Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τι κανετε..;;; εγώ περιμένω κανονικά σήμερα περίοδο αλλά δεν θέλει να έρθει από ότι φαίνεται θα κάνω υπομονή λίγο ακόμη.. Κα αν δεν θα πάω να με δει ο ιατρός μου... έχει τύχει σε καμία να μην ερθε7 η περίοδος με τα cyclacur?? Ανυσιχω 

Πηρες και τα καφε σωστα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Από το δείγμα που πήραν επέλεξαν 1000 σπερματοζωάρια  και σε αυτό έγινε δεν νομίζω να διαχώρισαν τα καλά στο χαρτί έγραφε μέχρι 20% είναι καλό μετά είναι φτωχό για γονιμοποίηση!Τώρα θα αλλάξουμε βιταμίνες και θα δούνε βέβαια ο γιατρός μου είπε προχωράνε κανονικά τώρα πόση αλλαγή μπορεί να έχει σε ένα μηνα δεν ξέρω και το τσιγάρο μου είπε κόψιμο αλλά ο αντάρα μου δεν μπορεί τελείως να το κόψει!!!Τώρα θα πάμε έτσι και ότι γίνει!! Πράγματικα έχω κουραστεί ψυχολογικά!τα έχω μάθει καλύτερα και από του γιατρούς!

Γιατί επέλεξαν 1000 ξέρεις; εμάς είδα επέλεξαν 500,δεν καταλαβαίνω όμως ποιο είναι το κριτήριο γι αυτό.. Θα προχωρήσετε σε εξωσωματικη άμεσα πιστεύεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Bou30 είπε:

Γιατί επέλεξαν 1000 ξέρεις; εμάς είδα επέλεξαν 500,δεν καταλαβαίνω όμως ποιο είναι το κριτήριο γι αυτό.. Θα προχωρήσετε σε εξωσωματικη άμεσα πιστεύεις; 

Πιστεύω έχει να κάνει με την μέθοδο που έχει το κάθε εργαστήριο σε αυτό που κάναμε εμείς έχουν την μέθοδο tunel γενικά από αυτά που διάβασα δεν είναι και τόσο υψηλό αλλά φυσικά είναι από από το όριο!ο γιατρός μου λέει προχωράμε κανονικά και να ελαττώσει και άλλο το τσιγάρο τωρα θα δείξει!Εσάς πόσο σας βγήκε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Πιστεύω έχει να κάνει με την μέθοδο που έχει το κάθε εργαστήριο σε αυτό που κάναμε εμείς έχουν την μέθοδο tunel γενικά από αυτά που διάβασα δεν είναι και τόσο υψηλό αλλά φυσικά είναι από από το όριο!ο γιατρός μου λέει προχωράμε κανονικά και να ελαττώσει και άλλο το τσιγάρο τωρα θα δείξει!Εσάς πόσο σας βγήκε; 

Κοριτσακι μου 26% ειναι στα φυσιολογικα απλα εινσι πιο κοντα στο 30% που θεωρειται και οριο. Μην αγχωνεσαι! 

Φαντασου πανω απο 40-45% θεωρειται "προβλημα" γισ την εξωσβματικη.. Ολα ξεπερνιουνται! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η peacock είπε:

Κοριτσακι μου 26% ειναι στα φυσιολογικα απλα εινσι πιο κοντα στο 30% που θεωρειται και οριο. Μην αγχωνεσαι! 

Φαντασου πανω απο 40-45% θεωρειται "προβλημα" γισ την εξωσβματικη.. Ολα ξεπερνιουνται! ?

Σ'ευχαριστω παρά πολύ!!!για την απάντηση η αλήθεια είναι ότι αγχώνομαι τώρα που πλησιάζει ο καιρός!!!ελπίζω όλα να πάνε καλά!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ViKcy είπε:

Σ'ευχαριστω παρά πολύ!!!για την απάντηση η αλήθεια είναι ότι αγχώνομαι τώρα που πλησιάζει ο καιρός!!!ελπίζω όλα να πάνε καλά!!!????

Δεν υπαρχει περιπτωση γυναικα που ξεκινησε εξωσωματικη να μην αγχωνοταν... Ειναι απολυτα λογικο! ?

Σημασια εχει που πατε βημα βημα και ξεπερνατε τα εμποδια! 

Θα πανε ολα καλα..να εισαι ψυχραιμη! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Πιστεύω έχει να κάνει με την μέθοδο που έχει το κάθε εργαστήριο σε αυτό που κάναμε εμείς έχουν την μέθοδο tunel γενικά από αυτά που διάβασα δεν είναι και τόσο υψηλό αλλά φυσικά είναι από από το όριο!ο γιατρός μου λέει προχωράμε κανονικά και να ελαττώσει και άλλο το τσιγάρο τωρα θα δείξει!Εσάς πόσο σας βγήκε; 

24! Αλλά είχε δείγμα 500,μου φάνηκε μικρό δείγμα, αλλα μάλλον έχει να κάνει με τη μέθοδο όπως λες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

ναιιι μονο 2 δεν πήρα που τα ξεχασα

Τα καφε ειναι οιστρογονα με προγεστερονη μαζι... Οταν σταματας προγεστερονη μετα απο καποιες μερες ερχεται κσι η περιοδος. 

Σιγουρα λοιπον θα αδιαθετησεις, μην αγχωνεσαι!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Bou30 είπε:

24! Αλλά είχε δείγμα 500,μου φάνηκε μικρό δείγμα, αλλα μάλλον έχει να κάνει με τη μέθοδο όπως λες! 

Κοντά είμαστε!και σας είπαν ότι είναι υψηλό; Προχωρήσατε η όχι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Τα καφε ειναι οιστρογονα με προγεστερονη μαζι... Οταν σταματας προγεστερονη μετα απο καποιες μερες ερχεται κσι η περιοδος. 

Σιγουρα λοιπον θα αδιαθετησεις, μην αγχωνεσαι!?

βρε το ξερω αυτο αλλα παντα 6η ημερα ερχοταν και σημερα ειμαι στην 6 και τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Κόριτσια σήμερα ανχωθηκα λίγο για την τιμή μου 16 μονάδες είναι πολύ λίγες μέχρι την Δευτέρα  που θ πάω γ δεύτερη μέτρηση θ σκάσω μλσ κ Μ μια κοπέλα που είχε 11μοναδες κ έπεσε η τιμή της στο 4

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Sugarmam είπε:

Αχ Κόριτσια σήμερα ανχωθηκα λίγο για την τιμή μου 16 μονάδες είναι πολύ λίγες μέχρι την Δευτέρα  που θ πάω γ δεύτερη μέτρηση θ σκάσω μλσ κ Μ μια κοπέλα που είχε 11μοναδες κ έπεσε η τιμή της στο 4

Όσο μπορείς να μην αγχώνεσαι!!!υπάρχουν όμως και πολλές κοπέλες που ξεκίνησαν και με πιο χαμηλή χωριακη και πήγαν όλα καλά!!!! όσο μπορείς να σκέφτεσαι θετικά!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Όσο μπορείς να μην αγχώνεσαι!!!υπάρχουν όμως και πολλές κοπέλες που ξεκίνησαν και με πιο χαμηλή χωριακη και πήγαν όλα καλά!!!! όσο μπορείς να σκέφτεσαι θετικά!???

Συμφωνώ έχεις δίκιο απλά λέω την 10 μέρα πήγα βλαστοκυστες ήταν πολύ λίγο ανέβηκε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sugarmam κορίτσι μου γλυκό ηρέμησε...κι εγώ βλαστοκυστες έβαλα αλλά ο δικός μου γιατρός μου είπε το λιγότερο στις 12 μέρες...οπότε υποθέτω ότι 10 μέρες είναι πολύ οριακά....δες το θετικό ότι υπάρχει χοριακη και να δεις τη Δευτέρα θα πάρεις ένα ωραιότατο νούμερο!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ampempa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, έκανα την πρώτη μου έμβρυομεταφορα! 2 βλαστοκυστες 4ΑΑ την τρίτη. Περιμένω με αγωνία τα αποτέλεσματα. Είμαι 38 ετών με προσπάθειες 3 - 4 ετών χωρίς αποτέλεσμα. Καλή Αμη ρυθμισμένο υποθυρειοδιασμο και καλό σπέρμα ο σύζυγος! Έκανα πρωτοκολο με menopur 600 x 2! Αυτά τα λίγα από μένα! 

Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι να έχεις!!!!!Μια θετική χοριακη!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

@Sugarmam κορίτσι μου γλυκό ηρέμησε...κι εγώ βλαστοκυστες έβαλα αλλά ο δικός μου γιατρός μου είπε το λιγότερο στις 12 μέρες...οπότε υποθέτω ότι 10 μέρες είναι πολύ οριακά....δες το θετικό ότι υπάρχει χοριακη και να δεις τη Δευτέρα θα πάρεις ένα ωραιότατο νούμερο!!!!?

Εμένα Μ είπε να πάω την τρίτη κανονικα στις 14μερες κ εγώ πήγα την Παρασκευή στις 10μερες γιατί δεν άντεχα κ μόλις άκουσα το 16 λίγο ανγχωθηκα ν σ πω την αλήθεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sugarmam τότε βρε κοπέλα μου τσάμπα στεναχωριεσαι!!!!την έκανες παρα πολυ νωρίς!!!μια χαρά είσαι...μη στεναχωριέσαι γιατί στεναχωρεις και το μικρουλι ή μικρουλια σου!!!!εγώ πάω Δευτέρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Sofia35 είπε:

@Sugarmam τότε βρε κοπέλα μου τσάμπα στεναχωριεσαι!!!!την έκανες παρα πολυ νωρίς!!!μια χαρά είσαι...μη στεναχωριέσαι γιατί στεναχωρεις και το μικρουλι ή μικρουλια σου!!!!εγώ πάω Δευτέρα....

Με το καλό Σοφία πόσες βλαστοκυστες έβαλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sugarmam 2 έβαλα...θα δούμε...δεν έχω πολλές ελπιδες...θα δείξει...?..εγώ πάω φουλ 14 μέρες οπότε αναμένω... τελικά εσύ Δευτέρα θα επαναλάβεις ή Τρίτη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Sofia35 είπε:

@Sugarmam 2 έβαλα...θα δούμε...δεν έχω πολλές ελπιδες...θα δείξει...?..εγώ πάω φουλ 14 μέρες οπότε αναμένω... τελικά εσύ Δευτέρα θα επαναλάβεις ή Τρίτη;

Γιατί τ λες αυτό όλα καλά θ πανε Δευτέρα θ πάω τελικά τι ν κάνω βρίσκομαι 4,φορά σε αυτήν τη φάση χαρήκαμε τόσο πολύ αλλά κρατάμε μεχρι την Δευτέρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sugarmam το ελπίζω αλλά κρατάω μικρό καλάθι...εμένα είναι η 1η φορά..απλά επειδή παιδευτηκα πολύ να κάνω ακόμα και διέγερση μου φαίνεται απίθανο να πετύχει με την πρώτη...εσύ δεν κρατιέσαι ?..., μιλάω κι εγώ που έκανα τεστ την 8η μερα,... Τη Δευτέρα λοιπόν θα μας ανακοινώσεις το νέο νούμερο και να δεις που θα είναι και μεγάλο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sugarmam να μην αγχώνεσαι καθόλου!!!!την έκανες νωρίς και στη φάση που είμαστε και η 1 μέρα έχει σημασία!!!άλλο αποτέλεσμα θα πάρεις τη 10η, άλλο την 11η και άλλο τη 12η μέρα ..τη 10η μέρα το σώμα δεν έχει καταλάβει ακόμα τι γίνεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...