Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Fwtaki είπε:

Καλησπέρα! Εγώ στην εμβρυομεταφορα ήμουν χάλια με μπούκωμα, βήχα αφού φοβόμουν μη τυχόν στη διαδικασία με πιασει ο βήχας ή το φτέρνισμα και δεν ξέρω τι να κάνω...και μένα μόνο ντεπον μου είπε τίποτα άλλο από φάρμακο..

@Fwtaki πώς είσαι κορίτσι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Αγάπη μου Σε ευχαριστώ πολύ... Αραχτή και αναμένω και εγώ. Έκανα μεταφορά την Πέμπτη βλαστοκύστες. Θα πάω τη Δευτέρα 9 του μήνα για χοριακή

Εγώ την έκανα στις 25 Νοέμβρη.. Κανονικά μου είχε πει να πάω Δευτέρα κι εγώ αλλά ρώτησα αν μπορουσα Παρασκευή και μου είπε Οκ αφού βάλαμε βλαστοκυστη θα δείξει και τότε.. Οπότε αναμένω αραχτη στο καναπέ να περάσουν οι μέρες.. :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimi80 είπε:

Εγώ την έκανα στις 25 Νοέμβρη.. Κανονικά μου είχε πει να πάω Δευτέρα κι εγώ αλλά ρώτησα αν μπορουσα Παρασκευή και μου είπε Οκ αφού βάλαμε βλαστοκυστη θα δείξει και τότε.. Οπότε αναμένω αραχτη στο καναπέ να περάσουν οι μέρες.. :-)

Έχεις κανένα σύμπτωμα; Τι φάρμακα σου έδωσε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Taggeris είπε:

@Fwtaki πώς είσαι κορίτσι; 

Πρώτη μέρα στη δουλειά σήμερα και με υπερωρία...ξάπλα με τις κλασικές ενοχλήσεις χαμηλα και έντονα τσιμπήματα στις θηλές...πολύ περιγραφική ε??? Κάθε μέρα απογοητεύομαι και πιο πολύ...ααα και εννοείται ότι ο βήχας δεν έχει σταματήσει ούτε το μπούκωμα εντελώς...εσυυυυ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Έχεις κανένα σύμπτωμα; Τι φάρμακα σου έδωσε;

Παίρνω cyclacur, filicine, prezolon, ultragestan και δύο υποδοριες ενεσεις το πρωί prolutex και αντιπυκτικη ivor..  Εσύ? Τι αγωγή ακολουθείς?? Από συμπτώματα τίποτα ιδιαίτερο, μόνο σήμερα είχα ένα 37,4 και θέλω να πιστεύω ότι είναι μια πρώτη ενδειξη..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Fwtaki είπε:

Πρώτη μέρα στη δουλειά σήμερα και με υπερωρία...ξάπλα με τις κλασικές ενοχλήσεις χαμηλα και έντονα τσιμπήματα στις θηλές...πολύ περιγραφική ε??? Κάθε μέρα απογοητεύομαι και πιο πολύ...ααα και εννοείται ότι ο βήχας δεν έχει σταματήσει ούτε το μπούκωμα εντελώς...εσυυυυ???

Την άρπαξες και εσύ; Μα τι γίνεται με αυτό το βήχα.... Εμένα μόνο το στήθος μου έχει γίνει δύο νούμερα μεγαλύτερο Δεν χωράει πουθενά αλλά είναι από τις δόσεις προγεστερόνης... Επίσης έχω έντονες ζαλάδες όταν παίρνω τα ούτρο αλλά και τρομερή υπνηλία... Όλα από τα φάρμακα φυσικά δεν μπορώ να αποδώσω κάτι σε συμπτώματα... Κατά τα άλλα δεν νιώθω τίποτα... Μόνο ενόχληση στο έντερο όταν τρώω.. χαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dimi80 είπε:

Παίρνω cyclacur, filicine, prezolon, ultragestan και δύο υποδοριες ενεσεις το πρωί prolutex και αντιπυκτικη ivor..  Εσύ? Τι αγωγή ακολουθείς?? Από συμπτώματα τίποτα ιδιαίτερο, μόνο σήμερα είχα ένα 37,4 και θέλω να πιστεύω ότι είναι μια πρώτη ενδειξη..  

Πώς ξέρεις τη θερμοκρασία τη μετράς; ίσως είναι μία πρώτη ένδειξη ναι γιατί και εγώ την προηγούμενη φορά που πήρα θετικό είχα κάτι δέκατα δυο-τρεις μέρες... 

Και εγώ παίρνω cyclacur filicine utrogestan ivor glycophage crinone

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Την άρπαξες και εσύ; Μα τι γίνεται με αυτό το βήχα.... Εμένα μόνο το στήθος μου έχει γίνει δύο νούμερα μεγαλύτερο Δεν χωράει πουθενά αλλά είναι από τις δόσεις προγεστερόνης... Επίσης έχω έντονες ζαλάδες όταν παίρνω τα ούτρο αλλά και τρομερή υπνηλία... Όλα από τα φάρμακα φυσικά δεν μπορώ να αποδώσω κάτι σε συμπτώματα... Κατά τα άλλα δεν νιώθω τίποτα... Μόνο ενόχληση στο έντερο όταν τρώω.. χαχαχαχα 

Μια χαρά και εσύ!!! Εγώ είμαι έτσι κρυωμενη από το προηγούμενο σκ! Λοιπόν μια ζάλη την έχω και εγώ το πρωί που το παίρνω απο το στόμα και έλεγα τι έχω τι έχω...!!! Καλά το στήθος τσίτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Πώς ξέρεις τη θερμοκρασία τη μετράς; ίσως είναι μία πρώτη ένδειξη ναι γιατί και εγώ την προηγούμενη φορά που πήρα θετικό είχα κάτι δέκατα δυο-τρεις μέρες... 

Και εγώ παίρνω cyclacur filicine utrogestan ivor glycophage crinone

Ναι, την μετρησα σήμερα με θερμόμετρο.. Τα δύο τελευταία που λες τι φάρμακα είναι? Prolutex δε κάνεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Πώς ξέρεις τη θερμοκρασία τη μετράς; ίσως είναι μία πρώτη ένδειξη ναι γιατί και εγώ την προηγούμενη φορά που πήρα θετικό είχα κάτι δέκατα δυο-τρεις μέρες... 

Και εγώ παίρνω cyclacur filicine utrogestan ivor glycophage crinone

Αχ εγώ έχω 37,3 από την Τετάρτη και δεν πέφτει...οι προγεστερόνες υποθέτω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόνο εγώ αγαπάω την Προγεστερονη..;;; Κάνω τους καλύτερους ύπνους...!!!σε όλες σας έδωσε filicine..????? Εμένα δεν μου δίνει..!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Dimi80 είπε:

Παίρνω cyclacur, filicine, prezolon, ultragestan και δύο υποδοριες ενεσεις το πρωί prolutex και αντιπυκτικη ivor..  Εσύ? Τι αγωγή ακολουθείς?? Από συμπτώματα τίποτα ιδιαίτερο, μόνο σήμερα είχα ένα 37,4 και θέλω να πιστεύω ότι είναι μια πρώτη ενδειξη..  

Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι!!! Πώς πας με την ivor??..μου έχει καταστρέψει την κοιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

Μόνο εγώ αγαπάω την Προγεστερονη..;;; Κάνω τους καλύτερους ύπνους...!!!σε όλες σας έδωσε filicine..????? Εμένα δεν μου δίνει..!!! 

Εγώ το filicine δε το έκοψα από το καλοκαίρι που είχα θετικό τεστ.. Αφού θα προσπαθούσα σχετικά κοντά ο γιατρός μου είπε ότι αν θέλω μπορώ να το συνεχίσω.. Καλό κάνει, κακό δε κάνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Μόνο εγώ αγαπάω την Προγεστερονη..;;; Κάνω τους καλύτερους ύπνους...!!!σε όλες σας έδωσε filicine..????? Εμένα δεν μου δίνει..!!! 

Στην πρώτη μου προσπάθεια δεν μου είχαν δώσει filicine..στη δεύτερη με άλλο πρωτόκολλο κλπ μου έδωσαν..ααα μου το είχαν δώσει και στις σπερματεγχυσεις.

Επεξεργάστηκε από Fwtaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Fwtaki είπε:

Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι!!! Πώς πας με την ivor??..μου έχει καταστρέψει την κοιλιά...

Επίσης!!! Η αλήθεια είναι ότι δεν την συμπαθώ ιδιαίτερα, με πονάει το φάρμακο όταν μπαίνει.. Αυτή τη φορά όμως είναι λίγο καλύτερα.. Προσπαθώ να είμαι χαλαρή όταν την κάνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimi80 είπε:

Εγώ το filicine δε το έκοψα από το καλοκαίρι που είχα θετικό τεστ.. Αφού θα προσπαθούσα σχετικά κοντά ο γιατρός μου είπε ότι αν θέλω μπορώ να το συνεχίσω.. Καλό κάνει, κακό δε κάνει 

Καλά ναι το ξέρω ο παλιός μου μου είχε δώσει αλλά αυτόν που έχω τώρα όσες φορές και να το είπα μου είπε δεν χριαζεται.! Φωβαμαι μην δεν πετύχει επειδή δεν περνώ.!! Φοβήθηκα τώρα..! 

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Fwtaki είπε:

Στην πρώτη μου προσπάθεια δεν μου είχαν δώσει filicine..στη δεύτερη με άλλο πρωτόκολλο κλπ μου έδωσαν..

Πει ανάλογος το πρωτόκολλο..; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dimi80 είπε:

Επίσης!!! Η αλήθεια είναι ότι δεν την συμπαθώ ιδιαίτερα, με πονάει το φάρμακο όταν μπαίνει.. Αυτή τη φορά όμως είναι λίγο καλύτερα.. Προσπαθώ να είμαι χαλαρή όταν την κάνω 

Ευχαριστώ!Πονάει η σιχαμενη ναι...ειναι τούμπανο η κοιλιά μου και δεν μπορώ να τη βάλω εύκολα και έχω γεμίσει μελανιές...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλά ναι το ξέρω ο παλιός μου μου είχε δώσει αλλά αυτόν που έχω τώρα όσες φορές και να το είπα μου είπε δεν χριαζεται.! Φωβαμαι μην δεν πετύχει επειδή δεν περνώ.!! Φοβήθηκα τώρα..! 

 

Πει ανάλογος το πρωτόκολλο..; 

Αναλόγως τον γιατρό βασικά γιατί άλλον είχα στην πρώτη και άλλον στη δεύτερη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Fwtaki είπε:

Αναλόγως τον γιατρό βασικά γιατί άλλον είχα στην πρώτη και άλλον στη δεύτερη. 

Ααα εγώ αγχοθικα παντος.!! Δεν ήθελα και πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Μόνο εγώ αγαπάω την Προγεστερονη..;;; Κάνω τους καλύτερους ύπνους...!!!σε όλες σας έδωσε filicine..????? Εμένα δεν μου δίνει..!!! 

Μετά την εμβρυομεταφορά θα σου δωσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Dimi80 είπε:

Ναι, την μετρησα σήμερα με θερμόμετρο.. Τα δύο τελευταία που λες τι φάρμακα είναι? Prolutex δε κάνεις? 

Το glycophage είναι για την ρύθμιση της καμπύλης ζαχάρου ινσουλίνης. Η crinone είναι κολπική κρέμα προγεστερόνης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Ααα εγώ αγχοθικα παντος.!! Δεν ήθελα και πολύ 

Μετά την εμβρυομεταφορα το δίνουν! Περίμενε! Πάντως μην αγχώνεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Fwtaki είπε:

Αχ εγώ έχω 37,3 από την Τετάρτη και δεν πέφτει...οι προγεστερόνες υποθέτω!

Η έχει πιαστεί το μωράκι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...