Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Ναι ειναι ολα κλειστά μονο σε νοσοκομειο αν παω! 

Εντάξει αύριο τότε. Ο,τι χρειάζεσαι στείλε μήνυμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Karamela! είπε:

Πηρα ειπε οτι μαλλον η κυηση σταματαει. 

Δεν σου είπε να κάνεις χοριακη? Παίρνεις ακόμη προγεστερονη? Σε ρωταω γιατί συνήθως η προγεστερονη εμποδιζει την περίοδο να κατέβει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Δεν σου είπε να κάνεις χοριακη? Παίρνεις ακόμη προγεστερονη? Σε ρωταω γιατί συνήθως η προγεστερονη εμποδιζει την περίοδο να κατέβει.

Αυτο σκεφτομαι κ εγω! Παιρνω κ χαπι κ ενεση! Μ ειπε κανονικα να τα κανω μέχρι την τέταρτη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Karamela! είπε:

Αυτο σκεφτομαι κ εγω! Παιρνω κ χαπι κ ενεση! Μ ειπε κανονικα να τα κανω μέχρι την τέταρτη 

Εγώ στην θέση σου αύριο θα πήγενα για χοριακη να ξέρω τι γίνεται.. Δεν θα περίμενα την Τετάρτη να πάω να με δει και τι θα δει τίποτα δεν θα φαίνεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Εγώ στην θέση σου αύριο θα πήγενα για χοριακη να ξέρω τι γίνεται.. Δεν θα περίμενα την Τετάρτη να πάω να με δει και τι θα δει τίποτα δεν θα φαίνεται

Οι χοριακες πρεπει να γινονται στο ιδιο! Δεν μπορω εγω ξαφνικα να παω αλλου... Τ αυριο τι την Τετάρτη δεν πειραζει! Τον υπερυχο δεν τον κανει γιατι θα δει κατι τον θελει για να δει τις ωοθηκες κ γενικα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Οι χοριακες πρεπει να γινονται στο ιδιο! Δεν μπορω εγω ξαφνικα να παω αλλου... Τ αυριο τι την Τετάρτη δεν πειραζει! Τον υπερυχο δεν τον κανει γιατι θα δει κατι τον θελει για να δει τις ωοθηκες κ γενικα.... 

Α οκ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Εγώ στην θέση σου αύριο θα πήγενα για χοριακη να ξέρω τι γίνεται.. Δεν θα περίμενα την Τετάρτη να πάω να με δει και τι θα δει τίποτα δεν θα φαίνεται

Κι εγω το ιδιο θα εκανα!Μην σου πω και σημερα θα πηγαινα.Ποση αποκλιση να εχει το ενα κέντρο απο το άλλο;;Μια ιδεα την παιρνεις που βρισκεσαι.Γιατι να περιμενεις τόσες μερες και να σε τρωει η αγωνία;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχει δικιο η @Karamela! κοριτσια, η χορισκη πρεπει να γινεται στο ιδιο κεντρο γιστι αλλιως θσ εχει αποκλισεις κσι δε θα ξερει αν οντως εχει ανεβει η οχι. 

Πφφφφ! Πολυ αγχωτικη κατασταση... Μεινε δυνατη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η peacock είπε:

Εχει δικιο η @Karamela! κοριτσια, η χορισκη πρεπει να γινεται στο ιδιο κεντρο γιστι αλλιως θσ εχει αποκλισεις κσι δε θα ξερει αν οντως εχει ανεβει η οχι. 

Πφφφφ! Πολυ αγχωτικη κατασταση... Μεινε δυνατη! 

Δεν μπορεί να πάει αύριο στο κέντρο όπου την έκανε; απλά ρωτάω γιατί ακόμη δεν τα ξέρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μ μια μερα εμεινε! Να περασει κ η αυριανη και θα παω! Προσπαθώ να ειμαι καλα! Φανταστητε οτι η ροη ειναι τετοια π εβαλα και σερβιετε! Απλα τελειωσαν ολα! Αναμενω την Τετάρτη το πρωί! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Karamela! είπε:

Κοριτσια μ μια μερα εμεινε! Να περασει κ η αυριανη και θα παω! Προσπαθώ να ειμαι καλα! Φανταστητε οτι η ροη ειναι τετοια π εβαλα και σερβιετε! Απλα τελειωσαν ολα! Αναμενω την Τετάρτη το πρωί! 

Κορίτσι μου πιτε δεν ξέρεις τι να πω είναι δύσκολο απλά πρέπει να ξανά σικοθεις στα πόδια σου και να συνεχίσεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Karamela! είπε:

Κοριτσια μ μια μερα εμεινε! Να περασει κ η αυριανη και θα παω! Προσπαθώ να ειμαι καλα! Φανταστητε οτι η ροη ειναι τετοια π εβαλα και σερβιετε! Απλα τελειωσαν ολα! Αναμενω την Τετάρτη το πρωί! 

Υπομονή Καραμέλα μου! Μείνε αγκαλίτσα με τον άντρα σου και ό,τι γίνει θα το αντιμετωπίσετε μαζί. Εύχομαι να τελειώσει την Τετάρτη αυτή η βασανιστική διαδικασία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικα ειναι κατι π διαβαζα στο δικο μας φορουμ! Σε πολλα! Δεν περιμενα να το ζησω! Κ μακαρι να μην το περναει καμια κοπελα Παναγιτσα μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μακάρι να μην τον περάσει ποτέ καμιά! Είναι πολύ δύσκολο. Το ξέρω από πρώτο χέρι με τον χειρότερο τρόπο το έζησα σε μια χώρα που δεν μιλάω καν την γλώσσα. Όμως αλήθεια στο λέω θα το ξεπεράσεις. Και σύντομα θα κοιτάς μπροστά τα τέλεια εμβρυακια σου που σε περιμένουν!? Υπομονή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Πραγματικα ειναι κατι π διαβαζα στο δικο μας φορουμ! Σε πολλα! Δεν περιμενα να το ζησω! Κ μακαρι να μην το περναει καμια κοπελα Παναγιτσα μου! 

Σε νιώθω απόλυτα.... Χρειάζεται δύναμη πολύ η δοκιμασία αυτή... Να προσέχεις τον εαυτό σου κοριτσάκι μου και όλα θα γίνουν στην ώρα τους ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Πραγματικα ειναι κατι π διαβαζα στο δικο μας φορουμ! Σε πολλα! Δεν περιμενα να το ζησω! Κ μακαρι να μην το περναει καμια κοπελα Παναγιτσα μου! 

Λυπαμαι πολυ κορίτσι μου...Ευχομαι να το ξεπεράσεις σύντομα και να πας παρακάτω στην τυχερη σου προσπαθεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Karamela! είπε:

Πηρα ειπε οτι μαλλον η κυηση σταματαει. 

 

στις πριν 9 ώρες, ο/η Karamela! είπε:

Μπα κοριτσια κοκκινισε αυτο ηταν! 

Λυπάμαι κοπέλα μου...έστω υπάρχει μια θετική πλευρά, έκανες εμφύτευση,την επόμενη φορά θα πάει καλύτερα. 

Έχεις αλλά εμβρυακια?Αν ναι σκέψου ότι σε περιμένουν και κάποιο είναι το παιδάκι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μ! Σημερα το πρωι εβγαλα ενα κομματι σαν δερμα λευκο κ κοκκινο! Τ μπορει να ειναι αυτο? Πηρα τηλ κ μ ειπαν να μην ανχονομακ κ να παω αυριο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Καλημερα κοριτσια μ! Σημερα το πρωι εβγαλα ενα κομματι σαν δερμα λευκο κ κοκκινο! Τ μπορει να ειναι αυτο? Πηρα τηλ κ μ ειπαν να μην ανχονομακ κ να παω αυριο! 

Καλημέρα!Πώς είσαι;Και εγώ είχα βγάλει 2 τέτοια στην πρώτη εξωσωματική...Δεν πρέπει όμως να είναι κάτι συγκεκριμένο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Karamela! είπε:

Καλημερα κοριτσια μ! Σημερα το πρωι εβγαλα ενα κομματι σαν δερμα λευκο κ κοκκινο! Τ μπορει να ειναι αυτο? Πηρα τηλ κ μ ειπαν να μην ανχονομακ κ να παω αυριο! 

Καλημέρα! Είναι κομμάτια από το ενδομητριο. Επειδή λόγω της προγεστερονης φουσκώνει πολύ το ενδομητριο και εάν δεν υπάρχει εγκυμοσύνη να υποστηρίξει πέφτει. Είχα βγάλει και εγώ. Τα είχα στείλει στο γέννημα με φωτογραφία να τα δουν. Μήπως τα έβγαλες φωτογραφία και εσύ να τους τα δείξεις αύριο? 

Πάντως και εμένα μου είχαν πει δεν είναι τίποτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!Σιγά σιγά μπαίνω και εγώ στον αγώνα της εξωσωματικής!Είμαι στην φάση που μαζεύω τις εξετάσεις για την επιτροπή της Θεσσαλονίκης μόνο που δεν μπορώ να βρω κανέναν στο τηλ να μου κλείσει Μήπως λειτουργούν συγκεκριμένη ώρα  αντιμετώπισε καμία άλλη τέτοια θέμα!παίρνω πριν το τρίημερο και δεν το σηκώνει κάνεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...