Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 28 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα ! Πήρα 5 αυγουλάκια ;) Περιμένουμε αύριο τον εμβρυολογο και αν όλα είναι καλά εμβρύομεταφορα Τετάρτη ❤️❤️

Ποσο όμορφα νέα. Καλά σου μπήκε Ο μήνας. Καλες γονιμοποιησεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερα κορίτσι μου και σ ευχαριστω.  Έχω κηλίδες και πόνους στη μέση και πονόλαιμο.  πρησμενο στηθος δυσκοιλιοτητα οχι δεν εχω.. μακαρι να έχουν παει ολα καλα αλλα φοβαμαι δεν στο κρυβω .

Καλημέρα! Είχα κ εγώ αίμα εμφυτευσης ροζ κ κάποιες μέρες είχα κ πολύ σκούρο καφε που έβγαινε με τη κρέμα που εβαζα.μην ανησυχεις είναι πολύ φυσιολογικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ntinaki88 είπε:

Να μη φοβάσαι!!!!!! Eγω πιστεύω ότι είναι θετικό το αίματακι που είδες... Πότε έχεις χοριακη??? Κ εγώ είχα απογοητευτεί κ έκλαιγα εκείνη τη μέρα που είδα το αίμα.... Κ μίλησα με τη μαία του γιατρου κ μ λεει "Ντινακι μάλλον είσαι έγκυος, ξάπλωσε κ πάρε τα utrogestan απ το στόμα "... Την επόμενη αφού είδα ότι σταμάτησε το αίματακι κ τα καφέ έκανα τεστ κ ήταν αχνό αχνό θετικό.... Εγώ είμαι σίγουρη ότι έχεις πετύχει... 

Κορίτσι μου σ ευχαριστω για το θάρρος και την ελπίδα που μου δίνεις. Χίλια ευχαριστω.  Τώρα χοριακη έχω κανονικά στις 9/3 βάση οδηγιών του γιατρου βάση βλαστοκυστων όμως έχω Τετάρτη κανονικά και σύμφωνα μ αυτά που διαβάζω εδώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Icecream1982 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου και μένα για θετικό μου ακούγεται.... Ξεκούραση και θετική σκέψη. Περιμένουμε τα ευχάριστα :):)

Σ ευχαριστώ πολυ συνεχεια  πάω τουαλέτα νομιζεις θ αδιαθετησω νιώθω υγρή (συγνωμη κιολας). 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλημέρα! Είχα κ εγώ αίμα εμφυτευσης ροζ κ κάποιες μέρες είχα κ πολύ σκούρο καφε που έβγαινε με τη κρέμα που εβαζα.μην ανησυχεις είναι πολύ φυσιολογικό.

Σ ευχαριστώ πολυ. .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Ποσο όμορφα νέα. Καλά σου μπήκε Ο μήνας. Καλες γονιμοποιησεις!!!

Καλές γονιμοποιήσεις κορίτσι μου.. Εύχομαι ποιοτικά ωαριακια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Takira είπε:

Γλυκούλα μου ευχαριστώ πολύ ειλικρινά!την Δευτέρα θα μου πει ανάλογα πως πανε και μπορεί και την Δευτέρα.εσυ σε τι στάδιο είσαι?

Καλημέρα!!!! Καλό μήνα να έχουμε κ εύχομαι αυτός ο μήνας να φέρει πολλά θετικά αποτελέσματα!! Εγώ περνάω επιτροπή στις 27/3, βρήκαμε γιατρό κ πορευόμαστε σιγά σιγά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Βάζω λίγο χρώμα να καλωσορίσουμε την Άνοιξη με αισιοδοξία!!!

                      ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ

🌼🌸🏵️🌹💐🥀🌷🌺🌸🏵️🌻🌼☀️💖

 

IMG_20200301_094734.jpg

Εεεεεεεετσι....μόνο θετικά να μας φέρει αυτός ο μήνας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ...ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΑ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΛΙΓΑΚΙ...Η ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ ΣΕ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ? Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΙΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ?Η ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Anni94 είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ...ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΑ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΛΙΓΑΚΙ...Η ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ ΣΕ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ? Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΙΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ?Η ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΑ?

Περίπου 2 με 3 μέρες πέρνει για αυτό η οδηγία του ιατρού είναι 3 μέρες ξεκούραση.! Δεν είναι απαραίτητο να δεις αίμα.! Μπορεί να δεις αίμα και να μην είναι καν εμφυτεψη και να είναι λόγο της ευριομεταφορας δλδ από τον κολποδιαστολεα η από αυτό το να το πω σοκινακι που βάζουν στον τραχιλο.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Σ ευχαριστώ πολυ συνεχεια  πάω τουαλέτα νομιζεις θ αδιαθετησω νιώθω υγρή (συγνωμη κιολας). 

Αν κρίνω με αυτά που λένε τα υπόλοιπα κοριτσια είναι σύμπτωμα εμφύτευσης. .οποτε ετοιμάσου. . :). Αχ τι ωραία αντε να μας πεις τα ευχάριστα και να παίρνουμε θάρρος και δύναμη οι υπόλοιπες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Icecream1982 είπε:

Αν κρίνω με αυτά που λένε τα υπόλοιπα κοριτσια είναι σύμπτωμα εμφύτευσης. .οποτε ετοιμάσου. . :). Αχ τι ωραία αντε να μας πεις τα ευχάριστα και να παίρνουμε θάρρος και δύναμη οι υπόλοιπες.. 

Σ ευχαριστώ μακάρι . Εύχομαι τα καλύτερα για ολα τα κορίτσια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Κορίτσι μου σ ευχαριστω για το θάρρος και την ελπίδα που μου δίνεις. Χίλια ευχαριστω.  Τώρα χοριακη έχω κανονικά στις 9/3 βάση οδηγιών του γιατρου βάση βλαστοκυστων όμως έχω Τετάρτη κανονικά και σύμφωνα μ αυτά που διαβάζω εδώ.

Να κάνεις σε 4 μέρες..... Ναι!!!!!! Θα έχει δείξει! Αν όντως έχεις βλαστοκυστες σε 9 μέρες δείχνει!! Κ να έχεις θετική σκέψη...... Εγώ τόσα χρόνια προσπάθειες φυσιολογικα δεν έμεινα ποτέ έγκυος κ πότε δεν είδα το αίματακι εμφυτευσης! Η μόνη φορά που το είδα ήταν κ θετικο το τεστ κ υπαρκτή η εγκυμοσύνη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Anni94 είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ...ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΑ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΛΙΓΑΚΙ...Η ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ ΣΕ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ? Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΙΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ?Η ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΑ?

Εμένα μ είχαν πει πως σε ότι έχει να κάνει με τη διαδικασία όπως πχ κάποιος τραυματισμός τραχήλου κλπ το αίμα θα το δω εντός 1-3 ημέρες.... Για την εμφυτευση δεν είναι στάνταρ οι μέρες γτ εξαρτάται απ το τι έμβρυα έβαλες (ημερών-στάδιο ανάπτυξης)! Εγώ πχ είδα ροζ βλενες την ίδια μερα της έμβρυομεταφορας και με βλαστοκυστες εκκολαπτομενες είδα αίμα δύο σταγόνες κ καφέ βλενες την 6 μέρα μετά την έμβρυομεταφορα (χωρίς να μετρήσω τη μέρα της έμβρυομεταφορας) ! Μ είχαν πει ότι περίπου 4-5 μέρες μετά την εμφυτευση θα δεις αίμα αν δεις.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μήνα κορίτσια 🌹🌸🌻🌼🌺μαρτακι βαλατε ;Ωάρια διαβασα έμβρυο μεταφορά αναμονή χιριακης ευχές για οτι καλυτερο σε οποία φαση και αν βρίσκεται η καθεμία σας είστε μπολικες δεν συγκρατώ ονόματα. Να περάσετε όμορφα αύριο εμένα με έριξε η γρίπη😥😷💉💊+ και η περίοδος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η karen είπε:

Καλο μήνα κορίτσια 🌹🌸🌻🌼🌺μαρτακι βαλατε ;Ωάρια διαβασα έμβρυο μεταφορά αναμονή χιριακης ευχές για οτι καλυτερο σε οποία φαση και αν βρίσκεται η καθεμία σας είστε μπολικες δεν συγκρατώ ονόματα. Να περάσετε όμορφα αύριο εμένα με έριξε η γρίπη😥😷💉💊+ και η περίοδος. 

Περαστικά σου κοπέλα μου και καλό μήνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Κορίτσια μετά την ωοληψια είναι φυσιολογικό λίγο αίμα ? Όλη μέρα δεν είχα τπτ και τώρα έχω 

Ναι μην ανησυχείς.! Αν όμως δεις ότι δεν σταματάει η αυξάνεται Η σε κάνει να ανησυχείς  πέρνεις τηλ στον ιατρό σου..!!  Καλή γονιμοποίηση.!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Σταυρι μου τώρα το είδα δεν μπήκα εχθές για ξεσηωσα όλο το σπίτι έκανα γενική και  δεν πρόλαβα.πως είσαι τώρα ?έχω πολύ θετικό προαίσθημα να ξέρεις όλα τέλεια θα πάνε να μην φοβάσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Ναι μην ανησυχείς.! Αν όμως δεις ότι δεν σταματάει η αυξάνεται Η σε κάνει να ανησυχείς  πέρνεις τηλ στον ιατρό σου..!!  Καλή γονιμοποίηση.!! 

@bebe2 με το καλό κοπέλα μου να γονιμοποιηθούν όλα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η bebe2 είπε:

Κορίτσια μετά την ωοληψια είναι φυσιολογικό λίγο αίμα ? Όλη μέρα δεν είχα τπτ και τώρα έχω 

ναι κορίτσι δεν είναι τίποτα κ γω είχα! σαν προεόρτια περιόδου, σταγόνες όχι κανονική ροή όμως. Αν δεις κ έχεις ξαφνικά ροή αίματος μίλα με το γιατρό. Καλά αποτελέσματα για σήμερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...