Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Μπράβο συγχαρητήρια @Takira ποντάρω κι εγώ σε δίδυμα.

Εγώ δεν έχω καλά νέα. Πήγα σήμερα να ξανακάνω χοριακή για να δώ αν μηδένισε κι έπαθα σοκ..... όχι μόνο δεν κατέβηκε ανέβηκε κιόλας.... Φοβάμαι...

πήγα στο γιατρό για να με δει και να μου δώσει οδηγίες και είπε να μην ανησυχώ και ότι καμιά φορά συμβαίνει αλλά εγώ ανησυχώ πολύ.... Αυτό μου έλειπε τώρα να έχω κανένα εξωμήτριο ...ουφφφ

ο γιατρός σου τί σου λέει? μην αγχώνεσαι δε παίζει να σ αφήσει έτσι αν ειναι κάτι κακό..

πόσο ανέβηκε δλδ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

ο γιατρός σου τί σου λέει? μην αγχώνεσαι δε παίζει να σ αφήσει έτσι αν ειναι κάτι κακό..

πόσο ανέβηκε δλδ??

139 πήγε ενώ έπεφτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

139 πήγε ενώ έπεφτε

Βρε συ τι γίνεται τωρα; 139 και εξωμητριος κυηση; δε σου εδωσε αλλο ενδεχόμενο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Μπράβο συγχαρητήρια @Takira ποντάρω κι εγώ σε δίδυμα.

Εγώ δεν έχω καλά νέα. Πήγα σήμερα να ξανακάνω χοριακή για να δώ αν μηδένισε κι έπαθα σοκ..... όχι μόνο δεν κατέβηκε ανέβηκε κιόλας.... Φοβάμαι...

πήγα στο γιατρό για να με δει και να μου δώσει οδηγίες και είπε να μην ανησυχώ και ότι καμιά φορά συμβαίνει αλλά εγώ ανησυχώ πολύ.... Αυτό μου έλειπε τώρα να έχω κανένα εξωμήτριο ...ουφφφ

Που σε είδε ο γιατρός φάνηκε κάτι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Μπράβο συγχαρητήρια @Takira ποντάρω κι εγώ σε δίδυμα.

Εγώ δεν έχω καλά νέα. Πήγα σήμερα να ξανακάνω χοριακή για να δώ αν μηδένισε κι έπαθα σοκ..... όχι μόνο δεν κατέβηκε ανέβηκε κιόλας.... Φοβάμαι...

πήγα στο γιατρό για να με δει και να μου δώσει οδηγίες και είπε να μην ανησυχώ και ότι καμιά φορά συμβαίνει αλλά εγώ ανησυχώ πολύ.... Αυτό μου έλειπε τώρα να έχω κανένα εξωμήτριο ...ουφφφ

Έλα βρε μωρό μου αν ήταν εξωμήτρια θα στο έλεγε δεν παίζουν με αυτά.μην σκέφτεσαι αρνητικά όλα θα πάνε καλά θα δεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Steli είπε:

Βρε συ τι γίνεται τωρα; 139 και εξωμητριος κυηση; δε σου εδωσε αλλο ενδεχόμενο; 

Αυτός είπε να μην ανησυχώ. Να ξαναπάω να με δει την Παρασκευή και να κάνω χοριακή εκεί στο κέντρο. Επίσης αν αισθανθώ οξείς πόνους να τον πάρω αμέσως τηλέφωνο... Θα το δούμε πάλι Παρασκευή έτσι μου πε. Ο υπέρηχος ήταν καθαρός ούτε αιμάτωμα ούτε τίποτα δεν είδαμε. Άλλωστε με τέτοια χοριακή σάκος δεν φαίνεται.... Παρασκευή λοιπόν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Έλα βρε μωρό μου αν ήταν εξωμήτρια θα στο έλεγε δεν παίζουν με αυτά.μην σκέφτεσαι αρνητικά όλα θα πάνε καλά θα δεις!

Το ελπίζω..... Τον ρώτησα αν αξίζει κιόλας να ξανακάνω προσπαθεια σε αυτή την ηλικία με δικά μου ωάρια και μου είπε φυσικά αξίζει να προσπαθήσεις ακόμα μία φορά γιατί ανταποκρίνεσαι πολύ καλά και μένεις και έγκυος. Έχεις και ακόμα ένα έμβρυο στην κατάψυξη μην το ξεχνάς έτσι μου είπε. Τώρα ήρθα να πάρω τα φάρμακα από τον ΕΟΠΥΥ γιατί είναι αβέβαιο το τι θα γίνει. Επίσης τον ρώτησα αν θα χρειαστεί να κάνω κι άλλες εξετάσεις και μου είπε ένα ένα θα σου δώσω και κάποιες ακόμα εξετάσεις ναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Το ελπίζω..... Τον ρώτησα αν αξίζει κιόλας να ξανακάνω προσπαθεια σε αυτή την ηλικία με δικά μου ωάρια και μου είπε φυσικά αξίζει να προσπαθήσεις ακόμα μία φορά γιατί ανταποκρίνεσαι πολύ καλά και μένεις και έγκυος. Έχεις και ακόμα ένα έμβρυο στην κατάψυξη μην το ξεχνάς έτσι μου είπε. Τώρα ήρθα να πάρω τα φάρμακα από τον ΕΟΠΥΥ γιατί είναι αβέβαιο το τι θα γίνει. Επίσης τον ρώτησα αν θα χρειαστεί να κάνω κι άλλες εξετάσεις και μου είπε ένα ένα θα σου δώσω και κάποιες ακόμα εξετάσεις ναι...

Φαντάζομαι το άγχος που έχεις αλλά προσπάθησε να ηρεμήσεις. Άκου το γιατρο σου κ κάνε υπομονη 2 μερούλες. Ολα καλά θα πανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Το ελπίζω..... Τον ρώτησα αν αξίζει κιόλας να ξανακάνω προσπαθεια σε αυτή την ηλικία με δικά μου ωάρια και μου είπε φυσικά αξίζει να προσπαθήσεις ακόμα μία φορά γιατί ανταποκρίνεσαι πολύ καλά και μένεις και έγκυος. Έχεις και ακόμα ένα έμβρυο στην κατάψυξη μην το ξεχνάς έτσι μου είπε. Τώρα ήρθα να πάρω τα φάρμακα από τον ΕΟΠΥΥ γιατί είναι αβέβαιο το τι θα γίνει. Επίσης τον ρώτησα αν θα χρειαστεί να κάνω κι άλλες εξετάσεις και μου είπε ένα ένα θα σου δώσω και κάποιες ακόμα εξετάσεις ναι...

Καλα σοβαρα μιλάς????εννοείτε θα ξανά προσπαθησεις και θα τα καταφέρουμε όλες.ειμαι σίγουρη όλα θα πάνε καλά πάρε δυναμεις και ξανά ξεκίνησε.και θα δεις που όλα θα πάνε τέλεια μωρό μου αλήθεια❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Αυτός είπε να μην ανησυχώ. Να ξαναπάω να με δει την Παρασκευή και να κάνω χοριακή εκεί στο κέντρο. Επίσης αν αισθανθώ οξείς πόνους να τον πάρω αμέσως τηλέφωνο... Θα το δούμε πάλι Παρασκευή έτσι μου πε. Ο υπέρηχος ήταν καθαρός ούτε αιμάτωμα ούτε τίποτα δεν είδαμε. Άλλωστε με τέτοια χοριακή σάκος δεν φαίνεται.... Παρασκευή λοιπόν...

Έχει τύχει πάντως στην αδερφή της νύφης μου να είναι έγκυος με κανονική χοριακή να κατέβει στην 2η χοριακή και να της πει ο γιατρός της να μείνει ξάπλα για να ανέβει. Είναι σπάνιο αυτό αλλά ίσως σου έτυχε και σένα κάτι τέτοιο. Πρόσεχε μέχρι την Παρασκευή να δεις τι θα γίνει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

Έχει τύχει πάντως στην αδερφή της νύφης μου να είναι έγκυος με κανονική χοριακή να κατέβει στην 2η χοριακή και να της πει ο γιατρός της να μείνει ξάπλα για να ανέβει. Είναι σπάνιο αυτό αλλά ίσως σου έτυχε και σένα κάτι τέτοιο. Πρόσεχε μέχρι την Παρασκευή να δεις τι θα γίνει. 

Έχω σταματήσει φάρμακα πάνω από μια βδομάδα... Τί να πώ... πρωτόγνωρα πράγματα...θα το ζήσω και αυτό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Αυτός είπε να μην ανησυχώ. Να ξαναπάω να με δει την Παρασκευή και να κάνω χοριακή εκεί στο κέντρο. Επίσης αν αισθανθώ οξείς πόνους να τον πάρω αμέσως τηλέφωνο... Θα το δούμε πάλι Παρασκευή έτσι μου πε. Ο υπέρηχος ήταν καθαρός ούτε αιμάτωμα ούτε τίποτα δεν είδαμε. Άλλωστε με τέτοια χοριακή σάκος δεν φαίνεται.... Παρασκευή λοιπόν...

Βρε κοπελα μου έκανες υπέρηχο και δεν εδειξε κατι οπότε ολα καλα. Όντως πρωτόγνωρο ολο αυτο. Δε σου είπε μήπως υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης που συνεχιζεται κανονικά; εκει παει το μυαλο μου χωρίς θέλω να σε κανω να απογοητευτεις σε περίπτωση που δεν ειναι. Αλλα έχεις πολυ υψηλή χοριακη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Steli είπε:

Βρε κοπελα μου έκανες υπέρηχο και δεν εδειξε κατι οπότε ολα καλα. Όντως πρωτόγνωρο ολο αυτο. Δε σου είπε μήπως υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης που συνεχιζεται κανονικά; εκει παει το μυαλο μου χωρίς θέλω να σε κανω να απογοητευτεις σε περίπτωση που δεν ειναι. Αλλα έχεις πολυ υψηλή χοριακη. 

Στέλλα μου η χοριακή μου είναι στα τάρταρα..... Για την εβδομάδα που υποτιθέμενα είμαι έγκυος....δεν υπάρχει περίπτωση... Κάτι γίνεται όμως....θα δούμε την Παρασκευή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετά τη @Hope19 σειρά είχα εγώ σήμερα για το φαρμακείο του ΕΟΠΥΥ στο Μαρούσι. Έχει αρκετή αναμονή ( περίμενα μία ώρα για να έρθει η σειρά μου) γιατί όλοι περιμένουν έξω για να φωνάξουν το νούμερό τους. Σήμερα μάλιστα που ρώτησα η κοπέλα ενημέρωσε ότι είχε έλλειψη στις γκοναλ.... Σκεφτείτε πόσο τυχερή ήμουνα πήρα τα τελευταία. Η κυρία εκεί είπε ότι πλέον θα γίνεται τροφοδοτηση μία φορά την εβδομάδα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Μετά τη @Hope19 σειρά είχα εγώ σήμερα για το φαρμακείο του ΕΟΠΥΥ στο Μαρούσι. Έχει αρκετή αναμονή ( περίμενα μία ώρα για να έρθει η σειρά μου) γιατί όλοι περιμένουν έξω για να φωνάξουν το νούμερό τους. Σήμερα μάλιστα που ρώτησα η κοπέλα ενημέρωσε ότι είχε έλλειψη στις γκοναλ.... Σκεφτείτε πόσο τυχερή ήμουνα πήρα τα τελευταία. Η κυρία εκεί είπε ότι πλέον θα γίνεται τροφοδοτηση μία φορά την εβδομάδα. 

Ναι έτσι ακριβώς έμαθα κι εγώ χθες είχαν έλλειψη σε πολλά.. για αυτό κι εγώ έγραψα και πήρα 150 μονάδες BEMFOLA γιατί στις 300 μονάδες είχαν έλλειψη, κ μάλλον θα συμπληρώνω δύο ενέσεις αν χρειάζεται. Κι εγώ στο τσακ πρόλαβα..Πάντως όπως σας ανέβασα το πρωί από τις αλλαγές στον ΕΟΠΥΥ λόγο κορονοϊού το πάνε σιγά σιγά να παίρνει ο κόσμος φαρμακα μόνο κατόπιν ραντεβού από τα φαρμακεία του ΕΟΠΥΥ.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Το ελπίζω..... Τον ρώτησα αν αξίζει κιόλας να ξανακάνω προσπαθεια σε αυτή την ηλικία με δικά μου ωάρια και μου είπε φυσικά αξίζει να προσπαθήσεις ακόμα μία φορά γιατί ανταποκρίνεσαι πολύ καλά και μένεις και έγκυος. Έχεις και ακόμα ένα έμβρυο στην κατάψυξη μην το ξεχνάς έτσι μου είπε. Τώρα ήρθα να πάρω τα φάρμακα από τον ΕΟΠΥΥ γιατί είναι αβέβαιο το τι θα γίνει. Επίσης τον ρώτησα αν θα χρειαστεί να κάνω κι άλλες εξετάσεις και μου είπε ένα ένα θα σου δώσω και κάποιες ακόμα εξετάσεις ναι...

Κορίτσι μου μην ανησυχείς όλα καλά θα πάνε ,θα πέσει η χοριακη. Αφού στο είπε ο γιατρός και ανταποκρίνεται καλά το σώμα σου και μενεις έγκυος , την επομένη φορά θα κρατήσει η εγκυμοσύνη είμαι σίγουρη. Έχε πίστη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Steli είπε:

Βρε κοπελα μου έκανες υπέρηχο και δεν εδειξε κατι οπότε ολα καλα. Όντως πρωτόγνωρο ολο αυτο. Δε σου είπε μήπως υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης που συνεχιζεται κανονικά; εκει παει το μυαλο μου χωρίς θέλω να σε κανω να απογοητευτεις σε περίπτωση που δεν ειναι. Αλλα έχεις πολυ υψηλή χοριακη. 

Εννοώ ειναι υψηλή για βιοχημικη. Το ξερω κοπελα μου. Κατσε να δεις τι θα σου πει. Πρόσεχε μεχρι τοτε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχήν έχω κόψει τα φάρμακα εδώ και μία εβδομάδα. βιοχημική είναι μία κύηση όταν διαπιστώνεται μόνο από χοριακή και όχι υπερηχογραφικα όπως συμβαίνει με μένα. εμένα αρχικά οι τρεις πρώτες χοριακές μου ανέβαιναν μία χαρά με ρυθμό αύξησης περίπου το 85%. Μετά άρχισαν να πέφτουν και σήμερα έκανα την 6η χοριακή μετά από μία εβδομάδα από την Πέμπτη που μέτρησα 68 και νόμιζα θα έχει μηδενίσει αλλά αυτή πήγε 139. Λίγο κουλό Μου φαίνεται και δεν ξέρω κι άλλη κοπέλα με ανάλογη περίπτωση. το μυαλό σου είπες πάει σε εγκυμοσύνη εμένα πάλι με τίποτα γιατί σε αυτή την περίπτωση τώρα θα ήμουν 6η εβδομάδα και αυτό το νούμερο της χοριακής είναι υπερβολικά χαμηλό... Εγώ εμβρυομεταφορά είχα κάνει 22 Φεβρουαρίου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Καταρχήν έχω κόψει τα φάρμακα εδώ και μία εβδομάδα. βιοχημική είναι μία κύηση όταν διαπιστώνεται μόνο από χοριακή και όχι υπερηχογραφικα όπως συμβαίνει με μένα. εμένα αρχικά οι τρεις πρώτες χοριακές μου ανέβαιναν μία χαρά με ρυθμό αύξησης περίπου το 85%. Μετά άρχισαν να πέφτουν και σήμερα έκανα την 6η χοριακή μετά από μία εβδομάδα από την Πέμπτη που μέτρησα 68 και νόμιζα θα έχει μηδενίσει αλλά αυτή πήγε 139. Λίγο κουλό Μου φαίνεται και δεν ξέρω κι άλλη κοπέλα με ανάλογη περίπτωση. το μυαλό σου είπες πάει σε εγκυμοσύνη εμένα πάλι με τίποτα γιατί σε αυτή την περίπτωση τώρα θα ήμουν 6η εβδομάδα και αυτό το νούμερο της χοριακής είναι υπερβολικά χαμηλό... Εγώ εμβρυομεταφορά είχα κάνει 22 Φεβρουαρίου....

Αγάπη να σε ρωτήσω ποσο χοριακη είχες και άρχισε να μην ανεβαίνει άλλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Takira είπε:

Αγάπη να σε ρωτήσω ποσο χοριακη είχες και άρχισε να μην ανεβαίνει άλλο?

175 ήταν η υψηλότερη τιμή. Μετά έπεσε στο 81 νομίζω μετά στο 68 την Πέμπτη....και σήμερα 139! Τί χοριακή είναι αυτή; Ζονκ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Μπράβο συγχαρητήρια @Takira ποντάρω κι εγώ σε δίδυμα.

Εγώ δεν έχω καλά νέα. Πήγα σήμερα να ξανακάνω χοριακή για να δώ αν μηδένισε κι έπαθα σοκ..... όχι μόνο δεν κατέβηκε ανέβηκε κιόλας.... Φοβάμαι...

πήγα στο γιατρό για να με δει και να μου δώσει οδηγίες και είπε να μην ανησυχώ και ότι καμιά φορά συμβαίνει αλλά εγώ ανησυχώ πολύ.... Αυτό μου έλειπε τώρα να έχω κανένα εξωμήτριο ...ουφφφ

Τι εννοεις;;;; Ανέβηκε;;;; Αυτό γιατί συμβαίνει δλδ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

175 ήταν η υψηλότερη τιμή. Μετά έπεσε στο 81 νομίζω μετά στο 68 την Πέμπτη....και σήμερα 139! Τί χοριακή είναι αυτή; Ζονκ!!!

Τι να πω περίεργα παιχνίδια μας παίζει.κανε υπομονή αγάπη και την Παρασκευή θα έχει περάσει όλο αυτό.στο ίδιο εργαστήριο όλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια. Εγώ σκεφτηκα ότι αφου θα καθυστερήσει η διαδικασια ας πάρω βιταμίνες. Απ το κεντρο μου πρότειναν τις pregnacare conception και τελικά πήραμε τις his and hers(που είναι οι conception για τη γυναίκα κ οι Wellness για τον άνδρα). 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η elena0212 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Εγώ σκεφτηκα ότι αφου θα καθυστερήσει η διαδικασια ας πάρω βιταμίνες. Απ το κεντρο μου πρότειναν τις pregnacare conception και τελικά πήραμε τις his and hers(που είναι οι conception για τη γυναίκα κ οι Wellness για τον άνδρα). 

Γλυκούλα μου εγώ επερνα pregnacare original και τελικά έπιασε!είναι καλές και σχετικά με άλλες πολύ οικονομικές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Takira είπε:

Γλυκούλα μου εγώ επερνα pregnacare original και τελικά έπιασε!είναι καλές και σχετικά με άλλες πολύ οικονομικές.

Ναι αυτό πρόσεξα. Δεν περίμενα να είναι τόσο οικονομικές γιατί είχα δει άλλες Που είχαν αναφέρει κορίτσια εδω, κ ήταν πιο ακριβές. Κ λέω αφού θα πάρω εγώ, ας πάρει κ  ο αντρουλης αν κ δεν έχει θέμα. 
μ αυτά που βλεπω παντως φοβάμαι ότι μέχρι τον Ιούνιο δε θα ξεκινήσουν  οι διαδικασίες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...