Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Bou30 είπε:

Καλησπέρα!!! σήμερα έκανα την χοριακη μου, 11 μέρες μετά την ετ και είναι 259!!!!! Τη Δευτέρα θα επαναλάβω! Πιστευετε είναι καλή τιμή; από τον ενθουσιασμό μου δνε ρώτησα το γιατρό. 

Μπραβο συγχαρητηρια. Μια χαρα ειναι κοριτσι μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ηλίας-Νικόλαος είπε:

Συγχαρητήρια με το καλό να μαζευόμαστε περισσότερες ?

Ένα ή δυο έμβρυα μετέφερες; 

Σ ευχαριστώ!!

2 έμβρυα 5ης μέρας! 

❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα.

ειμαι καινουργια στο σαιτ.στις 17 ιουνιου βαλαμε 2 βλαστοκυστες κατεψηγμενες μια αριστη και μια πολυ καλη.

μετα απο 9 μερες στις 26 εκανα χοριακη και βγηκε 250!στις 28 βγηκε 610!ο γιατρος λεει οτι μπορει να ειναι και δυδυμα.τι λετε θα παω καλα!φιλακια σε ολες!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Karamela! είπε:

Συνχαρητηρια κοπελα μ! Να πανε ολα καλα εύχομαι!! 

Σ ευχαριστώ πολύ!! Καλη αρχή σ εσένα και σύντομα να έχεις ένα θετικό αποτέλεσμα εύχομαι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bou30 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ!! Καλη αρχή σ εσένα και σύντομα να έχεις ένα θετικό αποτέλεσμα εύχομαι!!! 

Αγαπούλα θυμησε μου, 1η σου προσπάθεια?! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Bou30 είπε:

Ναι πρώτη! 

Τέλεια! Και πάλι συγχαρητήρια κούκλα μου! Εύχομαι να υπερδιπλασιαστεί το νούμερο! ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Τέλεια! Και πάλι συγχαρητήρια κούκλα μου! Εύχομαι να υπερδιπλασιαστεί το νούμερο! ????????

Σ ευχαριστώ!!! Κ εγώ εύχομαι σύντομα να είναι έγκυες όλες οι κοπέλες και να μετονονασουμε το γκρουπ σε μανούλες με κοιλίτσες 2020!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Bou30 είπε:

Καλησπέρα!!! σήμερα έκανα την χοριακη μου, 11 μέρες μετά την ετ και είναι 259!!!!! Τη Δευτέρα θα επαναλάβω! Πιστευετε είναι καλή τιμή; από τον ενθουσιασμό μου δνε ρώτησα το γιατρό. 

Συγχαρητήρια!!!Μακάρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ροζ είπε:

Συγχαρητήρια!!!Μακάρι!!!

Συγχαρητήρια!!! Πολύ καλή τιμή!!! Αντε κορίτσια μου όλες σιγά σιγά!!! Αυτός ο μήνας ήταν ο τυχερός μας!!! Περιμένουμε κ τις υπόλοιπες μια μία!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η sofiefin1982 είπε:

Συγχαρητήρια!!! Πολύ καλή τιμή!!! Αντε κορίτσια μου όλες σιγά σιγά!!! Αυτός ο μήνας ήταν ο τυχερός μας!!! Περιμένουμε κ τις υπόλοιπες μια μία!!! ???

Για να δούμε... Θα μπει και ο επόμενος έτσι δυναμικά?! Έχω αγωνία από τώρα!!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Για να δούμε... Θα μπει και ο επόμενος έτσι δυναμικά?! Έχω αγωνία από τώρα!!! ????

Θα μπει,θα μπει....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Για να δούμε... Θα μπει και ο επόμενος έτσι δυναμικά?! Έχω αγωνία από τώρα!!! ????

Κορίτσια μου εσεις με τα κατεψυγμένα έχετε να ξερετε περισσότερες πιθανότητες, διότι για να φτάσουν τα εμβρυακια σας στην 5η μέρα που τα καταφύγουν σημαίνει ότι είναι δυνατά...Επίσης ο κύκλος που θα τα μεταφέρεται είναι επίσης καλύτερος γιατί ο οργανισμός έχει ηρεμήσει από τις ορμόνες της διέγερσης και είναι πιο δεκτικός σε όλο αυτό!!! Όλα καλά θα πάνε @Geo2009 θα το δεις!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Κορίτσια μου εσεις με τα κατεψυγμένα έχετε να ξερετε περισσότερες πιθανότητες, διότι για να φτάσουν τα εμβρυακια σας στην 5η μέρα που τα καταφύγουν σημαίνει ότι είναι δυνατά...Επίσης ο κύκλος που θα τα μεταφέρεται είναι επίσης καλύτερος γιατί ο οργανισμός έχει ηρεμήσει από τις ορμόνες της διέγερσης και είναι πιο δεκτικός σε όλο αυτό!!! Όλα καλά θα πάνε @Geo2009 θα το δεις!!!?

Ω, δεν μου είπαν σε ποια μέρα τα κατέψυξαν!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Ω, δεν μου είπαν σε ποια μέρα τα κατέψυξαν!!! 

Απ' ότι ξέρω αν δεν φτάσουν στην 5η ημέρα δεν τα καταψύχουν καν γιατί αυτό σημαίνει ότι δεν θα αντέξουν έτσι κι αλλιώς κατάψυξη...οπότε πιστεύω ότι έχουν φτάσει στην 5η μέρα απλά δεν σου το είπαν...πόσα έχεις καταψυξη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Απ' ότι ξέρω αν δεν φτάσουν στην 5η ημέρα δεν τα καταψύχουν καν γιατί αυτό σημαίνει ότι δεν θα αντέξουν έτσι κι αλλιώς κατάψυξη...οπότε πιστεύω ότι έχουν φτάσει στην 5η μέρα απλά δεν σου το είπαν...πόσα έχεις καταψυξη;

3 έχω... Ήταν 5 σύνολο, βάλαμε τα 2 φρέσκα... Δεν ρώτησα λεπτομέρειες, γενικά δεν ρωτάω πολλά. Απλά ακολουθώ οδηγίες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Για να δούμε... Θα μπει και ο επόμενος έτσι δυναμικά?! Έχω αγωνία από τώρα!!! ????

Έτσι θα είναι κ ο επόμενος!!! Είμαστε δυνατή ομαδα!!! Θα τα καταφέρουμε όλες!!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Έτσι θα είναι κ ο επόμενος!!! Είμαστε δυνατή ομαδα!!! Θα τα καταφέρουμε όλες!!!! ???

Μακάρι κοριτσάκι μου!!! ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

3 έχω... Ήταν 5 σύνολο, βάλαμε τα 2 φρέσκα... Δεν ρώτησα λεπτομέρειες, γενικά δεν ρωτάω πολλά. Απλά ακολουθώ οδηγίες... 

Από τη στιγμή που τα καταψύξανε είναι δυνατά, μη φοβάστε τίποτα, όλα καλά θα πάνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Από τη στιγμή που τα καταψύξανε είναι δυνατά, μη φοβάστε τίποτα, όλα καλά θα πάνε!!!

Μου είχαν πει ότι ήταν όλα πολύ καλής ποιότητας οπότε τα εμπιστεύομαι τα γλυκούλια μου! 

Να σαι καλά κορίτσι μου! Για όλες μας ένα αίσιο τέλος εύχομαι! ????✌️✌️✌️✌️????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Μου είχαν πει ότι ήταν όλα πολύ καλής ποιότητας οπότε τα εμπιστεύομαι τα γλυκούλια μου! 

Να σαι καλά κορίτσι μου! Για όλες μας ένα αίσιο τέλος εύχομαι! ????✌️✌️✌️✌️????

Και καλά κάνεις και τα εμπιστεύεσαι γιατί σε περιμένουν!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...