Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Ναι έχουμε κάνει από τον Οκτώβρη. Κάναμε την πρώτη προσπάθεια τον Μάιο,η οποία όμως δε πέτυχε.επειδή όμως ο ουρολόγος μας τα λέει κάπως θέλουμε να το ψάξουμε και αλλού...

Εχετε βρ2ι σπερμα; με τα χαρτια που εχετε και της εξετασεις μποριτε να πατε και άλλου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Εμενα μου ζητησαν ληξιαρχικη πραξη γαμου ταυτοτητες φωτοτυπια καρδιογραφημα κ ακτινογραφια θωρακος. Λογω ναρκωσης να ξερουν αν υπάρχει καποιο θεμα για να ειναι καλυμμενοι. Αλλα φανταζομαι θα σου πουνε στο κεντρο που πας τι χρειαζεται. 

Α ωραία καλά εμένα θα κάνουν εκεί καρδιογράφημα και ότι άλλο χρειαστεί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Ναι έχουμε κάνει από τον Οκτώβρη. Κάναμε την πρώτη προσπάθεια τον Μάιο,η οποία όμως δε πέτυχε.επειδή όμως ο ουρολόγος μας τα λέει κάπως θέλουμε να το ψάξουμε και αλλού...

Εμείς την κάναμε με τον Ανδριτσο την προσπάθεια ο οποίος συνεργάζεται  με το κέντρο και τον Σφακιανουδη τώρα καλό είναι να έρθετε σε μια επικοινωνία μαζί του αν τελικά προχωρήσετε σε βιοψία .Εμεις τα κάναμε και τα 2 ταυτόχρονα και είχαμε επιλέξει κεντρο για δότη σε περίπτωση που δεν βρίσκαμε τίποτα και τους είχαμε έτοιμους. Εσείς που κάνατε τη προσπάθεια πρώτα?τα κάνατε ταυτόχρονα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Εχετε βρ2ι σπερμα; με τα χαρτια που εχετε και της εξετασεις μποριτε να πατε και άλλου 

Μας είπε πως βρέθηκαν σπερματίδες!έχουμε κλείσει ραντεβου για τις 26

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Εμείς την κάναμε με τον Ανδριτσο την προσπάθεια ο οποίος συνεργάζεται  με το κέντρο και τον Σφακιανουδη τώρα καλό είναι να έρθετε σε μια επικοινωνία μαζί του αν τελικά προχωρήσετε σε βιοψία .Εμεις τα κάναμε και τα 2 ταυτόχρονα και είχαμε επιλέξει κεντρο για δότη σε περίπτωση που δεν βρίσκαμε τίποτα και τους είχαμε έτοιμους. Εσείς που κάνατε τη προσπάθεια πρώτα?τα κάνατε ταυτόχρονα?

Όχι δε τα κάναμε ταυτόχρονα.Τον Οκτώβρη κάναμε την βιοψία και καταψύξαμε 4 μπουκαλάκια και το  Μάιο έκανα την εξωσωματική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια να ρω4ισω κάτι κι εγώ με την σειρά μου μιας και δεν ξέρω για να κάνεις ωοληψια χρειάζονται χαρτιά; και αν ναι τι;

Καλημέρα! Εμάς μας είχαν ζητήσει ληξιαρχική πράξη γάμου, ανοσολογικες (hiv, κλπ) φωτοτυπίες ταυτότητας... Δεν θυμάμαι κάτι άλλο. Το καρδιογράφημα το έκανα τη μέρα της ωοληψίας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Μας είπε πως βρέθηκαν σπερματίδες!έχουμε κλείσει ραντεβου για τις 26

Αχ τέλεια κοπέλα μου...!! Όλα καλά να πάνε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Καλημέρα! Εμάς μας είχαν ζητήσει ληξιαρχική πράξη γάμου, ανοσολογικες (hiv, κλπ) φωτοτυπίες ταυτότητας... Δεν θυμάμαι κάτι άλλο. Το καρδιογράφημα το έκανα τη μέρα της ωοληψίας. 

Α ωραία καλά λογικά θα μου πει και ο ιατρός μου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Α ωραία καλά λογικά θα μου πει και ο ιατρός μου.. 

Εννοείται! Δεν είναι τπτ φοβερό πάντως! Νομίζω ότι η επιτροπή είναι όλο το παλούκι! Καλή αρχή ζουζούνα μου! ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Εννοείται! Δεν είναι τπτ φοβερό πάντως! Νομίζω ότι η επιτροπή είναι όλο το παλούκι! Καλή αρχή ζουζούνα μου! ????????

Πάει αυτήν την έχω περάσει ένα μήνα σχεδόν αχαχα... σε ευχαριστώ πάρα πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Πάει αυτήν την έχω περάσει ένα μήνα σχεδόν αχαχα... σε ευχαριστώ πάρα πολύ 

Το ξέρω, γι αυτό στο λέω! Ο γάιδαρος έφυγε! Τώρα είναι σειρά της ουράς! Που είναι και το καλύτερο!!! ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Το ξέρω, γι αυτό στο λέω! Ο γάιδαρος έφυγε! Τώρα είναι σειρά της ουράς! Που είναι και το καλύτερο!!! ?????????

Έτσι ετσι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!!! Τι κάνετε? Εγώ όταν ξύπνησα από το μεσημεριανό ύπνο πήγα τουαλέτα κ είδα αχνό ροζ στο σκούπισμα!!! Φοβάμαι πολύ!!! Η μαία μου λέει ξεκούραση!!! Εγώ φοβήθηκα όμως!!! ☹️☹️☹️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Όχι δε τα κάναμε ταυτόχρονα.Τον Οκτώβρη κάναμε την βιοψία και καταψύξαμε 4 μπουκαλάκια και το  Μάιο έκανα την εξωσωματική.

Οκ άρα λοιπόν τι θα κάνετε?θα χρησιμοποιήσετε από αυτά που υπάρχουν?αν ναι δεν χρειάζεσαι Ουρολογοανοχι πρέπει να έρθετε σε επαφή από κει και έπειτα θα σου πει και ο Σφακ απλά σε εμάς έγιναν την ίδια μέρα όλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Αχ τέλεια κοπέλα μου...!! Όλα καλά να πάνε..

@Niki94 καλή αρχή με μεγάλη χοριακη !!♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!! Τι κάνετε? Εγώ όταν ξύπνησα από το μεσημεριανό ύπνο πήγα τουαλέτα κ είδα αχνό ροζ στο σκούπισμα!!! Φοβάμαι πολύ!!! Η μαία μου λέει ξεκούραση!!! Εγώ φοβήθηκα όμως!!! ☹️☹️☹️

Είναι φυσιολογικό μην φοβάσαι .αν ήταν πολύ και έντονο να ανυσηχουσες ωστόσο η μαία επιβεβαίωσε ότι δεν υπάρχει κάτι που χρειάζεται να σε προβληματίζει όμως αν συνεχίσει κάλεσε ξανά το γιατρό αυριο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!! Τι κάνετε? Εγώ όταν ξύπνησα από το μεσημεριανό ύπνο πήγα τουαλέτα κ είδα αχνό ροζ στο σκούπισμα!!! Φοβάμαι πολύ!!! Η μαία μου λέει ξεκούραση!!! Εγώ φοβήθηκα όμως!!! ☹️☹️☹️

Να κάνεις ότι σου είπε η μαία! Ξάπλα και χαλάρωση! Όπως οι βασίλισσες!!! ??????Θα περάσει θα δεις!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!! Τι κάνετε? Εγώ όταν ξύπνησα από το μεσημεριανό ύπνο πήγα τουαλέτα κ είδα αχνό ροζ στο σκούπισμα!!! Φοβάμαι πολύ!!! Η μαία μου λέει ξεκούραση!!! Εγώ φοβήθηκα όμως!!! ☹️☹️☹️

Καλησπέρα κορίτσι μου. Καταρχήν ξεκουράσου. Ασε τις δουλειες να περιμένουν. Και εγώ είχα τώρα καφέ και έχω φοβηθεί. Πιάσε καναπέ, τηλεκοντρόλ, νεράκι δίπλα και ξεκουράσου. Ολα καλά θα πάνε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Οκ άρα λοιπόν τι θα κάνετε?θα χρησιμοποιήσετε από αυτά που υπάρχουν?αν ναι δεν χρειάζεσαι Ουρολογοανοχι πρέπει να έρθετε σε επαφή από κει και έπειτα θα σου πει και ο Σφακ απλά σε εμάς έγιναν την ίδια μέρα όλα 

Λογικά ναι,θα χρησιμοποιήσουμε αυτά που υπάρχουν αν και δε ξέρω κατά πόσο είναι καλά.για ποιό λόγο μας είπε ο ουρολόγος να ξαναδώσει;άρα μπορεί να μην είναι καλά....θα δούμε τι θα μας πει και ο Σφακ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!! Τι κάνετε? Εγώ όταν ξύπνησα από το μεσημεριανό ύπνο πήγα τουαλέτα κ είδα αχνό ροζ στο σκούπισμα!!! Φοβάμαι πολύ!!! Η μαία μου λέει ξεκούραση!!! Εγώ φοβήθηκα όμως!!! ☹️☹️☹️

Καλησπέρα!Ξεκουράσου, σκέψου θετικά και όλα θα πάνε καλά ❤?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Λογικά ναι,θα χρησιμοποιήσουμε αυτά που υπάρχουν αν και δε ξέρω κατά πόσο είναι καλά.για ποιό λόγο μας είπε ο ουρολόγος να ξαναδώσει;άρα μπορεί να μην είναι καλά....θα δούμε τι θα μας πει και ο Σφακ

Αυτά ξέρω και εγώ ότι δεν κάνει να καταψυχονταιδιοτιειναι ήδη από αζωοσπερμια και είναι μετρημένα από κει και έπειτα ότι σου πει κοπελα μου να του έχεις εμπιστοσύνη σε αυτόν τον τομέα είναι πολύ καλός και τα ψάχνει όλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Αυτά ξέρω και εγώ ότι δεν κάνει να καταψυχονταιδιοτιειναι ήδη από αζωοσπερμια και είναι μετρημένα από κει και έπειτα ότι σου πει κοπελα μου να του έχεις εμπιστοσύνη σε αυτόν τον τομέα είναι πολύ καλός και τα ψάχνει όλα..

Μακάρι να μας βοηθήσει....

Εσάς πώς ήταν το σπερμοδιάγραμμα; εμείς είχαμε 3 σπερματοζωάρια σε 10 οπτικά πεδία από τα οποία το ένα μόνο ζωντανό και ακίνητο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...