Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Νομίζω κορίτσια ότι έχετε δίκιο δεν νομίζω να με είχε να περιμένω ενώ τα έμβρυα δεν προχωράνε...ωστόσο είχαμε πει να μου τηλεφωνήσει για το τι ώρα θα πάω αύριο... Εντάξει έχετε δίκιο είναι δεδομένο ότι θα πάω αλλά τι ώρα; Τον πήρα τηλέφωνο αλλά αυτή την ώρα έχει ιατρείο και γίνεται χαμός και δεν απάντησε λογικά θα το δει και θα με πάρει πίσω αργότερα. Το ΛΗΤΩ έχει μονάδα αναπαραγωγικής ιατρικής.... Κι Αν κρίνω από τις προηγούμενες φορές οι εμβρυομεταφορές γίνονται γύρω στις 11:00 το πρωί οπότε θα ξυπνήσω και θα δω τι θα μου πει το πρωί και αν είναι ξεκινάω και πάω... ας ελπίσουμε ότι αυτή τη στιγμή επικρατεί η λογική και τα έμβρυακια μου προχωράνε για να μην με έχει ενημερώσει κανείς για τίποτα

Πάρε στο ιατρείο του και άφησε στην γραμματέα του το όνομα σου να σε πάρει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Νομίζω κορίτσια ότι έχετε δίκιο δεν νομίζω να με είχε να περιμένω ενώ τα έμβρυα δεν προχωράνε...ωστόσο είχαμε πει να μου τηλεφωνήσει για το τι ώρα θα πάω αύριο... Εντάξει έχετε δίκιο είναι δεδομένο ότι θα πάω αλλά τι ώρα; Τον πήρα τηλέφωνο αλλά αυτή την ώρα έχει ιατρείο και γίνεται χαμός και δεν απάντησε λογικά θα το δει και θα με πάρει πίσω αργότερα. Το ΛΗΤΩ έχει μονάδα αναπαραγωγικής ιατρικής.... Κι Αν κρίνω από τις προηγούμενες φορές οι εμβρυομεταφορές γίνονται γύρω στις 11:00 το πρωί οπότε θα ξυπνήσω και θα δω τι θα μου πει το πρωί και αν είναι ξεκινάω και πάω... ας ελπίσουμε ότι αυτή τη στιγμή επικρατεί η λογική και τα έμβρυακια μου προχωράνε για να μην με έχει ενημερώσει κανείς για τίποτα

Πραγματικά στο εύχομαι! Δεν ξέρω αν είναι επειδή θέλω να πετύχεις κ αυτό με επηρεάζει αλλά πραγματικά έχω ένα πολύ καλό προαίσθημα για σένα ότι όλα θα πάνε καλα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Ναι κ γω θα έπαιρνα! Από την άλλη την καταλαβαίνω... είναι τόση η αγωνία που ορισμένες στιγμές αισθάνεσαι ότι απλά δεν θέλεις να ξέρεις τίποτα... αχ πόσο δύσκολα είναι όλα αυτά...

Μωρέ λογικό..!! Αλλά πρέπει να ξέρει τι θα κάνει..! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Niki94 είπε:

Μωρέ λογικό..!! Αλλά πρέπει να ξέρει τι θα κάνει..! 

Έτσι είναι! @Taggeris πέρα από το τηλ δεν επικοινωνείτε αλλιώς; εγώ στο δικό μου στέλνω πχ viber και απαντάει μόλις μπορέσει ή μόλις το δει. Ένα μνμ δλδ μπορεί να στο γράψει τύπου τα λέμε αύριο στις 10... 

Αν θες να πεις, πως λένε το γιατρό σου; φυσικά καταλαβαίνω αν δεν θες να μοιραστείς την πληροφορία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Έτσι είναι! @Taggeris πέρα από το τηλ δεν επικοινωνείτε αλλιώς; εγώ στο δικό μου στέλνω πχ viber και απαντάει μόλις μπορέσει ή μόλις το δει. Ένα μνμ δλδ μπορεί να στο γράψει τύπου τα λέμε αύριο στις 10... 

Αν θες να πεις, πως λένε το γιατρό σου; φυσικά καταλαβαίνω αν δεν θες να μοιραστείς την πληροφορία...

Και εγώ έτσι ακριβός όπως και με την μαία του..!!! Πάντα φβ η βιμπερ..!! Με τον παλιό μου έτσι δεν μίλαγα σκέψου του έστελνα μαιλ και παθενα κρίσεις τώρα με αυτόν χαλαρά που έτσι κατά με πρέπει να είσαι με τον ιατρό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η dimsea είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Άλλη μια μέρα τρέλας στη δουλειά επιτέλους τελείωσε! @Taggerisθεωρώ ότι αν υπήρχε θέμα θα σε είχε ήδη ενημερώσει..... ξέρει ότι δουλεύεις και δεν έχεις όλη μέρα στη διαθεση σου για να κάνεις το οτιδήποτε. Αφού είπατε αύριο θα πας αύριο να παραλάβεις τα εμβρυακια σου! Τώρα αν ρωτάς εμένα παίζει να του είχα κάνει και 10 τηλέφωνα. ?

Εντάξει σε αγαπώ..... Και νόμιζα ότι μόνο εγώ είμαι η τρελή... χαχαχαχα όχι εγώ είπα ότι αυτή τη φορά θα το ρίξω στο κουτουρού και ότι γίνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Πραγματικά στο εύχομαι! Δεν ξέρω αν είναι επειδή θέλω να πετύχεις κ αυτό με επηρεάζει αλλά πραγματικά έχω ένα πολύ καλό προαίσθημα για σένα ότι όλα θα πάνε καλα!!! 

Και εσένα σε αγαπώ όλες σας αγαπώ γιατί μου δίνετε κουράγιο και δύναμη.... Καλά που υπάρχετε και εσείς κορίτσια αλλιώς το μυαλό θα είχε ξεφύγει σε περίεργες καταστάσεις.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Taggeris είπε:

Και εσένα σε αγαπώ όλες σας αγαπώ γιατί μου δίνετε κουράγιο και δύναμη.... Καλά που υπάρχετε και εσείς κορίτσια αλλιώς το μυαλό θα είχε ξεφύγει σε περίεργες καταστάσεις.... 

Άστο κοπέλα μου για αυτό είμαστε εδώ η μια να ήρεμη και να βοηθάει την άλλη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Και εγώ έτσι ακριβός όπως και με την μαία του..!!! Πάντα φβ η βιμπερ..!! Με τον παλιό μου έτσι δεν μίλαγα σκέψου του έστελνα μαιλ και παθενα κρίσεις τώρα με αυτόν χαλαρά που έτσι κατά με πρέπει να είσαι με τον ιατρό 

Μπα κορίτσια Εγώ δεν είμαι πολύ των μηνυμάτων ειδικά στους γιατρούς παίρνω κατευθείαν τηλέφωνο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Και εσένα σε αγαπώ όλες σας αγαπώ γιατί μου δίνετε κουράγιο και δύναμη.... Καλά που υπάρχετε και εσείς κορίτσια αλλιώς το μυαλό θα είχε ξεφύγει σε περίεργες καταστάσεις.... 

Αυτός είναι ο λόγος ύπαρξης του φόρμουμ κ γι'αυτό είμαστε εδώ! φιλιά πολλά! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Μπα κορίτσια Εγώ δεν είμαι πολύ των μηνυμάτων ειδικά στους γιατρούς παίρνω κατευθείαν τηλέφωνο...

Εγώ πάλι τα αντίθετο δεν το έχω καθόλου με τα τηλ ραντεβού περνώ να κλείσω και τρέμει η καρδιά μου ενώ στα μνμ μιλάω με αυτόν απευθείας και αν δει κάτι με πέρνει εκείνος η αν χρειαστώ κάτι επείγον περνώ σε αυτόν απευθείας η στην μαία του..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Εντάξει σε αγαπώ..... Και νόμιζα ότι μόνο εγώ είμαι η τρελή... χαχαχαχα όχι εγώ είπα ότι αυτή τη φορά θα το ρίξω στο κουτουρού και ότι γίνει

Χαχαχαχαχα όχι καλέ όλες το ίδιο λευκό πουκάμισο φοράμε χαχαχαχαχα! Καλά κάνεις... εγώ θυμάμαι είχα ΕΤ Τρίτη και Δευτέρα μου είχε πει η βοηθός του να της τηλ. να μου πει ώρα. Της τηλ. κι εγώ 10 παρά και δεν απαντούσε.... μέχρι τις 11 και κάτι που μου τηλ. εκείνη παίζει να είχε στο κινητό της καμιά 15αρια αναπάντητες από εμένα! ?Όλα καλά θα περιμενουμε αύριο να μας πεις τα ευχάριστα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

Εγώ πάλι τα αντίθετο δεν το έχω καθόλου με τα τηλ ραντεβού περνώ να κλείσω και τρέμει η καρδιά μου ενώ στα μνμ μιλάω με αυτόν απευθείας και αν δει κάτι με πέρνει εκείνος η αν χρειαστώ κάτι επείγον περνώ σε αυτόν απευθείας η στην μαία του..!! 

έτσι κ γω... όχι ότι τρέμει η καρδιά μου αλλά δεν μου αρέσει να μιλάω στο τηλέφωνο... προτιμώ τα μνμ, έχω το χρόνο να σκεφτώ ακριβώς τι θέλω να πω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η dimsea είπε:

Χαχαχαχαχα όχι καλέ όλες το ίδιο λευκό πουκάμισο φοράμε χαχαχαχαχα! Καλά κάνεις... εγώ θυμάμαι είχα ΕΤ Τρίτη και Δευτέρα μου είχε πει η βοηθός του να της τηλ. να μου πει ώρα. Της τηλ. κι εγώ 10 παρά και δεν απαντούσε.... μέχρι τις 11 και κάτι που μου τηλ. εκείνη παίζει να είχε στο κινητό της καμιά 15αρια αναπάντητες από εμένα! ?Όλα καλά θα περιμενουμε αύριο να μας πειε6τα ευχάριστα! 

Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ θα ενημερώνω σίγουρα πώς αλλιώς θα τη βγάλω; Χαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Taggeris εύχομαι αύριο με το καλό να υποδεχτεις τα εμβρυακια σου!!!!!κι εγώ συμφωνώ με τις άλλες κοπέλες ότι αν γινόταν κάτι κακό θα ειδοποιούσαν... πάντως κι εγώ για αυτή τη φορά έχω καλό προαίσθημα...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ θα ενημερώνω σίγουρα πώς αλλιώς θα τη βγάλω; Χαχαχαχα 

Όλα καλά και μόνο ευχάριστα από εδώ και μπρος..... θα έχω το νου μου αύριο στη δουλειά και θα κρυφοκοιτάζω στο  κινητό ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

έτσι κ γω... όχι ότι τρέμει η καρδιά μου αλλά δεν μου αρέσει να μιλάω στο τηλέφωνο... προτιμώ τα μνμ, έχω το χρόνο να σκεφτώ ακριβώς τι θέλω να πω ?

Ακριβός κοπέλα μου.:!!! Στέλνεις εκεί ένα σεντόνι και σε πέρνει και στα λεινει όλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Ακριβός κοπέλα μου.:!!! Στέλνεις εκεί ένα σεντόνι και σε πέρνει και στα λεινει όλα 

Πωωω μου τελείωσαν τα emoji's... χαχαχαχα λοιπόν με πήρε ο γιατρός καλά πάμε μου είπε αύριο το πρωί θα έχει νέα ενημέρωση αλλά εγώ να προετοιμάζομαι να πάω κατά τις 11...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Πωωω μου τελείωσαν τα emoji's... χαχαχαχα λοιπόν με πήρε ο γιατρός καλά πάμε μου είπε αύριο το πρωί θα έχει νέα ενημέρωση αλλά εγώ να προετοιμάζομαι να πάω κατά τις 11...

Τέλεια κοπέλα μου...!!!!! Όλα να πάνε καλά.!!!! Που θα πάνε και θα έχεις σύντομα ευχάριστα νέα..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Πωωω μου τελείωσαν τα emoji's... χαχαχαχα λοιπόν με πήρε ο γιατρός καλά πάμε μου είπε αύριο το πρωί θα έχει νέα ενημέρωση αλλά εγώ να προετοιμάζομαι να πάω κατά τις 11...

Αντε αντε με το καλό...... γιατί όπως και να το κάνουμε εγώ νιώθω ότι. .. μετά την ΕΤ και μέχρι τη χωριακη...... είσαι έγκυος (θεωριτικα τουλάχιστον) ανεξαρτήτως αποτελέσματος!

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου τη μέρα της χοριακης σου να μας ανακοινώσεις 3ψηφιο αριθμό!!!! 

Αύριο είναι η μεγάλη μέρα κορίτσι μου..... είναι η δική σου μέρα και κοίτα να είσαι χαλαρή για την χαρείς όσο δεν πάει! ?❤️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Πωωω μου τελείωσαν τα emoji's... χαχαχαχα λοιπόν με πήρε ο γιατρός καλά πάμε μου είπε αύριο το πρωί θα έχει νέα ενημέρωση αλλά εγώ να προετοιμάζομαι να πάω κατά τις 11...

Τέλεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Πωωω μου τελείωσαν τα emoji's... χαχαχαχα λοιπόν με πήρε ο γιατρός καλά πάμε μου είπε αύριο το πρωί θα έχει νέα ενημέρωση αλλά εγώ να προετοιμάζομαι να πάω κατά τις 11...

Μπράβο κορίτσι μου!!!!Καλή επιτυχία για αύριο!!!!!Να πάνε όλα τέλεια κ περιμένουμε νέα σου!!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Πωωω μου τελείωσαν τα emoji's... χαχαχαχα λοιπόν με πήρε ο γιατρός καλά πάμε μου είπε αύριο το πρωί θα έχει νέα ενημέρωση αλλά εγώ να προετοιμάζομαι να πάω κατά τις 11...

Μπραβο κοριτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!!Ετοιμαζομαι για την συναντηση με τον γιατρο!Θα δει τις εξετασεις μας και θα μας πει για τα περαιτερω!!!Η ωρα να βάλουμε εμπρος -πρωτα ο Θεός -έφτασε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα κοριτσια!!!!Ετοιμαζομαι για την συναντηση με τον γιατρο!Θα δει τις εξετασεις μας και θα μας πει για τα περαιτερω!!!Η ωρα να βάλουμε εμπρος -πρωτα ο Θεός -έφτασε!

Καλημέρα κοπέλα μου όλα καλά θα πάνε...!!!! Περιμένουμε νέα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...