Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Εγώ απλά ένιωθα ένα βάρος και λίγο πόνο νέα απο την ωοληψια για περίπου 8 με 10 μέρες δεν μπορούσα φυσικά να σηκώσω βάρος επίσης καλό είναι να μην κάνεις τώρα ευριομεταφορα...!!!!! 

Για πιο λογο να μην κανω? Αυτο θα το κρινει ο γιατρος! Δεν μ ειπε οτι επαθα υπερδιέγερση η οτι θα παθω! Εγω ρωταω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sofia35 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!!!! Σήμερα με πήρε ο εμβρυολόγος μου τηλέφωνο και μου είπε ότι καταψυξαμε 5!!!!! Τρελή επιτυχία αν σκεφτείτε ότι το σπέρμα είναι χάλια.....

@Karamela! Πότε σου είπε ο γιατρός για ωοληψια;;κάνεις τις ίδιες δόσεις από τα φάρμακα ή σου τις μείωσε;

Εκανα απο την αρχη 150 μοναδες κοριτσι μ π απο τι μ ειπε είναι μια δοκιμαστικη δοση απλα επειδη ο οργανισμός μ λεει αντεδρασε μια χαρα δεν χρειαστηκε να την αυξηση! Ουτε μ την μειωσε βεβαια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Για πιο λογο να μην κανω? Αυτο θα το κρινει ο γιατρος! Δεν μ ειπε οτι επαθα υπερδιέγερση η οτι θα παθω! Εγω ρωταω. 

Α οκ..!!! Εγώ κατάλαβα ότι έπαθες. Συγνωμη... απλά να ξέρεις όταν παίρνεις υπεδιεργεση δεν γίνετε ευριομεταφορα λογο ότι θα αυξηθεί και θα πρέπει να μπεις νοσοκομείο σκέψου ότι είναι 4 στάδια η υπεδιεργεση 1ή ελαφριά 2 μεριά 3 πολύ 4 πάρα πολύ εγώ έφτασα μέχρι το 2 πιο πανό θα είχαμε θέματα και αν έκανα ευριομεταφορα τότε θα έπρεπε να προσέξω πάρα πολύ γιατί μπορεί να έφτανα ως το 4 στο τσακ μπαμ για αυτό οι γιατροι σου λένε να ηρεμήσέι ο οργανισμός και μετά να πας όλα να πάνε καλά σου εύχομαι κοπέλα μου με ένα θετικό αποτέλεσμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Α οκ..!!! Εγώ κατάλαβα ότι έπαθες. Συγνωμη... απλά να ξέρεις όταν παίρνεις υπεδιεργεση δεν γίνετε ευριομεταφορα λογο ότι θα αυξηθεί και θα πρέπει να μπεις νοσοκομείο σκέψου ότι είναι 4 στάδια η υπεδιεργεση 1ή ελαφριά 2 μεριά 3 πολύ 4 πάρα πολύ εγώ έφτασα μέχρι το 2 πιο πανό θα είχαμε θέματα και αν έκανα ευριομεταφορα τότε θα έπρεπε να προσέξω πάρα πολύ γιατί μπορεί να έφτανα ως το 4 στο τσακ μπαμ για αυτό οι γιατροι σου λένε να ηρεμήσέι ο οργανισμός και μετά να πας όλα να πάνε καλά σου εύχομαι κοπέλα μου με ένα θετικό αποτέλεσμα

Σε ευχαριστω κοπελα μ να εισαι καλα κ σε εσενα οτι καλυτερο! Γιαυτο δεν εκανες μεταφορα? Ποσα ωοθηλακια έκανες δηλαδη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Σε ευχαριστω κοπελα μ να εισαι καλα κ σε εσενα οτι καλυτερο! Γιαυτο δεν εκανες μεταφορα? Ποσα ωοθηλακια έκανες δηλαδη? 

2ίχα κάνει πάρα πολλά άλλα δεν μεγαλώσαμε όλα μόνο 12 μεγάλωσαν και πήραμε 12 βρέθηκαν 8 και 5 έμειναν μόνο καταψηξη καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

2ίχα κάνει πάρα πολλά άλλα δεν μεγαλώσαμε όλα μόνο 12 μεγάλωσαν και πήραμε 12 βρέθηκαν 8 και 5 έμειναν μόνο καταψηξη καλά 

Ολα καλα να πανε κοπελα μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Sofia35 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!!!! Σήμερα με πήρε ο εμβρυολόγος μου τηλέφωνο και μου είπε ότι καταψυξαμε 5!!!!! Τρελή επιτυχία αν σκεφτείτε ότι το σπέρμα είναι χάλια.....

@Karamela! Πότε σου είπε ο γιατρός για ωοληψια;;κάνεις τις ίδιες δόσεις από τα φάρμακα ή σου τις μείωσε;

Μπράβο συγχαρητήρια Καλή εμβρυομεταφορά τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Καλημέρα κοριτσια! Τι κανετε? 

Καλά είμαστε κοριτσάκι εσύ πως νιώθεις; εμένα το στήθος έχει πρηστεί έχει γίνει τούμπανο έχουν πεταχτεί οι φλέβες και πονάω... χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Καλά είμαστε κοριτσάκι εσύ πως νιώθεις; εμένα το στήθος έχει πρηστεί έχει γίνει τούμπανο έχουν πεταχτεί οι φλέβες και πονάω... χαχαχαχα

Μμμμμ! Ωραίο είναι αυτό! Έτσι να πονάει θέλουμε! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Μμμμμ! Ωραίο είναι αυτό! Έτσι να πονάει θέλουμε! ??????

@Geo2009 σήμερα όλη μέρα είμαι ξάπλα με έχουν πεθάνει οι κράμπες. Το περίεργο είναι ότι τις μόνο νιώθω μόνο από δεξιά... Καλά για το βυζί δεν συζητάμε.... Μη με αγγίξει άνθρωπος θα τον σκοτώσω... χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

@Geo2009 σήμερα όλη μέρα είμαι ξάπλα με έχουν πεθάνει οι κράμπες. Το περίεργο είναι ότι τις μόνο νιώθω μόνο από δεξιά... Καλά για το βυζί δεν συζητάμε.... Μη με αγγίξει άνθρωπος θα τον σκοτώσω... χαχαχαχα

Σούπερ! Κι εμένα το στήθος πονούσε πααααρα πολύ! Σηκωνομουν το πρωί από το κρεβάτι και ένιωθα ότι θα ξεκολλήσει!!! Εμένα μου ακούγεται τέλειο όπως καταλαβαίνεις! Θετική ενέργεια στα εμβρυάκια στέλνω πολλή! Πότε έχεις τη χοριακή είπαμε?! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Σούπερ! Κι εμένα το στήθος πονούσε πααααρα πολύ! Σηκωνομουν το πρωί από το κρεβάτι και ένιωθα ότι θα ξεκολλήσει!!! Εμένα μου ακούγεται τέλειο όπως καταλαβαίνεις! Θετική ενέργεια στα εμβρυάκια στέλνω πολλή! Πότε έχεις τη χοριακή είπαμε?! 

Αργώ την Πέμπτη.... Προς το παρόν ότι τεστ κάνω βγαίνει θετικό λόγω της ovitrelle οπότε πρέπει να περάσει η επήρεια του φαρμάκου και μετά να κάνω χοριακή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Αργώ την Πέμπτη.... Προς το παρόν ότι τεστ κάνω βγαίνει θετικό λόγω της ovitrelle οπότε πρέπει να περάσει η επήρεια του φαρμάκου και μετά να κάνω χοριακή

Μην κάνεις άλλο τεστακι μέχρι την Τετάρτη τουλάχιστον! Κάνε λίγη υπομονή και θα δεις! Πάρε διάβασε κάνα βιβλίο και θα περάσει ο καιρός μπαμ μπαμ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

@Geo2009 σήμερα όλη μέρα είμαι ξάπλα με έχουν πεθάνει οι κράμπες. Το περίεργο είναι ότι τις μόνο νιώθω μόνο από δεξιά... Καλά για το βυζί δεν συζητάμε.... Μη με αγγίξει άνθρωπος θα τον σκοτώσω... χαχαχαχα

Εύχομαι όλα αυτά να είναι σημάδια εμφύτευσης και να έχεις θετική χοριακη!Ελπίζω να μας κάνεις καλό ποδαρικό!Το χρειαζόμαστε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Αργώ την Πέμπτη.... Προς το παρόν ότι τεστ κάνω βγαίνει θετικό λόγω της ovitrelle οπότε πρέπει να περάσει η επήρεια του φαρμάκου και μετά να κάνω χοριακή

Καλά αποτελέσματα εύχομαι κορίτσι μου...Μια τεράστια χοριακή να έχεις την Πέμπτη και όλα να πάνε τέλεια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Liveloula88 @Geo2009 @Ριρίκα Σας ευχαριστώ για τη συμπαράσταση και την ενθάρρυνση. Μακάρι να πιάσουν οι ευχές σας εγώ το θέλω περισσότερο από σας... Ας είναι αυτή η φορά η τυχερή μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Taggeris μπράβο κοπέλα μου!!!!! Καλά σημάδια φαίνονται !!!! απ' ότι κατάλαβα χορική Τετάρτη;με το καλό!!!!!

@Karamela! πως είσαι εσύ;για ωοληψια είχες κάποιο νέο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

@Taggeris μπράβο κοπέλα μου!!!!! Καλά σημάδια φαίνονται !!!! απ' ότι κατάλαβα χορική Τετάρτη;με το καλό!!!!!

@Karamela! πως είσαι εσύ;για ωοληψια είχες κάποιο νέο;

Μακάρι να είναι έτσι κορίτσι μου και να είναι θετικό.. όσο ζω ελπίζω.. Πέμπτη είναι η χοριακή μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

@Taggeris και πολύ κατά κανείς!!!! Τόσες Ενοχλήσεις στο στήθος είχες και άλλες φορές ή όχι;

Η αλήθεια είναι ότι και την προηγούμενη φορά το στήθος μου είχε πρηστεί. Τις κράμπες που έχω τώρα δεν είχα και τα τραβήγματα. Επίσης από χθες έχω μία ευαισθησία στα δόντια Δεν ξέρω γιατί. πάω να πλύνω τα δόντια μου και τρανταζομαι λες και έρχομαι σε επαφή με μέταλλο Δεν ξέρω αν σας έχει συμβεί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Taggerisris αυτά είναι πολύ θετικά σημάδια...!!!! Αυτό με τα δόντια δε μου έχει τύχει ποτέ αλλά νομίζω ότι θεωρείται σημάδι εγκυμοσύνης....με το καλό κοπέλα μου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...