Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Σας ευχαριστω ολες μεσα απο την καρδια μου. Δεν εχω λογια να περιγραψω τι νιωθω απο την μοναδική στηριξη που μου δινετε. Σας αγαπω πολυ❤️❤️❤️

?????? Είμαστε μαζί σου σε ότι χρειαστείς! Μην το ξεχάσεις αυτό! Όλα καλά να πάνε! ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Skiouros83 είπε:

Αχ τέλεια κορίτσι μου!! Δηλαδή στον προηγούμενο υπέρηχο είχε δει ένα σάκο;;;

Ναι ένα σάκο κ ένα μωράκι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Σας ευχαριστω ολες μεσα απο την καρδια μου. Δεν εχω λογια να περιγραψω τι νιωθω απο την μοναδική στηριξη που μου δινετε. Σας αγαπω πολυ❤️❤️❤️

Εδώ στηρίζουμε η μία την άλλη γιατί όλες μπορούμε να καταλάβουμε την αγωνία και τη στεναχώρια που περνάει η κάθε μια μας ξεχωριστά...με τον ίδιο στόχο όμως, να γίνουμε μανούλες...κάτι που δεν μπορούν να νιώσουν όσοι δεν το έζησαν!!! Όλες εχουμε κλάψει και έχουμε πέσει άπειρες φορές αλλά και πάλι ο Θεός μας δίνει δύναμη και προχωράμε...Κουράγιο, δύναμη και πείσμα κορίτσια μέχρι να τα καταφέρουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η sofiefin1982 είπε:

Ναι ένα σάκο κ ένα μωράκι!!! 

Κρυβόταν το άτιμο! ???? Να όμως που εμφανίστηκε την πιο κατάλληλη στιγμή! Μια τέλεια εγκυμοσύνη να έχεις και σε λίγο καιρό τα μωράκια σου αγκαλιά! Γερά και φωνακλάδικα! ???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Εδώ στηρίζουμε η μία την άλλη γιατί όλες μπορούμε να καταλάβουμε την αγωνία και τη στεναχώρια που περνάει η κάθε μια μας ξεχωριστά...με τον ίδιο στόχο όμως, να γίνουμε μανούλες...κάτι που δεν μπορούν να νιώσουν όσοι δεν το έζησαν!!! Όλες εχουμε κλάψει και έχουμε πέσει άπειρες φορές αλλά και πάλι ο Θεός μας δίνει δύναμη και προχωράμε...Κουράγιο, δύναμη και πείσμα κορίτσια μέχρι να τα καταφέρουμε!!!

Ολοσωστη! Συμφωνώ σε όλα! Το στόχο θα τον πετύχουμε όλες! Ότι και να βρεθεί μπροστά μας θα το προσπεράσουμε! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα κ απο εμένα!Εύχομαι σε ολες μας Καλή επιτυχία!κ εγω τα εχω στην κοιλίτσα μου κ περιμένουμε να δούμε μια τέλεια χοριακη??? αργεί βέβαια! @Geo2009 εύχομαι διδυμακια! @Niki94 με το Καλό η εμβρυομεταφορα! @sofiefin1982 τέλεια νέα!Συγχαρητήρια!!!άντε κ στα δικά μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Εδώ στηρίζουμε η μία την άλλη γιατί όλες μπορούμε να καταλάβουμε την αγωνία και τη στεναχώρια που περνάει η κάθε μια μας ξεχωριστά...με τον ίδιο στόχο όμως, να γίνουμε μανούλες...κάτι που δεν μπορούν να νιώσουν όσοι δεν το έζησαν!!! Όλες εχουμε κλάψει και έχουμε πέσει άπειρες φορές αλλά και πάλι ο Θεός μας δίνει δύναμη και προχωράμε...Κουράγιο, δύναμη και πείσμα κορίτσια μέχρι να τα καταφέρουμε!!!

Εχεις απολυτο δικιο. Εμεις καταλαβαινομαστε καλυτερα απο τον οποιοδηποτε. Κανεις δεν μπορει να ερθει στη θεση μας αν δεν το βιωσει κ ο ίδιος του αυτο. Ευχομαι σε ολα τα κοριτσια πολυ καλη επιτυχια κ να μην υπαρξει καμια κοπελα που θα νιωσει οπως νιωθω εγω τωρα. Μονο ευχαριστα κ καλα νεα να ακουμε.❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ροζ είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα κ απο εμένα!Εύχομαι σε ολες μας Καλή επιτυχία!κ εγω τα εχω στην κοιλίτσα μου κ περιμένουμε να δούμε μια τέλεια χοριακη??? αργεί βέβαια! @Geo2009 εύχομαι διδυμακια! @Niki94 με το Καλό η εμβρυομεταφορα! @sofiefin1982 τέλεια νέα!Συγχαρητήρια!!!άντε κ στα δικά μας!

Πότε έχεις τη χοριακή κοριτσάκι μου. Εύχομαι να είναι τουλάχιστον 3ψήφια!!! ❤️❤️❤️❤️

Και ο καλός μου για δίδυμα εύχεται! Εγώ είμαι πιο προσγειωμένη! Ας ειναι όσα θέλει ο Θεούλης! Γερά να είναι όλα τα μωρά του κόσμου κυρίως! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anna5190 είπε:

Εχεις απολυτο δικιο. Εμεις καταλαβαινομαστε καλυτερα απο τον οποιοδηποτε. Κανεις δεν μπορει να ερθει στη θεση μας αν δεν το βιωσει κ ο ίδιος του αυτο. Ευχομαι σε ολα τα κοριτσια πολυ καλη επιτυχια κ να μην υπαρξει καμια κοπελα που θα νιωσει οπως νιωθω εγω τωρα. Μονο ευχαριστα κ καλα νεα να ακουμε.❤️❤️❤️

Ναι κορίτσια δίκιο έχετε σε όλα!Είναι δύσκολη διαδικασία, μονο εμείς ξέρουμε τι τραβάμε!θα τα καταφέρουμε όμως!Άπειρες φορές έχουμε κλάψει, έχουμε πέσει αλλά θα το παλέψουμε και θα νικήσουμε στο Τέλος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Πότε έχεις τη χοριακή κοριτσάκι μου. Εύχομαι να είναι τουλάχιστον 3ψήφια!!! ❤️❤️❤️❤️

Και ο καλός μου για δίδυμα εύχεται! Εγώ είμαι πιο προσγειωμένη! Ας ειναι όσα θέλει ο Θεούλης! Γερά να είναι όλα τα μωρά του κόσμου κυρίως! ????

Διψήφια είναι προς το παρόν!Μακάρι κ να παραμείνουν!Στις 15. Εσύ?Σε ευχαριστώ πολύ!γερά να είναι κ εγω αυτο θέλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Ναι ένα σάκο κ ένα μωράκι!!! 

Σε ρωτάω γιατί ο άντρας μου επιμένει ότι έχουμε δυο ενώ ο γιατρός μου είδε ένα σάκο! Την Δευτέρα θα πάω για να ακούσουμε καρδούλα. Σε ποια εβδομάδα είσαι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Εχεις απολυτο δικιο. Εμεις καταλαβαινομαστε καλυτερα απο τον οποιοδηποτε. Κανεις δεν μπορει να ερθει στη θεση μας αν δεν το βιωσει κ ο ίδιος του αυτο. Ευχομαι σε ολα τα κοριτσια πολυ καλη επιτυχια κ να μην υπαρξει καμια κοπελα που θα νιωσει οπως νιωθω εγω τωρα. Μονο ευχαριστα κ καλα νεα να ακουμε.❤️❤️❤️

Μόνο όσοι το περνάνε μπορούν να μας καταλάβουν!!! Αλλά ο τι και να γίνει δεν το βάζουμε κάτω και προχωράμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ροζ είπε:

Διψήφια είναι προς το παρόν!Μακάρι κ να παραμείνουν!Στις 15. Εσύ?Σε ευχαριστώ πολύ!γερά να είναι κ εγω αυτο θέλω!

Κι εγώ στις 15 θα κάνω! Συγχώρα με βρε κορίτσι μου! Έχεις ήδη πάρει την πρώτη χοριακή? Δεν θυμάμαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Ροζ είπε:

Ναι κορίτσια δίκιο έχετε σε όλα!Είναι δύσκολη διαδικασία, μονο εμείς ξέρουμε τι τραβάμε!θα τα καταφέρουμε όμως!Άπειρες φορές έχουμε κλάψει, έχουμε πέσει αλλά θα το παλέψουμε και θα νικήσουμε στο Τέλος!

Ολα καλα θα πανε. Πιστη υπομονη κ επιμονη!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! Εσύ την Παρασκευή είπαμε. Καλά θυμάμαι?! 

Εγώ πήρα το τριψηφιο μου, πήρα και τον διπλασιασμό μου και τώρα περιμένω να περάσουν οι μέρες να πάμε για τον πρώτο υπέρηχο!! ? 

Εύχομαι σε λίγες μέρες να είσαι κ εσύ στην ίδια φάση ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Bou30 είπε:

Εγώ πήρα το τριψηφιο μου, πήρα και τον διπλασιασμό μου και τώρα περιμένω να περάσουν οι μέρες να πάμε για τον πρώτο υπέρηχο!! ? 

Εύχομαι σε λίγες μέρες να είσαι κ εσύ στην ίδια φάση ?

Αχ κοριτσάκι μου συγνωμη! Έχει γίνει το μυαλό μου κουρκούτι! Σ'ευχαριστώ πολύ! Και σ'εσενα μία υπέροχη τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Κουκλίτσα μου τι όμορφα νέα είναι αυτά!?! Με το καλό όλα γλυκιά μου! 

Εμείς μόλις επιστρέψαμε! Αποψύχθηκαν όλα, αλλά το ένα δεν πήγε καλά. Θα το αφήσουν όμως να δουν πώς θα εξελιχθεί! Τα άλλα δύο μπήκαν στο φούρνο! ????✌️✌️✌️✌️?????

Με το καλό αγάπη μου!! Ξεκουράσου, χαλάρωσε και όλα θα πάνε τέλεια!!! Σου στέλνω θετική ενέργεια!!! ❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kit1982 είπε:

Με το καλό αγάπη μου!! Ξεκουράσου, χαλάρωσε και όλα θα πάνε τέλεια!!! Σου στέλνω θετική ενέργεια!!! ❤❤❤❤❤

Να σαι καλά ζουζούνα μου! Στείλε μπόλικη μωρουδόσκονη μπας και μας πιάσει! ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Geo2009 καλη ξεκουραση τωρα και οι μερες να περασουν οσο πιο γρηγορα γινεται?????...Την ιδια μερα τα ξεπαγωνουν δηλ??Και ολα μαζι???Πωω κι εγω εχω ενα αγχος για το ποσα θα τα καταφερουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!!Πήγαμε γιατρό να ακούσουμε καρδούλα!!! Εμ έλα που μας περίμενε μια τεράστια έκπληξη!!! Αντί για έναν είδαμε δύο σάκους ωραίους ωραίους κ ακούσαμε δύο ζωηρές καρδούλες να μας χαιρετανε!!!! Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα!!!! ???

Συγχαρητήρια!!! Να ακούμε τέτοια συνέχεια από όλες τις κοπέλες! Να έχεις μία τελειομηνη εγκυμοσύνη και να προσέχεις τον εαυτό σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Γεια σας κορίτσια τα νέα από εμένα μόνο τα 5 γονιμοποιηθηκαν

Θα είναι τα τυχερούλα σου κορίτσι μου. Καλή συνέχεια να έχεις και σου εύχομαι να έχεις μία τέλεια εμβρυομεταφορα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Να σαι καλά ζουζούνα μου! Στείλε μπόλικη μωρουδόσκονη μπας και μας πιάσει! ??????????

Σου στέλνωωω φουυυυυυυυυυυ?????????????❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ Πότε με το καλό πας για χοριακη; Να είναι τριψήφια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Zefi87 είπε:

@Geo2009 καλη ξεκουραση τωρα και οι μερες να περασουν οσο πιο γρηγορα γινεται?????...Την ιδια μερα τα ξεπαγωνουν δηλ??Και ολα μαζι???Πωω κι εγω εχω ενα αγχος για το ποσα θα τα καταφερουν...

Μάλλον επειδή ήταν μόλις τρία τα ξεπάγωσαν όλα, δεν ξέρω αν συνηθίζεται! Μην έχεις καθόλου άγχος! Πόσα έχεις στην κατάψυξη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Σου στέλνωωω φουυυυυυυυυυυ?????????????❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ Πότε με το καλό πας για χοριακη; Να είναι τριψήφια!!! 

Στις 15 του μήνα! Σ'ευχαριστώ πολύ και πάλι αγαπούλα μου! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Στις 15 του μήνα! Σ'ευχαριστώ πολύ και πάλι αγαπούλα μου! ?????

Θα περάσουν γρήγορα κοπέλα μου. Χάιδευε κοιλίτσα και όλα θα πάνε καλά!!! ❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...