Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

@Μερεβη συγχαρητηρια!!!!έτσι μπράβο έκανες την αρχή και παίρνουμε κουράγιο κι όσες είμαστε στην πρώτη φορά....!!!!!

Καλή επιτυχία @Karamela! για αύριο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Καλημέρα κοριτσακιααα! 

@Liveloula88 κ εγω ειχα τετοια πονακια σχεδον καθε μερα! Κ χτες ειδικα αρκετα! 

Καλημέρα κορίτσια!

@Karamela! ελπίζω να είναι για καλό!Μία μέρα έμεινε...

Η αυριανή θα είναι πιο δύσκολη,δε θα περνάνε οι ώρες με τίποτα....Εγώ κοιτούσα το ρολόι και ήταν σαν να είχαν κολλήσει οι δείκτες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααα.... Μια είναι κορίτσια η λύση να μην το σκέφτεστε κοιμηθείτε....!!!! Εγώ αυτό κάνω όταν περιμένω αποτελέσματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλή δύναμη κ καλή επιτυχία να έχουμε κορίτσι μου!!

Μακάρι χρυσαφω μου να πάνε όλα κατευχην και για τις δύο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέραααααα.... Μια είναι κορίτσια η λύση να μην το σκέφτεστε κοιμηθείτε....!!!! Εγώ αυτό κάνω όταν περιμένω αποτελέσματα...

Καλημέρα!Ωραία η λύση σου αλλά όταν είσαι στη δουλειά λίγο δύσκολο...Ευτυχώς αυτή τη φορά θα την κάνω Σάββατο τη χοριακη και δε θα δουλεύω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλημέρα!Ωραία η λύση σου αλλά όταν είσαι στη δουλειά λίγο δύσκολο...Ευτυχώς αυτή τη φορά θα την κάνω Σάββατο τη χοριακη και δε θα δουλεύω...

Ωωωω αυτό δεν το υπολόγισα..!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η wild lavender είπε:

Συγχαρητήρια! Με την πρώτη φορά, βρε; Μπράβο! Πόσων ετών είσαι; Ανεξήγητη είχατε ή συγκεκριμένο θέμα;

Ευχαριστω πολυ ειμαι 31 ειχαμε οχι ενα αλλα πολλα θεματα προσπαθω εδω και 3.5 -4 μη σου πω χρονια εκανα τα παντα και λαπαροσκόπηση. Εχω μεσα στα πολλα ενδομητρίωση και ανοσολογικο παράγοντα που δεν αφηνε καν τον σχηματισμο εμβρυου ο οργανισμος μου το εβλεπε ξενο σωμα και το απέβαλε  με τη μια. Δεν εμενα ποτε εγκυος ουτε καν να πω οτι μενω και το αποβάλω. Ειπα εξ αρχης οτι θα εκανα μονο 2 εξωσωματικες λογω ψυχολογικου παραγοντα αλλα ευτυχώς εμεινα με την πρωτη  τα εβαλα κατω ενα ενα τα προβληματα  κ ειπα οτι γινει.  Κουραγιο σε ολες μακαρι να ειστε ολες τυχερες γιατι ειναι και θεμα τύχης. Θελει γενικα ψυχραιμία οσο γινεται και προσοχη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Karamela! είπε:

Ναι ευτυχώς μ ειπαν οτι θα βγουν νωρις. 

Γλυκό μου καραμελάκι καλή επιτυχία για αύριο!!! Θα περιμένουμε με αγωνία να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μερεβη είπε:

Ευχαριστω πολυ ειμαι 31 ειχαμε οχι ενα αλλα πολλα θεματα προσπαθω εδω και 3.5 -4 μη σου πω χρονια εκανα τα παντα και λαπαροσκόπηση. Εχω μεσα στα πολλα ενδομητρίωση και ανοσολογικο παράγοντα που δεν αφηνε καν τον σχηματισμο εμβρυου ο οργανισμος μου το εβλεπε ξενο σωμα και το απέβαλε  με τη μια. Δεν εμενα ποτε εγκυος ουτε καν να πω οτι μενω και το αποβάλω. Ειπα εξ αρχης οτι θα εκανα μονο 2 εξωσωματικες λογω ψυχολογικου παραγοντα αλλα ευτυχώς εμεινα με την πρωτη  τα εβαλα κατω ενα ενα τα προβληματα  κ ειπα οτι γινει.  Κουραγιο σε ολες μακαρι να ειστε ολες τυχερες γιατι ειναι και θεμα τύχης. Θελει γενικα ψυχραιμία οσο γινεται και προσοχη 

Τι ωραία τώρα να πάνε όλα καλά και να έχεις μια ήρεμη εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Karamela! είπε:

Ναι ευτυχώς μ ειπαν οτι θα βγουν νωρις. 

Καραμελίτσα μου καλή επιτυχία για αύριο γλυκιά μου! Εύχομαι ένα τεράστιο νούμερο!!! ???????????????❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Καραμελίτσα μου καλή επιτυχία για αύριο γλυκιά μου! Εύχομαι ένα τεράστιο νούμερο!!! ???????????????❤️❤️❤️❤️❤️

Σας ευχαριστω πολυ πολυ γλυκουλες μου! Μακαρι να πανε ολα καλα 6 η ωρα θα παω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Taggeris είπε:

Γλυκό μου καραμελάκι καλή επιτυχία για αύριο!!! Θα περιμένουμε με αγωνία να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα νέα!

Ναι κοριτσακια μου! Θα σας γραψω κατευθείαν! Σας ευχαριστώ παρα πολυ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Karamela! είπε:

Ναι κοριτσακια μου! Θα σας γραψω κατευθείαν! Σας ευχαριστώ παρα πολυ! 

Καλη επιτυχία κοριτσαρα μου!!!!!Μια μεγαλη χοριακη!!!Καλη υπομονη και χαλαραααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Karamela! είπε:

Σας ευχαριστω πολυ πολυ γλυκουλες μου! Μακαρι να πανε ολα καλα 6 η ωρα θα παω! 

Πωπωπω το κορίτσι μας δεν κρατιέται.... Να πάρεις ένα τέλειο νούμερό σου εύχομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Μετραω αντιστροφαααα! 

Πολύ καλή επιτυχία και θετική χοριακή, μπαμπάτσικη, εύχομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!εκανα την 1η μου εξωσωματικη το 2016 και εχω ενα αγορακι 3 χρονων...και στις 18/10 εκανα τη δευτερη εξωσωματικη με 2 κατεψυγμενες βλαστοκυστες..στις 27 εχω χοριακη....

καλη επιτυχια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η vals είπε:

καλημερα!!!εκανα την 1η μου εξωσωματικη το 2016 και εχω ενα αγορακι 3 χρονων...και στις 18/10 εκανα τη δευτερη εξωσωματικη με 2 κατεψυγμενες βλαστοκυστες..στις 27 εχω χοριακη....

καλη επιτυχια σε ολες!!!

Καλημέρα!Να σου ζήσει το αγοράκι σου!

Καλή επιτυχία!Εγώ έχω στις 26 χοριακή ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια και καλή Παρασκευούλα.Ξεκιναω σήμερα το φαρμακευτικό μου πρωτόκολλο.Πρωτος υπέρηχος 8 Μαϊου.Ευχομαι η δεύτερη ετ να είναι η τυχερή ♥️🙏♥️
    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...