Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ampempa είπε:

Καλησπέρα!!!! Χάπια ή υποθετα σου έδωσε??? Τα χάπια κανουν κάτι περίεργα.... 

1 παίρνω από το στόμα κι ένα κολπικά. 4 cyclacur επίσης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσια μου καλησπέρα είμαι καιρό στο φόρουμ και σας διαβάζω ανά διαστήματα !! Είμαι 28 χρόνων και σήμερα το πρωί αποφάσισαμε με τον άντρα μου να προχωρήσουμε σε εξωσωματική στο νοσοκομείο Έλενα λόγω οικονομικών ( έχω στο ιστορικό μου 3 αποτυχημένες σπερματενχυσης) !! Θα ήθελα εάν ξέρετε οτιδήποτε η έχετε να καμία γνώμη για γιατρούς ,ότι και εάν ξέρετε να μου δώσετε τα φώτα σας !!! Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και εύχομαι σε όλες τα καλύτερα :-)

Καλώς όρισες στο παρεάκι.Καλη δύναμη κ καλή επιτυχία στην προσπάθεια σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πώς είστε; Καλά τί ήταν αυτό που έπαθα σήμερα. .. Πήρα τα utrogestan και έσβησαν όλα..... άρχισα να ζαλίζομαι σε σημειο λιποθυμίας. Πήγα και ξάπλωσα να συνέλθω και ξύπνησα 3 ώρες μετά!!!!!

Ωχ τέτοια να μου λες..!!!!! Σε λίγες μέρες θα μου δώσει κι εμένα..!! Φοβήθηκα πολύ τώρα με βλέπω να με τρέχουν πάλι σε όλους τους ιατρούς..!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσια μου καλησπέρα είμαι καιρό στο φόρουμ και σας διαβάζω ανά διαστήματα !! Είμαι 28 χρόνων και σήμερα το πρωί αποφάσισαμε με τον άντρα μου να προχωρήσουμε σε εξωσωματική στο νοσοκομείο Έλενα λόγω οικονομικών ( έχω στο ιστορικό μου 3 αποτυχημένες σπερματενχυσης) !! Θα ήθελα εάν ξέρετε οτιδήποτε η έχετε να καμία γνώμη για γιατρούς ,ότι και εάν ξέρετε να μου δώσετε τα φώτα σας !!! Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και εύχομαι σε όλες τα καλύτερα :-)

Καλός ήρθες στην παρέα μας εύχομαι να πάνε όλα καλά κοπέλα μου.!!! Δεν έχω ιδέα για το Έλενα..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Ωχ τέτοια να μου λες..!!!!! Σε λίγες μέρες θα μου δώσει κι εμένα..!! Φοβήθηκα πολύ τώρα με βλέπω να με τρέχουν πάλι σε όλους τους ιατρούς..!!! 

Εμένα δεν με νοιάζει... αυτό που σκέφτομαι είναι πώς θα πάω δουλειά την άλλη εβδομάδα με όλα αυτά τα φάρμακα που παίρνουμε... Πρίν ένα μήνα σωριάστηκα στο σχολείο και ήρθε το ΕΚΑΒ δεν θέλω ιστορίες πάλι.... Και όλοι να μου λένε το μακρύ τους και το κοντό τους γιατί δεν ξέρουν τι τρέχει...

Εσύ πότε ξεκινάς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

1 παίρνω από το στόμα κι ένα κολπικά. 4 cyclacur επίσης

Συγνώμη δλδ εγώ που θα περνώ 3 την ημέρα από το στόμα και 2 φορές vasclor τι θα πάθω..;; Αχ με βλέπω σε ένα κρεβάτι Να την βγάζω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Taggeris είπε:

Εμένα δεν με νοιάζει... αυτό που σκέφτομαι είναι πώς θα πάω δουλειά την άλλη εβδομάδα με όλα αυτά τα φάρμακα που παίρνουμε... Πρίν ένα μήνα σωριάστηκα στο σχολείο και ήρθε το ΕΚΑΒ δεν θέλω ιστορίες πάλι.... Και όλοι να μου λένε το μακρύ τους και το κοντό τους γιατί δεν ξέρουν τι τρέχει...

Ω ρε κοπέλα μου πάρε άδεια από ιατρό..!!! Ξέρω είναι δύσκολο μιας και έχω άντρα δάσκαλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλώς όρισες στο παρεάκι.Καλη δύναμη κ καλή επιτυχία στην προσπάθεια σας.

Ευχαριστώ πολύ κορίτσακι μου :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πώς είστε; Καλά τί ήταν αυτό που έπαθα σήμερα. .. Πήρα τα utrogestan και έσβησαν όλα..... άρχισα να ζαλίζομαι σε σημειο λιποθυμίας. Πήγα και ξάπλωσα να συνέλθω και ξύπνησα 3 ώρες μετά!!!!!

Έχω πάρει τόνους !!! Εμένα δίνει να φανταστεί 6 την ημέρα ...... ατην αρχή είναι δύσκολα μετά ισιώνεις ..... μην αγχώνεσαι ... καλή αρχή αγαπημένη μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλώς όρισες στο παρεάκι.Καλη δύναμη κ καλή επιτυχία στην προσπάθεια σας.

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου τα καλύτερα σε όλες μας :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Συγνώμη δλδ εγώ που θα περνώ 3 την ημέρα από το στόμα και 2 φορές vasclor τι θα πάθω..;; Αχ με βλέπω σε ένα κρεβάτι Να την βγάζω 

Το vasclor τί είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Έχω πάρει τόνους !!! Εμένα δίνει να φανταστεί 6 την ημέρα ...... ατην αρχή είναι δύσκολα μετά ισιώνεις ..... μην αγχώνεσαι ... καλή αρχή αγαπημένη μου 

Αμάν.... Πρεζάκια γίναμε χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου τα καλύτερα σε όλες μας :-)

Να σας καλά.Παμε Πέμπτη στον γιατρό με όλες τις εξετάσεις..Να δούμε την πορεία μας...Ανυπομονώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Ω ρε κοπέλα μου πάρε άδεια από ιατρό..!!! Ξέρω είναι δύσκολο μιας και έχω άντρα δάσκαλο 

Λείπω συνεχώς και το σκέφτομαι.... Έχω ταράξει τις άδειες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Λείπω συνεχώς και το σκέφτομαι.... Έχω ταράξει τις άδειες....

Σε καταλαβαίνω απόλυτα..Άδεια θα πάρω κι εγώ ,αλλά θέλω να έχω οσο χρόνο χρειάζεται να δούμε το όλο θέμα κ τις εξετάσεις.Τι να κάνουμε;;;Δεν πάμε γ καφε...Φτάνει το άγχος της διαδικασίας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Το vasclor τί είναι;

Κολπική κρέμα Προγεστερονης..!! 

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Λείπω συνεχώς και το σκέφτομαι.... Έχω ταράξει τις άδειες....

Κατάλαβα κοπέλα μου είναι και δύσκολο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Να σας καλά.Παμε Πέμπτη στον γιατρό με όλες τις εξετάσεις..Να δούμε την πορεία μας...Ανυπομονώ.

Άντε ωραία κοπέλα μου..!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Niki94 είπε:

Άντε ωραία κοπέλα μου..!!! 

Έχω αγωνία δεν σας κρύβω..Χαρά που ξεκινάμε κ αγωνία για να πάνε όλα καλά.Αυτη ν μου έλειπε καλά θα ήταν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

Έχω αγωνία δεν σας κρύβω..Χαρά που ξεκινάμε κ αγωνία για να πάνε όλα καλά.Αυτη ν μου έλειπε καλά θα ήταν.

Σε καταλαβαίνω κοπέλα μου αλλά δες το χαλαρά..!!! Ότι είναι θα γίνει.!! Ναι θα μου πεις εσυ πως και τόσο χαλαρή..; Αν σας πω δεν έχω καταλάβει ότι κάνω εξωσωματική και είναι σαν μα μου δίνουν απλές οδιγιες; Εδώ να συμπληρώσω με έχει βοηθήσει η ψυχανάλυση να είναι καλά..!!! Ναι κι εγώ έχω το άγχος αν θα πάνε καλά η αν όχι αλλά προσπαθώ μα το μετριάσω και να κάνω τώρα πράγματα που μου αρέσουν και να μην δίνω τόσο στο τι θα γίνει..!!! Εγώ ότι μπορώ θα κάνω να γίνει αλλά αν δεν θέλει να γίνει δεν μπορώ να το αλλάξω..!! Όποτε λίγο πιο χαλαρά..!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Σε καταλαβαίνω κοπέλα μου αλλά δες το χαλαρά..!!! Ότι είναι θα γίνει.!! Ναι θα μου πεις εσυ πως και τόσο χαλαρή..; Αν σας πω δεν έχω καταλάβει ότι κάνω εξωσωματική και είναι σαν μα μου δίνουν απλές οδιγιες; Εδώ να συμπληρώσω με έχει βοηθήσει η ψυχανάλυση να είναι καλά..!!! Ναι κι εγώ έχω το άγχος αν θα πάνε καλά η αν όχι αλλά προσπαθώ μα το μετριάσω και να κάνω τώρα πράγματα που μου αρέσουν και να μην δίνω τόσο στο τι θα γίνει..!!! Εγώ ότι μπορώ θα κάνω να γίνει αλλά αν δεν θέλει να γίνει δεν μπορώ να το αλλάξω..!! Όποτε λίγο πιο χαλαρά..!!! 

Μια χαρά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Απλά στο λέω κοπέλα μου για να χαλαρώσεις ξέρω είναι δύσκολο..!! 

Σε ευχαριστώ για τα ενθαρρυντικά σου λόγια.Ηδη με έκαναν κ ένιωσα καλύτερα.Θα κάνουμε ότι μπορούμε κ ότι είναι να γίνει θα γίνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα..Άδεια θα πάρω κι εγώ ,αλλά θέλω να έχω οσο χρόνο χρειάζεται να δούμε το όλο θέμα κ τις εξετάσεις.Τι να κάνουμε;;;Δεν πάμε γ καφε...Φτάνει το άγχος της διαδικασίας...

Ελπίζω να έχουμε αίσιο τέλος Χρυσαφω μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σε ευχαριστώ για τα ενθαρρυντικά σου λόγια.Ηδη με έκαναν κ ένιωσα καλύτερα.Θα κάνουμε ότι μπορούμε κ ότι είναι να γίνει θα γίνει...

Όλα μα όλα καλά θα πάνε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...