Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Όπως άρχισα με το να κοιμάμαι συνέχεια... χαχαχαχα για να κάνω και λίγο πλάκα!!!

Επαναλαμβάνω χοριακή Δευτέρα και βλέπουμε τί θα μου πεί ο γιατρός....

Αχαχαχαχαχαχα 😂 ένας ακόμα τέλειος διπλασιασμός ευχομαι 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

@Papadakis εμείς ανεξήγητη υπογονιμότητα. Μια εξωσωματική κατέληξε βιοχημική κ η δεύτερη αρνητική χοριακη δυστυχώς.

Θα είναι η Τρίτη και τυχερή !!!! Τι ημέρας έμβρυα έβαλες ;;; Εγώ στο γεννεσις ήμουν και εκεί έκανα το πρώτο μου παιδάκι ..... τωρα

 ήρθα στο γέννημα μπας και αλλάξει η τύχη !! Στο γεννεσις σε ποιον είσαι ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι, εάν λάβω βέβαια απάντηση γιατί έτσι όπως γίνεται η ανάρτηση με τρομερή καθυστέρηση, δεν μπορώ να συμμετέχω εγκαίρως κ εγώ εδώ οπότε μοιραία δεν λαμβάνονται υπόψιν κ πολύ τα μηνύματά μου χαχα.

Είστε γενικά στην Αθήνα στις προσπάθειές σας ή σε κάποια άλλη πόλη;

Κορίτσι μου κι εγώ από νησί και κατεβαινω Αθήνα... Είμαι στο Γενεσις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η peacock είπε:

@Niki94 απλα θα σου πω οτι ειμαι σιγουρη πως θα βρεις τη δυναμη (οπως τη βρισκεις παντα) και αυτη τη φορα δε θα σε εμποδισει τιποτα! 😉

 

Σε ευχαριστώ πολύ αλλά δύσκολο 

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Νίκη μου καθόλου μόνη σου δεν θα μείνεις .. όλες εδώ θα ήμαστε σε ότι χρειαστείς να σε ενθαρρύνουμε... Άσε που είμαι σίγουρη ότι αυτή τη φορά θα τα καταφέρεις!! Θετική σκέψη και μόνο τώρα λοιπόν!!

μακάρι κοπέλα μου σε ευχαριστώ πολύ 

 

@Tokyo σε ευχαριστώ κοπέλα μου αυτά που έχω στην καταψηξη τα έχω ξεχάσει ας κάτσουν εκεί να περιμένουν.! 

στις πριν 3 ώρες, ο/η ioannastr είπε:

Μα το βάζεις κάτω;;;;; Είσαι πολύ δυνατή!!!!! 

Μπορεί να είμαι δυνατή όπως όλες μου λέτε και το εκτιμάω παρά πολύ αλλά είμαι και άνθρωπος που λυγίζω και κολονω σε κάποια θέματα για να κάνω για να μπορέσω να κάνω παιδάκι.! 

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η koukou84 είπε:

@Niki94 σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά! Πάρε το χρόνο σου και βουρ για τα εμβρυακια σου που σε περιμένουν. Εδώ είμαστε όλες όπως βλέπεις. Και τα κοριτσια που πέρασαν απέναντι εδώ είναι και εμψυχώνουν εμάς τις υπόλοιπες. 

Σε ευχαριστώ παρά πολύ αλήθεια..!! 
 

σας ευχαριστώ όλες μέσα από την καρδιά μου για το τόσο ενδιαφέρον σας αλήθεια..!!! Όπως είπα και ποιο πάνω ότι μπορεί να είμαι δυνατή (κάτι που το είπατε όλες και δεν ξέρω που το είδατε μιας κι εγώ δεν το βλέπω σε εμένα αλλά το εκτιμάω παρά πολύ) αλλά είμαι άνθρωπος που λυγίζει εύκολα και κολονω πολύ ευκολότερα επίσης κοιτάω την ψυχολογία μου γιατί μετά από αυτό όπου έγινε είναι απλά ένα Κουρέλη εκεί που είμαι καλά εκεί βγενουν όλα ιδικα όλα αυτά τα ψυχοσωματικά όπου είχα αντιμετώπιση και ξανά βγήκαν στην Επιφάνια όποτε γίνεται μέσα στην νίκη ένα χάος όπου με πολύ ψυχοθεραπεία προσπαθώ να τα βάλω σε σειρά ξανά.! Εκτως από εμένα έχω και έναν άντρα που πρέπει να τον εμψυχώνω και να του δίνω κουράγιο.! Και δεν είναι μόνο αυτά είναι και αλλά τόσα όπου δεν είμαι ακόμη σε θέση να τα πω θέλω να τα δουλέψω μέσα μου ακόμη.!! 
 

σας ευχαριστώ Παρά πολύ όλες σας αλήθεια..!! 
 

μπορει να μην γράφω πλεων καθημερινά και το βλέπετε αλλά δεν χανω τίποτα από τα νέα σας και φυσικά χαίρομαι με όλες σας που βλέπω που προχωράτε που τα καταφέρατε και σε λίγο καιρό θα κρατάτε τα παιδάκια σας στην αγκαλίτσα σας..!!! Επίσης στεναχωριέμαι και όταν δεν τα καταφέρετε αλλά χαίρομαι που προχωράτε στο επόμενο βήμα και σας το εύχομαι να σας έρθει πολύ πολύ σύντομα!!! 
και εσείς κορίτσια που τώρα θα μπείτε σε αυτό το "παιχνίδι" της εξωσωματικής σας εύχομαι μα μην σας ταλαιπωρήσει καθόλου μα καθόλου να τα καταφέρετε με την μια σας το εύχομαι..!!! 
 
Είμαι εδώ για όλες σας ότι χρειαστείτε θα είμαι εδώ.! Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου αλήθεια σας κούρασα.! 🙃🙃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Έχω χάσει τις μέρες ! Όχι Τετάρτη έκανα έχεις δίκιο ;) Δευτέρα πάω για χοριακη εσύ ?

Εγώ πάω την Παρασκευή 13 του μηνός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Σε ποιο κέντρο;  είστε ευχαριστημένοι;

Στο ΜΗτέρα.. είμαι πολυ ευχαριστημένη ιδιαίτερα από την επιλογή του γιατρού!!! ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!! έχουμε τον ίδιο αρκετά κορίτσια εδώ στο φόρουμ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ αλλά δύσκολο 

 

μακάρι κοπέλα μου σε ευχαριστώ πολύ 

 

@Tokyo σε ευχαριστώ κοπέλα μου αυτά που έχω στην καταψηξη τα έχω ξεχάσει ας κάτσουν εκεί να περιμένουν.! 

Μπορεί να είμαι δυνατή όπως όλες μου λέτε και το εκτιμάω παρά πολύ αλλά είμαι και άνθρωπος που λυγίζω και κολονω σε κάποια θέματα για να κάνω για να μπορέσω να κάνω παιδάκι.! 

 

Σε ευχαριστώ παρά πολύ αλήθεια..!! 
 

σας ευχαριστώ όλες μέσα από την καρδιά μου για το τόσο ενδιαφέρον σας αλήθεια..!!! Όπως είπα και ποιο πάνω ότι μπορεί να είμαι δυνατή (κάτι που το είπατε όλες και δεν ξέρω που το είδατε μιας κι εγώ δεν το βλέπω σε εμένα αλλά το εκτιμάω παρά πολύ) αλλά είμαι άνθρωπος που λυγίζει εύκολα και κολονω πολύ ευκολότερα επίσης κοιτάω την ψυχολογία μου γιατί μετά από αυτό όπου έγινε είναι απλά ένα Κουρέλη εκεί που είμαι καλά εκεί βγενουν όλα ιδικα όλα αυτά τα ψυχοσωματικά όπου είχα αντιμετώπιση και ξανά βγήκαν στην Επιφάνια όποτε γίνεται μέσα στην νίκη ένα χάος όπου με πολύ ψυχοθεραπεία προσπαθώ να τα βάλω σε σειρά ξανά.! Εκτως από εμένα έχω και έναν άντρα που πρέπει να τον εμψυχώνω και να του δίνω κουράγιο.! Και δεν είναι μόνο αυτά είναι και αλλά τόσα όπου δεν είμαι ακόμη σε θέση να τα πω θέλω να τα δουλέψω μέσα μου ακόμη.!! 
 

σας ευχαριστώ Παρά πολύ όλες σας αλήθεια..!! 
 

μπορει να μην γράφω πλεων καθημερινά και το βλέπετε αλλά δεν χανω τίποτα από τα νέα σας και φυσικά χαίρομαι με όλες σας που βλέπω που προχωράτε που τα καταφέρατε και σε λίγο καιρό θα κρατάτε τα παιδάκια σας στην αγκαλίτσα σας..!!! Επίσης στεναχωριέμαι και όταν δεν τα καταφέρετε αλλά χαίρομαι που προχωράτε στο επόμενο βήμα και σας το εύχομαι να σας έρθει πολύ πολύ σύντομα!!! 
και εσείς κορίτσια που τώρα θα μπείτε σε αυτό το "παιχνίδι" της εξωσωματικής σας εύχομαι μα μην σας ταλαιπωρήσει καθόλου μα καθόλου να τα καταφέρετε με την μια σας το εύχομαι..!!! 
 
Είμαι εδώ για όλες σας ότι χρειαστείτε θα είμαι εδώ.! Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου αλήθεια σας κούρασα.! 🙃🙃

Κορίτσι μου γλυκό... Δεν ξέρω την ιστορία σου.. Οπότε δεν μπορώ να πω πολλά. Θα σου ευχηθώ όμως μέσα από την καρδιά μου να βρεις τη δύναμη να συνεχίσεις και να κατακτησεις το ονειρο σου.. 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι, εάν λάβω βέβαια απάντηση γιατί έτσι όπως γίνεται η ανάρτηση με τρομερή καθυστέρηση, δεν μπορώ να συμμετέχω εγκαίρως κ εγώ εδώ οπότε μοιραία δεν λαμβάνονται υπόψιν κ πολύ τα μηνύματά μου χαχα.

Είστε γενικά στην Αθήνα στις προσπάθειές σας ή σε κάποια άλλη πόλη;

Εγώ μένω εκτως Αθηνών αλλά τα πάντα τα κάνω Αθήνα.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ αλλά δύσκολο 

 

μακάρι κοπέλα μου σε ευχαριστώ πολύ 

 

@Tokyo σε ευχαριστώ κοπέλα μου αυτά που έχω στην καταψηξη τα έχω ξεχάσει ας κάτσουν εκεί να περιμένουν.! 

Μπορεί να είμαι δυνατή όπως όλες μου λέτε και το εκτιμάω παρά πολύ αλλά είμαι και άνθρωπος που λυγίζω και κολονω σε κάποια θέματα για να κάνω για να μπορέσω να κάνω παιδάκι.! 

 

Σε ευχαριστώ παρά πολύ αλήθεια..!! 
 

σας ευχαριστώ όλες μέσα από την καρδιά μου για το τόσο ενδιαφέρον σας αλήθεια..!!! Όπως είπα και ποιο πάνω ότι μπορεί να είμαι δυνατή (κάτι που το είπατε όλες και δεν ξέρω που το είδατε μιας κι εγώ δεν το βλέπω σε εμένα αλλά το εκτιμάω παρά πολύ) αλλά είμαι άνθρωπος που λυγίζει εύκολα και κολονω πολύ ευκολότερα επίσης κοιτάω την ψυχολογία μου γιατί μετά από αυτό όπου έγινε είναι απλά ένα Κουρέλη εκεί που είμαι καλά εκεί βγενουν όλα ιδικα όλα αυτά τα ψυχοσωματικά όπου είχα αντιμετώπιση και ξανά βγήκαν στην Επιφάνια όποτε γίνεται μέσα στην νίκη ένα χάος όπου με πολύ ψυχοθεραπεία προσπαθώ να τα βάλω σε σειρά ξανά.! Εκτως από εμένα έχω και έναν άντρα που πρέπει να τον εμψυχώνω και να του δίνω κουράγιο.! Και δεν είναι μόνο αυτά είναι και αλλά τόσα όπου δεν είμαι ακόμη σε θέση να τα πω θέλω να τα δουλέψω μέσα μου ακόμη.!! 
 

σας ευχαριστώ Παρά πολύ όλες σας αλήθεια..!! 
 

μπορει να μην γράφω πλεων καθημερινά και το βλέπετε αλλά δεν χανω τίποτα από τα νέα σας και φυσικά χαίρομαι με όλες σας που βλέπω που προχωράτε που τα καταφέρατε και σε λίγο καιρό θα κρατάτε τα παιδάκια σας στην αγκαλίτσα σας..!!! Επίσης στεναχωριέμαι και όταν δεν τα καταφέρετε αλλά χαίρομαι που προχωράτε στο επόμενο βήμα και σας το εύχομαι να σας έρθει πολύ πολύ σύντομα!!! 
και εσείς κορίτσια που τώρα θα μπείτε σε αυτό το "παιχνίδι" της εξωσωματικής σας εύχομαι μα μην σας ταλαιπωρήσει καθόλου μα καθόλου να τα καταφέρετε με την μια σας το εύχομαι..!!! 
 
Είμαι εδώ για όλες σας ότι χρειαστείτε θα είμαι εδώ.! Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου αλήθεια σας κούρασα.! 🙃🙃

κ εμείς είμαστε εδώ για σενα αγαπημένη!!!!!!💖💞💕💖

εμείς θα μαστε η ψυχοθεραπεία σου γιατί μόνο εμείς σε καταλαβαίνουμε....😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Katerina32 είπε:

Κορίτσι μου γλυκό... Δεν ξέρω την ιστορία σου.. Οπότε δεν μπορώ να πω πολλά. Θα σου ευχηθώ όμως μέσα από την καρδιά μου να βρεις τη δύναμη να συνεχίσεις και να κατακτησεις το ονειρο σου.. 🙏🙏🙏

Σε ευχαριστώ παρά πολύ.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Στο ΜΗτέρα.. είμαι πολυ ευχαριστημένη ιδιαίτερα από την επιλογή του γιατρού!!! ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!! έχουμε τον ίδιο αρκετά κορίτσια εδώ στο φόρουμ..

Ποιον;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

κ εμείς είμαστε εδώ για σενα αγαπημένη!!!!!!💖💞💕💖

εμείς θα μαστε η ψυχοθεραπεία σου γιατί μόνο εμείς σε καταλαβαίνουμε....😉

Σε ευχαριστώ πολύ.! Θα έχω δυο ψυχολόγους αυτόν που έχω κι εσάς.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ αλλά δύσκολο 

 

μακάρι κοπέλα μου σε ευχαριστώ πολύ 

 

@Tokyo σε ευχαριστώ κοπέλα μου αυτά που έχω στην καταψηξη τα έχω ξεχάσει ας κάτσουν εκεί να περιμένουν.! 

Μπορεί να είμαι δυνατή όπως όλες μου λέτε και το εκτιμάω παρά πολύ αλλά είμαι και άνθρωπος που λυγίζω και κολονω σε κάποια θέματα για να κάνω για να μπορέσω να κάνω παιδάκι.! 

 

Σε ευχαριστώ παρά πολύ αλήθεια..!! 
 

σας ευχαριστώ όλες μέσα από την καρδιά μου για το τόσο ενδιαφέρον σας αλήθεια..!!! Όπως είπα και ποιο πάνω ότι μπορεί να είμαι δυνατή (κάτι που το είπατε όλες και δεν ξέρω που το είδατε μιας κι εγώ δεν το βλέπω σε εμένα αλλά το εκτιμάω παρά πολύ) αλλά είμαι άνθρωπος που λυγίζει εύκολα και κολονω πολύ ευκολότερα επίσης κοιτάω την ψυχολογία μου γιατί μετά από αυτό όπου έγινε είναι απλά ένα Κουρέλη εκεί που είμαι καλά εκεί βγενουν όλα ιδικα όλα αυτά τα ψυχοσωματικά όπου είχα αντιμετώπιση και ξανά βγήκαν στην Επιφάνια όποτε γίνεται μέσα στην νίκη ένα χάος όπου με πολύ ψυχοθεραπεία προσπαθώ να τα βάλω σε σειρά ξανά.! Εκτως από εμένα έχω και έναν άντρα που πρέπει να τον εμψυχώνω και να του δίνω κουράγιο.! Και δεν είναι μόνο αυτά είναι και αλλά τόσα όπου δεν είμαι ακόμη σε θέση να τα πω θέλω να τα δουλέψω μέσα μου ακόμη.!! 
 

σας ευχαριστώ Παρά πολύ όλες σας αλήθεια..!! 
 

μπορει να μην γράφω πλεων καθημερινά και το βλέπετε αλλά δεν χανω τίποτα από τα νέα σας και φυσικά χαίρομαι με όλες σας που βλέπω που προχωράτε που τα καταφέρατε και σε λίγο καιρό θα κρατάτε τα παιδάκια σας στην αγκαλίτσα σας..!!! Επίσης στεναχωριέμαι και όταν δεν τα καταφέρετε αλλά χαίρομαι που προχωράτε στο επόμενο βήμα και σας το εύχομαι να σας έρθει πολύ πολύ σύντομα!!! 
και εσείς κορίτσια που τώρα θα μπείτε σε αυτό το "παιχνίδι" της εξωσωματικής σας εύχομαι μα μην σας ταλαιπωρήσει καθόλου μα καθόλου να τα καταφέρετε με την μια σας το εύχομαι..!!! 
 
Είμαι εδώ για όλες σας ότι χρειαστείτε θα είμαι εδώ.! Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου αλήθεια σας κούρασα.! 🙃🙃

Νίκη μου....πίστεψε το!! Είσαι πολύ δυνατή!! Πάρε το χρόνο σου,πολέμησε ότι έχεις μέσα σου κ πάμε να μάθουμε τα ευχάριστα σύντομα!!!! Θυμάμαι ποσο με βοήθησες στην αρχή που δεν ήξερα το παραμικρό!! Απαντούσες σε κάθε μου χαζη ερώτηση!! Κ το εκτιμώ πολύ Νίκη μου!! Πάρε το χρόνο σου κ όλες είμαστε εδώ μαζί σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ioannastr είπε:

Νίκη μου....πίστεψε το!! Είσαι πολύ δυνατή!! Πάρε το χρόνο σου,πολέμησε ότι έχεις μέσα σου κ πάμε να μάθουμε τα ευχάριστα σύντομα!!!! Θυμάμαι ποσο με βοήθησες στην αρχή που δεν ήξερα το παραμικρό!! Απαντούσες σε κάθε μου χαζη ερώτηση!! Κ το εκτιμώ πολύ Νίκη μου!! Πάρε το χρόνο σου κ όλες είμαστε εδώ μαζί σου!!!

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Eiffel επειδή έχω κ γω τον ίδιο κ σε όσες τον έχω συστήσει μόνο καλά μου εχουν πει, όπως κ όσες τυχαία τον είχαν, θα σου πω όνομα δημοσίως. Άλλωστε τα καλά θεωρώ ότι είναι καλό να λέγονται. Λέγεται Παρτσινεβελος Γιώργος και είναι στο μητέρα. Αν θες περισσότερα στείλε μου μνμ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Στο ΜΗτέρα.. είμαι πολυ ευχαριστημένη ιδιαίτερα από την επιλογή του γιατρού!!! ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!! έχουμε τον ίδιο αρκετά κορίτσια εδώ στο φόρουμ..

Ναι!!!! Επιβεβαιώνω ότι είναι ένας εξαιρετικός άνθρωπος,πολύ λεπτομερής,πολύ τελειομανής..κάτι το οποίο χρειάζεται η διαδικασία μας!!!

Εγω τον εκτίμησα ιδιαιτέρως χτες που έμεινε δίπλα στον άντρα μου όλη την ώρα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Eiffel επειδή έχω κ γω τον ίδιο κ σε όσες τον έχω συστήσει μόνο καλά μου εχουν πει, όπως κ όσες τυχαία τον είχαν, θα σου πω όνομα δημοσίως. Άλλωστε τα καλά θεωρώ ότι είναι καλό να λέγονται. Λέγεται Παρτσινεβελος Γιώργος και είναι στο μητέρα. Αν θες περισσότερα στείλε μου μνμ! 

Σωστό!!! Μόνο καλά έχουμε να πούμε για αυτό τον γιατρό,όποτε γιατί να μην το πούμε δημοσίως;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ioannastr είπε:

Ναι!!!! Επιβεβαιώνω ότι είναι ένας εξαιρετικός άνθρωπος,πολύ λεπτομερής,πολύ τελειομανής..κάτι το οποίο χρειάζεται η διαδικασία μας!!!

Εγω τον εκτίμησα ιδιαιτέρως χτες που έμεινε δίπλα στον άντρα μου όλη την ώρα!! 

Ιωάννα ο άντρας σου είχε τις αισθήσεις του ή πήρε νάρκωση; γιατί ειδικά αν ήταν ξύπνιος αυτή η συμπαράσταση ήταν ακόμα πιο σημαντική! Πολύ έχω χαρεί με τα νέα σας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@Eiffel επειδή έχω κ γω τον ίδιο κ σε όσες τον έχω συστήσει μόνο καλά μου εχουν πει, όπως κ όσες τυχαία τον είχαν, θα σου πω όνομα δημοσίως. Άλλωστε τα καλά θεωρώ ότι είναι καλό να λέγονται. Λέγεται Παρτσινεβελος Γιώργος και είναι στο μητέρα. Αν θες περισσότερα στείλε μου μνμ! 

Ναι συμφωνώ, μόνο καλά!!!! Δε βλέπει την τσέπη είναι Άνθρωπος... Μου βγάζει μια αισιοδοξία πως όλα θα πάνε καλά!! Έχει τραβήξει το άγχος από πάνω μου κ τα έχει αναλάβει εκείνος όλα.. 

Δε πάει ποτέ κατά προσέγγιση αλλά προχωρά σωστά κ μελετημένα .. @Eiffel 

Υπάρχει η δυνατότητα-διευκολυνση να μιλάτε στο Viber k να λαμβάνει όλες τις εξετάσεις εύκολα κ γρήγορα. εννοείται σηκώνει τα τηλέφωνα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@lactaki @ioannastr και αν μου επιτρέπει και @Bloublou85 σαν φαν κλαμπ είμαστε! 🤣🤣🤣

Χαχαχαααα έλα ντε!!!! 😂😆😄🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου

Εγώ θα σου πω κάτι και βάλτο καλά σου μυαλό σου ... το πιο σημαντικό το έκανες ..... έκανες εμφύτευση. Βάλτο καλά σου μυαλό σου αυτό και προχωρά ...... το ξέρω ότι είναι ίσως και χειρότερο αυτό που έπαθες ψυχολογικά αλλα ιατρικά είναι καλύτερο ..... άκουσε έχω πάρει μάστερ 😂😂😂😂😂😂

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerina32 είπε:

Κορίτσι μου κι εγώ από νησί και κατεβαινω Αθήνα... Είμαι στο Γενεσις. 

Σε ποιον είσαι κορίτσι μπυ ;;;; Εκεί έκανε το παιδάκι μου !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ναι συμφωνώ, μόνο καλά!!!! Δε βλέπει την τσέπη είναι Άνθρωπος... Μου βγάζει μια αισιοδοξία πως όλα θα πάνε καλά!! Έχει τραβήξει το άγχος από πάνω μου κ τα έχει αναλάβει εκείνος όλα.. 

Δε πάει ποτέ κατά προσέγγιση αλλά προχωρά σωστά κ μελετημένα .. @Eiffel 

Υπάρχει η δυνατότητα-διευκολυνση να μιλάτε στο Viber k να λαμβάνει όλες τις εξετάσεις εύκολα κ γρήγορα. εννοείται σηκώνει τα τηλέφωνα.. 

Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω γαιτι να μην λέμε δημόσια κάποια Πράγματα ......η κάθε μια έχει τη κρίση της και ξέρει να φιλτράρει τα φόρουμ και την άποψη της καθεμιάς ...... 

δικη μου γνώμη .... εγώ έχω κατηγορηθεί στο  παρελθόν Αν και αναφερόμουν στον μέτρο και όχι στον γιατρό γιατί έχω άποψη τα από 3,5 χρόνια που κάνω εκεί φυσικούς αλλά τέλος πάντων ας μην αναφερθώ πάλι .... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω γαιτι να μην λέμε δημόσια κάποια Πράγματα ......η κάθε μια έχει τη κρίση της και ξέρει να φιλτράρει τα φόρουμ και την άποψη της καθεμιάς ...... 

δικη μου γνώμη .... εγώ έχω κατηγορηθεί στο  παρελθόν Αν και αναφερόμουν στον μέτρο και όχι στον γιατρό γιατί έχω άποψη τα από 3,5 χρόνια που κάνω εκεί φυσικούς αλλά τέλος πάντων ας μην αναφερθώ πάλι .... 

Συμφωνώ μαζί σου δεν διαφωνώ.... Δε ξέρω αν κατάλαβες το αντίθετο απ' το μήνυμά μου .. πάντως έχει γραφτεί τουλάχιστον 2 φορές το όνομα του γιατρού μας εδώ στο φόρουμ από εμάς.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Συμφωνώ μαζί σου δεν διαφωνώ.... Δε ξέρω αν κατάλαβες το αντίθετο απ' το μήνυμά μου .. πάντως έχει γραφτεί τουλάχιστον 2 φορές το όνομα του γιατρού μας εδώ στο φόρουμ από εμάς.. 

Όχι κορίτσι μου γλυκό ΜΑΟ το είχα απλά μια παράθεση έκανα !!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...