τα έχουμε ξανά πει. Όλα καλά να πάνε με τη νέα σας προσπάθεια κ σύντομα να μας ανακοινώσεις ευχάριστα!

Διωνη μου γλυκια σ ευχαριστω τοσο πολυ!!! Να χαιρεσαι την ομορφη οικογένεια!! Εχετε μπει σε ρυθμο; Αντεχεις μανούλα με τα 2;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/6/2019 at 2:18 ΜΜ, ο/η Karamela! είπε:

Εγω στην διαδικασια εξωσωματικης λογο σαλπιγγων κ ειμαστε κ φορεις κυστικής ινωσης! Θα γινει προεμφυτευυικος ελενχος αλλα εχτες π ειχαμε ραντεβου με τη γενςτιστρια μας ενημερωσε κ πως παλι θα πρεπει να γινει βιοψια τροφοβλαστη! Περιμενω να περασω επιτροπη την αλλη εβδομάδα αλλα δεν ξερω ππτε θα ξεκινήσουμε λογο οικονομικου! 

Αυτο που ξερω εγω ειναι οτι το αποτελεσμα του προεμφυτευτικου εχει εγκυροτητα 98%. 100% μονο με ληψη τροφοβλαστη ξερεις. Αλλα εγω δεν εχω σκοπο να μπω σ αυτη τη διαδικασια για ενα τοσο μικρο ποαοστο2. Ωστοσο, εχεις δικιο, αυτη ειναι η συσταση των γενετιστων. Ας φτάσουμεως εκει κ το βλεπουμε... καλη τυχη σου ευχομαι κ με την επιτροπη κ με την εξωσωματικη! Να αε ρωτησω... με τι αιτιολογια πατε; την πραγματική;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/6/2019 at 2:34 ΜΜ, ο/η Geo2009 είπε:

Εγώ είμαι σε προετοιμασία για μεταφορά κατεψυγμένων! Την Τρίτη έχω υπέρηχο να δούμε που βρισκόμαστε! Ελπίζω ότι θα είμαστε σε καλό δρόμο γιατί ακυρωσαμε έναν κύκλο λόγω ενδομυτρίου! Δεν ήθελε να παχύνει με τπτ! ????

Εισαι στο πιο ομορφο σταδιο λοιπον αυτης της διαδικασιας!!! Με το καλο να δεχτεις τα εμβρυακια σου! 2 θα βαλεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/6/2019 at 5:39 ΜΜ, ο/η konstantinaVE είπε:

Με το καλό να κυλήσουν όλα και να χαρίσεις στο γιο σου ένα αδερφάκι σύντομα!!!!

Σ ευχαριστω πολυ! Ευχομαι κ σε σενα να μην ταλαιπωρηθεις αλλο κ η 1η σου προσπαθεια να ειναι κ η τελευταία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Vivi.Nik. είπε:

Εισαι στο πιο ομορφο σταδιο λοιπον αυτης της διαδικασιας!!! Με το καλο να δεχτεις τα εμβρυακια σου! 2 θα βαλεις;

Έχουμε 3 στην κατάψυξη! Να δούμε πόσα θα αντέξουν και βλέπουμε! 

Καλή επιτυχία και σ'εσενα εύχομαι κοριτσάκι μου! Όλα καλά να πάνε για όλες μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Έχουμε 3 στην κατάψυξη! Να δούμε πόσα θα αντέξουν και βλέπουμε! 

Καλή επιτυχία και σ'εσενα εύχομαι κοριτσάκι μου! Όλα καλά να πάνε για όλες μας! 

Απ οσο ξερω πλεον δεν υπάρχουν ιδιαιτερες απωλειες στα κατεψυγμένα! Κ εμεις θα τα καταψυξουμε, όταν ερθει η ωρα και θα τα μεταφερουμε σε αλλο κυκλο!

Σ ευχαριστω πολυ!!! Μας περιμένουν πολυ ομορφες στιγμές, ειμαι σιγουρη!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Vivi.Nik. είπε:

Απ οσο ξερω πλεον δεν υπάρχουν ιδιαιτερες απωλειες στα κατεψυγμένα! Κ εμεις θα τα καταψυξουμε, όταν ερθει η ωρα και θα τα μεταφερουμε σε αλλο κυκλο!

Σ ευχαριστω πολυ!!! Μας περιμένουν πολυ ομορφες στιγμές, ειμαι σιγουρη!

 

Κι εγώ το έχω ακούσει, αλλά ποτέ δεν ξέρεις! Μακάρι να αντέξουν όλα! Λόγω ηλικίας όμως νομίζω μέχρι 2 μπορούν να μεταφερθούν! ????

Πότε υπολογίζετε, σου έχουν πει τίποτα? 

Πλησιάζουν οι στιγμές που θα πάει!?!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Κι εγώ το έχω ακούσει, αλλά ποτέ δεν ξέρεις! Μακάρι να αντέξουν όλα! Λόγω ηλικίας όμως νομίζω μέχρι 2 μπορούν να μεταφερθούν! ????

Πότε υπολογίζετε, σου έχουν πει τίποτα? 

Πλησιάζουν οι στιγμές που θα πάει!?!! 

Εμεις σκεφτόμαστε να μεταφερουμε 1 απο επιλογη...

Βλαστοκυστες καταψυξατε εσεις;

Έχουμε ραντεβού στο Χωρεμειο σε 10 μερες, οποτε τοτε θα μαθουμε! Ελπιζω Σεπτεμβρη, Οκτωβρη να ξεκινησουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Vivi.Nik. είπε:

Εμεις σκεφτόμαστε να μεταφερουμε 1 απο επιλογη...

Βλαστοκυστες καταψυξατε εσεις;

Έχουμε ραντεβού στο Χωρεμειο σε 10 μερες, οποτε τοτε θα μαθουμε! Ελπιζω Σεπτεμβρη, Οκτωβρη να ξεκινησουμε!

Την πρώτη φορά μεταφέραμε 2, 3ων ημερών. Μας ρώτησε βέβαια ο γιατρός αν είναι αποδεκτή η δίδυμη κύηση και δεν έχουμε θέμα! Ο άντρας μου κωλοτούμπες! Λογικά θα την παλέψω κι εγώ! 

Με το καλό κορίτσι μου! Πρώτη σας προσπάθεια? Συγνώμη που ρωτάω, αλλά δεν θυμάμαι! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Την πρώτη φορά μεταφέραμε 2, 3ων ημερών. Μας ρώτησε βέβαια ο γιατρός αν είναι αποδεκτή η δίδυμη κύηση και δεν έχουμε θέμα! Ο άντρας μου κωλοτούμπες! Λογικά θα την παλέψω κι εγώ! 

Με το καλό κορίτσι μου! Πρώτη σας προσπάθεια? Συγνώμη που ρωτάω, αλλά δεν θυμάμαι! ????

Εμενα με αγχωνει η διδυμη κύηση κυριως, οι επιπλοκες κ η προωροτητα. Κατα τ αλλα τρελαινομαι με τα διδυμακια, διπλη κουραση, αλλα κ διπλη χαρα!!!

Πρωτη, ναι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Vivi.Nik. είπε:

Εμενα με αγχωνει η διδυμη κύηση κυριως, οι επιπλοκες κ η προωροτητα. Κατα τ αλλα τρελαινομαι με τα διδυμακια, διπλη κουραση, αλλα κ διπλη χαρα!!!

Πρωτη, ναι ?

Όλα καλά να πάνε ποτέ ξεκινάς η έχεις ξεκινήσει Συγνωμη δεν θυμάμαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Vivi.Nik. είπε:

Εμενα με αγχωνει η διδυμη κύηση κυριως, οι επιπλοκες κ η προωροτητα. Κατα τ αλλα τρελαινομαι με τα διδυμακια, διπλη κουραση, αλλα κ διπλη χαρα!!!

Πρωτη, ναι ?

Έχεις ένα δίκιο, δεν το έχω σκεφτεί! Αυτό που σκέφτομαι είναι να τα καταφέρουμε και να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας όσα θελήσει ο Θεός μετά από όλη αυτή τη διαδικασία! Γερά να είναι! 

Ίσως τα σκεφτώ βέβαια όταν έρθει η ώρα εκείνη! 

Με το καλό γλυκιά μου! Εύχομαι να είναι η πρώτη και τελευταία!!! ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Όλα καλά να πάνε ποτέ ξεκινάς η έχεις ξεκινήσει Συγνωμη δεν θυμάμαι 

Κοριτσι μου σ ευχαριστω! Ελπιζω σε ενα 3μηνο να ξεκινησουμε διεγερση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...