Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις On 23/9/2019 at 4:54 ΜΜ, ο/η Karamela! είπε:

Τι κάνετε κορίτσια? Να σας ρωτησω κατι? Στην εμβρυομεταφορα σαν εκαναν αναισθησια? 

Η εμβρυομεταφορά είναι ό,τι πιό όμορφο και συγκινητικό υπάρχει!!! Δε νιώθεις τίποτα, μόνο τσισάκια θέλεις γιατί έχεις πιεί νερό.. θέλουν την κύστη γεμάτη γιατί σου κάνουν υπέρηχο ταυτόχρονα με τη μεταφορά!!! Θα τα βλέπεις όλα και στην οθόνη, άστα συγκίνηση! 5 εμβρυομεταφορές έχω κάνει...  τώρα είμαι 7.5 μηνών!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Karamela! εγώ πήρα 300 μονάδες gonal και σαν συμπτώματα είχα πεσμένη διάθεση, λίγο κούραση και δυσκοιλιότητα....όχι τίποτα φοβερό μη φανταστείς..η αλήθεια είναι ότι την περίμενα χειρότερη τη διέγερση αλλά σε γενικές γραμμές μια χαρά.... όλα καλά θα πάνε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Bellaki είπε:

Η εμβρυομεταφορά είναι ό,τι πιό όμορφο και συγκινητικό υπάρχει!!! Δε νιώθεις τίποτα, μόνο τσισάκια θέλεις γιατί έχεις πιεί νερό.. θέλουν την κύστη γεμάτη γιατί σου κάνουν υπέρηχο ταυτόχρονα με τη μεταφορά!!! Θα τα βλέπεις όλα και στην οθόνη, άστα συγκίνηση! 5 εμβρυομεταφορές έχω κάνει...  τώρα είμαι 7.5 μηνών!

Με το καλο να παρεις αγακαλιτσα το μωρακι σου κοπελα μ! Γερο κ καλοτυχο να ειναι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Sofia35 είπε:

@Karamela! εγώ πήρα 300 μονάδες gonal και σαν συμπτώματα είχα πεσμένη διάθεση, λίγο κούραση και δυσκοιλιότητα....όχι τίποτα φοβερό μη φανταστείς..η αλήθεια είναι ότι την περίμενα χειρότερη τη διέγερση αλλά σε γενικές γραμμές μια χαρά.... όλα καλά θα πάνε!!!!!

Εμενα με πηραν τωρα τηλ 150 μοναδες μ ειπαν μεχρι την Δευτέρα π θα ξαναπαω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Karamela! είπε:

Με το καλο να παρεις αγακαλιτσα το μωρακι σου κοπελα μ! Γερο κ καλοτυχο να ειναι! 

Σ'ευχαριστώ  πολύ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Karamela! είπε:

Εμενα με πηραν τωρα τηλ 150 μοναδες μ ειπαν μεχρι την Δευτέρα π θα ξαναπαω! 

Τέλεια! Όλα καλά να πάνε κοριτσάκι μου! Καλή αρχή! ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Τέλεια! Όλα καλά να πάνε κοριτσάκι μου! Καλή αρχή! ❤️❤️❤️❤️❤️

Σε ευχαριστώ παρα πολυ κοπελα μου! Πόσες μερες κανουμε gonal? Η ειναι διαφορετικό για καθε μια? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Karamela! είπε:

Ευχομαι μια θετικη χοριακη! Ποτε πας? Εγω σημερα περιμενω μηνυμα για να ξεκινησω gonal! Nα μ πουν τις μοναδες! Ν περιμενω τιποτα παρενεργειες? 

Την Τριτη η χοριακη για παρενεργειες απο την gonal δεν ξερω εγω ευτυχως δεν ειχα τωρα με τα outrogestan ζαλιζομαι κ νυσταζω. Ολα με το καλο ευχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ευακι-1980 είπε:

Την Τριτη η χοριακη για παρενεργειες απο την gonal δεν ξερω εγω ευτυχως δεν ειχα τωρα με τα outrogestan ζαλιζομαι κ νυσταζω. Ολα με το καλο ευχομαι

Ουτε βδομάδα δεν εμεινε γλυκια μ! Ολα θα πανε καλα! Ειναι η πρωτη σ προσπάθεια γιατι δεν θυμαμαι! Ναι πολυ υπνηλια λενε αυτα τα utrogestan

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Karamela! είπε:

Σε ευχαριστώ παρα πολυ κοπελα μου! Πόσες μερες κανουμε gonal? Η ειναι διαφορετικό για καθε μια? 

Ούτε που θυμάμαι κοριτσάκι! Ίσως για την κάθε μία να είναι διαφορετικά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Karamela! είπε:

Ουτε βδομάδα δεν εμεινε γλυκια μ! Ολα θα πανε καλα! Ειναι η πρωτη σ προσπάθεια γιατι δεν θυμαμαι! Ναι πολυ υπνηλια λενε αυτα τα utrogestan

Η δευτερη προσπαθεια ειναι η πρωτη δεν ευδοκιμησε μεγαλο αγχος η αναμονη... ολα με το καλο ευχομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Karamela! είπε:

Σε ευχαριστώ παρα πολυ κοπελα μου! Πόσες μερες κανουμε gonal? Η ειναι διαφορετικό για καθε μια? 

Εγώ έκανα για 11 μέρες από 300 μονάδες. Αλλά είναι διαφορετικό για κάθε μία, αναλόγως πόσο μεγαλώνουν τα ωοθηλάκια. Παρενέργειες καμία!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ούτε εγώ είχα παρενέργειες! Ίσα ίσα που ένιωθα το δέρμα μου πιο απαλό και μου φαινόταν ότι σαν να είχα αδυνατίσει και λίγο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Τι κάνετε;

Πήρα σήμερα τις arvekap,δεν έχουν καθόλου καλές οδηγίες χρήσης....

Καλημέρα κορίτσι! Η γνώμη μου είναι αν δεν καταλαβαίνεις κάτι από τις οδηγίες να τηλ. στο γιατρό σου ή και να πας να κάνεις την πρώτη ένεση εκεί για να μην έχεις καμία αμφιβολία! Πότε ξεκινάς; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!!

@Karamela! η gonal δεν έχει σταθερές ημέρες δοσολογιας...τώρα θα είσαι σε στενή παρακολούθηση οπότε μη σε ανησυχεί καθόλου!!!

@Liveloula88 καλύτερα την πρώτη φορά με arvekap να σου τη δείξει κάποιος που ξέρει,αν δεν μπορεί ο γιατρός σου τότε κάποιος νοσοκόμα ή φαρμακοποιός .δεν είναι τίποτα αλλά καλύτερα να δεις πως γίνεται...καλή αρχή!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Τι κάνετε;

Πήρα σήμερα τις arvekap,δεν έχουν καθόλου καλές οδηγίες χρήσης....

Κοριτσι μ οτι απορεια εχεις να σε βοηθησω! Καταφερα κ τις κανω μονη μ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Εγω σημερα εκανα την πρωτη gonal! Τα καλυτερα ευχομαι κοριτσια μου σε ολες! 

Όλα να πάνε τέλεια κορίτσι μου...Καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Εγω σημερα εκανα την πρωτη gonal! Τα καλυτερα ευχομαι κοριτσια μου σε ολες! 

Όλα να πάνε καλά.. πόσο της αγαπώ της gonal... μου έχει λείψει όλοι Η διαδικασίας αυτή... μαζοχα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Sofia35 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!!

@Karamela! η gonal δεν έχει σταθερές ημέρες δοσολογιας...τώρα θα είσαι σε στενή παρακολούθηση οπότε μη σε ανησυχεί καθόλου!!!

@Liveloula88 καλύτερα την πρώτη φορά με arvekap να σου τη δείξει κάποιος που ξέρει,αν δεν μπορεί ο γιατρός σου τότε κάποιος νοσοκόμα ή φαρμακοποιός .δεν είναι τίποτα αλλά καλύτερα να δεις πως γίνεται...καλή αρχή!!!!

 

Σε ευχαριστώ πολύ!Είδα βίντεο! Το 'χω ?

Καλή επιτυχία σου εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Karamela! είπε:

Κοριτσι μ οτι απορεια εχεις να σε βοηθησω! Καταφερα κ τις κανω μονη μ. 

Σε ευχαριστώ πολύ!Αν χρειαστώ κάτι θα σου στείλω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Karamela! και @Liveloula88 ομορφιές μου καλή αρχή με τα πιο υπέροχα αποτελέσματα εύχομαι! Να είναι τα τελευταία τσιμπήματα διέγερσης! ❤️❤️❤️❤️❤️??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...