Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Από τώρα απαισιόδοξη?!!!! Ααααα! Δεν θέλω τέτοια! Χαμόγελο μέχρι τα αυτιά και πάμε δυνατά!!! ????????????

@Niki94 κοριτσι μου καλη επιτυχια κ να σκεφτεσαι μονο θετικα!!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Skiouros83 είπε:

Κορίτσια μου 184 η χοριακη μου .... πετάω 

Συγχαρητήρια κοριτσι μου μπραβο... Με το καλο να την υπερδιπλασιασεις. Ποτε θα πας ξανα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Χαχαχα Όλα τα έχω στο μυαλό μου... τα έχω για να μην πετάω στα σύννεφα και ξαφνικά προσγιοθω γιατί εκεί θα με χανατε 

Βρε δεν λέμε να πετάς στα σύννεφα, αλλά να είσαι χαρούμενη που επιτέλους προχωράς! Ένα ένα τα βήματα πιο κοντά στο όνειρο!! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anna5190 είπε:

@Niki94 κοριτσι μου καλη επιτυχια κ να σκεφτεσαι μονο θετικα!!! ❤️❤️

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Geo2009 είπε:

Βρε δεν λέμε να πετάς στα σύννεφα, αλλά να είσαι χαρούμενη που επιτέλους προχωράς! Ένα ένα τα βήματα πιο κοντά στο όνειρο!! ??????

Μου φαίνεται απίστευτο ακόμη δεν το έχω πάρει χαμπάρι ακόμη θέλω να κάνω της εξετάσεις και μετά να δω αν θα μου πει αν προχωρήσουμε που πιστεύω θα βγουν καλές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Skiouros83 είπε:

Κορίτσια μου 184 η χοριακη μου .... πετάω 

Συγχαρητήρια κούκλα μου! Όλα τέλεια να σου πάνε εύχομαι!!! ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Μου φαίνεται απίστευτο ακόμη δεν το έχω πάρει χαμπάρι ακόμη θέλω να κάνω της εξετάσεις και μετά να δω αν θα μου πει αν προχωρήσουμε που πιστεύω θα βγουν καλές 

Όλα θα πάνε καλά! Μην ανησυχείς για τίποτα! Το έχω περάσει και σου λέω εγγυημένα ότι είναι πολύ απλή διαδικασία! Εγώ ήμουν και είμαι τόσο χαρούμενη που επιτέλους κάνω κάτι για αυτό το θέμα! Που ακόμα και η αποτυχία μου, μου φαίνεται πολύ μακριά πλέον!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Συγχαρητήρια κούκλα μου! Όλα τέλεια να σου πάνε εύχομαι!!! ???????

Σ ευχαριστώ πολυ το ίδιο εύχομαι για όλες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Συγχαρητήρια κούκλα μου! Όλα τέλεια να σου πάνε εύχομαι!!! ???????

Σ ευχαριστώ πολυ να πάνε όλα καλά για όλες μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Συγχαρητήρια κοριτσι μου μπραβο... Με το καλο να την υπερδιπλασιασεις. Ποτε θα πας ξανα? 

Σ ευχαριστώ πολυ κορίτσι μου μακαρι να πάνε όλα καλά για όλες μας ... την Δευτέρα θα κάνω επαναληπτική 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Συγχαρητήρια κοριτσι μου μπραβο... Με το καλο να την υπερδιπλασιασεις. Ποτε θα πας ξανα? 

Συγχαρητήρια!!! Τι ωραίος μήνας είναι αυτός??? Μπράβο κοριτσάκι μου ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Μπράβο βρε κορίτσια! 

Τελειομηνες εγκυμοσύνες σε όλες σας! 

@Skiouros83 συγχαρητήρια!!!!

Σ ευχαριστώ πολυ εύχομαι ο,τι καλύτερο σε όλες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στην πιο ομορφη παρεα! Μου μεινανε 3 μερες για τη χοριακη και καθε μερα που περναει ειμαι χειροτερα! Δεν ξερω πως θα διαχειριστω το αρνητικο αποτελεσμα, αν αυτο ερθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Καλημερα στην πιο ομορφη παρεα! Μου μεινανε 3 μερες για τη χοριακη και καθε μερα που περναει ειμαι χειροτερα! Δεν ξερω πως θα διαχειριστω το αρνητικο αποτελεσμα, αν αυτο ερθει!

Κορίτσι μου καλημέρα κι εγώ έτσι ήμουν απαισιόδοξη και φοβισμένη, δεν πίστευα ότι θα γινόταν κάτι καλο.... κι όμως είμαι έγκυος!!! Μη στεναχωριέσαι να είσαι δυνατή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Skiouros83 είπε:

Κορίτσι μου καλημέρα κι εγώ έτσι ήμουν απαισιόδοξη και φοβισμένη, δεν πίστευα ότι θα γινόταν κάτι καλο.... κι όμως είμαι έγκυος!!! Μη στεναχωριέσαι να είσαι δυνατή 

Το διαβασα κοριτσακι μου κ χαρηκα τοσο πολυ για σενα! Συγχαρητηρια να εχεις καταρχην εναν μεγαλο υπερδιπλασιασμο και μια τελειομηνη εγκυμοσυνη. Οσο για μενα δεν την παλευω καθολου! Εκανα μια βλακεια την 8η μερα της ετ και απο τοτε ειμαι χαλια. Εκανα τεστ φαρμακειου κ βγηκε αρνητικο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Το διαβασα κοριτσακι μου κ χαρηκα τοσο πολυ για σενα! Συγχαρητηρια να εχεις καταρχην εναν μεγαλο υπερδιπλασιασμο και μια τελειομηνη εγκυμοσυνη. Οσο για μενα δεν την παλευω καθολου! Εκανα μια βλακεια την 8η μερα της ετ και απο τοτε ειμαι χαλια. Εκανα τεστ φαρμακειου κ βγηκε αρνητικο! 

8η μέρα είμαι νωρίς βρε συ δεν νομίζω ότι θα έδειχνε κάτι. Σε καταλαβαίνω γιατί κι εγώ δεν άντεξα και έκανα τεστ αλλά μια μέρα πριν τη χοριακη. Μην αγχώνεσαι θα δεις όλα θα πάνε καλά κανε κουράγιο. Είναι η πρώτη σου φορά;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Καλημερα στην πιο ομορφη παρεα! Μου μεινανε 3 μερες για τη χοριακη και καθε μερα που περναει ειμαι χειροτερα! Δεν ξερω πως θα διαχειριστω το αρνητικο αποτελεσμα, αν αυτο ερθει!

Κοντεύει η μέρα Δεσποινάκι! Όλα καλά θα είναι θα δεις! Το άγχος δεν ξέρω πώς θα το διαχειριστεις εσύ, εγώ σκέφτομαι μόνο ότι υπάρχουν πολύ χειρότερες καταστάσεις για να με αγχώσουν! ?????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Skiouros83 είπε:

8η μέρα είμαι νωρίς βρε συ δεν νομίζω ότι θα έδειχνε κάτι. Σε καταλαβαίνω γιατί κι εγώ δεν άντεξα και έκανα τεστ αλλά μια μέρα πριν τη χοριακη. Μην αγχώνεσαι θα δεις όλα θα πάνε καλά κανε κουράγιο. Είναι η πρώτη σου φορά;;;

Ειναι η πρωτη μου φορα, ομως ταλαιπωρηθηκα 11 μηνες με φυσικο τροποποιημενο για να καταφερω να μαζεψω 5 εμβρυα. Εβαλα τελικα 4 εμβρυα 3ης μερας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Κοντεύει η μέρα Δεσποινάκι! Όλα καλά θα είναι θα δεις! Το άγχος δεν ξέρω πώς θα το διαχειριστεις εσύ, εγώ σκέφτομαι μόνο ότι υπάρχουν πολύ χειρότερες καταστάσεις για να με αγχώσουν! ?????????????

Κοντευει ναι! Το θεμα μου δεν ειναι το αγχος που νιωθω τωρα που ειμαι στην αναμονη, το αγχος μου ειναι αν η χοριακη ειναι μηδεν πως θα την παλεψω. Τοχω δεδομενο για καποιο λογο το 0.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...